ValóVilág 12

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#142094
Sokat nem láttunk még Dávidból de nekem úgy tûnik rajta nem igen talál fogást majd a Viki.Pont ezt írtam néhány napja ,azzal ,hogy kizáratta Simont nem biztos , hogy nyert mert nincs rá semmi garancia , hogy akit beküldenek helyette nem-e lesz sokkan nagyobb ellenfél mint a Simon volt.És lám....

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#142093
Mint a Bear Grylls

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#142092
😄😄😄

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#142091
Itt nyugszik Zsolti Aurélió és nagyanyja
kiket vacsinak nézett 40 piranha 😄
#142090
Nem gondoltam meg magam! Az hogy trashreality az nem változik nálam.Szóval olyanokat kell beválogatni akik tényleg nem normálisak,és nem parancsra cselekszenek,hanem önszántukból,csupán a feladatok vannak megadva.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#142089
Sziasztok!

Sajnos tegnap nem tudtam nézni a párbajt, de hála az rtl2 mûsorkiosztásának az adott nap VV adását a rákövetkezõ napon kétszer is ismétli hétköznapokon:egyszer 12:00-tól majd 19:00-tól.

Nos eléggé meglepõdtem az eredményen ami született a párbajon,de gondolom ezzel nem vagyok egyedül.
Egy másik történet Simon kizárása,de ezt gondolom már kibeszéltétek,de azért röviden a véleményem:
Sok volt Simonnak, hogy állandóan piszkálják,majd jön Ms Viktória és addig hergeli míg el nem szabadul a pokol.A józan ész azt diktálja máshogy kellett volna kezelnie Simonnak a helyzetet, de mikor ennyi bántást kap az ember és még erre dob egy lapáttal Viki nehéz megtartani az önkontrollt.
Én sajnálom, hogy kiesett ugyan úgy mint Lacit,de remélem hogy ez a Dávid gyerek a jogász tanulmányaival verbálisan felülkerekedik Viktórián.
Viki nagy ellenfelet lát Dávidban miután megtudta hogy jogásznak tanul.Ez a Viki egy olyan személyiség aki azt hiszi nála nincs okosabb és mindjárt elsõ ismerkedésnél ezt ki is mutatja.Nálam ez a nõ lejátszott!

#142088
Arra is van ötletem. Nem is egy koncepció.
Saját maguknak építeni házat különféle tervrajzok alapján akár az erdõben akár a parton, különbözõ logikai feladatokkal feloldhatnának alapanyagokat ládákból, (pl halászháló)fából készíteni csónakot, szigonyt készíteni mehetnének halakra stb.
#142087
És ezzel a csapattal 😊 A világ legrövidebb reality-e lenne 😄

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#142086
http://www.hir24.hu/bulvar/2014/02/03/vv-laci-europa-legmegalazottabb-ferfija/#a3

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

PiszkosFred
#142085
Egy igazi Survivor kellene, rejtett kamerákkal, valódi lakatlan szigeten, valódi komoly szituációkkal 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#142084
Egy hete még leugattad az ötletemet, hogy egy normális valóság showt kéne csinálni.
a BB licensze elég drága lehet ezért sem favorizálja a Tv2.

De te szerinted jó a VV6. Meggondoltad magad mégis?
#142083
Mit írsz? 😄
#142082
Igazad van sok mindenben, szerintem se olyan jó mint volt régen az idei évad, de siránkozással nem lehet semmit elérni, és már unalmas, akit nem köt le az akkor tényleg ne nézze, és nem fog panaszkodni se akkor. Engem így is elszórakoztat, röhögök sokat a mûsoron, persze én is szívesebben néztem Alekot vagy tavaly Attilát, de tõlük még Simon meg Laci is messze volt.

"A legjobb dolog mindig a gyerekkor, amikor a kibaszott eső is még meleg volt"

#142081
Ezért volt jó a BB.Lehet irok is a konkurrenciának!<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#142080
Krisztián : Iza te egy 10-es skálán mennyire tartod magad butának ?
Iza: 8
Krisztián: Akkor te nagyon buta vagy !
Iza: Miért ?

Jézusom -.-" 😄 Asszem az IQ szint elérte az átlagéletkort 😊

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#142079
Én rendszeresen nézem az ÉNB-t, és szórakoztat. Persze akik nem kvázi az elejétõl követik, azoknak nem nagyon érdemes sorozatokat elkezdeni nézni. Ha most állnék neki valószínûleg nem szoknék rá. Amúgy nem a csajozás meg szex miatt nézem, 12-es karikával fut szóval ez eléggé behatárolja a dolgokat. Rengeteg vicces szituáció van benne, sokkal szórakoztatóbb mint Józsi böfögéseit nézni. Ez a VV engem nem szórakoztat.
#142078
Nem Simon és Laci kiesésérõl van csak szó, hanem arról, hogy a VV elõzõ szériái nem csak egy dologról szóltak. Aki olyan mûsort akar, hogy fiatalok csak buliznak, megcsalják egymást stb. arra ott van az ÉNB. Aki celebeket akar látni, akik egy elõre megtervezett forgatókönyv alapján próbálják eljátszani a leírtakat azoknak ott van az Édes élet. Akik taktikus játékosokat, nagyjából önmagukat adó, különbözõ karakterû és intelligenciájú emberekre volt kíváncsi azoknak eddig ott volt a VV.
#142077
De kis igényes ahogy a nappali közepére köp..... Pedig még a kocsmákban is ki van írva, hogy a padlóra köpni tilos ! 😊

http://p.coldline.hu/2014/02/03/1340998-20140203-X2ariM.jpg

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#142076
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1619640_10201772499291394_351995255_n.jpg

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#142075
Köszi wesker!

Amúgy nem megbántva senkit, de dolgozzátok már fel Simon kiesését, vagy ha nem megy akkor tényleg ne nézzétek tovább, annyi ilyet olvasni, hogy Simon nélkül szar meg nem nézem tovább, aztán ugyanúgy nézitek. Simonba volt potenciál, de az elsõ napokat leszámítva kb, ugyanolyan unalmas volt mint más, csak Sárlottal foglalkozott.

"A legjobb dolog mindig a gyerekkor, amikor a kibaszott eső is még meleg volt"

#142074
Mostantól errõl fog szólni ez a széria: http://www.valovilag.hu/video/237103

Kb 14-20 éves korig, a többi korosztály számára ez egy érdektelen játék innentõl, nincs kiért nézni. Arról szól, hogy ki kivel fog smárolni, dugni. Ha Izát megdugják (vagy Zsófit) azt visszanézem, a többi nem érdekel.
#142073
Én most szedtem le a 11 részt, most kezdem el nézni de pl. ahogy töltöttem le az egyiknél mikot már a jakuzziban voltak Aurelio konkréten majdnem a Dávid ölében ült.Bár mint tudjuk Aurelio szereti , ha tiszta a segge és két ujjal mossa ki így lehet csak besegített neki a Dávid 😄

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

wesker24
#142072
Éjjel a legnagyobb buli volt vazee mindenki matt részeg volt Aurelia egyik nöröl a másikra ment Teóból elõjött a vadmacska ugy táncolt meg vonaglott egy felmosó ronggyal de Iza és Dorka és táncoltak ezerrel Iza Aurelia nyakában kötött ki mig a többiek az asztalon táncoltak Józsi bá sokszor depis lett állítólag mert be volt rúgva ! Krisz is annyira felöntött a garatra hogy már piával locsolt a lányokat !

Zsolt és smároltak ezerrel Teo a felmosórongyal játszott mig Aurelia egyik csajról a másikra ment hol Teo-val hol Iza-val táncolt !
#142071
Éjszaka volt valami érdekes? Egy pár mondatos összefoglalást elfogadnék megint. Köszi.

"A legjobb dolog mindig a gyerekkor, amikor a kibaszott eső is még meleg volt"

#142070
milyen dorka? õ vera <#vigyor>

#142069
😄 😄 😄

"Kispesti Kurasszó átmegy feketeöves suttyóba és úgy parodizálja Kriszt, mintha Üvegtigris Lalijának a castingjára készülne, épphogy csak nem hugyozza tarkón magát, annyira hozta a full kretén figurát."

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

kaposi1
#142068

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#142067
Errõl szól az ÉNB is, na azt két hét után hanyagoltam, mert nem nekem való és úgy tûnik már a VV se...
#142066
Azt hiszem ez tömören el is mondja mit láthatunk majd az elkövetkezendõ hónapokban :

" Az adás szinte teljes egészét lehetne vágni a kukába, mivel Szájmon kibaszarintásával és a maga mögött hagyott nyáltenger kiszivattyúzásával a masszív eseménytelenség erõsen rátelepedett a Villára, de azért volt egy erõltetett szerelmi szál, amire nettó 20 perc adásidõt összehalásztak a szerkik a 24 órányi nyersanyagból. Iza és Krisz, valamint Debilio, Pink, Bugyitlan, azaz a potenciális lukak vonalán haladunk szépen."

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#142065
NA baz még a Dávid gyerek is....bár nincs min meglepõdni...
#142064
Ennyit a castingról :
https://img.ncore.cc/proxy/48827b4c9973d901fe7aec8fc1be507a/http%3A%2F%2Fkepfeltoltes.hu%2F140203%2F592802136N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

Plusz : " Úgy tudjuk, Zsolt egy külvárosi kandúr, egy igazi társasági ember, aki szeret mindig a középpontban lenni, azonban kifejezetten balhés karakter, ezért gondolhattak rá a mûsor készítõi az Éjjel-Nappal Budapest után. Állítólag õt nem a pénz, sokkal inkább a könnyû punci-némi hírnév-én leszek-az-új-Majka szentháromság motiválja, akinek a bemutatkozó videóját egy kispesti sushi bárban vették fel."

12-bõl 4 belsõs : )És még ki tudja mennyi ?!

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

PiszkosFred
#142063
"Itt is folyamatosan az megy hogy ilyen szar meg olyan szar ez a széria, meg hogy soha többet nem fogják nézni akkor meg nem olyan mindegy hogy hol megy? Így se úgyse néznék mert olyan szar,akkor meg mért akarnának szavazni?"

Az már a te bajod, ha elhiszed az emberek ilyen "kirakat" hisztijét, hiszen önmaguknak is hazudnak, csak ciki bevallani, hogy nézik. Ebben az országban mindenki szidja a bulvárt, mindenki szidja a mûsorokat, és mégis, naprakészen tudják kivel mi történt. Hagyjuk már 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#142062
"de kb. 15 perccel a szavazatok lezárása elõtt én már nem tudtam megnyitni a párbaj oldalt, a villalakók képei feljöttek, de a párbaj nem".

Én még valami 7-8 perccel a lezárás elõtt is tudtam szavazni. Pont azért szedtem le ezt a szart mert annyira szoros volt hogy mondom én is szavazok egyet hogy Laci menjen vissza ugyhogy a gond nálad lehetett.

"sõt biztos ezt az utolsó ÖF ben látni lehetett, kit nyomnak"
És akkor mi van. Ha most egyszer Krisztiánnak voltak olyan jelenetei akkor mért ne azt vágják be. Vagy azt kellet volna mutatni hogy Laci hogyan varrogat? Igen Laci normálisabb meg taktikusabb volt ezért is kellet volna visszamennie de azt bekel látni ha Show-t akarunk akkor igen is szükség van Krisztiánokra meg Auréliokra hogy ne csak egy dögunalmas taktikázós, romantikázos sz..t kapjunk.

"gondolok itt a 30 év felettiekre, nem hiszem hogy soknak van androidós telefonja, pláne nem az 50 eseknek"...

Jaj hagyjuk már ezt, az elõzõ szériákba meg mikor olyant ment vissza az volt a duma hogy a tinipicsák juttatták vissza mert azoknak van sms-re pénzük mert apuci, anyuci úgyis feltölti a kártyát, és gondolkodó ember ilyenre nem szavaz.Mindig van valami kifogás, fõleg ha kedvencrõl van szó.

"Már azzal kizártak sok embert, hogy a retekkettõ nem fogható mindenhol, és akkor még finom voltam"

Itt is folyamatosan az megy hogy ilyen szar meg olyan szar ez a széria, meg hogy soha többet nem fogják nézni akkor meg nem olyan mindegy hogy hol megy? Így se úgyse néznék mert olyan szar,akkor meg mért akarnának szavazni?
#142061
Szerintem azért is került át az RTL2-re mert , gondolom úgy voltak kipróbálnak egy ilyet is , hogy csak fiatalok.Valószínû már a castingoknál látták, hogy ez az egész úgy szar ahogy van, már mint a felhozatal.Átbaszták az RTL2-re mert sejtették ennek nem lesz akkora nézettsége mint az elõzõ szériáknak, azt a csatornát meg amúgy se tudja fogni a fél ország viszont így az RTL2 nézettségét kicsit növelik.Mellesleg ez lesz szerintem a legrövidebb VV ,május végére kifut ha nem hamarabb,4-4,5 hónap .A többi mind majd fél évig tartott.

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#142060
Bátyám tegnap eljött a sícuccért,hogy elvigye tõlem azt látta,hogy megy az RTL 2 mi volt rá a válasza, de jó,hogy nálunk még a csatorna se megy a tv-be mondjuk azt mondta, ha menne akkor se nézné....😄

36 éves emberrõl van szó szóval nem csoda, hogy mi volt a reakció.
#142059
Hányingerek ez az emberek, éstényleg ezeket nézzük kész kabaré mondom ebbõl van pénz, hogy ilyen idiótaságokat nézzünk a tv-be...Nem hogy egyszer ténylegesen való világot mutatnának...szánalmas idõket élünk sajnos....

deniro2
#142058
Megint látom az élõkben, hogy Bálna Viktóriánál sztenderd megoldás, hogy klotyó után kézmosás helyett a tükör elõtt, a hajába meg a ruhájába keni a kezét...😊 Fõ a higiénia és az igényesség...

SirAlo
#142057

Intel Pentium E5200 2,5Ghz | Geil Ultra 4GB DDR2 800MHz Ram | SAPPHIRE HD 4830 | WD 320GB 7200 RPM |

Smithwarden
#142056
Ez a kep nagyon nagy a Blikk szerkesztosegben Simonrol + a kutyarol, miutan interjut adott. 😄

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#142055
De amúgy csakis okos telefonon érhetõ el ez az Aplikáció? Neten se lehet ezt elérni csakis a buzi okos telefonon?
PiszkosFred
#142054
"de még ami nagy baj, hogy ezzel az applikációval kizártak rengeteg embert a szavazásról, gondolok itt a 30 év felettiekre,"

Már azzal kizártak sok embert, hogy a retekkettõ nem fogható mindenhol, és akkor még finom voltam. 😊 Ez az egész egy show mûsor, egy elõadás, ugyanolyan, mint az elmúlt VV-k. Annyi különbséggel, hogy ez most "kici ész ócsó", és nem tarhálnak sms-t.

És ilyen lesz a következõ is, efelõl ne legyen kétséged 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#142053
Aureliot egy orosz valóságshowban napi szinten megvernék nem is egyszer 😄 Én 42 leszek nem sokára és androidos telóm van , és szinte az összes velem egykorú barátomnak és ismerõsömnek is .Az más kérdés , hogy nem töltöttem le az app-ot és nem is szavazok.Ennek két oka van, egy nem tetszik ,hogy a regnél egy sms-t kell küldenem és bekerül a számom a rendszerbe, sajna egyszer megjártam már így, ne tud meg mennyi hívásom volt utána különbözõ marketing cégektõl stb. Kettõ, letölteném és bevállalnám még ezt a kockázatot is és még szavaznék is ha egy hasonló széria lenne mint a VV4 , VV5, de erre a degenerált agyhalott bandára még az ingyenes szavazás se éri meg.Két ember volt az akit intelligensnek mondanék a Simon és a Laci, kint van mindkettõ ,gondolom nem véletlen.Innentõl kezdve tök mindegy kinyeri meg ezt a szériát.Szerintem.

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#142052
lehet hogy volt manipulált volt, sõt biztos ezt az utolsó ÖF ben látni lehetett, kit nyomnak, de még ami nagy baj, hogy ezzel az applikációval kizártak rengeteg embert a szavazásról, gondolok itt a 30 év felettiekre, nem hiszem hogy soknak van androidós telefonja, pláne nem az 50 eseknek...
Ezért többségben kik szavaznak? az olyan huszad éves degeneráltak mint aurélió, akinek az agya nulla, semmihez sem ért, tipikus mai mentalitás,elvan kényesztetve, de bement megmutatta a farkát, helikopterezett, és most õ veri a mellét hogy ha laci tökös lett volna, õt vitte volna ki... Ha felmegyünk a vv oldalára, szinte minden cikkben videóban ki van? ez a kretén.. már lehet sejteni elõre, ki fogja nyerni ezt a szart... simon nagyon sokkal vezetett, messze a legszimpatikusabb játékos volt, ezt tudta az rtl is, és valami indok kellet hogy eltávolitsák, a villalakok meg erre ráfeküdtek, mintha simon embert ölt volna, szegény aurélió is nagyon megijedt, ezért a degeneráltak kiszavazták simont poton 40perc alatt, holott egy ilyen döntésnek legalább 1-2 napot kellet volna adni, mivel sokan nem a tv bõl nézi a mûsort. Nemtudom mit szólt volna szegény aurélió ha egy orosz valóságshow ban van, ott szinte mindennapos a pofon, bunyó.. Szánalom ahogy megvezetnek bennünket, és azt hiszik annyira balfácánok vagyunk, hogy nem vesszük észre! Én sem tudom miért nézem ezt a szart, de valahogy még is leköt XD figyeljétek meg mit mondok most, megvan már elõre ki nyer, és ez Aurélió de la máricsuj lesz...

#142051
Tegnap este fél órával a vége elõtt Lacira szavaztam, de kb. 15 perccel a szavazatok lezárása elõtt én már nem tudtam megnyitni a párbaj oldalt, a villalakók képei feljöttek, de a párbaj nem.
Nem volt kedvencem Laci, de mivel egy korosztályba tartozunk és az értelem ill. intelligencia szintje is jóval az átlag felett volt a bent lévõk között, ezért adtam rá voksom.
Én kizártnak tartom, hogy ilyen kicsi különbség legyen a két játékosra leadott szavazatoknál. Ez ugyanolyan manipulált volt, mint a Simon féle kizárás (még, ha valóban õ is kérte a játék feladását).
#142050
Jó reggelt 😊 Én a Lacinak drukkoltam, viszont telesen egyetértek ezzel a hölggyel a videóban.Én is azon gondolkoztam már napok óta, hogy mivel jár jobban Laci, ha vissza megy az agyhalottak közé vagy inkább kint marad és azok meg nyírják ki egymást a saját szintjükön.Sajnálom, hogy kiesett de talán jobb neki így.A szavazásról meg csak annyit, lehet ez nem mérvadó de jó néhány netes szavazást megnéztem, VVAti is csinált egyet és mindenhol 60-70% között Laci vezetett , szal nekem kicsit furcsa ez az eredmény , na mindegy itt a videó :

https://www.facebook.com/photo.php?v=695088810542811&set=vb.100001250957142&type=3

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#142049
még egy barna kis takaró a hátára és visszament a hálóba
#142048
állva pipil mert magas csuri hallatszik 😄
#142047
pipilni ment 😊
#142046
szódát iszik...majd csapvizet..talpas boros pohárból
#142045
szép köntöse van..kivül leopárdos,bélése rózsaszín..a papucskával együtt kökemény hetero....neeem 😊