153974
Jön a ValóVilág 12!

2024 nyara forró lesz!
  • beby44
    #153893
    Ja.Nem is biztos,hogy a Barna nyert csak csaltak a %-kal mert tudták,hogy Sajti nem megy vissza!!Így ciki lett volna ha két játékos esik ki!!Szerintem a Kriszti nyeri.Sokan kedvelik kint!!!
  • kozi001
    #153892
    Műbalhé volt az egész párbaj.
    Sajti még teljesítette az RTL óhaját h ne adja fel, hanem menjen ki párbajjal.

    Annak ellenére h elvileg az asszony szólt h rendben vagyunk, a kullancs csajok(Anita, Lissza) már kiestek vagy másra mentek rá, Sajti továbbra is tolta a "meg akarom kint beszélni a dolgokat" maszlagot.
  • Fantasico
    #153890
    Kriszti most megint nagyon keményen megcsúszott, livestreamben megint olyan feladat volt hogy körbeülték a nagy asztalt és mindenki elmondta hogy jött az ötlet hogy bejöjjön meg mit adott nekik eddig az ittlét meg ilyesmi kibeszélős feladat, mindenki szépen letudta ki rövidebb ki hosszabb ideig beszélt de végül letudták a feladatot. Majd a vége után Barna és Kriszti egyből elvonultak a fürdőbe és kibeszélték, hogy igazából nem is vették komolyan a többiek és csak ők ketten figyeltek oda egymásra meg Rico, már ez is nevetséges, de ezután Kriszti dührohamba került, nem találja a helyét jár kel, folyamatosan magába beszél aztán a hálóba az ágyon dobálja magát és mormog valamit folyamatosan, ez a nő egy kibaszott pszichopata, nem tudom hogy egyáltalán a többiek biztonságban vannak e tőle, egy rosszul időzitett mondat neki amit félreértelmez és ez az eszelős őrült képes felkap egy kést és lekaszabol valakit, ebből már bármit kinézek kurva gyorsan ki kéne vizsgáltatni a csajt mert itt valami nagyon komoly probléma van, ez nem sima ideggyengeség, meg hangulatváltozás, itt többszörös személyiségzavar és még jópár súlyos dolog lehet, de egy biztos ebben a játékban ennek a nőnek semmi keresnivalója nincs. Ma egész nap tök jó kedve volt aztán a felatad után egy szempillantás alatt mintha egy másik ember lenne ott az ő alakjában, kurva durva nem tudom ez a szerkeztőknek nem tűnik fel, hogy egy időzitett bomba van a játékosok között. Tegnapi este nagy pillanata még amikor Barna bement a nyugiszobába és elbúcsúzott Sajtitól "Sajtos Arnold te egy hihetetlenül erős játékos voltál, amikor megnyerem a játékot majd felezzük a pénzt mert sokat köszönhetek neked" ezt igy ki merte jelenteni ez a bohóc, nem hittem a fülemnek azt tudtam hogy vakon van de hogy ennyire az tűzforró.
  • beby44
    #153890
    Köszi.Már sikerült visszanéznem!!
  • Zs0lt1
    #153888
    58-42 körül volt.
  • beby44
    #153888
    Mennyi volt a százalék?még nem tudom visszanézni!!Sikerült megsajnáltatnia magát,"hogy a nagy barát kivitte"!!
  • Fantasico
    #153887
    Egy gyáva, beszari, nagyképű, végtelenül rosszindulatú gyökér ez a Barna, de tényleg öröm volt nézni ahogy be van szarva, hát még majd amikor megalázó százalékkal ki is fog esni, na azt tényleg öröm lesz nézni. Ha tudná hogy milyen közutálatban lévő ember ellen ment vissza úgy hogy az lényegében vissza se akart menni kapott egy könyöradományt, egyszer van gyereknap.
  • kill3r21
    #153886
    Sajnálom hogy Barna visszament, de kellően jól éreztem magam amiatt hogy ennyire be volt szarva :D
  • Fantasico
    #153885
    Jó lenne, tegnap livestreamben még arról is beszélt Barnának, ha Ő nyerne mármint Sajti akkor ott a stúdióban feladja hogy nehogy Barna kiessen, dehát ez tiszta hülye, ha Ő nyer azt jelenti Barna kiesett, akkor már hiába adja fel Barna igyis úgyis kiesik, de az mekkora poén lenne VV történelmi pillanat lenne, Barna kiesne majd a stúdióban Sajti azonnal feladná a játékot és igy mind a ketten kiesnének és senki nem menne vissza, szakadnék a fejeken ahogy várnák a győztest és nem menne senki vissza. Viccet félretéve a legjobb az lenne ha Sajti visszamenne majd ledobná a lila kendőt, és kivinné Melinát a következő párbajra és akkor ott egy 90-10 el ki is eshet Sajtika.
  • kill3r21
    #153884
    Én bízom benne hogy Sajti megy vissza, aztán pedig feladja xD
  • Fantasico
    #153883
    Énis Sajtira szavaztam bár szerintem Barna fog vissza menni, de tök mindegy, igazából már most mind a kettőnek kint kéne maradnia két ilyen emberi hulladékot ritkán látni. Hihetnek ezek bármit aki visszamegy a következő párbaján nagyon csúfos vereséget fog szenvedni, mert elképesztő utálat övezi őket idekint.
  • beby44
    #153882
    Igen.Szoros lessz az eredmény mert mindkettőt utálják kint.Emiatt majd láthatod,hogy amelyikük visszamegy és a többi villalakó továbbra is azt fogják hinni,hogy erős játékos meg amelyikük visszamegy majd elhiszi magáról,hogy erősek a szoros eredmény miatt!!Én Sajtira szavaztam Barna nagyon elsszállt magától.
  • beby44
    #153881
    Igen.Szoros lessz az eredmény mert mindkettőt utálják kint.Emiatt majd láthatod,hogy amelyikük visszamegy és a többi villalakó továbbra is azt fogják hinni,hogy erős játékos meg amelyikük visszamegy majd elhiszi magáról,hogy erősek a szoros eredmény miatt!!
  • Fantasico
    #153880
    Annyival még kiegésziteném, Barna anyukája burkoltan a sorok közé rejtve azt üzente hogy vigyázzon Sajtival ne bizzon benne, és hogy olyan legyen mint mielőtt bement. Zsani pedig azt mondta ha Sajti visszamegy a párbajról, és utána is tartja magát és "jól" viselkedik, akkor ha kijön rendbe tudják tenni a dolgokat, és hogy ott lesz a párbajon. Mindenesetre a kihivás óta Barna olyan szinten be van szarva, totálisan tele a pelus, az a hatalmas arc hirtelen eltünt, és egy remegő, kétségbeesett "kisfiú" lett, ezt a két szerencsétlen lúzert, ha tudnák, hogy a villa két legutáltabb és leggyengébb játékosai, ők meg közben abban a hitben vannak hogy a bentlévők közül a két legerősebb párbajozik most, totálisan vakon vannak mindketten már a játék eleje óta.
  • kill3r21
    #153877
    A szerkesztők kökeményen belenyúlnak a dolgokba!
    Sajti és Barna is privát üzenetet kapott
    Lényege:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Barna: anyukája burkoltan üzent hogy jó lesz ha elgondolkodik ha nyerni akar, tartsa észben hogy hogy nevelte.
    Sajti: Zsani üzent hogy ha tartja magát mint eddig akkor rendbejöhetnek a dolgok köztük és ott lesz a párbajon.
  • beby44
    #153878
    Ez a baráti párbaj meg hülyeség!Pont fordítva kéne gondolkodniuk inkább egy olyan ellen essen ki akit utál!!Ne barátja ellen!!(vagy véletlen kiejti a nagy barátot)Amugy meg ha van egy barátom bent nem kockáztatom,hogy kieshessen,biztos nem hivnám ki magammal!!
  • beby44
    #153877
    Én Sajtira szavaztam Barna nagyon el van szállva kieshetne!!Utána Sajtit is bárki kinthagyja de jó lenne előbb látni Barna fejét ahogy kiesik!!
  • kozi001
    #153876
    Paszolom én is.
    Sok értelmát nem is látom ezeknek a baráti párbajoknak!
    Ez hogy jött össze Sajti meg a többiek fejében?
  • Zs0lt1
    #153875
    Csak azért szavazok a sajtosra, hogy ne jöjjön össze a terve, szenvedjen még bent, majd top3-4-5-nél essen ki :D
  • kill3r21
    #153874
    Barna nagyon gusztustalan mostanság tényleg, eddig se bírtam, de ez lehet a valódi énje
  • Fantasico
    #153873
    Hát lehet megtörténik az hogy Sajtira szavazok, menjen csak vissza és egye meg amit főzött magának az ittléte alatt, nem hinnén, hogy bárki ellen lenne esélye, de hátha Barnát is rühellik annyian mint őt, engem mostmár Barna hetek óta jobban idegesit, mindenkinél elviselhetetlenebb és nagyobb gyökér, maga a rosszindulat, úgyhogy inkább Sajtira szavazok hogy menjen vissza bár szerintem kiesik, de ha visszamenne a köv párbajon úgyis kiesik, ugyanez a helyzet Barnával is ha visszajön a következőn hullik a férgese.
  • kill3r21
    #153872
    na most kire szavazzak? xD
  • beby44
    #153871
    Barna: "Sajti biztosra akarsz menni,hogy kiessél akkor vigyél engem vagy a Ricot"Ez a Barna el van szállva magától.Talán az eggyetlen akit a Sajti ki tudna ejteni!!
  • Fantasico
    #153870
    Ezeket a szánalmas csőcseléket, Sajtival, Barnával, Ricoval az élen olyan szinten vakon vannak és képtelenek elviselni ha nem ők vannak a középpontban, amikor anno volt az erősorrend felállitás az alfahim és alfanőstény azt csak és kizárólag szimpátia alapján állitották fel és olyan kaliberű suttyók voltak legelől mint Sajtika, meg Bibike, és Lamin és Barna is Top3 ban volt, Meli csont utolsó volt mert úgy szavaztak egymásra, most hogy máshogy alakult a dolog már megy a durci és a megállás nélküli ordenáré fikázás és fúrás, undoritó gyomorforgató Barna játéka remélem következő párbaj az övé lesz, vagy Melivel vagy Danival és akkor szembesülhet a valósággal ez az orbitális prosztó.
  • Fantasico
    #153869
    Melina az egyetlen játékos aki a játék eleje óta kristálytisztán látja a játékot, az összes játékkal és játékosokkal kapcsolatos meglátása állt eddig ezt elég nehéz nem észre venni. Akik az elejétől fogva totálisan vakon vannak és már megis ásták a sirjukat az Sajti és Barna. Kriszti egyszerűen bolond, ha jó napot fog ki elviselhető ha rosszat akkor nagyon necces vele közösen élni, ha pedig a nagyon rossz napjai egyikét éli életveszély a nő, vállalhatatlan kategória, Márió és Lissza egyszerűen segghülye azt se tudják milyen rendezvényen vannak. Dani jó gyerek de egyre nehezebben viseli a bezártságot, szerintem a hosszútávú összezártság főleg ilyen orbitális kreténekkel mint Barna meg Rico igencsak megdolgozzák az idegrendszerét, de Ő sokáig itt lehet mert helyén van a szive és nem hazudozik.
  • kozi001
    #153868
    Melinával kapcsoaltban állandóan változik a véleményem.
    Néha ha jó meglátásai vannak, akkor pozitív ha meg megint tolja a flegma fejeket akkor negatív.

    Talán Kriszta vagy Dani. Még egy Lissza se csinált semmi rosszat, csak butuska.
  • kozi001
    #153866
    Márió vs 50 kilós nő: Hulk

    Márió vs álkaszáspók: Boss baby
  • beby44
    #153866
    Nálad ki a favorit idén??Nekem idén senki!!Meinát tartom esélyesnek de folyton változik róla a véleményem!!Hol rossz hol jó irányba!!!
  • kozi001
    #153865
    Ja. Ekkora balhét egy fél üveg bor miatt. Mintha nem menne nekik elég a Camponából.

    VV4 Baukó Éva miatt ment a balhé ennyire anno h lopkodta a borokat.
  • Fantasico
    #153864
    Ez a sok féltékenykedő, szánalmas megkeseredett ember borzalom, semmi mást nem tudnak csak másokon csámcsogni. Láthatóan mindenkit látványosan idegesit a Melina-Dani páros a másik oldalon mivel látják, hogy kibaszott erősek és tényleg kölcsönös bizalom van köztük, amit sem Sajtika alattomos szarkeverése, sem Barna első perctöl kezdve lévő fúrása sem tud egy pillanatra sem elbizonytalanitani, mig a másik oldalról a nagyon erősnek titulált játékosok hullanak mint a legyek. Jöhetnek ezekkel a szánalmas dolgokkal ellenük ezekkel is csak tovább erősitik őket Márió egyébként csúnyán elbaszott tegnap sokmindent totális ellentmondásba került saját magával, ha Ő menne Sajti ellen még visszajönne talán de Melina és Dani ellen sansztalan lenne, ahogy Barnácska is. Egy jellemtelen szarkeverő tróger aki mindenkinek hazudozik sansztalan olyan ember ellen aki soha nem adott ki belsős információt és nem hazudott még senkinek, olyan ember meg ne papolgasson se reditten se sehol aki ismer vki vhonnan de több mint 6 éve nem is beszéltek annyira átlátszó szarok ezek vicc kategória, dehát mindig ez volt és ez is lesz azokat a játékosokat akiktől tartanak minden áron, minden úton módon próbálják gyengiteni, csak azt érdemes fejben tartani hogy ezekkel a dolgokkal is csak erősitik őket.
  • kill3r21
    #153863
    Forrás : reddit

    Lehet tényleg nagyon félreismerjük, nem mondom hogy ez igaz lehet, de kezdem azt érezni hogy lehet benne valami

    Gyerekek ? Le vagyok főve!

    Ismerem Melinát, de már vagy 6éve nem tartjuk a kapcsolatot. A legdurvább, hogy akkor is ilyen rosszindulatú volt, DE MOST .. ? ámulok bámulok.. amit Márióról mondott..

    Mi jogon jön ehhez? Nem csak ő bárki.., hogy ilyet merjen feltételezni a másikról úgy, hogy beszélt vele vagy két mondatot! Mindig csak a rosszat látja másokban.. azaz első , hogy kinek mi a hibája. Úgy gondolom pont emiatt volt ilyen és tört felszínre még jobban az évek múlásával, mert Ő saját magát nem tudja elfogadni, annyi sérelme van a nőnek amit másokra vetít ki! Annó is az összes kapcsolatában irányítani akarta mások gondolatát, minden egyes rezzenését, mert ha nem úgy van ahogyan elképzelte , akkor dúlt fúlt.. Senki nem marad meg mellette és nem véletlen, hogy a kinti életben sincsennek barátai, vagy éppen futólagosak az emberi kapcsolatai..

    Örülnék , ha Daninak felnyílna a szeme! Mert ez, hogy ennyire manipulálja egy ember.. ez nonszensz.. Ha akkora férfi és barát , akkor ne csak bólogasson mint egy kiskutya hanem igen is néha csapjon az asztalra és mondja el a saját véleményét.

    Csak sajnos ilyen nem lesz mert az Úrnő mindenek felett áll!??
  • threepwood
    #153862
    Tegnap esti bulin a Mario nagyon mondta hogy milyen tökös, most meg a nyugiszobában, takarítás alatt, legalább fél órája egy pókkal hadakozik :)
  • threepwood
    #153859
    Éjjel ránéztem a livestreamre, az eldugdosott pohár bor miatt nem semmi balhé alakult ki, kb. másfél óra magyarázás volt. Na ezért jó a livestream, mert az összefoglalóban lesz erről talán 5-10 perc vágott anyag aztán kész.
  • beby44
    #153860
    Kár,hogy ez a Barna ekkora egy troger genyó a nőkkel!!Akár még nyerhetett is volna!!Melinát olyan szinten átlátja,hogy az durva!!Tényleg ilyen a Melina!!!!!!Nem csak a Melinát a többi játékost is!!Az mindeggy,hogy sokan azt hiszik vakon van mikor a Sajtival nyomja a nagy "okos"dialógokat!!Olyankor a Sajtinak azt mondja amit hallani akar!!!!Krisztivel is a "barátsága kamu!!Az elején megmondta,hogy egy pszihopata a csaj.Ugyanúgy ahogy ezt mi is látjuk kintről!!!
  • beby44
    #153859
    Kár,hogy ez a Barna ekkora egy troger genyó a nőkkel!!Akár még nyerhetett is volna!!Melinát olyan szinten átlátja,hogy az durva!!Tényleg ilyen a Melina!!!!!!Nem csak a Melinát a többi játékost is!!Az mindeggy,hogy sokan azt hiszik vakon van mikor a Sajtival nyomja a nagy "okos"dialógokat!!Olyankor a Sajtinak azt mondja amit hallani akar!!!!
  • Zs0lt1
    #153858
    Na ugyanigy vagyok vele. Eleinte szimpi volt, de amit mostanában csinál az már gusztustalan. Nem tudom mire van úgy oda, egy olyan párbajról jött vissza amiről szinte bárki vusszatért volna.
  • kill3r21
    #153857
    Csipázom Melinát tényleg, de kezd már idegesíteni hogy egy vita közbe az a legnagyobb érve, hogy a másik közbeszól.
  • Fantasico
    #153856
    Micsoda meglepetés, most livestreamben az osztályfőnök kihirdette a végső eredményeket, és két győztese lett végül az iskolahétnek, mert nem jutottak dülőre és igy két ember kap majd jutalmat. Tehát Kriszti és Melina lett végül a hét legjobbja. Érdekes volt azért ki hogy viszonyult az emberekhez, Nekem Robi kellemes meglepetés volt, az előző szériában Én Bálint párti voltam, de Robi most elég jól látta és érezte a dolgokat bent az első pillanattól kezdve láttam hogy Melinának próbál jó tanácsokat adni, és hogy szimpatizál vele, mig Krisztit kicsit távolságtartóan figyelte és ridegebb volt vele, persze neki is próbált tanácsot adni kérdés átment e neki a dolog ebben már nem vagyok biztos.
  • kozi001
    #153855
    Ja. Röhej h nem lehet találni mást műsorvezetésre. Csak műsor nélkül maradt ÉNB-s menekülteket.
  • kozi001
    #153854
    Nem is szeretem különösebben Vanda öfijét.
    Kb annyi a kikacsintás nála h lesz-e izélés a BV-ben.