506
Van egy csepp problémám :)
  • kissadamvikt
    #466
    Hi all! Van nekem 5 db kb 360MB-os kis filmjeim és ki szeretném őket írni 1 DVD-re úgy h a képminőség és a hangminőség megmaradjon. Valaki duna segíteni?
  • KnightRider
    #465

    Behozod a Smart Navi-t (amikor úgy látja, mintha Windows Intézőben lenne, vagy legalábbis ahhoz hasonlóan). Ott rámész a felirat file-ra, és nyomsz neki a távkapcsolón egy Subtitle-t. Utána rámész a film fájlra és elindítod. Így működnie kell (remélem)...
  • csáki
    #464
    Nincs fómenü nem dvd hanem divx egyszerüen megirom neroval berakom a filmet mellé a könyvtárba a feliratot és az asztali dvd-vel akarom lejátszani és nem olvassa az asztali dvd csak az egyiket olvasta eddig a többit nem és mind srt -ben van megirva a felirat mi lehet a gond
  • KnightRider
    #463

    Hol állítottad be a feliratot? Főmenüben?
  • csáki
    #462
    Sziasztok!
    Aza a gondom hogy vettem egy Hyundai dvd lejátszót és bizonyos divx

    filmeknél nem ismeri fel az srt feliratot/ egyiknél felismeri/a többinél nem megprobáltam átkovertálni subtitle workshoppal/ vobsub/de ugy sem jó .Estleg ha tudna valaki segiteni .
  • KnightRider
    #461

    Örömmel, cimbora!


    Remélem, az án problémámon is tud vki segíteni...
  • Dexantreal
    #460
    Valaki erre?
  • Gipsy
    #459
    Köszönöm Mester!!!!!!!!! DVD Shrink-el sikerült!!!!!!!!!!! Még 1x KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!!
  • KnightRider
    #458

    DVD formátumba szeretnék kiírni divx avi file-t, de felirattal. Milyen progival, vagy pluginnal tudom megcsinálni a feliratozást (Nero 7 Premiumot használok amúgy a feladatra)?
  • KnightRider
    #457

    Próbáld meg tömöríteni DVD Shrinkkel. Ki is veheted belőle az üzbég, meg mittudoménmilyen "haszontalan" feliratokat, hogy az se foglalja a helyet a video file rovására :D
  • Gipsy
    #456
    Csá! Kéne 1 kis HELP!!! Egy eredeti DVD filmet átnyomtam vinyóra DVD Decrypter-rel és 8GB-ot nyom a cucc,ezt szeretném kiírni egy 4.7GB-os lemezre. Ha vki tudja, hogy ez hogy lehetséges akkor légyszi szóljon!!!! Előre is THX!!!!!!!!
  • mrbaba
    #455
    Hello Csacsi 23!
    Lennen még egy kérdésem az előző dvdvel kapcsolatban! Le lehet zárni egy másik felvevővel is? Előre is THX!!!
  • mrbaba
    #454
    Hali!
    Kösz a tippet megpróbálom!!!THX
  • Brezsnyev
    #453
    hello !
    Van egy LG gsa- 4040b dvdramom és szarozik az irásnál
    cdt nem tudok irni vele, DVDt csak néha, hogyha jóbb kedve va, törölni RWt nem tudok se semmi.
    Nero kéri az ASPI layert, CDrwin is fel raktam már uj aspit is és fingom nincs hogy mi van, amitóta uj xp van fenn azóta baszakszik!
    valaki help me
  • Csacsi23
    #452
    Szia mrbaba!
    Sztem valószinüleg nem zárták le a dvd-t és ezért látja a géped üresnek, és ezért nem játsza le az asztali lejátszód. Nekem is volt hasonló élményem mikor elfelejtettem lázárni az asztalival irott dvd-t.
    Vidd vissza annak aki irta, és kérdd meg, h nyomjon egy "Finalize" gombot.
    Remélem tudtam segíteni.
    Üdv!
  • mrbaba
    #451
    Sziasztok!
    Van egy problémám...Felvettek nekem a tévéből dvd-re egy filmet, de nem tudom lejátszani mert nem olvassa semmi, a gép meg azt írja ki, hogy üres lemez! PLS aki tud segítsen!!! Előre is THX!!!
  • Csacsi23
    #450
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem: adott egy avi dualaudioval, gondoltam én (kis csacsi) irok belőle dvd-t nero 7-tel, igen ám csak a dvdre az angol hang került fel és a magyar nem.
    Na most mit tegyek, és mit rontottam el?Tanácsok, ötletek?
    Előre is köszi!
    Üdv:
    Csacsi
  • Dexantreal
    #449
    Hy all!

    Valaki pls help, mert már nagyon nem tudom mit csináljak ezzel a hibával :S. Minden dvd-t nem játsza le a power dvd nevű progi, bs player csak úgy, ha rámegyek a film mappájára és ott be a video ts-be és darabokba tudom csak mengyitni, de akkoris olyan szarul, hogy néha beszaggat, átugrik 1-2 részét... én már nem bírom ezt. Szóval nem tudja rendesen lejátszani, csak a mappába audio és video ts-t lát.


  • norbre
    #448
    üdv!

    nekem az lenne a kérdésem hogy ha DVD filmet szeretnék összevágni amiben vannak állóképek is, mekkora felbontásban érdemes berakni azokat?
    a Pinnacle studio 9, meg Ulead Video Studio van meg de annyira még nem vagyok otthon a témában.
    amit sikerült kiderítenem hogy a Pal 720x576 felbontású alapban:
    Zenei és video formátumok, DVD, VCD, SVCD

    de alul írja hogy lehet több is meg kevesebb is.. akkor most mennyi?
    köszi előre is..
  • balcsi70
    #447
    Sziasztok.DivX-es filmet még nem irtam ki.Az asztali viszi a Divx-et,hogy köldjem ki cd-re? simán küldés aztán kész? Vagy valami progi kell hozzá?Kössz a választ.
  • mrbaba
    #446
    Kössz!!!!Király vagy...
  • Tomicsek
    #445
    Ezt próbáld meg.
  • mrbaba
    #444
    Szevasztok! Azt szeretném kérdezni hogy mivel lehetne eredeti filmetről biztonsági másolatot készíteni mert a DVD shrinkel nem tudok mert nem találja a lemezen a filmet csak a menüt és az extrákat. PLS aki tud segítsen gyorsan...még ma vagy holnap 7-ig. THX!!!!
  • Zsolt01
    #443
    Sziasztok.

    Például van egy nehezen olvasható lemez, dvd csak megnézni szeretném a számítógépemen, akkor a lejátszók Media Player Classic,PowerDVD a lemez hibás részeknél megállnak és gondolkodnak, kép áll percekig.

    Van olyan lejátszó program ami ezt lekezeli, érzékelve a rossz részeket átugorja egyből és így egyből végig nézhető ???

    Köszönöm szépen előre is !
  • ssolitude
    #442
    Igen. A 2.0-val.
  • newil
    #441
    A kérdésem az lenne,lehet-e DVDlabPro nevü programmal olyan menüt készíteni ahol mozgóháttér van?Olyat,mint az eredeti műsoros DVD-ken is lehet látni olykor-olykor.
  • Ghostika
    #440
    Honnét tudnám letölteni a MotionDV Studio nevű programt???
  • Vlala #439
    Ekkora egy ló képet betenni... :)
  • zakika
    #438
    milyen az eredeti file. marmint resolution, bitrate, time, audio?
  • Mészy
    #437
    megoldódott (anydvd)
  • Mészy
    #436
    Sziasztok.
    Szeretnék biztonsági másolatot csinálni egy lemeről, de se a shrink, se a decrypter nem olvassa be.(elkezdi, de hibaüzenettel elszáll) Tud valaki erre megoldást?
  • maruzst25
    #435
    Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni. Rengeteg avi to dvd konvertálást megcsináltam már de most segítséget szeretnék kérni. Megvan az X-Akták tv sorozat 350 megás/db-os avi formátumban. Az lenne a kérdésem hogy szerintetek hány részt rakjak fel egy dvd-re dvd formátumban??Természetesen a minőség miatt kérdezem. Van valakinek tapasztalata?Sokan mondtak már sokmindent,de sajnos mindenki csak a hasára ütött és mondott egy számot 3-tól 20ig.Remélem van már valakinek ilyen téren tapasztalata és tud nekem tanácsot adni.Azért nem jó ha avi-ban rakom fel a dvd-re mert az asztali dvd lejátszóm nem játsza le a divx-et.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • FRe4k
    #434
    Sziasztok!
    Egy egyszerű és nagyon fontos kérdésem lenne:
    Hogyan tudok avi fájlba feliratot "égetni" ??
  • danikarate
    #433
    HY
    Egy másik haveromnak a DVD lejátszója nem olvass be semmit. Fel se pörgeti csak nyögdécsel. Mit csináljak. Régebben jó volt neki csak úgy 2 hónapja állt le. Kell hozzá program hogy le tudja játszani a gép a DVD-ket?
  • ssolitude
    #432
    törölt hozzászólás
  • ssolitude
    #431
    törölt hozzászólás
  • ultrarec888
    #430
    Hallottam 1 progiról DVD X Copy platinum állítólag ez tud vágni.... ismerős esetleg Nektek?Dolgozott már vele valaki?Köszi!
  • arsene
    #429
    a shrink nem alkalmas vágásra. legegyszerűbb, ha befektetsz egy dual layerDVD-be és arra írod ki a mozit. a nero tudja írni ezt a lemeztípust.
  • ssolitude
    #428
    DVDShrink
  • ultrarec888
    #427
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne:Van egy 8gb /full /koncertfelvételem, hogy tudom KÉT 4.7- es lemezre rátenni TÖMÖRÍTÉS NÉLK.. hogy a második lemez is működjön rendesen?/Milyen progi kell hozzá?/a menü ,dok.filmek mind induljanak.../
    Köszönöm!:)