3045
Music videok szerkesztese
  • netmester
    #1043
    valki tud kézikönyvet a progihoz???meg hogy lehet elmenteni a filmet úgy, hogy ne a vegas fájltipus legyen???
  • morcka
    #1042
    Sony acid-hoz is tudtok segítséget adni? Hogy lehet a hangszert kiválasztani????????? Nem tudtam még rájönni. Előre is thx
  • Cujo01
    #1041
    egyszerűbb: jobb klikk, set to, és beirod az értéket ;)
  • z0ty #1040
    nagyítsd fel a videósávot (hogy "magasabb" legyen), és a zöld csíkot ne a legáljára húzd, hanem kb alulról az 1/3ához, 0-ra. (felfelé 300%ig megy, lefelé 0ig, aztán visszafelé 100%ig)
  • Balázs 17
    #1039
    hello egykis help kéne: má régóta foglalkozom vegassal, de azthogy egy filmet megállítsak egy időre egy adott helyen az nemsikerül, mert ha ugye leviszem a lassítást, akkor visszafele kezdi játszani, szal ebben kéne egykis help
  • mohus
    #1038
    pl magát a játékot...közben a külső digitalizáló tolja a wincsidre gyakorlatilag a videókártyán kimenő jelet

    klón módban: a rendes moncsi csatlakoztatva van...az svideo jelet pedig szintén kiviheted pl tvre...de ilyen esetben pont az lesz a digitalizáló bemenete
    nekem e cég terméke van
    ADS tech
  • Balázs 17
    #1037
    csáó, aztakrom kérdezni, h vmi transitions + videofx bővítményt lehet e vhonnan szerválni?
  • Molnibalage
    #1036
    Mi az a külső digitalizáló? Ha arra kötöd rá a kimenetet akkor mit látsz a montitoron?
  • mohus
    #1035
    grat

    én is lájtos 512/128 vagyok csak nem cselló...nincs korlátozva a mennyiség
    4800 hufért ez bőven jó az én igénytelenségemnek:) ja és kábeltvén jön...itt vác mellett ez a dörgés
  • mohus
    #1034
    oks

    az én gépem sem bika...de egy trükkel egész szép eredményt értem el. a külső digitalizálóm bemenetére kötöttem rá a videókarim kimenetét...

    így játék közben csak minimálisan használódik a gépem procija...a wincsihez meg nem nyúlkál a játék a másfél giga memó miatt...
  • bertino
    #1033
    én is ilyen problémákkal küzdöttem, no para
    idővel eljön a te időd, eljött az enyém is
    ugyhogy türelem kérdése az egész
  • bertino
    #1032
    nem kell aggodni, honap végétől korlátlan leszek
    chellofosNET után jöhet az ADSL korszak
  • Molnibalage
    #1031
    Nem tudok Lock On-nal felvenni, mert ahhoz IGEN combos gép kell. A Falcon-t sem bírja el 20FPS-sel, ha sok dolog mozog egyszerre. Ez van.
  • mohus
    #1030
    brühühü korlátolt lett egyik barátunk
  • bertino
    #1029
    le vagyok korlátolva és 200as a pingem mindenhova minimum.
    igen, míg korlátolva vagyok, mást eszek mint ti, képzeld el :| :(
  • mohus
    #1028
    én meg egy water effektel szórakozgatok, nagyon jó muri...

    zene ritmusát követi

    innen cirka 50MB wmv közkívánatra:)
  • mohus
    #1027
    "Nem tudom lejátszani a videodat. Ace Megacodecs Pack van fennt. Vajh miért lehet?"

    "KLITE" az igazi megoldás, így keress rá...de csak akkor rakd fel, ha az acet leszedted...nem szeretném gallyra vágni a jól felépített gépedet/codecjeidet .én ezt használom 3-4 éve

    "A megjegyzést sem értem a tömörítésről. Nekem a 4:50-es vidom 88 MB. És? Mi az összefüggés?"

    akkor semmi...csak nem tudtam,hogy miről kéred a véleményt a videódról ált...vagy hogy megfelel-e szerinteünk a minőség tömőrítés aránya...de mint alntabb láttam arra voltál kiváncsi, hogy milyen lett a dogfight videó...

    további jó vagdosást...
  • mohus
    #1026
    "e ha télleg 80mb, akkor majd ha normális lesz a NETem, akkor letöltöm, ne töröld tárhelyről mohus"

    normális netem:) miért mit eszel?, ugyanazt mint mi?:)))

    egyébként fenn vagy már 1 éve ez a videó és ott is marad ha a tvn úgy akarja
  • mohus
    #1025
    "Ne legyen unalmas? Hát akkor te sem repszimes vagy. Nem látod át, hogy mi zajlik..."

    hát már régen sturmovikoztam, abban meg csak golyószóró vót:):) a pumaszázad sem élénk...ez az én hibám valóban

    "Nem szépecske? Hát a játék alapmotorja kb. 1998-as (!)fejlesztés, azóta csas toldozgatják a rajongók. Poligonhuszár is vagy? :)"

    hát ha már videó, akkor már a 2006-hoz igazítanám az igényeket...:) ha nem baj...de ebbe is igazad lehet

    nem akartalak megbántani

  • Nethyrrea
    #1024
    emitten:


    http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=7590
  • bertino
    #1023
    megköszönném :)
  • Nethyrrea
    #1022
    ahoy. amatőrszinten szórakozgatok a vegassal, ahol leginkább az általam játszott mmoból csinálgatok videókat. rengeteg mindent nem vágok még, de szép lassan tanulgatok.

    van pár videóm, ami a

    http://hosted.filefront.com/obersmith

    címen leshettek meg. van pár effekt amire nagyon kíváncsi vagyok, szóval majd kérdés hegyek :D

    meg van egy egész korrekt tutorial amit az egyik játék fórumában egyik haverom dobott össze, megkeresem a linket, hasznosnak találtam.
  • bertino
    #1021
    de ha télleg 80mb, akkor majd ha normális lesz a NETem, akkor letöltöm, ne töröld tárhelyről mohus
  • bertino
    #1020
    nem visszaolvasni kell, hanem használni a keresőt
    bár ez sokaknak nagy problémát jelent itt SGn :(

    persze, attól, hogy nem áll fenn a probléma, attol még ez lenne a normális :DD
  • Molnibalage
    #1019
    Na most már tényleg összezavartok. Nekem simán lejött a 84 MB.
    Nem mpeg a file, haenm avi. Mellesleg nem olvasok vissza 1000 hozzászólást, főleg olyan hibáért ami nem is áll fennt. :)
  • bertino
    #1018
    valóban hibás a file
    80mb-nak látja töltésnél valóban a méretet, de letölt kb 25kB-ot

    szal ezzel cináljál valamit, mert nem kóser :)
  • bertino
    #1017
    Vegas nem kezel mpeg4et, 600x leirtuk már a topicban
  • Molnibalage
    #1016
    Hmmm. Érdekes. Még a vidoeszeresztők sem boldogulnak vele. A Virtual Dub hibát ír ki, a Vegas is csak Audiot lát, képet nem...
  • bertino
    #1015
    1 DivX
    1 Xvid
    Mpeg2 codec-nek ajánlott mainconcept (powerDVD)
    wmv9+

    ennyi
  • Molnibalage
    #1014
    Miért, minek kéne fennt lennie? Még soha nem fordult elő, hogy ne tudtam volna vele valamit lejátszani. Mit rakjak fel akkor???
  • bertino
    #1013
    vlszleg azért, mert az van fent...
  • Molnibalage
    #1012
    Nem tudom lejátszani a videodat. Ace Megacodecs Pack van fennt. Vajh miért lehet?

    A megjegyzést sem értem a tömörítésről. Nekem a 4:50-es vidom 88 MB. És? Mi az összefüggés?
  • Molnibalage
    #1011
    Ne legyen unalmas? Hát akkor te sem repszimes vagy. Nem látod át, hogy mi zajlik...

    Nem szépecske? Hát a játék alapmotorja kb. 1998-as (!)fejlesztés, azóta csas toldozgatják a rajongók. Poligonhuszár is vagy? :)
  • mohus
    #1010
    ja és a tömörítéshez...
    egyik kedvenc saját videóm...xvid...80MB...16:9 és 4 perc felett van
    link
  • mohus
    #1009
    én előre leszögezem videók terén absz. amatőr szinten vagyok, mint itt sokan mások szóval

    hát
    van zene
    van videó
    meg felirat is

    elsőre nem olyan rossz, csak valahogy nem láttam benne a koncepciót...vágni kellett volna rendesen, hogy ne legyen unalmas, ha már maga a játék nem valami szépecske

    szépek a repcsik...a táj borzalmas...és külső nézetben ráadásul még szaggatott is

    és végre van flv playerem is:)
  • Molnibalage
    #1008
    Itt tekinthető meg a végeredmény. Nos? Megüti a mércét?

    http://www.patricksaviation.com/videos/molnibalage/1239/
  • Molnibalage
    #1007
    Ok. Már megcsináltam a tömörítést és a Vegas után a Virtual Dub konvertálást még elviseli hibák nélkül. Hála istennek. Ha valakit majd érdekel a videoklippem, akkor majd leírom, hogy hol lehet elérni. Most nem tudok rendesen feltölteni.
  • bertino
    #1006
    minden ujratömörítés rontja a minőséget valamilyen szinten

    nem hülyeségből találták ki a kétmenetes tömörítést...

    és nem hiába fos a .wmv ugy, ahogy van...
  • Molnibalage
    #1005
    Hát akkor mit csináljak? Átrakom PAL avi-ban bset minőségben aztán még eshetek neki Dr. DivX-szel vagy Virtual Dub-bal? Marha jó. Ettől talán nem romlik majd a minőség?
  • bertino
    #1004
    egyből csak jelentős minőségromlású fájlt fogsz kapni, ami ráadásul bazi nagy lesz...