2813
  • Methylisocloro
    #2733
    Dungeon Lords

    Lesz stand-alone expansion pack 2008 őszén,
    és lesz Dungeon Lords 2 2009 őszén!

    Hip-hip hurrá :D

    Ki hitte volna?
    Állítólag eladtak 1 millió példányt. Az sok vagy kevés?

  • mikszer
    #2732
    Nézd meg EZT
  • Jason91
    #2731
    Hello Lécci írjon valaki egy linket hogy honnan tudom letölteni az v1.4-es patch-et.
  • mikszer
    #2730
    Először Fargrove-ban keresd a Dragon House-t, ott fogadd el a küldetést (tojás szerzése a sárkány fészkéből)
    aztán Arindale-ben a Tiger House-ba menj, ott is fogadd el a küldetést, aztán, amikor ezeket megcsináltad, kapsz bónuszokat + új küldiket, aztán ennyi. Végigjátszásokban keresed az "Eastern Houses"-t.
  • fbd195
    #2729
    hi...
    vki az 1.3-mas-hoz tudna adni egy trainert és egy savegame editort? naon fontos lenne... thx
  • Prince23
    #2728
    Hi!
    a felbontása a gammának nagyon xar, ez a bajom vele. Meg kicssé fura hangok vannak benne, nem tiszta hangzása van.
  • Besz
    #2727
    Véleményem szerint mindenképpen megér egy próbát, ha szereted az akció-RPG-t! De ha teheted, akkor a Collector’s Edition változatot szerezd be, mert sok kiegészítést tartalmaz, és arra patch-et sem kell felrakni, mert alapból 1.5-ös verziójú. (Újabb meg már nem lesz hozzá, ez a végleges.)
  • Prince23
    #2726
    Szerintetek megéri megszerezni??
    Ja és remélem nem MMORPG.
  • SuperCharger
    #2725
    Próbálta már valaki kooperatívban? Hányan? Hogy műkszik? Milyen? Jó móka?
  • bigapó
    #2724
    a hivatalos oldalon van leírás hozzá, de lényegében a megfelelő kasztok és a felvehető új tulajdonságok függvénye, hogy mi lesz belőled. már nagyon régen volt, nem tudom fejből a neveiket.
  • 0Georg0
    #2723
    hali nem tudjátok, hogy hogyan lehetek szamuráj a játékban ?
  • schger
    #2722
    Köszi szépen!!
    Az 1.3-al már régebben végignyomtam,de most újra rátmtört az érzés :) Csak ez a beazonosítás új volt. Most már meg tudom oldani. Mégegyszer Thx!
  • Besz
    #2721
    Nem bug. Fejleszd az azonosítás (identify) képességet, növeld az értelmedet. Vagy egy kereskedővel végeztesd el. Ez pénzbe kerül, de az olcsó, értéktelen tárgyak esetén nem kér érte semmit. Ha jobb egérgombbal kattintasz egy tárgyra, akkor kiírja a felismerés esélyét százalékban. Ha elvéted, akkor jó darabig nem ismételheted meg újra. Ha jól tudom, ahhoz, hogy újra próbálkozhass, növelned kell az identify-t, vagy lépned kell szintet. Ezt tartsd észben! Ja és többjátékos módban az is elég, ha a társ azonosítja, majd átadja a tárgyat.
    Jó, az mondjuk engem is zavart, hogy például egy sima tőrt miért kell újra azonosítani, ha nem volt nálad és éppen szereztél egyet, de ilyen esetben mindig 100% a siker.
  • schger
    #2720
    Hali! Lenne egy kérdésem.Gondolom már az 1.4-es patch-el nyomjátok.Én is feltettem és a talált fegyverek tulajdonságainál csak kérdőjelek vannak.Az egyiket valahogy sikerült beazonosítani,de a többit nem..Ez ilyen fizzesünk aranyat és megtudod vagy mi a titka ennek a dolognak?Vagy ez bug? THX
  • Caine
    #2719
    megvan valakinek a collectors edition?
  • vargyas csaba
    #2718
    s.o.s
    vale of ruinson hol találom a generálist?
    death lord quest.
  • Methylisocloro
    #2717
    Újra megkapod a tolvajt és persze lehet még egy másik is (harcos,varázsló vagy pap).
    Szerintem tolvajként eleve be kell lépni a Mystery Guildba hogy tovább fejlődhess.
  • belcure
    #2716
    megint én vagyk! mi kell ahoz hogy neten jáchassuk? nekem sajnos 128/128 internet csomagom van...lehetséges hogy lehessen játszani?
  • belcure
    #2715
    köszönöm a segitséget! jolenne ha találtam volna magyarositast a szövegekhez de olvastam itt az SG-n hogy még nem készült el... :-(
  • Besz
    #2714
    Ja igen, van még a nyomornegyedes küldetés is, célszerű azt is megcsinálni, mielőtt elmész. Oda csak jelszóval engednek be; van egy ajtó, ahol egy tolvaj áll őrt. Ezt úgy tudod megszerezni, hogy a börtönben lévő tolvajért kifizeted a váltságdíjat, és ezután kifaggatod.
  • Besz
    #2713
    Ha megvan a kürt, és megmutattad a templomban is, akkor el kell menned a kastélyba. Ott beszélni kell Lord Davenmor-ral, ő megbíz az eltűnt lánya felkutatásával, így engedélyezi, hogy elhagyd a várost. Fontos, hogy beszélj a szobalánnyal is ugyanott, majd ezután menj el újra a fogadóba, és beszélj a pincérnővel (Gileah), mert itt is kapsz küldetést. Más tennivalód ezek után nincs, 2 irányban hagyhatod el a várost, a nyugati kapu az elf város, Arindale felé vezet, a délre nézőn át pedig Skuldoon-ba juthatsz. Mielőtt elmész, érdemes bevásárolni, mert egy ideig nem jöhetsz ide vissza.
  • belcure
    #2712
    NA megvan a kÜrt és...de még mindig nem engednek ki mit kellene csinslni Légzsyi ird le részletesen hogyan kell kijutni Fargrovebol(az elso varosbol) mert már mindenkivel dumaltam és minden questet megcsinaltam...szoval?
  • Besz
    #2711
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy mi történik akkor, ha a saját kasztom céhébe lépek be. Például tolvajként a Guild of Mystery-be. Ilyenkor nem kaphatok második 1. szintű kasztot, vagy újra megkapom a tolvajt? Régen tolvajként a harcos volt a második, de most öcsémmel újra kezdtük Lan-on, és a fenti módon cselekedtem. Jelenleg pár napig szüneteltetnünk kell, mert muszáj tanulni, de utána folytatjuk. Sokkal jobb ketten játszani, élvezetesebb a kalandozás és a harc is.
  • Besz
    #2710
    Menj vissza a templomba, és beszélj a pappal, illetve a papnővel. Ott megkapod a következő küldetésed, amely a kriptába vezet majd.
  • belcure
    #2709
    Hali Kene egy kis segitseg az elso varosbol Fargrovbol nem tudok kijutni megmentettem Augustust,de...Hogyan tovabb?
  • ricsi 13
    #2708
    tud valaki segiteni A VÁRBAbementem de nem az ajton hanem egy padkán olalt felmásztam és át de nem engednek be az orok a vár legbelsejébe kérem segitsetek
  • Charmed
    #2707
    Ködzi a segítséget, végeztem a játékkal.
  • bigapó
    #2706
    vagy Shadow Ruins-ba vagy Draedoth Temple-ben nem voltál még. ezek már ott vannak a leírásban, keresd fel azt amelyikben nem voltál.
  • Charmed
    #2705
    Valamelyest tudok, angolul, csak nem találom meg a 4 relic-et az oldalon
  • bigapó
    #2704
    a gamebanshee-t nézted? mint mondtam, ott minden megvan. fejből nem megy már nekem, de ha nem tudsz angolul, akkor segítek.
  • Charmed
    #2703
    Hol keressem a 4. relic of powert?

    A lándzsa a SoR-ból, A Naga páncél és a Kürt megvan. A tomb of soulsból meglett a szem.
  • bigapó
    #2702
    az első két kérdésre nemtom a választ, moonstone-t a moonbeast-ektől lehet szerezni. A tomb of souls előtt lehet, hogy még el kell menni máshova is, ahol még esetleg nem jártál. pontosan nem emlékszem, régen nyomtam már. ha alul a keresőbe beírod a kérdéses helyeket, akkor biztos találsz választ, illetve lentebb van link a gamebanshee, Dungeon Lords-al foglalkozó oldalához is. Ha angolban valamennyire otthon vagy, akkor nagy segítség lesz, én ez alapján tájékozódtam, ha elakadtam.
  • Charmed
    #2701
    Bejutottam a Shadow Ruinsba, megöltem a varázslót, és nem adta meg a Shadow Lord Amulet-et. Tud valaki segíteni, hogy miért nem sikerült?

    Van másik út a Shadow Lord-á váláshoz?

    Hol találok moon stone-t a teleporthoz?
    Miért nem enged be a Tomb of Soulsba, ha tudom a jelszót?

    Ha valaki tudja a válaszokat, kérem, írja le nekem.

    Köszi:

    Charmed
  • Charmed
    #2700
    Meg tudja valaki mundani, hogy hogyan jutok be beszélő fákhoz?

    Már voltam a Grymlocknál, aki egy rune könyvet adott.
  • rumos
    #2699
    találtam a germán 1.4-es változathoz trénert, de az angolhoz asszem még nincs.
  • Fido4life
    #2698
    Császtok ! Lenne 1 kérdésem, ami miatt, lehet hogy elükldtök a Bus-ba... Innen ---> ftp://193.251.169.168/scan/%20%20%20%20/%20%20%20..%20%20..%2014.14..%20%20%20%20%20..%20/%20%20%20.%20%20.%20..%2014.14..%20%20%20%20%20..%20/%20%20%20.%20.%2033.11.%20%20.%20/%20%20/%20%20.%20%20%20%20.%20..%2028.72..%20..%20/%20..%20..%2019.41..%20%20%20%20%20%20..%20/%20%20%20..%20.%20.%2014.34.%20%20%20%20.%20/%5B%5BScan%20By%20Jean%20Luc%5D%5D%20%7F%7F%20%20/36367984/welcome/Dungeon.Lords-HOODLUM/
    Hogyan lehet letölteni a játékot ? ELőre is kiösssz....[jajj]
  • rumos
    #2697
    létezik trainer ami együttműködik az 1.4-es változattal?
  • kriszt
    #2696
    fúú de nagy itt a ssürgés forgás
  • bigapó
    #2695
    akkor az a déli kapu volt. először én is arra mentem. inkább fordulj vissza és menj ki a másikon, aztán észak felé, lord akárkihez, északon van, egy tábor közepén. mivel ezt a küldit kaptad, szerintem így csináld. azt nemtom, hogy mi van olyankor ha elmész egy olyan helyre ahova elvileg még nem kéne:) legtöbb helyre kell jelszó, hogy bejuthass, tehát elvileg lineáris a történet.
  • Misikk
    #2694
    Két őr volt a kapuba de nem a palota felöli kapu volt mert ott már jártam. A kapu kivitt egy bazi nagy erdöbe ahol van jó pár csapás... megnézem a térképet.