3045
Music videok szerkesztese
  • Sephi
    #963
    Nos... lehet hogy anyazni fogtok de... aszongya hogy a Sony Vegas 7 nevezetu progit csak "Masik geprol aktivalas" metodusal mukodik. Ezzalat mit ert...?

  • bertino
    #962
    jaja, vagy állítsd be azt is te magad
  • Tyrant
    #961
    És gondolom, hogy úgy mentsem el hogy a felbontáshoz a use project settingset használom? vagy vmi ilyesmit.
  • bertino
    #960
    próbáld meg ugy, hogy mielőtt renderelnéd beállítod a project felbontását a kívántra

    [file/project settings...]
  • Tyrant
    #959
    Hellosztok!
    Lenne egy apró problémám: A Vegas 4.0-ba amikor megcsinálok egy filmet és renderelném, akkor ugye bejön az ablak, hogy jól állítsam be a mindenféle dolgokat. Namármost: Én jól beállítok mindent csak azt k**va felbontást nem tudom 800*600-nál nagyobbra venni. Rákkantintok, hogy Custom size, beirom, hogy mondjuk 1024*768, leokézom, és vissza állítja 800*600-ba. Ez miért van? Válaszotokat elöre is köszi!
  • bertino
    #958
    omg...
    .avi/.mpeg/legvégső esetben:.wmv nincs ?
  • fokec
    #957
    Sziasztok hát elkészült az első videóm amit Vegassal csináltam,ha nem bánjátok akkor belinkelem,mert nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre.
    Bleach - Heroes Return
  • bertino
    #956
  • jhony007
    #955
    Ctrl+U szétválasztja ( Ungroup)
    Ctrl+ G ( Group) ujra összerakja. Persze kiválasztod előtte az egérrel amit szét illetve összeakarsz rakni :-)
  • bertino
    #954
    eh állati alap, amit kérdezek, de hogy a fenébe lehet az audio és video sávot különválasztani ?
    ha egyiket mozgatom, jön a másik is, nekem ez igy nemjo :D
  • jhony007
    #953
    én mondjuk a hangsávot fogtam meg. az is ment, de most húzogatom össze vissza, próbálom így-úgy, mindenhogy megy :-) Ufó vagyok?
  • jhony007
    #952
    na ugye hogy megy. Nem tom nekem beveszi a DivXet Xvidet. Biztos van valami kodekem amiröl nem is tudok..
  • bertino
    #951
    jah, bakker, hogyha a kurzort 3szög magasságában fogom meg egérrel és ugy huzom, akkor megy... én eddig a videosávon fogtam meg, mondjuk ugy könnyebb is volt, de tényleg megy
  • bertino
    #950
    egen ?
    xvidet ?
    azt, hogy csináltad ? mert nekem nem veszi be se DivXet se Xvidet
    renderelésnek nincs köze hozzá, ott persze, hogy felajánlja...
  • jhony007
    #949
    Nekem Mpeg4-et is kezel :-) renderelésnél is felajánlja a lehetőséget.
  • jhony007
    #948
    Pedig működik a dolog a 7-el is! Ctrl és egér :-) Ha nálam jó ott is jónak kellene lennie..
  • bertino
    #947
    azért, mert nem támogat mpeg-4et :)
  • Balázs 17
    #946
    még mindig nemnyitja meg vegas a 300megás avit[vegas7], csak a hangsávot:((
    virtualdubbal is hiába mentek el egy részt a filmből, akkorsem nyitja meg, csak a hangsávot
    miéééééééérttrtrtrtT???????????
    vmi ötlet, vmi más progi?
  • bertino
    #945
    nem ment... ezt mondom
  • akyyy
    #944
    nyomva tartod az egeret vagy iylesmi? -.-
  • Cujo01
    #943
    én értem, mit mondasz :D
    úgy gyorsitsd, hogy CTRL-t nyomvatartod és úgy húzod összébb a jelenetet.
  • bertino
    #942
    valaki viszont elárulhatná, hogyan jelöl ki a 7es Vegasban részeket, mert mondom nekem a Shiftes megoldás nem működik.
  • bertino
    #941
    ugy, hogy levágod a maradék részt, amit nem szeretnél, hogy gyorsított legyen
  • fokec
    #940
    Hali nemrég kezdtem el használni ezt a progit és van egy problémám a gyorsítással...
    Van pl. egy 5 perces videó, szétvágom 3 részre(1perc,1perc,3perc),és amikor az 1. részt próbálom gyorsítani akkor nem csak azt az 1 percnyi részt gyorsítja fel hanem tovább megy a következő részbe is pedig ott nincs gyorsítás beállítva, a gyorsítás sebességétől föggően, amennyi belefér abba az 1 percbe.Tehát ha az 1.részt gyorsítom akkor nem 1 percet gyorsít hanem mondjuk 1perc30mp-et.(Reméem nem túl bonyolultan fogalmaztam meg:P)
    Hogy lehet h csak azt az 1. 1percet gyorsítsa???
    TY
  • mohus
    #939
    na alkottam....


    A TRAILER UTÁN ITT A TELJES VERZIÓ

    MOHUS DIGIT VIDEO - FLATOUT 2 PC

    74MB - WMV
  • bertino
    #938
    erre viszont jó lenne kitalálni valamit, mert elég létfontosságú :D
  • vafeN
    #937
    Ikonja mindig mást, annyira meg nem próbáltam mondjuk, azt sajnálom benne hogy nincsenek új effectek benne
  • bertino
    #936
    továbbá sávokon nem műxik az egérrel megfogom kurzort shiftet nyomok és egérrel huzom és kijelölöm amit akarod dolog
  • bertino
    #935
    az ikonját már észrevettem, hogy más
  • bertino
    #934
    nyilván nem adják ki uazt, más típus elnevezéssel
    tehát vmi biztosan más, csak észre kell venni

    idővel biztos sikerül, én mindenesetre felrakom ma
  • vafeN
    #933
    hmmm, nem láttok semmi különbséget a 6.0b és a 7.0a között. Vagy csak én vagyok vak?
  • akyyy
    #932
    írd meg mit tud!
  • bertino
    #931
    mááá megyek is :D
    és meglesem
  • vafeN
    #930
    jah:> el-sl.net-en fent van
  • bertino
    #929
    van Vegas 7.0 ?
    nahát
  • vafeN
    #928
    nem tudja vki véletlen, hogy a vegas 7.0a-ba mi az újítás?
  • Exarrion
    #927
    Ez vegas-osz Fórum, de leírom pinnaclét, amit én vettem, hogy milyen is. Ez egy külső digitalizáló, vagyis analóg jelből csinál digitális. Usb 1.1 vagy 2,0 csatlakozik a gépre. Nem bántja a gépet. A studio 8.6 hatos verzióval kaptam, de azóta már van 10-is. Ez home vágásra van. Igazándiból digitalizálásra. A minősége középszint felső része. Mivel DV minőségű az anyag, és nem 2 milló az ára( a cucnak)szerintem nagyon is megfelelő. Az összes codecet felismeri, ami fent van a gépen, nekem például 70 formátumot képes kodolni. Lehet vele avit, MPG1-et MPG2-öt, internetes vido formátumot, SVCD VCD, és DVD-ét írni alapból. Menüt szerkeszteni, és pár alap effektet, illetve ha a dobozt bedugod a videóba kazettára is kiírja. Ha jó emleékszem most jött ki az új, harminc-negyven körül van az ára, arégebi 10-12 ezer Pinnacle MOvie Usb Box a neve. Ha home videot akarsz vágni ez a legjobb, mert max tíz perc alatt megtanulód kezelni. Ha profin akarsz vágni akkor az Avid Xpress ajánlom, a legjobb progi.Ja a és a program gyorsasága csak a gépedtől függ.Remélem tudtam segíteni.Sziasztok.
  • vodMarci
    #926
    HEllo

    Nem rég lett újra rakva a gép,azelőtt fent volt a Sony Vegas 4.0,jól működött,de most meg képet nem játszik le,csak hangot.Miért?Valami el van állítva?
  • akyyy
    #925
    hát akkor későn szoltál, most már mind1:D
  • bertino
    #924
    nekem nem ismerte fel, hiába volt másik partíción minden

    legegyszerűbb, legbiztosabb:
    fogod, div3-ba lerendereled a projectet és azt betöltve tudod folytatni, én is így csináltam