153974
Jön a ValóVilág 12!

2024 nyara forró lesz!
  • beby44
    #153933
    Ezt saját magának köszönheti!!Nem a Melinával kelett volna folyamatosan foglalkozni!!!!Lesznek itt még meglepetések!!Én még azt is el tudom képzelni,hogy a végén Barna visszamegy Melina ellen is akár!!Hastag gyerek még a top 3-ba se lessz benne!!!!Ez azért volt,hogy Melina maradjon bent egyedül!!!
  • kozi001
    #153930
    Sztem ez egy vicc. Konkrétan 2 agysejtje van a faszinak.
    Egy Rico tanította krumplit pucolni.
  • beby44
    #153931
    Szerintem is Ákos!!Ne egy "benfentes"!!Szerintem Krisztának nem tenne jót a nyeremény mert nem százas!!A végén még úgy járna mint a bb Éva a psziciátrián kötne ki!!
  • beby44
    #153930
    Az edző milyen durva"burkoltan"megmondta Daninak,hogy magára koncentráljon mert azért jött a vv-be!!
  • Fantasico
    #153929
    Megérett a világ a pusztulásra, ha egy Márió párbajt tud nyerni egy Dani ellen bármilyen elenyésző különbséggel is, ez a legalja, ennél lejjebb nem nagyon van, Dani kiesik, de bent van még egy Rico, Barna Márió, trió akik emberi hulladékok minden tekintetben senkiházi söpredék legalja szint, meg Lissza aki ugyanolyan napraforgó duplanulla agyhalott mint ez a bohóc hazug tetű Márió. Kriszti meg egy piszkos, álszent végtelenül mű szinésznő, ráadásul beltenyészet. Meli és Ákos akiknek emberi értékeik vannak, remélem leszednek annyi embert a többiek közül amennyit csak tudnak, mert ez a legalja csőcselék brigád végtelenül gyomorforgató, primitiv prolik tömkelege, nulla értékkel.
  • Fantasico
    #153928
    Reméljük akkor inkább Ákos, ez a Kriszti nagyon alja...
  • kozi001
    #153926
    WTF? Én csak most nézem. Kiesett egy Márió ellen 1%-al Dani?
    Most ez 'a büntessük Melinát' vonal volt?
    Valami nálam okosabb törje már fel a kódot lécci!

    Én se csípem Melinát, de azért nem szavaztam egy Márióra.

  • beby44
    #153926
    Melina is repül meg nem nyeri szerintem!!Vagy Kriszta vagy Ákos nyeri ezt az évadot!!!
  • Fantasico
    #153925
    Nevetséges az egész, Daninak olyan emberi értékei vannak, amiknek Márió a jelentésével sincs tisztában, és természetesen ezáltal benne ezek nincsenek, egy szánalmas szerencsétlen bohóc, üvöltözni meg óbégatni azt tud, tartása és emberi jelleme pedig nulla. Annak a retkes gyökér Barnának meg milyen feje volt amikor visszament ez a szerencsétlen, visszataszitó, gyomorforgató ez a gyökér, és végtelen nagy öröm lesz nézni amikor hülyéreverik egy párbajon, különösen finom lenne ha mindezt Melina vagy Ákos vinné véghez, az rendkivül örömteli lenne.
  • Zs0lt1
    #153924
    Ez a Dani gyerek sokkal többre vitte volna a játékban, ha nem Melina pincsikutyája lett volna.
  • Fantasico
    #153923
    Ez a Reni is botrány mennyire ostoba és napraforgó, két hete nem lehet kirángatni Kriszti seggéből illetve Barna mellől, az egy dolog hogy igazi útszéli, de hogy ennyi agya és inkább emberi tartása nem legyen, hogy olyan ember mellett van aki többször megalázta és megbántotta, illetve Ő maga is hetekig totál ki volt Barna ellen a viselkedése miatt, majd amikor visszajött a piros kendővel hirtelen milyen érdekes hogy Barna máris közeledett felé és azóta is úgy irányitja mint a vakvezető kutya a gazdáját. Azt a két embert aki meg kiállt és mellette volt a piros elleni párbajon azokon már átnéz, szánalmas emberi értékekkel nem rendelkező, és ami a legfontosabb saját maga felé lévő tartása sincs, biztos szimpatikus lehet kifelé ez is.
  • Fantasico
    #153922
    Ez a Márió minden tekintetben értékelhetetlen, egy értelmes összetett mondatot képtelen saját kútfőből elmondani, még a majmolós mástól eltanult szövegeket is képtelen normálisan mondani, egy szánalom ez az ember, a villaléte alatt egyetlen saját önálló döntése nem volt, ellenben több hónapig tartó hazugsága igen, de Ő az önazonos, egy akkora jellemtelen nulla mint ez a bohóc azért nem sok van, aki erre a hulladékra lead egy szavazatot azt csak sajnálni tudom elég szar élete lehet.
  • Fantasico
    #153921
    Hetek óta botrányosan szar a műsor, a szánalmas csicskáknak kinyilt a csipája, ilyen totál vakon lévő duplanulla játékosok mint Lissza és Márió, az igazi napraforgó véleménynélküli segghülye senkiházik, meg a VV 11 legundoritóbb, legvisszataszitóbb, és legnagyobb patkánya, az önelégült vigyorral az arcán Mr. Fenyvesi Barnabás, alias Mr Faszfej, aki azt hiszi mindent a kezében tart Ő az uralkodó a villa királya és imádják a nézők, atyaég ha ez a senkiházi patkány egyszer kijön a villából lesz nagy csodálkozás. Pár nappal ezelőtti este egy sapkán illusztrálta hogy mit csinálna Melinával, egyszerűen fejberúgná és megtaposná párszor de "mivel a villában vagyunk ezt nem tehetem" mondta szó szerint, tehát a kinti életben megtenné az igen hajrá Barna remélem következő párbaj a tiéd és megalázó aránnyal esel ki te senkiházi gyökér.
  • kozi001
    #153920
    "Kíváncsi vagyok ha civil életbe esetleg dolgozni kell, mert nem lesz az életbe mindenki világsztár, akkor az, hogy fog menni!"

    Mekkora troll a tréner! :D
    Piros pont!
  • kill3r21
    #153919
    Pápá Dani, sajnálom hogy azért fog kiesni mert Melinának akarnak ártani
  • Zs0lt1
    #153918
    Piroska szerelme Barna iránt gyorsan elmúlt, mert összejöttek Robival az előző szériából.
  • xido
    #153917
    és ugyanott tartunk gyerekek,mint 12 éve..anyázni és könyörögni kell feleslegesen-eredmény nélkül,mert az ébren lévők helyett éjjel a retkes hálóban az alvásra odabasszák a kamerát a paraszt technikusok,aztán elmennek ők is aludni a reggeli váltásig..hogy ezek soha semmiben nem fejlődnek,akármennyi stábtagok cserélnek közben..a cél a nézőkkeli direkt kibaszás..
  • kill3r21
    #153915
    Marói , Dani ellen nagy eséllyel jönne vissza szerintem.
    Jelenleg olyan szinteken rühellik Melinát hogy Dani kiesne bárki ellen
  • beby44
    #153915
    Szerintem ha Ricot vinné talán lenne esélye visszamenni!!
  • Fantasico
    #153914
    Szerintem senki ellen nem lenne nagyon sansza, mivel a játék eleje óta, egyetlen egy saját gondolata sincs, és képtelen volt önálló döntést hozni mindig megúszós jelrakásai voltak, illetve arra helyezkedett ahol éppen a nap sütött, elképesztő napraforgó, és olyan hülye mint a segg,szóval az egész eddigi játéka NULLA. Mindenesetre aki erre a szerencsétlen balfaszra lead egy szavazatot annak csak gratulálni tudok, mindent elmondhat róla.
  • Zs0lt1
    #153913
    Szerintetek Márió kit fog párbajra vinni? Talán Ákos ellen jönne vissza de lehet, hogy ellene sem.
  • Zs0lt1
    #153912
    A "gecis nézők" beszólás után komolyan nem tudom miért van meglepődve :D
  • kozi001
    #153911
    1. Scar meggyilkolja Mufasát
    2. Mohácsi vész
    3. Thanos csettintése

    VV11 Ákos Kimarad a Sminkelésből és Fotózásból!
  • Fantasico
    #153910
    Nyilván a saját barátait lekurvaanyázó, szakadt harisnyában járó, retkes körmű, végtelenül erőltetett és mű szinésznőcske sokkal szimpatikusabb lehet, botrány, és ezt a szutykot még tolják is, de reméljük elcsúszik a végén valamin.
  • kill3r21
    #153909
    aza baj hogy olyan méreteket öltött mindenhol a Melina utálat hogy ha rá kerül a jel kintmarad tényleg, kezdem ezt hinni
    Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2023.01.28. 21:56:12
  • Fantasico
    #153908
    Rico és Barna Krisztivel arról beszélgetnek most livestreamben kinek mennyi pénzt fognak adni amikor megnyerik a játékot. Jó dolog az önbizalom, de a jóból is megárt a sok.
  • Fantasico
    #153907
    Krisztikét ma is fényesre nyalta az RTL többszörösen is, miért is kell ennek a szánalmas álszent mű szinésznőnek olyan hendicap-et adni ami már látványosan gusztustalan. Ő beszél emberségről meg érzésekről de amikor Barna és Rico szarrá savazzák Melit ott pacsizgat velük ez a szutyok, fú de egy gusztustalan szánalom ez a nő, csak neki küldtek be pozitiv üziket, Daninak ugyanazt beküldték 10 szer amit olyan frappánsan lereagált hogy már számomra is meglepő, nagy forma és jó gyerek ez a Dani. Barna olyan szinten van elszállva meggyőződése hogy nyeregben vannak Ricoval végső győzelemre esélyesek, atyaég ultravakon vannak és Kriszti is elhiszi hogy jól csinálja ezt a szánalmas szar brigádot, csak legyen már egy Dani-Barna párbaj vagy Rico-Dani hulljanak már ki ezek a szánalmas primitiv prolik.
  • Fantasico
    #153905
    Ricot, vagy Máriót vinné ha Ő lenne a kiválasztott de max még Lisszát, mivel Mr Faszfej most védett. De Barna szervezkedik hogy mégse Meli legyen kiválasztva mivel akkor szerinte tuti a Márió Lissza párosból vinne valakit, mellesleg nem is értem mit fájna az nekik ha öten rábasszák a jelet akkor mit várnak, azt visz akit akar. Ugyhogy lehet inkább Ricot szórják meg hogy Ő biztosan Melit vigye ki, tökmindegy igazából csak hulljon a férgese, még mindig a Meli-Dani páros a legemberibb és a legnormálisabb a sok proli között, mivel nekik van értékrendjük, és tartásuk a többiek ezeket a szavakat hirből sem ismerik, Ricoval az élen aki éjjel zuhanyzás után full meztelenül odaül a többiek mellé az étkezőasztalhoz amikor esznek, és egyszál faszban kb négyszer jó egészségeset böfög majd továbbáll, ilyen senkiházi prosztó gyökerekre ki a fasz kiváncsi.
  • beby44
    #153905
    Én Márióra tippelek,hogy őt hivja ki.Ha vissza akar menni!!
  • Zs0lt1
    #153903
    Szerintem Melina ma este megkapja a jelet, valószinűleg viszi Krisztit aki ellen ki is esik.
  • beby44
    #153903
    Kieshetne a Melina vagy a Dani!!Kiváncs lennék,hogy folytatnák a játékot egymás nélkül!!
  • Fantasico
    #153902
    Persze, csak már átment bicskanyitogató és hányingerkeltő kategóriába, ez a Barna, Rico, Kriszti hármas minden féle téren a legalja, emberileg és agyi kapacitásra is vállalhatatlan kategória.
  • kill3r21
    #153901
    legjobb védekezés a támadás elven tolja Barna, Melina az egyedüli aki átlát rajta és ez böki a szemét
  • Fantasico
    #153900
    Remélem az ilyen késő esti és éjszakai sztreameket is nézik a kedves nézők, de legalább egy részük, mert most nagyon gusztustalan irányt vett a játék, elég gyomorforgató módon van folyamatosan betámadva Melina aki mellesleg hihetetlenül jól és frappánsan kezeli és nagyon éretten, de Barna olyan szinten elszállt és nyeregben érzi magát most a lila kendőcskéjével és nincs olyan dolog amibe ne kötne bele, elejt valami témát ami neki nem tetszik majd Rico ráugrik és üvöltve kapálózva próbál kötekedni ez a szerencsétlen fasz, majd Melina kulturáltan, választékosan és frappánsan megválaszolja a kérdéseit, majd ez az orbitális fasz a Barnácskával megkérdi de a kérdésre miért nem válaszolsz, úgy hogy előtte 1 másodperccel tökéletesen megválaszolt mindent, fúj nagyon gusztustalan az egész, de remélem a most következő párbajon Meli odapirit egyet ezeknek az agyhalott gyökereknek, és majd megnézzük mekkora arca lesz Barnának ha lekerül a lila kendő.
  • Fantasico
    #153899
    Ajánlott most a livetream, éppen egy rapid feladat van, ahol mindenkit anonim kérdéssel bombáznak amit a villalakók irtak egymásnak névtelenül, a rendkivül művelt és okos oldal Prof. Barnával és Ricoval az élen csak és kizárólag olyan üzeneteket irt hogy Melina rá van kattanva Barnára és igy a Barna úgy a Barna, egy normális ötletük nincs másfél hónapja, de annyira fáj nekik hogy nem tudják se szétrobbantani, sem elbizonytalanitani a Melina - Dani párost akármilyen kétségbeesetten próbálkoznak, szánalmas bagázs, és közben az önelégült feje ennek a gyökérnek elképesztő, közben kezdi elhinni hogy meg tudja nyerni a játékot, már többször hangoztatta, és Krisztinek is mondta hogy Melina és Dani simán kiesne ellene párbajon, biztos benne hogy Ő jönne vissza ellenük, ez a csávó mit szed odabent mert énis kérnék belőlle, ugyanis nagyon durva álomvilágba rengette Barnát kiváncsi leszek amikor kihullik és szembesül azzal hogy milyen közutálatnak örvend Mr. Faszfej.
  • Fantasico
    #153898
    Nekem ne mond, botrány ez a nő, annyira mű és mesterkélt, egyetlen emberi normális pillanata nem volt, csak ez a hihetetlen gyenge szinészkedése már hónapok óta, meg az alibi hisztik és kiakadások, borzalom, botrány és szánalom úgy ahogy van. Egyébként pár órája livestreamben a szokások "Akadémiai" hármas Barna, Rico, és Kriszti nagyátbeszélést tartott a nyugiszobában, hát ember legyen a talpán aki végig birja nézni és hallgatni ezeket, ennyire rosszindulatú balfaszt mint ez a Barna nem sokat hord hátán a föld, Rico egyszerűen csak ultraproli és ostoba, Kriszti meg issza a szavukat és félpercenként elmondja hogy mennyit tanult tőlük és próbálja a tanultakat beépiteni, ezt a három agyhalottat félelmetes, szerintem 2 átlagos normálisan fejlődött ovodásnak komolyabb beszélgetéseik vannak mint ezeknek, elképesztő az egész, nézhetetlenek mindig várom hogy kapcsoljanak tovább már mert ez a trió vállalhatatlan. Már csak azt várom amikor Barna kint marad valami igen megalázó százalékkal akkor látni akarom a fejét ennek az orbitális balfasznak.
  • xido
    #153897
    haver..totál kivagyok az ilyen kriszti féle művinnyogós lelki toprongy emberektől..nőben és pasiban egyaránt..nem is értem,hogy képesek ennyit beszélni neki/vele összezárva...
  • Fantasico
    #153896
    Ez a Barna, Rico, Kriszti trió nézhetetlen, és hallgathatatlan, ez a két szerencsétlen proli próbálja irányitgatni a szinésznőcskét, aki meg csak primadonnáskodik, meg ide oda rángatózik mint egy holtkóros, kibaszott irritáló, és buta mind a három, dehát mondjuk erről a szerencsétlen Krisztiről is mindent elmond hogy a játék eleje óta a Bibi, Sajti, Barna, Rico fémjelezte társasággal érzi jól magát és már többször kihangsúlyozta mennyit tanult tőlük, hát gratulálok a villa legprimitivebb és legnagyobb prolijait sikerült megtalálnia akikkel egy óra eltöltése is egy kinzással ér fel mert amikor hallgatom őket kiég az agyam annyira hülyék és olyan vakon vannak az eleje óta, de Kriszti remekül érzi magát ezekkel az emberekkel, mert közéjük való minden téren. Dehát ahogy a mondás tartja, madarat tolláról, embert bartátjáról.
  • Fantasico
    #153895
    Magas lóról lehet nagyot esni, de ha meg tényleg egy félkegyelmű, szellemi fogyatékos beltenyészettel nyeretik meg az mindent elmond a műsorról, szerintem az sem etikus, hogy bent van, mivel Vandának, Norbinak és az egész pereputtynak a munkatársa és barátja de rendben van ez igy, a következő szériába talán Vanda testvérét kéne inditani ha van, vagy Norbi barátnőjét Ő úgyis szintén ÉNB-s beltenyészet, közröhej az egész, de azért remélem pofára esik a végén ez a szerencsétlen bolond.
    Utoljára szerkesztette: Fantasico, 2023.01.23. 23:04:38
  • kill3r21
    #153893
    Krisztit sok helyen már nyertesnek titulálják, Melina és Dani pedig a nagy vesztes, alias Delina xD
    Meg van mindenki marhulva