3045
Music videok szerkesztese
  • Dj Tommy
    #2805
    A technikát sajna nem tudom, de véleményem szerint, Adobe After Effect-tel is "dolgoztak" a videón.
  • cucma
    #2804
    Fiúk, Lányok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy milyen technikával készülhetett ez a klipp?


    Én arra gondoltam, hogy photoshoppal megcsinálom külön-külön a snitteket, és aztán valahogy egybe kéne pakolgatni. Utóbbira nincs elképzelésem. Remélem valaki jártasabb az ilyen dolgokban! :)
  • hburton
    #2803
    Most már igen! Köszi!!!! :)
  • Dj Tommy
    #2802
    A Render As-nál, be van pipálva a Render Loop Region Only?
  • hburton
    #2801
    Sziasztok!
    Nekem renderelési problémáim akadtak. Nem a kijelölt részt rendereli, hanem mindent, ami az idősoron található. Eddig nem volt ilyen jellegű problémám...Nem értem, most mi történhetett?! :(
  • Dj Tommy
    #2800
    Mkv formátumot nem támogatja, avi fájlt pedig meg lehet vele nyitni.
    Szerintem hiányzik hozzá valami codec, azért nem tudod megnyitni.
  • joshua
    #2799
    Üdv.
    Most tettem fel a 10-es Sony Vegas-t és nem tudom vele megnyitni se az avi, se az mkv fájlokat. Hogyan lehetne? Majd arra kéne, hogy egy digital 8-as kazettára felvett anyagot megvágjak vele.
    Előre is köszi!
  • stcal
    #2798
    Sziasztok!
    Nekem hang problémám lenne a sony vegas-al. wmv-ben mentem el a videókat, a hang pedig wma, ami olyan mintha folyamatosan normalizálva lenne. A halk részeknél felerősödik, aztán pedig vissza. Hogyan lehetne ezt kiküszöbölni?
    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • tKool
    #2797
    Sziasztok!

    Lenne egy problémám. Sony Vegas Pro 9-et akarnám felrakni, de a telepítésnél mindig belepofázik, hogy bizonyosodjak meg, hogy rendszergazda hozzáféréssel rendelkezem. Már direkt úgy indítom a telepítőt, hogy futtatás rendszergazdaként, meg alapból is rendszergazda fiókom van, de mindig ugyanott megakad, és nem telepít tovább.
    Ilyenkor mi van?
  • lacibacsi
    #2796
    Sony Vegas Pro 10
  • Dj Tommy
    #2795
    Ha jól tudom, igen.
  • Molnibalage
    #2794
    A vásárlás lényegében csak seriál vásárlást jelent?
  • Dj Tommy
    #2793
    Én csak eddig a Vegas Pro-t próbáltam, de ha leszeded a Movie Stuodi Trialt, úgyis látni fogod, hogy ez kell-e neked.
  • Molnibalage
    #2792
    Ezek alapján úgy gondolom, hogy a válasz igen a kérdésemre.
  • Molnibalage
    #2791
    Ezzel már lehet alapeffekteket használni?

    Mert én nem szeretnék warezolni. Most már végre telik rá. Nekem nem hiszem, hogy a pro kellene, de nem vagyok benne biztos.
  • Dj Tommy
    #2790
    Elvileg ez egy 64 bites verzió:
    http://www11.zippyshare.com/v/43213647/file.html
  • Molnibalage
    #2789
    XP64-et használok. Az 32 bites rész kicsit zavarba hoz. :)
  • Dj Tommy
    #2788
    Sajna a Sony oldalán már nincs fent, a 10 se rossz amúgy. ;)
    Ha nem jönne be a 10-s, akkor így keress rá a 9-re:
    vegaspro90e_32bit.exe
  • Molnibalage
    #2787
    Én a 8.0-át. Lehet, hogy ideje lenne váltanom.

    Most akkor melyik is a 9-es?
  • Dj Tommy
    #2786
    Én a 9-es Vegast használom + fent van a K-lite Mega Codec pack, így még nem volt gondom.
  • Molnibalage
    #2785
    Szerintem semmit. A Vegas alig hajlandó valamit a nyers avi-n kívűl megenni. Több avi-m is van, amiből csak a hangot eszi meg, a képet nem.
  • hunter0413
    #2784
    Sziasztok.Lenne egy kérdésem.Mp4 be van egy videóm és vegas pro-val szeretném szerkezteni de azt irja ki hogy:"Warning:An error occurred while opening one or more files.The file is most likely corrupted or of an unknown format."

    Megpróbáltam átkonvertálni a videót avi-ba de akkor meg ezt irja ki:"An error occurred while opening a codec."

    Segítsetek.Mit csináljak?
  • Molnibalage
    #2783
    Segítségre lenne szükségem annak ellenére, hogy évek óta használom már a progit. 8.0-ás Vegasom van. A gond az, hogy újra raktam a rendszert és nem emlékszem, hogy hogyan lehetne elérni, hogy egy nyamvadt effektek nélküli 1280x1024-es videót preview felbontásban fél méretben (640x512) is akadás nélkül játszon le a Vegas úgy, hogy a system vinyó és virtuális memória és a temp könyvtár nem azon van, ahol a nyersanyag.

    Nektek soha nem volt ilyen probléma? A régi ótvar IDE-s 80GB-os vinyómmal ment, mosts két új bivaly SATA-s vinyó mellett képtelen erre a Vegas. Megáll az ész...

    (XP64 az oprendszer.)

    Előre is köszönöm.
  • ATOMICMEDIA
    #2782
    Ha egyre gondolunk akkor, az nem kamera hiba hanem ahol éppen vesszük a fel a vonatot, pont egy kanyarban vagyunk és egy kicsit bedől a vonat!
    Ezért tűnhet hibának!
  • Cat 02 #2781
    Direkt ferdül a vonat vagy a szokásos kamera "hiba" ?
  • ATOMICMEDIA
    #2780
    Sziasztok!
    Elkészült legujabb kis filmünk! Amiben különböző vágási és videó effekteket láthattok! LINK
    Nézzétek meg és szóljatok hozzá a videóhoz!
    Üdv. Atomic Media Team
  • ToCsEk
    #2779
    sziasztok, videót készítek sony vegas 9.0-val, youtubra szeretném majd feltölteni, és érdekelne, hogy melyik beállítással próbálkozzak?
  • markm9274
    #2778
    köszönöm a tanácsot, viszont sajnos így sem jó. Mindent telepítettem jól és továbbra sem nyit meg hangot a videó mellé. Esetleg valakinek van még valami ötlete, hogy mi lehet?
  • Dj Tommy
    #2777
    Csak annyit kell tenned, hogy a free-codecs.com oldalról leszeded a K-lite mega codec packot, ha letöltötted, utána feltelepíted és elvileg ha elindítod a Vegas-t, akkor az adott videót jól be tudod importálni a Vegasba.
  • markm9274
    #2776
    Sziasztok!
    Én nem olyan régen írtam, hogy nekem gyakran a hangot nem nyitja meg a film mellé és kaptam is választ,de őszintén szólva nem vagyok egy nagy számítógép zseni és nem nagyon értettem, hogy mit kell tennem. Azt írta valaki, hogy vagy kodek problémám van vagy pedig nincs beállítva az adott hang kodek hordozója (ffdshow és libavcodec az adott hangra). Valaki eltudná egy olyan analfabétának, mint én magyarázni, hogy most mit kell tennem ? :D Előre is köszönöm
  • cenobite
    #2775
    Köszi, ha hazaértem megpróbálom!
  • Dj Tommy
    #2774
    Rakd fel a K-lite Mega Codec Packot és "látni" fogja a Vegas 9 a videót.
  • cenobite
    #2773
    Üdv!
    Egy gyors kérdésem lenne. Hogyan tudok .avi file-okat behívni a Vegasba úgy hogy ne csak az audio sáv látsszon? Sőt, az audio nem is kell, csak a video és azt tudjam vágni.
    Lehet volt már szó róla és elnézést hogy nem olvastam vissza, de most sürgős lenne.
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Renrut24
    #2772
    Sziasztok!

    Légyszi valaki segítsen! Itt egy videó, és az abban látható "narancssárga-piros-sárga fényre" lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet Sony Vegasban azt az effektet elkészíteni?

    Itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=2mwDW1oD2vg

    0:16-nál látható egy olyan effekt. Nagyon köszönöm a segítséget!
  • Dj Tommy
    #2771
    A videó elején lévő részt, Adobe After Effect-tel csináltad?
  • speck
    #2770


    ezt hoztam össze :)
  • wariorkhing
    #2769
    Csáó!

    Nem tudodjátok mért lehet az hogy Sony Vegas-ban csinálok egy projectet, szerkesztgetem, elmentem majd amikor később be akarnám tölteni akkor csak 33%-ig tölti be?

    Lécci segítsetek!
    Előre is kösz!
  • REPS0L
    #2768
    Sziasztok!
    Egy kis segítségért jöttem, úgy érzem a Sony Vegas nem használja ki az összes memóriám, és render-nél kiírja hogy low system memory.

    esetleg tud rá valaki megoldást?
  • Garrett27
    #2767
    Volt már itt asszem elégszer, bár hiszem,hogy egyes dolgokat nem lehet elégszer megismételni :) szóval sztem kodek-problémád van. Az adott hang kodekhordozója vagy nincs nálad beállítva (ffdshow és libavcodec az adott hangra) vagy túl ismeretlen a vegas számára.
  • markm9274
    #2766
    Sziasztok!
    Én nemrég kezdtem el használni a Sony Vegas Pro 9-et és szerencsére már egész jól megy. De van egy nagy problémám. Én általában előzeteseket szoktam vágni és sokszor mikor megnyitok egy Filmet, a hangot nem rakja alá, csak a képet. Erre mi lehet a megoldás? Előre is köszönöm.