153987
ValóVilág 12

  • Zs0lt1
    #153464
    Baszki, tragédia történt. Szakitott Renátó és Fru :D
  • beby44
    #153463
    Nem értem felsèg mitől oly rideg??
  • beby44
    #153462
    Igen.Édes istenem ezek tényleg nem tudom mit hisznek,hogy ezzel nézettebb lessz a műsor?Ott a Robi kitartása,áloképessége, akarat erelye megvan hozzá.minden minden ami ide kell.De ők hívlyák a Bálintot.Atya úristen ennek az embernek a nyüglödéséhez már nem lehet hozzászólni!Többen nézik mert ő szerepel benne??Vagy a Kabát vagy valamelyik privát versenyző megnyeri az biztos ezt most tudom előre!!Ez egy vicc!!
  • Zs0lt1
    #153461
    Nem úgy volt, hogy Robi indul? Csodálkoztam, amikor megláttam a Bálintot az indulók közt.

  • beby44
    #153460
    Szerintem Kabát megnyeri.Mert hát ilyen fizikummal meg kitartással ha a Bálintról van szó.?Elég nehéz lesz neki étlen szomjan fizikai erőről meg a kitartásról ne is beszéljünk.Ha egy "meleg"Robi legyőzte mindenbe.Gratulálok Bálintnak de megint csak heteket veszit az életéből.De pozitivan kell gondolkodni lebarnul meg legalább nyaral eggyett!!
  • beby44
    #153459
    A Bálint "rajongoknak".Hamarosan megint látható lessz a Bálint.indul a másik műsorba ami nemsokára kezdődik.
  • beby44
    #153458
    86.rèsz mikor mennek be a kommentek!!rtl?haho .beküldtètek!!!a sorok között meg èn olvastam????
  • beby44
    #153457
    Amikor valakit támogatsz 900km-távolságból ès megèrzi ès megcsinálja amit te leirtál neki,hogy segits neki!!! Na ez a jubileum èvad ehez foghato soha nem lessz mig èlek!!!
  • Zs0lt1
    #153456
    Köszi szépen, láttam és már meg is néztem őket :-)
  • beby44
    #153455
    Az rtl most-on nyitva az összes jöttem láttam Bálintól Vivi-ig.Fent van mind ès nyitva ki tudja meddig.
  • beby44
    #153454
    Mèg jó,hogy.Igazad van.Az ideit ironiából irtam.Igy gratuláltam az rtl-nek az idei èvadhoz ès az idei nyerteshez.Amugy az elejèn mikor kezdődött a vv ès mèg nem voltak "betanult"karakterek ott a Vitkó volt a kedvencem!!
  • Zs0lt1
    #153453
    A 4-es meg 5-ös szerintem kenterbe veri bármelyiket.
  • beby44
    #153452
    Hát ha csak a magyart nèzem nekem ez volt èletem eggyik legjobb vv-je!!A másik meg a Vitko Lacis!!!De ez mindent vitt.Pusza rtl!!!
  • Zs0lt1
    #153451
    Ha valaki jó realytit akar nézni, tegnap indult a Big Brother Canada. Ott nem a nézők szavaznak, hanem a játékosok szavazzák ki egymást. A tavalyi évad félbemaradt a covid miatt, de most teljesen új évad lesz.
  • beby44
    #153450
    Puskás Peti "na erre a háromszögre kiváncsi leszek hogy hogy alakul"!!!!Ugye miután Dani kiesett.Mert azt tudtuk,hogy kiesik.Bálint itt se figyelt!!
  • beby44
    #153449
    Hát igen az rtl vègül belátta,hogy vèr ciki lett volna megnyeretni Bálintal!! Amit előre elterveztek.Igy inkább Vivivel nyerettèk meg!!Nehogy Robi nyerjen!!Lehet a 8 milla igy is meg lessz neki.A Bálintnak rengeteget segitett az rtl mig bent volt csak nem figyelt!!
  • peteimii
    #153448
    "Aki rutinos vv néző"... Pont ezért nem értettem, mivel van három dolog amiből én ki indulok. Első, hogy anno is fogták és az utolsó pillanatban meg fordították a képeket. Vagy pedig össze vissza a százalékokat. És a harmadik, hogy az RTL kénye kedve szerint manipulálja a párbajokat, és előre le van zongorázva az egész forgatókönyv. Hát eddig jutottam az IQ szintemmel. Köszönöm a sorok között hol többé, hol kevésbé rejtett építő kritikát, most már sikerül tisztán látni a dolgokat :)
  • beby44
    #153447
    "Kárszeg"Krisztián meg is kèrdte ezt Mohtòl.Te itt mindenki ellen visszamèsz mindenkinèl erősebb vagy itt bent??Bálint ott se figyelt!!
  • beby44
    #153446
    Moht bárki kinthagyta volna!odaülhetett volna mèg Merci is a párbalyon.Nem ment volna vissza Moh!!
  • beby44
    #153445
    Erről beszèlek.Tudta,hogy visszamegy ellene.Az "okos"Bálint nem figyelt bent!!!!
  • Darthmushroom
    #153444
    elmondta mikor visszament h mikor elsőnek mutattak részeredményt az anya "jelzet" neki h nyugalom tehát ő vezet
  • beby44
    #153443
    Kit zár be az rtl 3 hónapig egy kivègzèsre??Luxus börtön?A sok idióta igy látja kintről!Bálint is megreccsent a vègèn a sok rajongoja eddig mit látott???
  • beby44
    #153442
    A Robinak olyan èrtèkei vannak amit a szutyok neandervölgyi soha nem überel amig èl!!!!Mindenbe legyőzte mindenben jobb volt nála.Az,hogy az rtl becsicskult?Hát sok mindent elnond!!!!!!
  • beby44
    #153441
    Ès a Vivi eggyáltalán nem vezetett semilyen szavazáson.Ennek ez volt a lènyege,hogyha a Bálint nem nyert a Robi se nyerjen!!Az rtl igy is megszívta.Majd most megtanulja,hogy ismert embert nem tesz be többet elönyökkel!!
  • beby44
    #153440
    Ugy látszik a Robièk nem voltak annyira hülyèk.Ha egy Danit alig tudott kinthagyni Moh akkor valószinű,hogy nem olyan erős 85% Moh kint.Bálint erre se figyelt!!Csak a pènzel feküdt ès kelt.Ès a vègèn tènyleg majdnem az lett a vège,hogy ő bármit megtehet ugyis megnyeri mert sok követőlye van ès mennyire szeretik!
  • beby44
    #153439
    A Vivi reakciója a moh párbaján is èrdekes.Olyan nyugodtan ült ott mert tudta,hogy visszamegy moh ellen.Nem vèletlen őt vitte ki!!Meg a villamestersèget is beválalta,hogy ő tudjon dönteni!!!
  • beby44
    #153438
    Na ő az az ember akit ki kell hozni onnan!Neandervölgyi meg csak barátkozzon tovább!!
  • beby44
    #153437
    Pedig nekem higgy.Ez le lett zsugázva előre.Ahogy a Robi èrezte,hogy valaki támogatta kintről ugy veszitette el.Közben megnyerte mert kinthagyták a Vivivel a sunyi moht ès az akárhogy viselkedhetek Bálintot ugyis megnyerem!Ez az ember felfogta ès megèrezte amit neki küldtem kommentet!!Robi mem vitte a 36 ot de a Bálint se!!Mièrt nem lehet felfogni ,hogy a Robi tudta mitörtènik??Az rtl most vègre megszivta valaki!!Milyen pènzt ajándèkoztok Bálintnak?Köpködök neandervölgyi fèregkènt bánok minden emberrel??Na ezt megszivták!!!!Goslingom jol járt!!!
  • Fantasico
    #153436
    Én most csak és kizárólag két párbajt mondok, amin egyértwlműen lehetett tudni, miután felfedték a képeket hogy mi volt az állás közben végig, ehez nem kell átlátni a fantomképeken, kell egy kis logika, és aztán az apróságokból össze tudod rakni a képet, feltéve ha 10-es IQ szintnél többel rendelkezel. Az első a Bálint-Robi párbaj ahol ha emlékszel a párbaj kezdetétől az utolsó pillanatig a bal oldali fantomkép vezetett olyan 1,5 százalékkal majd a legvégén fordult az állás és a jobb oldali nyert kevesebb mint 1 százalékkal. Tehát egyértelmű végig Bálint vezetett és a végén Robi fordított, mivel Ő nyert és az Ő képe volt jobb oldalt, gondolom ezt nem kell tovább magyarázni elég világos. A másik teljesen egyértelmű, és pofonegyszerű helyzet a fináléban volt, emlékezhetsz, hogy a legelején amikor elkezdődött a műsor mutattak 3 képet százalék nélkül, bal oldalt volt Merci, középen Robi, jobb oldalt Vivi. Aztán már képeket soha nem mutattak csak fantomképet és százalékokat, semmi nagy őrdöngőség nem történt, csak amikor már a százalékokat mutatták a fantomképekkel akkor Vivi és Merci pozícióját megcserélték, Robi meg maradt ugyanúgy középen, általában egyébként mindig ezt szokták eljátszani, de ha nemis mindig nagyon sűrűn a fináléknál, tehát aki rutinos VV néző annak ez egyértelmű lehetett már akkor. De utána persze meg egyértelmű bizonyítékok is lettek rá ahogy szépen sorban fedték fel idővel a képeket. Mivel úgy volt először a bal oldali 39, középső 31, jobb oldali 30 százalékon volt, aztán felfedték, hogy a jobb oldali Merci és ki is esett 30 százalékkak, tehát innen lehetett tudni, hogy Vivi végig vezetett, mert az újraszavazás után is végig az az oldal, a baloldali fantomkép vezetett, és ugyan folyamatosan közelített a jobboldali, azaz Robi de beérni már nem tudta. Remélem érted és elég átláthatóan írtam le, szóval kizárt dolog, hogy a fináléban a Robi egyetlen pillanatra is vezetett volna, végig Vivi vezetett először az elején olyan 8-9 százalékkal, ami folyamatosan fogyott, de kitartott a végéig olyan 1,5 százalékkal, ha nem így lett volna akkor a végén Robi képe alatt lett volna a több százalék és Ő nyert volna. Remélem így már tisztán látod és tudtam segíteni, ha nem akkor sajnálom, de egy biztos ez így volt mind a két párbajon, ez tuti biztos.
  • kozi001
    #153435
    Már csak ilyen félvalóság showk, ÉNb-k, meg Családi titkok-ba mernek belevágni.
    Marad a tescos valósághow tiktokkal meg instával az RTL2-ön...
  • peteimii
    #153434
    Azért fogom a fejem, hogy utólag miket írtok páran. Meg néztem azt a bizonyos bele valót mikor a Győző a Bálint kezébe adja a papírt. Valakinek a fejében meg született hogy azon a Vivi neve volt fel írva... Az is érdekelne, az miből egyértelmű, hogy ha valakinek a kedvence ki esik, akkor utána az a személy aki szavaz, az ellen teszi le a voksát, aki előtte ki ejtette a kedvencét... Ha én valakit kedvelek és ki esik attól még nem szavazok az ellen aki ki ejtette...főleg ha mellette egy bolond ül... De a legjobb, ez a kedvencem, hogy ekkor és akkor még az vezetett a párbajon, utána fordult, vagy pedig végig vezetett az illető. Ezt honnan tudja a kedves kommentelő, biztos át lát a fantom képeken :) nah mindegy, számomra a legmegdöbbentőbb a Vivi reakciója amikor nyert. Ezt nem tudom hova tenni. Ilyen semleges érzésekkel fogadni egy ilyen nyereményt...
  • xido
    #153433
    Hajdú Péter volt és lenne ehhez elég tökös..annak idején az Összeesküvőkkel meglépte valahol a VV5-6 környékén..de mostanában úgy látszik nem vonz már másokat ez a buli,csak az rtl rágja a csontot...
  • nordan
    #153432
    nem lenne egyszerűbb ha 23 után éppen a kukkolásért indítanának valami sex valóságshowt? legalább nem kéne állszentkedni .....
  • Ironman2
    #153431
    Nem hiszem el,hogy a konkurenciák,nem tudnak elindítani egy igazi kukkolós valóságshowt.Nem a meztelenkedés miatt,szerintem leszarja éppen mindenki,hogy kinek milyen bája van,hanem az élő szórakoztatás miatt,mint amilyet kaptunk félig-meddig a VV4-5 alatt.Persze sokminden jogi kérdés adódik emiatt,de most komolyan,nem megérné egy csatornának ez a fajta közvetítés? Ne is legyen összefoglaló,meg semmi,hanem az emberek,az élő adásokból tegyék össze a maguk képét a játékosokról.Manipulálás kizárva,viszont feladatokat lehet nekik adni,minden héten.

    Simán meg lehet oldani,hogy távirányítóval lehessen választani a kamerák közt.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.03.01. 01:00:25
  • beby44
    #153430
    Azt az adást mèg visszanèzheted.Mèg nem kell fizetni èrte.De lehet,hogy igazad van regelni kell hozzá.Èn mindig belèpek ugy szoktam nèzni az adásokat mig le nem lakatolják.
  • ZZ88
    #153429
    Nincs rtl most-om, de emlékszem a jelenetre nagyjából.
  • beby44
    #153428
    Győző az utolsó bv-be Vivinek mondja."Ugye te 20 napal ezelőtt föl akartad adni a "JÓTÈKOT" ahogy ez beszèl Győző játèknak ejtik.Na mindegy kètszer elismètelte ,hogy 20 nappal ezelőtt.Kb volt az kèt hónapja is.Miket beszèl az is a tv-be.:)))
  • Fantasico
    #153427
    Mindenkinek megvan a szívéhez közelebb álló játékos, és nyilván annak fog drukkolni szép is lenne ha mindenki ugyanannak az emberbek szorítana, mi értelme lenne akkor az egésznek. Nyilván az lett volna a legjobb ha Bálint és Robi a fináléban tudták volna lemeccselni egymással az egy méltó döntő lett volna. De ettől függetlenül nem haragudhatnak az emberek Vivire azért, mert kihasználta az adódó lehetőséget ha már így alakultak a dolgok.
  • beby44
    #153426
    Èn nem fogok veled ezen veszekedni.Tudom,hogy a Bálint volt neked a kedvenc nekem meg Robi.De igen is a Bálint is hibás.Teljesen máskèpp kezdett Viselkedni a 3.párbaja után.Ahogy mindenkivel beszèlt azt èreztette az emberrel,hogy neki mindent lehet ott más senki ő fogja megnyerni.Ott keztem nem kedvelni tovább.Èn örülök,nem vagyok kárörvendő.Ugy voltam vele hogy se A Bálint se a Robi ne vigye a vègèn.Èn azt akartam,hogy ketten menjenek a döntőbe ott dőljön el.De ez,hogy a Vivi nyert ez vicc.Semmit nem èrt egèsz Villalète alatt a kèt fiu nèlkül.Ahogy mindenhez hozzáált stb.Tènyleg nem csinált mást csak visitozott.Elejèn csak a bv be nyomták Bálintèkkal utána az adásokba is.Mert a Bálintèkkal lèvő pillanatain kivül egyszerűen nem volt mit megmutatni belőle.
  • beby44
    #153425
    Tudod mi a vicc az egèszbe,hogy a Bálint ezt rengetegszer elsütötte hülyèskedve Vivinek."esküszöm gyerekek Vivi a beépitett ember,nagyasszony stb.Èn tudod honnan tudtam,hogy a Vivi fogja megnyerni??Nèzd vissza azt a belevalòt ahol Bálint kiesett.Győző mondja Bálintnak,hogy Vivi Moht hivta ki az adás vègèn.Bálint mondja Győzőnek,hogy uuu akkor Vivi kiesik mert A haverjai szerint egy csendes visszahúzódó enber nyeri a vv-t mármint Bálint Mohra gondolt.Az bv legvègèn erre Győző nem mond semmit.(ugye nem mondhstott adásba)Odaadott egy papirt Bálintnak amiről a Bálint szèpen leolvasta,hogy Vivi nyer.Nèzd vissza a bv Bálintal ès az utolsó percekbe ezt nèzd meg!!!!