ValóVilág 12

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zs0lt1
#140276
Ráadásul elég okos is volt, sokáig eljutott.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#140275
VVAti is indított egy szavazást, 5 perc után 162:32 Lacinak 😊

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#140273
jaja..sõt...úgy,hogy nem irányított összevágott anyagot látnánk,hanem 0-24 netes és tévés közvetítés..pl lenne egy szezonális VV tévécsatorna..és tényleges szimpátia szavazások lennének 😊
#140272
Ennyit a Blikkrõl és amit Laciról írnak, érdemes elolvasni : http://kozpontban.hu/valo-vilag-6/blikk-akasztja-vv-lacit/

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#140271
áááá, akkor a végén még az nyerné meg aki valóban szimpatikus 😊

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#140270
komolyan, milyen jó lenne egyszer úgy égignézni egy vv-t h nem szivárogtatnának infot róluk hanem tényleg a bent töltött játékuk alapján szavaznának az emberek
#140269
Sose olvasok bulvárt, azt se hiszem el amit kérdeznek, azt meg végképp nem amit le is írnak.Amúgy minden VV-nél ez ment, minden mocskot szórtak mindegyikre.

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#140268
Most nézem a VV oldalán, kihívás elõtt volt egy kis öltánc 😊 Ahogy elnéztem Oráliának már egy gyenge kereszthuzattól is felállna a farka 😊

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

JohnnyNapalm
#140267
nekem ott sántít "kicsit" a dolog, hogy 100 millióhoz képest elég piti az a havi 1 milla nyeremény 😄
na meg akinek ilyen dolgai vannak, az szerintem kerülné a feltûnést és nem jelentkezne egy ilyen játékba ahol az egész ország látja

#140266
Valamivel hitelesebb mint a Blikk de ez is már lassan két éves cikk, ezt olvastam reggel : http://www.sztv.hu/hirek/itelet-a-napfeny-lakopark-epittetoinek-pereben-20120510

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#140265
Izánál tuti, hogy egyszer elgurul a gyógyszer.Szerintem õ meg Dorka még vívnak egy néhány csatát , de ahogy elnéztem eddig Izát mindegy kivel vitatkozik, szinte semmi önkontrollja nincs.Másodpercek alatt elszáll az agya.

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#140264
Az egyik cikkben írták, hogy nem tud uralkodni az indulatain, na ott éppenséggel elég nyugodtnak tûnt, nem úgy, mint Iza, aki szerintem hajszálra volt a tettlegességtõl (aminek én örültem is volna).
#140263
arra értettem, hogy a VV játékát ne már a kinti Blikk által kitalált/valós ügyek befolyásolják! de látom még arra sem vagy képes, hogy rendesen értelmezd a leírtakat, csak simán eljöttél ide veszekedni!

#140262
Rákóczi Feri egyszer egy mûsorban elmesélte, hogy fiatal korában kipróbálta egyszer a fûvescigit.Másnap Blikk:Rákóczi Ferenc fûvezik! Ennyit a Blikk hitelességérõl, és mindezt úgy írták le ,hogy õt meg se kérdezték.

@apion , én inkább azt vártam akkor tõle ,hogy belevigyorogjon Iza arcába, hogy a lány vesztse el az önkontrollját és csapja meg a Lacit.Oszt akkor Izának csoki 😊

Ja és ma reggel olvastam 2006 óta megy az eljárás és nincs ítélet, mellesleg abban a cikkben nem említik név szerint csak mint L.L. szal akárki is lehet ennyi erõvel.

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

pulti
#140261
Pont így gondolom én is, de most mennem kell melózni <#wave>Üdv

Abit AN52 | AMD Athlon 64 X2 4000 | Samsung250GB Maxtor120GB | Club3D HD 3850 512MB DDR3 | 2GB Geil BlackDragon DDR2 800Mhz | Logitech Cordless Desktop EX110

#140260
Az építõipari "tevékenységének" biztos van alapja, mivel abból bírósági ügy lett. Amennyiben vétkes le kell sittelni, mivel nem 2 Ft-os dologról van szó. Az azért furcsa, hogy ennyi év elteltével sem sikerült jogerõsen elítélni az 5-8 évvel ez elõtti tetteiért.
Gondolom Te, ha nem is hiszed el a róla szóló cikkeket, mégis azok alapján is alkotsz véleményt ( a múltját csak ezekbõl az irományokból ismerjük, ha csak nem ismered személyesen) Laciról és nem szavazol rá.
Én egy rafkós, de kétszínû játékosnak tartom. Agressziót eddig nem láttam tõle, mert Izát simán lefejelte volna, ha nem tudná kordában tartani az indulatait. Krisztiánt szerintem kint fogja hagyni, mivel új lakó és gondoskodtak is róla, hogy abból a kevés, de velõs megszólalásaiból ne sokat lásson/halljon a nézõ.
#140259
😊

http://coub.com/view/kltx

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

pulti
#140258
Nem a mult alapján kell dönteni? Leestem a székrõl... Kutyából nem lesz ám szalonna. Vajon miért kérnek a cégek erkölcsi bizonyítványt? Haveri körökben melyek azok a lányok akiknek már csak a múltja alapján döntöm el hogy mire lenne jó mire nem, ha változik is nem örökre változik ugyan az a személyiség marad többi csak színjáték, taktika. Nem is védem nem is pártolom Lacit. Blikk nagyokat irkál köztudott aminek alapja van elkell osztani 10el.

Abit AN52 | AMD Athlon 64 X2 4000 | Samsung250GB Maxtor120GB | Club3D HD 3850 512MB DDR3 | 2GB Geil BlackDragon DDR2 800Mhz | Logitech Cordless Desktop EX110

pulti
#140257
Az az jelenti hogy el is hiszem? elolvasod kész, kinem szarja le mikor veri a nejét, senkinek semmiköze hozzá, több linket raktam be ezeket irják róla.

Abit AN52 | AMD Athlon 64 X2 4000 | Samsung250GB Maxtor120GB | Club3D HD 3850 512MB DDR3 | 2GB Geil BlackDragon DDR2 800Mhz | Logitech Cordless Desktop EX110

#140256
teljes mértékben egyet értek veled! akár László játéka múlhat ezen, a Blikknek a fa**ságain!

#140255
Nem én linkeltem be, hogy verte a nejét...
#140254
annyira birom az ilyen embereket, akiknek halvány gõze sincs az eseményekrõl, de jobban jár a szájuk róla, mint az érintett feleknek. Kérdezlek én, a Blikk az arról híres, hogy csak is az igazat irja, soha nem tett semmire rá + még egy jó nagy lapáttal? Gondolkozz már 1 kicsit, ha valóban 100 milliót sikkasztott, akkor miért folyik ellene 4 éve már az eljárás, 100 milka nem kevés, egybõl elõzetest kapott volna, nem hogy még majd a villába is beengedik szerepelni, azaz gyorsitott eljárással rendezték volna az ügyet! Mielõtt meg felhoznád a feleség verõs sztorit, azt elfelejted, hogy a nagyságának csak az volt a dolga, hogy otthon üljön, erre a caffka 3 fickóval is megcsalta, akkor mirõl beszélünk? Ha egész nap melózok, hogy emennek ne kelljen, nehogy már arra jöjjek haza, hogy emez mással kefél, egy pofont szerintem legtöbbünktõl az ilyen nõk megérdemelnének, azaz ha meg is csapta, jól tette! Ha meg olyan brutálisan megverte volna, ahogyan a blikk állitja, akkor valószinûleg lettek volna komoly következményei!

A másik meg, szerintem rohadtul nem kéne az alapján dönteni, hogy kinek milyen a múltja, az számit ami bent van!!!

pulti
#140253
Ezeket nem hiszem el, ne forgassuk ki jó...?
Szombathelyi hitel csaló ennyi ezt hiszem el

Abit AN52 | AMD Athlon 64 X2 4000 | Samsung250GB Maxtor120GB | Club3D HD 3850 512MB DDR3 | 2GB Geil BlackDragon DDR2 800Mhz | Logitech Cordless Desktop EX110

FrezeR
#140252
Ha nem megy a VV-be akkor senki nem foglalkozik vele? Akkor nem beszélnének róla a károsultak? Most egybõl mindenki rohan az újságokhoz érdekes módon. Hirtelen nagyon fontos lett, hogy ezt az embert mindennek elmondják. Vagy gondoljátok, hogy mielõtt beválogatják nem néznek utána, hogy milyen elõéletük van? Persze az RTL-tõl minden kitelik, de azért egy olyan embert csak nem engednek be, akit börtön fenyeget...Nem védem Lacit, mert akár igaz is lehet mindez, de azért nem kellene mindent kanyar nélkül bevenni amit a szennylapok írnak. Amúgy is igazságtalan vele szembe az, hogy így engedik cikkezni az újságokat ezzel bõven aláásva a pozícióját a párbajon.

#140251
Akkor gondolom Te ezt is elhiszed, mivel ugyanolyan hiteles forrásból származik, mint a többi.
Megharapta neje VV Lacit
pulti
#140250
Milyen lejárató? beköltözése után 1 nappal jelentek meg a hirek a lakosság bejelentése alapján. Nekik is beadta a szöveget mint most az egész országnak <#nevetes1>

Abit AN52 | AMD Athlon 64 X2 4000 | Samsung250GB Maxtor120GB | Club3D HD 3850 512MB DDR3 | 2GB Geil BlackDragon DDR2 800Mhz | Logitech Cordless Desktop EX110

#140249
Annyira utálom az ilyen lejárató cikkeket ki nem szarja le mi volt kint arról nem beszélve, hogy direkt lejáratják, és kitudja mi igaz belõle, és mi nem...

Az számít ami bent van, és akkor is az egyik legintelligensebb játékos bent.
ForzaInter
#140248
hányszor kiderült már korábban, hogy az ilyen cikkek 90%-a kamu.. mindig megy a lejáratás a bulvár részérõl, érdekes lenne ha mindent elhinne az ember nekik.

sikkasztás az egyetlen ami igaznak tûnik, de engem ez az ügy pont nem érdekel. amúgy hatályon kívül helyezték az ítéletet, és új tárgyalás lesz az ügyben.

Yo, Bitch!

pulti
#140247

Abit AN52 | AMD Athlon 64 X2 4000 | Samsung250GB Maxtor120GB | Club3D HD 3850 512MB DDR3 | 2GB Geil BlackDragon DDR2 800Mhz | Logitech Cordless Desktop EX110

pulti
#140246
Oda szavazol ahova akarsz
Verte a nejét VV Laci

Abit AN52 | AMD Athlon 64 X2 4000 | Samsung250GB Maxtor120GB | Club3D HD 3850 512MB DDR3 | 2GB Geil BlackDragon DDR2 800Mhz | Logitech Cordless Desktop EX110

ForzaInter
#140245
ja majd pont a kamublikk alapján fogom eldönteni, hogy milyen ember. amúgy is itt csak az számít amit a villában csinál.

Yo, Bitch!

pulti
#140244
Tegnapi adásban kiderült hogy Laci mennyire jószívû hogy a két nem meghívott villalakónak vitt ki egy kis kaját piát...Nahát alapesetben is megkellett volna hivni mindenkit, akkor mondhatta el volna magáról hogy mennyire JÓSZÍVÛ... <#idiota>

Verte a nejét VV Laci
VV Laci 100 millióval nyúlta le áldozatait
Építõknek is tartozik VV Laci

Biztos õ rá fogtok szavazni? Én NEM! <#ejnye1>

Abit AN52 | AMD Athlon 64 X2 4000 | Samsung250GB Maxtor120GB | Club3D HD 3850 512MB DDR3 | 2GB Geil BlackDragon DDR2 800Mhz | Logitech Cordless Desktop EX110

ForzaInter
#140243
remélem laci megy vissza, benne van potenciál. krisztiánt is bírom, mert hatalmasakat szól be, de kb jó ha egyszer szólal meg az összefoglalókban, ez pedig kevés. laci okos, rafinált vén róka, a háttérben szépen tudja manipulálni a többieket, kell egy ilyen ember bentre.

Yo, Bitch!

#140242
Fél 4-kor felkeltem, nézem van-e online, hát láss csodát volt.Iza,Laci,Józsi és Krisztián pont kajáltak, na 5 perc eltelik KHF...... Miért is ne ?! 😊 Megnéztem ijedtembe az ÖF-t jól döntött szerintem Laci és remélem vissza is megy.Nekem ez a Krisztián féle tajparszt stílus nem jön be pedig én is vidéki vagyok, de ez nem egyenesen arányos azzal ,hogy bunkó is.Aurelio meg olyan egyszerû mint a faék, Krisztián ezt most kivételesen jól látta , hogy Laci megalázza õket azzal, hogy vitt ki nekik kaját, piát.Aurelio meg, hogy ez neki taktika , hogy elfogadta mert majd hozzávágja Lacihoz legközelebb stb. Szerencsétlen hülye..... Simán kidumálja magát ebbõl Laci , hogy csak a jó indulata jele volt, hol ott szerintem pontosan tudatosan alázta meg õket.Laci nagy játékos, ha igazak a hírek amit írnak róla , hogy mennyi pénzt elsíbolt másoktól akkor azt se felejtsük el ,hogy ahhoz kell jó adag intelligencia és emberismeret. Szerintem nem vívódott õ azon annyit , hogy kit vigyen ki, tudta õ már az elsõ perctõl kezdve.A beszélgetések a nyugiszobában is csak jól felépített megvezetés volt mindenkinek.És a végén az Aurelios poén is ügyes volt 😊 Ahogy VVOli írta, beugrott Oráliának az Afrikána 😄

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

Jojobaba
#140241
prosztó krisztián beszéde báncsa a fülemet, remélem kint marad

#140240
jó volt a mai rest

#140239
Ja,ma a káháef csapat melózik.😊

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

#140238
volt ma már adás? 😊 el-el mentem gép elõl így nem tudom...de bármikor megnézem káháeffff 😊

#140237
Igen, lehet, hogy jó kísérletezni, csak nehogy aztán emiatt ne legyen (egy rendes) VV7!
#140236
éttem éttem... való igaz most 20 és 27 közé szorult eléggé a csapat...de nekm bejön ez...kell egy ilyen young life vv is 😊

Smithwarden
#140235
*Kriszt

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Smithwarden
#140234
Kiszt visszakuldeni...ja humoros lenne...1 poennak huu de jo lenne. :p
Es par hasonlo "poen" utan jonnenek ra akik a Tujakra szavazgattak, hogy maradt bent kb 6 unalmas (+buta) karakter es az utolso 1-2-3 honapra nezhetetlenul unalmas a musor...jajj de jo is lesz. <#levele>

Detoxon:
Kriszben kesobb tobb lenne? Mi lenne tobb? A sor? Vagy a taktika, cselszoves vagy netan poen-hegyek?
Ugyan mar. <#rolleyes>

BrianGT:
Pont azert irta, mert 18. Kilog mert tul fiatal, Laci meg a masik veglet a huszonevesek kozt.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#140233
Ugy értem Józsi tini, Laci papa, a többi mind huszonéves. Ne tessék félreérteni, semmi bajom a huszonévesekkel, magam is nemrég az voltam, :-) de a mûsor szempontjábol jobb lenne egy "multikulturálisabb" társaság.
Persze ez ellen nem tehetünk, de remélem, hogy sokszor olvassák a szerkesztõk ezt a fórumot, mert innen legalább tanulhatnának, hogy mi kell(ene) a nézõnek.
#140232
józsin kívül? józsi 18 éves

#140231
Szerintem az idei felhozatal a VV5, de fõleg a VV4-hez képest nagyon silány. Sok a szürke egyéniség, de fõleg azt hiányolom, hogy nem kevertek össze több generációt, Lacin és Józsin kivül szinte egyidõsek. Pl. lenne egy 18-19 éves, négy-öt huszonéves, négy-öt harmicas és két 40-es...Sokkal szinesebb lenne a mûsor. Igy nagyon szexcentrikus és ugyanazon értékrendet képviselõ lett az egész, ami egy idõ után veszélyesen unalmas, buta és szánalmas tud lenni...De hát ki vagyok én egy szerkesztõ szemében, csak egy nézõ...
Rash87
#140230
Ha van humorérzékük,akkor Tuja 2.0 fog visszamenni 😄
Mint a VV5-ben is ez volt.

Glory, Glory Man. United!

#140229
Na nézzük csak 😄

Laci nem okos, de nem is buta. Tudja mit miért csinál.
Egy gátlástalan üzletember aki pikk pakk kiforgat a pozíciódból.
De a játék számára Õ fontos karakter. Kismillió probléma gerjesztõje lehet.
A Krisz gyerekbe nincs semmi különös. Tény a való életben a Laciféléktõl rohadtul óvakodni kell és persze bent is.
De annyira gáz az idei felhozatal, hogy nem engedheti meg a játék, hogy Laci kiessen. Viszont ha most visszamegy eléggé megerõsödik és problémás lesz kirakni. Szóval nehéz mert ha marad az a baj, ha megy akkor az...
#140228
Remélem a mocskos Laci távozik a villából.. Komolyan nem értek egyeseket. Szerintetek Laci okos? Az érvelései a vitákban harmat gyengék.. az, hogy õ jónak meg kedvesnek állítja be magát elképesztõen röhejes. A bulira nem hívja meg a Kriszt meg az Auréliót, de kaját visz ki nekik mert kedves? Nem ellentmondás ez? Ha meghívja õket van kaja, nem kell kivinni.. nincs probléma, akkor jófej lehetett volna. Így... egy gusztustalanul kétszínû ember. Persze a villába kell és az rtl ezt a mocskot fogja szépre bevágni..

Krisz meg nem bunkó, csak egy õszinte vidéki srác.. késõbb sztem sokkal több lenne benne.
#140227
Nah hátrébb hátrébb 😊 Megmondtam rajta van a csípõjén, hogy property of Brian 😊 csak takarja a bugyi pántja mindig 😊 Jajj az összefoglalós tusolás...jajj az a tangás popsi... jajj én 😊