3045
Music videok szerkesztese
  • mohus
    #1123
    ez megéri a pénzét szerintem:

    NewBlueFx

    a minivideóban jól látható, ahogy a motoros elhalad...a föld beleremeg
    minivideó - wmv
  • mohus
    #1122
    csak nem valami gtr vs wtcc készül?:)
  • Istencsászár
    #1121
    Köszönöm
  • bertino
    #1120
    a két képet egymás fölé helyezed két sávba közvetlenül
    rákattintasz a video kockákon jobb oldalt a Pan/crop (áthuzott négyzet az ikonja emlékeim szerint) benyomod a Ctrl + L-t és nyomvatartva szélességben beállítod az egérrel mindkettőt ugy, hogy egymás mellett legyenek
  • Istencsászár
    #1119
    Hali, Vegas 7ben, vagy egyátalán Vegasban hol tudom állítani azt h egy képen két felvétel legyen, tehát 1 videó ketté osztva és két felén 1-2 mozgó kép.
  • mohus
    #1118
    talán a Dreamworks Studio...vagy a CIA tud segíteni
  • netmester
    #1117
    HELO VALAKI MEG TUDNÁ MONDANI HOGY TUDOK EGY VIDEÓT KITÍSZTÍTANI MERT NAGYON KOCKÁS A KÉP RAJTA THX
  • petyeka
    #1116
    Hali!

    ért valaki a Sony DVD Architect 4.0-hoz (menü készitő) esetleg meg-e van valakinek a magyarosítás hozzá. vagy át lehet-e szabni egy másik dvd menüjét ezzel a programmal. Ha nem akkor mien progival és hogyan.
    Üdv.
  • DDE
    #1115
    Lehet igazság a dologban, mert annó a felvételeket Hi8-as kamerával készítettük. A felvételeket később átmásoltuk vhs-re. A felvételek között vannak 'hibás' részek, és az beleillik a képbe, hogy ezeknél a részeknél (illetve egyéb 'problémás' részeknél - a kazetta kb 5 éves - nem tul jó a minőség) csúszik a hang, majd a végén összeadódik.
    Mindegy. Majd megpróbálkozom bertino ötletével.
    Legrosszabb esetben szétszabdalom akkora részekre (kb 15 percnél nincs hosszabb 'jelenet') ahol még nem érzékelhető számottevően majd egy kicsit elcsúsztatom a hangot (Sound Froge) a képhez képest.
  • mohus
    #1114
    hát ez egy kínos probléma...

    nekem is volt ilyen...akkor ment el a hang komoylabban, amikor a gyenge kazi minőség miatt elkezdett villodzni esetleg "kék" színesbe átmenni a KÉP....ekkor valami miatt a digizőm eltolta a hangot...

    én eccerűen az ilyen élvezhetetlen szakaszoknál megállítom a digizőt, fejmosás egyebek állítás...és próbálom beszenvedni a régi kazikat:)megmentettem már jó sokat...pl a videóm nem mindegy hogy hűs frissen kezdte a digizést vagy már a harmadik óránál kellő hőfokon üzemelt...amikor melegebb volt, akkor a gyengébb minőségű kazik bekékültek...képileg...

    tologatni lehet a hangsávot...csakhát ahhoz ügyesnek is kell ám lenni meg türelmesnek

  • mohus
    #1113
    jaj neeee:) annyit nem ér az a hüje videó
  • DDE
    #1112
    Érthető volt!

    Köszi!
  • bertino
    #1111
    ték -.-
  • bertino
    #1110
    mohus!
    végre a 85megás bmw videodbol mostmár 75 jött le!
    a maradékkal még mindig kínja van, én kajakbol nem értem mi van, de holnap feltolom az uj rendszert és leszedem ujra
  • bertino
    #1109
    nm
  • Cream78
    #1108
    Thx!
  • bertino
    #1107
    #998
  • Cream78
    #1106
    Ezt a 2x es xvides tömörítést hol(hogy) is tudom megcsinálni?
    Calculátort nem látom seol....
    Tök kezdő vagyok... :)
  • bertino
    #1105
    virtualdubban megnyitod a fájlt
    video: direct stream copy
    audio szintén, de ott kattints rá a felsőbb-középső részén az oszlopnak i betűvel kezdődő vmi :D (nincs felrakva most igy hirtelen nem tom pontosan)
    ott a bevezetést kapcsold ki és alatta beállítható érték van
    ha előrébb akarod tolni a hangot pozitivban add meg a ms értéket, ha visszafele akkor tolni, akkor minuszban

    remélem érthető, ha nem: szolj :D
  • DDE
    #1104
    Hali!
    Nem Vegasos kérdés, de hátha ...
    Tehát bedigiztem egy videókazit. Majdnem 3 óra a hossz. A képminőség elfogadható, a hanggal van problem. Mégpedig folyamatosan csúszik. A film elején kb 10 percig még eggyütt van majd elkezd 'késni' és a végére kb 3-4mp a késés.
    A kérdés : van-e olyan program, amivel ezt korrigálni lehetne?
    Köszi!
  • bertino
    #1103
    szívesen
  • Cream78
    #1102
    Köszi a segítséget!
  • bertino
    #1101
    attól függ, milyen arányu
    ha kocka (4:3) sztem bőven elég az 512*384
    FPS se mind1, én amit lehet azt 25el csinálom
    xvides kétmenetes tömörítés amilyen kicsibe csak lehet... a calculátorral pontosan kiszámolhato mekkora bitrátával mekkora méretre tudod megcsinálni
  • Cream78
    #1100
    Valaki vegas 6 fun Írja meg nekem legyen szíves, hogy milyen beállításokat( képkockaméret, file formátum, stb.)használjak, hogy a készített videóm minél kisebb helyet foglaljon....
    Csináltam egy videót, kb 4 perces de 590MB....
    Ezt elkúrtuk... Nem kicsit, nagyon....
  • cr3ativ3
    #1099
    nekem hetesem van :)
  • cr3ativ3
    #1098
    mpeg-2/DVD-pal kódolt .mpg fájt. Szeretnie kell, mert a vobok is ebbe vanak kódolva.
    Az ogm-re pedig eddig ogm to avi a megoldás.
  • mohus
    #1097
    mostanában mindenki fordítva nézné a filmeket:)
  • drob
    #1096
    fordított lejátszásra volt kivi
  • Kondi18
    #1095
    már megírták!
    köszi
  • bertino
    #1094
    próbáld meg léccives konkrétabban leírni, mert én rohadtul nem vágom mit akarsz :C
  • Kondi18
    #1093
    Hali!

    Az lenne a kérdésem, hogy ebben a programban meg lehet-e azt oldani, hogy egy videót a végétől az elejéig játszok le és MENTEK IS EL!???
    pl.: stégről vízbe ugrást vízből stégre ugrássá szeretném átszerkeszteni!
    hogy tudnám ezt megcsinálni? vagy valami más progival? légyszi pontosan próbáljátok meg leírni!
  • bertino
    #1092
    FF only
  • mohus
    #1091
    flashgottal vagy getrighttal szedd....azok nem szakadnak le

    milyen böngésződ van? explorer szereti abbahagyni a leszedést egy idő után
  • bertino
    #1090
    sirályos, az a 20 mp, amit láttam belőle
    többet nem játszik le, pedig azt mondja leszedte az egészet... a bmw-s videoddal is ez volt a gondom, gőzöm sincs mi a kínjáért megy így :S
  • bertino
    #1089
    most szedem
  • mohus
    #1088
    link #1075nél:)
  • bertino
    #1087
    ööö Sakál ?
  • mohus
    #1086
    na hogy tetszett a Sakál?
  • mohus
    #1085
    háp

    én 6ossal tolom és szerintem itt mindenki...vagy hetessel...
  • bertino
    #1084
    nem tudom a program milyen kapcsolatban áll az .ogm kiterjesztésű fájlokkal, ezt ki kell próbálni

    másikra: a vobokat írtad ki CDre vagy pontosan micsodát írtál rá ?