3045
Music videok szerkesztese
  • mohus
    #1083
    hát...megjelenik az adott sávon egy "szép zöld vonal":) a vonalra kattintva pontot tesz rá, aztán annyi ilyen markert nyomsz rá amennyit akarsz...aztán a vonalra állva folyamatosan nyomva tartva a bal egérgombot oda "húzod" a tempót ahova neked teccik:)
  • cr3ativ3
    #1082
    khm... az enyémre valaki?
  • balcsi70
    #1081
    Hát odáig megint eljutottam hogy az Explorer fülnél megkerestem az anyagot ,behuztam a sávba és utána velocity,de hogy utánna mit nyomjak azt egyszerüen nem találom. ááááá nem hiszem el.ha a rec gombot nyomom akkor mind csak hang fájlt készit.
  • Lyan Kyj
    #1080
    hello! egy kérdésem lenne: a normal rate-tel lassítottam az idősort, és azt szeretném, hogy rendereléskor is ezzel az értékkel számoljon. Megoldható, hogy úgy renderelje, ahogy a rate-et hagytam? A választ előre is köszönöm!
  • bertino
    #1079
    igen
    olyan a video, hogy szaggat... ezen nincs semmi meglepő, nem fog mindent akadásmentesen játszani, nem képes csodákra a progi sajna
  • netmester
    #1078
    még valami. vegasba játszok le egy videót és szaggat. mp3-at amin kicseréltemk a szinkront.gondolom nagyon látszik hogy kezdő vagyok
  • netmester
    #1077
    elmenteni eltudom csak nem olyan formátumba amit le is lehet játszani. most 2 formátumba tudok menteni:png-be és jpg-be enged menteni. egy képsort meg hangot raktam össze ha segít ez valamit
  • cr3ativ3
    #1076
    Nekem két kérdésem is lenneó, bár ez nem a sony vegas 5.0-val kapcsolatos, hanem az ujabb verziójáal:
    1) Van-e olyan plugin a progihoz amivel képes .ogm-t olvasni, külső konvertáló nélkül?
    2) Fogtam egy videót, kimentettem DVDpal formába, és kii8rtam CD-re a videót. Ezután fogtam, és a lemezt beraktam az asztali DVD-be, és valamiért szaggatva játszotta le. Kérdés: ez most a DVDlejátszó hibája, vagy codec hiba, és a gépen szurtam el valamit?
  • mohus
    #1075
    én is kreáltam vegasban...saját Jackal DVDmhez menüháttéranimációt:)imhol

    JACKAL MENU
  • mohus
    #1074
    "hát de van fix kamos replay... :DDDDDD"

    na engem az érdekelneee:)
  • bertino
    #1073
    hát de van fix kamos replay... :DDDDDD
    ez mind ingame felvétel, kivéve 1-2

    csak az irányítása, ami nagyon borzasztó

    a zenék ingame zenék
  • mohus
    #1072
    TDU-t vettem le...
    trailernek kicsit hosszú, ismertetőnek jó...hangulatos ötletek, zenék...az motor a végén megmentette végül:) jó a mozgó logó:)

    mivel nincs X360-nom és PC-n meg nincs kedvem tolni...gondoltam hátha megjön a kedvem...hát nem jött, a San Andreas autókázásai is jobbak ennél:) a figurák meg 2002-ben néztek így ki, a popup és a HD GAMING kösz ATARI, pláne hogy autósgém így mer rángatni...és utcaszéli fixkamos replay sincs ezek szerint...autómodellek....inkább nem folytatom...

  • mohus
    #1071
    na akkor jol van:)

    a 8000-9000kbit...nálam a 8-9mbit:)nem tévedtem el:)
  • bertino
    #1070
    hát ha betolom gépbe powerDVDbe a DVD filmet, egyikse megy följebb 8 mbitnél
    házi DVD az persze más...
    meg van olyan is, ami 3 fölé se megy...
  • mohus
    #1069
    én 9MB-tel szoktam rántani a digizőmmel...tud 15MBittel is...

    igaz analóg TV jel:) mégis élesebbnek tűnik számgép moncsin.

    mennyi akkor a DVD minőség? én 1 óra házit szoktam 1 DVD-re feltolni...

    a pana kamerám (kiskazettás minidv) tömörítetlen alapmpg-je 1 óra kb 13 gigabyte
  • bertino
    #1068
    Rally bukás összeállítás Sajna hang csuszik picit, annyi baj legyen, nem javítottam

    Test Drive Unlimited trailer

    Rigs of Rods movie
  • bertino
    #1067


    ott
  • netmester
    #1066
    magyar a progid honnan szedted le???hogy tudom elmenteni a filmet úgy hogy mással is le tudjam jétszani , mert csak vegasal engedi. egy képkockét hogy tudok kivágni??? mer még nem jöttem rá.
  • bertino
    #1065
    8-9k ?
    a lótúrót... nincs olyan DVD, amit ennyivel betömörítettek volna (max a HD, de az ennél biztosan több)

    :)

    2 hónapig míg nem volt NETem, nem unatkoztam, nemsokára jönnek ezerrel a videó linkek
  • mohus
    #1064
    xvidet én sem szeretem gagyi a minősége:)

    multkor csináltam 28000 kb/s videót is...és a gépem még vitte
    röccenésmentesen:)

    8000-9000 kb/s kb a DVD minőség
  • mohus
    #1063
    jáj

    hát az a hangfelvevő:)

    ha videót akarsz "betolni" akkor inkább azt a CAPTURE menüpontnál tedd a FILE menü alatt

    ha magvan viszont a videód már...akkor az EXPLORER fülnél keresd meg az anyagodat...és eccerűen húzd be a szerkesztőfelület egyik sávjába...és máris ottan lészen:) és csak ezután kezdj event velocityzni
  • bertino
    #1062
    a 7.0c még mindég nem szereti Xvidet :C
    de a 6.5ös DivXet nekem megeszi

    részsiker
  • balcsi70
    #1061
    Nagyon kössz a segitséget ezt meg is találtam mostmár igy,de még mindig nem tudok rájönni hogy hogyan tovább.(mert beraktam a filmet ezt bepipáltam és nyomtam a rec gombot el is inditotta a felvételt,aztán megnéztem a mappát ahova rakta de ott is csak egy hullámformátumu hang volt amit megnyitottam de semmi hang rajta.
  • mohus
    #1060
    itt egy screenshot hol találod
  • balcsi70
    #1059
    Ja és az hogy visszafele lejátsza azt ugy el is lehet majd menteni? Hogy amikor majd mentés után lejátszanám akkor ugy vissza felé játsza nekem majd.
  • balcsi70
    #1058
    Szia.Ezt hol találom?(events, tools, velocity) csak azért mert nekem magyar a progi....azt hogy vedd le rendesen ezt nem értem mire értelmezed.Kössz
  • mohus
    #1057
    szerintem a vegas képes visszafele lejátszani filmet, legalábis nekem sikerült... (events, tools, velocity asszem...vedd le rendesen)
  • balcsi70
    #1056
    Sziasztok.Valaki esetleg az 1054-re tud választ?Hogy lehet megcsinálni azt hogy egy bizonyos részt a filmböl pár mp.-et visszafele játszon és ugyanakkor azt rögzitteni.Elöre is kössz.
  • mohus
    #1055
    szerintem a pinnacle vagy a ulead elég eccerű a feladathoz
  • balcsi70
    #1054
    Sziasztok.Lehet találni valahol magyar kézikönyvet a progihoz? És azon kivül mondjuk tutoriál(okat)t. ??? Elöre is kössz a választ.
  • vafeN
    #1053
    videomach, vegas, after effects, premiere, avi2bmp.
  • Zolcsi01
    #1052
    szevasztok tudtok ajánlani valami egyszerű video szerkesztőt csak annyit kell hogy tudjon, hogy ki tudjak vágni részeket a filmből. előre is köszi!!!!
  • mohus
    #1051
    de előtte azért próbáld meg ugy hogy leszeded a codeceket...
  • bertino
    #1050
    telepítsd ujra

    Kellemes Ünnepeket mindenkinek

    [már nem lesz NET előtt]

  • Seth
    #1049
    cccp egy "lényegretörő" codec csomag, semmi extra csak a szükségesek (pölö divx,xvid,ac3,h264). De vagy 20 filmet betöltöttem egyiknél sincs preview (hang az van, frame számláló is pörög), ehh mind1
  • bertino
    #1048
    én a kodekpakkra gondoltam, hogy miaz bazzeg
    amugy nekem is volt, hogy preview feketeség volt, hiába volt rajta a video a sávon és hiába lépegettem rajta akárhova, mindig fekete volt a preview

    spec számomra az volt a magyarázat, hogy olyan kodekkel lehetett tömörítve, amit vmiért nem szeretett, mert másmiet ráraktam és azzal már jó volt
  • Seth
    #1047
    az a kis bizbasz ott a jobb alsó részen
    [miért érzem úgy hogy volt párezerszer ez a kérdés?]
  • bertino
    #1046
    pf az meg mi ?
  • Seth
    #1045
    miért nem látszik semmi a preview ablakocskában?? Most raktam fel szüz windows-ra, combined community codec pack van fenn
  • Dj Faustus #1044
    A kérdésed első részére a Átszinkronizálás ... de hogyan topikban megadtam már a választ:



    A kérdésed második felére pedig a kézikönyvben megtalálod a választ (File/Render as).