846
  • flippy
    #446
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE FRANCIA GÓÓL NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :'(
  • flippy
    #445
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • DjDano
    #444
    remélem második félidő erősebb lesz brazil szempontból!
  • Netkaloz
    #443
    Ronaldinhot, cafut le kéne cserélni....jöhetne a helyükre adriano és cicinho
  • flippy
    #442
    Én is!!! De még mindig döntetlen:'(

    HAJRÁ BRAZILOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • R9
    #441
    Ronaldinhoba bízok
  • R9
    #440
    Adriano kimondott 1 személyes tank csatár
  • R9
    #439
    Azé géz hogy Ronaldo nyomja Adrianot helyett -.-
  • Kanál
    #438
    bazze en parazok is.. tuti szivrohamot kapok a meccsen
  • Kanál
    #437
    Robi Carlos gyilkolni keszul :D
  • Brolly
    #436
    Lehet, mert itt kevesebb a fehér felület. De amúgy meg lehet hogy éppen azért nem villog mert ebben a csukában játszik és nem abban
  • Brolly
    #435
    Hát de az azért mégis csak különb mint a többi, meg hát igaz hogy egy sztárjátékos nem arról híres hogy egy 1 hónapig ugyanabban a csukában játszik.
  • Csabesz6
    #434
    gondolom a mostanin több arany van
  • R10
    #433
    gondolom van neki jó pár csukája :D
  • Brolly
    #432
    Amúgy Ronaldinho mértnem abban a csukában játszik, amit még kapott nem tom kitől, aminek a nike jel igazi aranyal volt bevonva?
  • R10
    #431



  • Csabesz6
    #430
    ma este HAJRÁ BRAZÍLIA
  • R10
    #429
    én is... haverokkal nézzük jó ks bogrács gulyás mellett... érdekes lesz
  • Kanál
    #428
    nem gyengen varom mar a meccset
  • horpeti
    #427
    hát láttam nem 1 nehéz szitut, amiben megtartotta.

    És láttam elvesztést is nem 1et. :)

    De nekem a megtartás tetszik... Elvesztést azt megszoktam már mindenkitől.


    Jah Pessotto... én is sajnálom, de nekem az 100* jobban "fáj", hogy depi miatt,v. mittomén miatt tette. Mert itt nem a kórház a legnagyobb baj, hanem az, amiért odajutott.

    Na de ezt se itt. :)


    csácsá
  • 9csöves9
    #426
    azt nem tudom,de evidens hogy aki többet kezdeményez az többször veszti el,csak pont azt hangsúlyoztad hogy állandóan megtartja

    a bundabotrány nem ide tartozik,ráadásul engem sem érdekel, eltörpül az ügy Pessotto mellett
  • horpeti
    #425
    és azt, hogy hányat kezdeményezett? :)


    Vmi hír a bundabotrányról? :)
  • 9csöves9
    #424
    csak úgy megjegyzem hogy ROnaldinho vezeti magasan az elvesztett labdák listáját a vb-n
  • horpeti
    #423
    De tényleg az is igaz, hogy ő irányító közeli poszton van, nem pedig csatárban.

    De azért ott lehet látni a teljesítményét, hogy 4-5 védő között nem veszti el a labdát a középpályán, hanem vhogy csak kihozza, vagy kijátssza, és a labda marad a braziloknál, ill. kevesebb ember jut másra... Ezek nagyon nem nyilvánulnak meg számmal mérhető eredményben (gól), vagy befűzött 2 embert, és kapura lőtt, stb, ezek ilyen aprók, de szvsz rajta kívül nem sokan oldanák meg így a feladatot.

    Elfogult is vagyok, de ebben a topicban lehet :DDD

    De amúgy direkt figyeltem, hogy na mondom, ennek a labdának annyi, de csak átverekedett keresztben 4 védekező játékoson, akik körbeállták :D
  • R10
    #422
    Perreira elégedetlen Ronaldinhoval

    hát igaz még nem sokat mutatott a VB-n...remélem a franciák ellen tartogatta igazi formáját :)
  • Brolly
    #421
    Tom, mert Adrianot lecserélték, helyette jött be Juninho, ő bement középre, Ronaldinho helyére, és Ronaldinho felment Adriano posztjára.:)
  • The FlashBack
    #420
    persze h verik:) Csak a spanyolok kényelmesedtek el az első gól után:/
  • R10
    #419
    franciákat is verik sztem, már várom a meccset nagyon ^^
  • banok
    #418
    hát szerintem is ez a helyzet. Eddig elég lightos ellenfeleket kaptak. A franciák ellen már muszály lesz odatenni magukat.
  • R9
    #417
    Az Adriao posztja :P
  • Brolly
    #416
    Ja,ja a Barcában több mindent csinál, de ez azért van mert nem azon a poszton játszik hanem vhol máshol,most nem tom pontosan hol tán közép-közép, nem tom.
    De a meccs végén felment csatárnak Ronaldo mellé, és ott az igazat megvalva jobban "élt" mint amikor középen játszott. De eljön az ő ideje is, mint most Ronaldonak.
  • R9
    #415
    Ronaldinho is villoghatna már
  • Kanál
    #414
    igen tudom azert irtam hogy ugy nyertek 3:0ra hogy le sem izzadtak, minden csapat 100%-ot akar nyujtani de Braziloknak eleg a 60-70, azert franciaknak meg kell mutatni
  • Brolly
    #413
    Mert nem erőltetik meg magukat. Gondolj bele, hogy majd minden csapat el lesz fáradva mert minden meccset hozni akartak, addig a Brazilok csak lazán szórakoztak. Majd a mostani meccsen már nekik is hajtani kellesz a továbbjutásért + revansot venni a 98-as vb döntőért. De ha eljutnak a döntőig, és összekerülnek pl. a németkekkel, akkor is sokkal kipihentebbek lesznek mint a németek, és ez is egy előny számukra.
  • R9
    #412
    jaja :]
  • fsgh
    #411

  • Kanál
    #410
    jaj de varom mar
  • Kanál
    #409
    nem volt olyan sima, tulajdonkepp ugy nyert a csapat hogy le se izzadtak, az utolso 5 percben ugy ahogy tamadtak de elvetve volt par helyzet, ghana is siman rughatott volna golt, golokat, rugtak 3 golt es ennyi :D
  • R10
    #408
    visszavágunk a '98-as VB döntőért...
  • horpeti
    #407
    Hajrá, meg kell fogni a franciákat is!

    Ez lesz az 1. sokkal komolyabb összecsapás.... remélhetőleg nem lesz ez gáz, nem ültek le a sok "gyenge" csapattól. :)

    Most már csak nehéz lesz :)