201
Írj ide veled történt eseményeket, pl. egy jól sikerült nap történetét egy lánnyal/fiúval (jó lenne, ha ez nem egy beugatós topic lenne, s kéretik megfelelő formába önteni a mondanivalót)
  • BontottCsirke
    #120
    De mér?
  • Lacika 79
    #119
    Szervusz sorstársam minden rosszban. Ugyanez a helyzet velem is, mint veled 1000%-ig. :-(
    Ha van kedved beszélni róla, vagy csak úgy beszélgetni, írj egy privit. Nem akarok senkit megsérteni, távol álljon tőlem, de úgy érzem, jelen helyzetben én vagyok itt az egyetlen, aki teljes mértékben át tudja érezni, és nem csak megérteni a helyzetedet.

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1047062102&order=reverse&index=2

    Itt megtalálod az én történetemet.
  • Tuvok #118
    Nah, mindjárt jobban hangzik.
  • FactorG
    #117
    Lehet, de az nem megoldás ha magamat rombolom. Viszont egy bicikli kirándulást már beszerveztem péntekre a barátaimmal. Nekik nagyon sokat köszönhetek. És szerencsés vagyok mert ettől az egész szenvedéstől tudtam meg, hogy mennyire is barátom a saját főnököm. Tegnap egész nap itt bohóckodott, hogy felvidítson. Ilyen emberek között vagyok és ezért hálás vagyok nagyon. Megoldom, kilábalok, de elfolytani semmilyen érzést sem fogok, még a rosszakat sem. Mert egyszer úgyis ki akarna törni. Jöjjön ki most, már úgyis mindegy, nem oszt nem szoroz.
  • Tuvok #116
    Persze nem azt mondom, hogy fojtsd alkoholba a bánatod, jóra nem vezet, de ne gubózz be, nem leszel pillangó sose.
  • Tuvok #115
    Lehet azt kéne. Szted én mit csináltam ??? Addig se gondolsz rá...
  • FactorG
    #114
    Ember! Tegnap küldött el végleg a szerelmem akivel 2.5 évet voltam együtt. Kb 1000 nap. Hadd ne menjek már a hétvégén bulizni. Lehet hogy kómába innám magam.
  • Tuvok #113
    Tudom milyen szar, 3,5 év után jártam ugyanezt meg, de a szenvedést szerintem nem lehet szeretni, próbálj meg élni.
  • FactorG
    #112
    Ja hát valószínűleg nem véletlen. Véletlen nem nagyon történik ilyesmi. És ki fogok mászni belőle az kurva élet. De most még szeretnék szenvedni kicsit. Mert szar.
  • Tuvok #111
    Mellesleg elolvastam, egy dolog, hogy van neki valakije, ennek is oka van, annak is, hogy HA nem érez irántad semmit, az miért van, ő miért tette túl magát ilyen gyorsan. Írtad, 1%, a többi 99 meg nem ok az önsajnálatra, önkinzásra.
  • Tuvok #110
    Valszeg nem véletlen. Vagy túllépsz, vagy tovább kínzod magad, egyre mélyebbre kerülsz, onnan meg egyre nehezebb lesz kijutni.
  • FactorG
    #109
    Olvass vissza és megtudod mi történt. NEMET mondott! És igen, Dánia.
  • Tuvok #108
    *nemet
  • Tuvok #107
    Ez nem igaz, csak a pesszimizmus beszél belőled. Ilyen hozzáállással tényleg nem tehetsz semmi, de ha azt akarod, hogy legyen még belőle valami, tudatnod kéne vele. Ha nemes is mond, akkor is pár kilóval könnyebb lesz belül.
  • Sir Quno Jedi
    #106
    A szenvedés jó dolog, mert utána boldogság talpra állni !
  • Tuvok #105
    Szomorú. Dánia ?
  • FactorG
    #104
    Köszi, de nekem ez is elég itt. Már úgy sem lehet tenni semmit, szenvedésben meg nem nagyon lehet tanácsot adni. De köszi!
  • Sir Quno Jedi
    #103
    Ezacél...
  • Breki33
    #102
    Kitartás neked

    Ismered ezt a fórumot?

    klikk

    #2166-tól asszem érdemes lenne elolvasnod, azt hiszem a srácnál senkisem tudja megérteni jobban mit érzel.

    Kisértetiesen hasonló ugyanakkor természetesen sokban különböző is a történetetek. Talán tudtok segíteni egymásnak...
  • FactorG
    #101
    Tényleg örülök neki. Azért örülök neki mert a kapcsolatunk végén én már nagyon sokat bántottam. (Természetesen lelkileg!) De ezt akkor, amikor szilárd talajon áll a kapcsolatotok, észre sem veszed, csak amikor így visszagondolsz rá. Igazából mint ahogy a kis "regényemben" leírtam, mi már decemberben "szakítottunk". De ez csak annyit jelentett számámra, hogy amíg Dániában vagyok, addig freetime. Ő nem így fogta fel. Hazajöttem, abba a közegbe kerültem amit vele éltem 2,5 évig és elkezdett hiányozni de piszkosul. Csak már késő volt.

    Egyébként ez a 4 hónap nő nélkül és bekattansz mondás tényleg így van. Pontban áprilisban jött ez, hogy vissza kell kapnom. Túl későn.

    És tudom, hogy igazad van, csak egy másik kapcsolat segíthet, de az most még várat magára kicsit azt hiszem. Már csak az új barátnőm miatt is. Nem járna jól velem most. Megszenvedné most még az előző kapcsolatom.

    Nem fogok ugyan abba a gödörbe 2x belelépni.
  • Botond #100
    nagyon igaz
  • Mpxplay
    #99
    Na, te sem tudod, hogyan működnek a dolgok...
    Mert ha nem érzed azt, hogy a másik (boldogsága) fontosabb neked, mint saját magad(é), akkor tulajdonképpen nem érzel iránta semmit...
  • Instict
    #98
    őszintén mondod, hogy örülsz neki, hogy van valakije? ráadásul szerinted jobban tudja szeretni? az a baj, hogy ilyenkor sok tanácsot adnak az embernek, hogy mit csináljon, meg jön a következő, fel a fejjel stb-stb, de sokkal könnyebb tanácsokat adni, mint átélni. elhiszem, hogy szenvedsz, de túl kell tenned magad rajta. visszacsinálni gondolom már nem lehet, így jobb ha elengeded a lelkedtől. lekötöd a figyelmed, eljárkálsz ide-oda, olyan helyekre ahol csajok is vannak. szerintem az a legjobb. csajt elfelejteni, főleg ha nagyon szeretted, azt másik csajjal a legkönnyebb. mielött még azt írnád, hogy most rá se tudsz nézni más csajra, inkább próbálj meg valami csajozós helyre menni. sok sikert, remélem minnél hamarabb túl leszel a fájó időszakon!
  • FactorG
    #97
    Ezt utána olvastam. Lehet hogy ember vagy?

    Erre meg csak annyit, hogy kevés volt sajnos édes kevés. Ma kaptam tőle egy levelet, hogy neki már barátja van kint akivel dúl a szerelem. Ti ne kövessétek el amit én. Drága tanulópénz volt.

    Olyat érzek mint még soha. Annyira fáj, hogy beledöglök, ugyanakkor boldog vagyok hogy van valakije aki nálam jobban tudja szeretni.

    Ja és régi közhely, de erre vannak a jóbarátok. Nélkülük most indulnék a Dunának.

    A topicról meg csak annyit, hogy hagyjátok meg legalább ezt a kis topicot őszintének. Képzelhetitek mennyire kivoltam ha ide írtam. Örülök, hogy nem csak süket fülek vannak.

    Köszi!
  • FactorG
    #96
    szánlak
  • shaba23 #95
    enyém egy igazi fantasy love story csak jóval kalandosabb..

    lóra fel, sárkányt le, királylányt meg...
  • BontottCsirke
    #94
    Juttads el hozzá ezt az írást és nyert ügyed van - olyan szép és megható, hogy ezzel az őszinteséggel a követ is meglágyítanád.
  • BontottCsirke
    #93
    Ezt tutira a "RomantikusNyáladzás 2.0" vírus okozta a gépezetedben, sz.tem qrva gyorsan frissíts és ápgrédelj, mert így a méhtelepen találod magad :DDDD
  • Mpxplay
    #92
    Én is megbántam már egy kicsit, hogy beírtam ide a történetem, mert nem gondoltam, hogy dilettánsok játszótere lesz a topic...
    S még meggondolom, hogy a folytatást publikáljam-e... Mert már van folytatás... :)
    (bár nekem eleve nagyobb esélyeim és jobb lehetőségeim voltak, mint FactorG-nek, és miután felszált a rózsaszín köd az agyamról, már elég könnyen tudtam kezelni és kijavítani a dolgokat)
  • Sir Quno Jedi
    #91
    Nem, mert 50% esélyed van, hiszen VAGY visszakapod, VAGY nem !!! :DDD
  • FactorG
    #90
    Jó neked. Én viszont már rájöttem, hogy egy kapcsolat nem tartja fenn magát. A két embernek kell ápolgatni mert törékeny. És ezt én nem tettem meg. Ezért veszítettem el azt akit szerettem. Viszont ebből is tanultam, és igazad van, tapasztaltabb lettem. Sőt azt is megtanultam hogy őszinteség nélkül nincs jövő sem. Én ezt tanultam. És most megteszek mindent hogy visszakapjam. ;) Mert van 1% esélyem. Nem sok de nekem most elég.
  • Sir Quno Jedi
    #89
    Tömören: NEM !
  • FactorG
    #88
    És nem érezted úgy soha, hogy esetleg ha többet tettél volna egyszer egy kapcsolatodért akkor most lenne?
  • Sir Quno Jedi
    #87
    Tömören: NEM !
  • FactorG
    #86
    És Te találtál már valakit akivel minden szuper?
  • Sir Quno Jedi
    #85
    És minél több nyitott seb borítja a lelked, annál érettebb és erősebb leszel !
  • Sir Quno Jedi
    #84
    Ja, úgy még sohase volt, hogy sehogyse lett volna !
  • FactorG
    #83
    Nem bizony... :( de ilyenkor jó ha kicsit látod, hogy mások is megéltek már ilyet és most minden ok nekik.
  • Sir Quno Jedi
    #82
    Ja, de attól még nem lesz könnyebb ! :DDD
  • FactorG
    #81
    Hát tudod igazad van.