3045
Music videok szerkesztese
  • erika012
    #1403
    Köszi a segítséget.Talán ezzel a programmal szerncsésebbek leszünk.
  • mohus
    #1402
    a szövegeknél próbáld ki az összeset:) meg azt is hogy a két layernek milyen az áttetszősége...én most nem használom a progit egy ideje, a nagygépemet meg lusti vagyok bekapcsizni...ha semmi nem megy akkor HELP menü
    én is onnan tanultam meg vegasozni
  • uzsidoboz
    #1401
    köszi mohus a válaszokat

    a lassítás ment is, de a hátteres dologra vhogy nem jövök rá csak simán ráhúzom a textet, és akkor az lesz a háttere, mert beállításoknál sem találtam meg a képnél?!

    bocs ha hülyeséget krédeztem :D
  • uzsidoboz
    #1400
    Szia

    Az első kérdésre tudom a választ csináld inkább ezzel a progival: itt a leíráskatt ide
  • erika012
    #1399
    Hali!
    Egy másik kérdésem is lenne.
    Architect 4.0-el hogy tudom úgy kiírni a videot,hogy visszatekerésnél ne csak a treck elejéig tekerje a filmet?
    köszi.
  • erika012
    #1398
    Hali!
    Tud valaki segíteni?
    Sony vegas 7.0-tel összefűzök 2 treck-et,akkor hogy tudom elmenteni az összefűzött treckeket,úgy,hogy ne tömörítse .
    köszi.
  • uzsidoboz
    #1397
    köszi kipróbálom :) nekem 6.0-m van remélem megy abban is
  • mohus
    #1396
    add hozzá a videónál...envelope valami...és akkor a sebesség görbe végig rajta lesz a cuccon...le föl rakhatod bármikor menet közben

    olyan szöveget tegyél bele aminek a háttere "kockás" akkor csak a betűk lesznek a kép layeren

  • uzsidoboz
    #1395
    Csá! ÜDv!

    meg tudná vki mondani h lehet videót lelassítani vegasban? A visszafele játszásra már rájöttem de erre vhogy nem... :) jah és h tudok vmilyen szöveget úgy beszúrni h maradjon a videó háttér?

    előre is köszi
  • AntiCamper
    #1394
    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség a Sony Vegas 8-ban! Készítettem egy video, de nem tudom renderelni Windows Media Video V9 -ként. Valami codec kéne neki, vagy filter? Létszíves segítsetek!
  • akyyy
    #1393
    nekem fordított a helyzet. videót nem teszi be, csak a hangot. pfff.
  • Balyy
    #1392
    Látom nem értettél!
    A xilisoft video converterbe megnyitod a videót és lemented a hangot!
    Utána megnyitod a vegast berakod a videót meg az elmentett hangot!
  • netmester
    #1391
    a gond az hogy nekem pont a hangsáv kéne. tud valaki 1 másik programot
  • Balyy
    #1390
    Én is ilyen problémával küzködtem! A vinyós kamerám vmi féle mpeg2 formátumba veszi fel a dolgokat de a vegas nem ismeri fel a hangsávot! Mielőtt elkezdem szerkeszteni mindíg kiszedem belőle a hangot xilisoft video converterrel és külön beteszem! Jó mert gyorsan megcsinálja!

    Egy kérdés:
    vegas 8 mellé letöltöttem a dvd architect pro-t! mivel mindkettő sony termék vhogy nem lehet a szerkesztés után közvetlül azt használni már mint hogy nem mentem le vegasba a videót hanem egyből a dvd-s progi dvd formátumba rakja össze a videót?
  • bertino
    #1389
    milyen kodekkel van tömörítve, aminek nincs hangsávja ?
  • netmester
    #1388
    az mért van hogy betöltök 1 avit, annak nics hangsáv. betöltök 1 másikat, annak van. az elöbbit a youtubról szedtem le
  • kicsicsuti
    #1387
    hi!
    a Media managert szerettem volna feltenni és ezt írta: "please make sure you have local system administrator privileges on this system." mit csináljak?
  • vafeN
    #1386
    Nem tudok róla
  • netmester
    #1385
    vegyél nekem 1-et :)

    bizos van windowzos változat is
  • vafeN
    #1384
    netmester ami neked kell azt úgy hívják hogy karaoké program. Azzal se lehet 100%-osan le venni, de azzal annyira letudod venni a beszédet, hogy ha másikat teszel rá akkor nem lehet hallani. De azok ott kezdődnek hogy 10millió Ft és windowsra nincsen...
  • netmester
    #1383
    vegas 8.0-hoz van magyar manual???
  • bertino
    #1382
    asszem nem.
    de most dolgozok, szal majd ha hazaértem meglesem.
  • netmester
    #1381
    neked teljes verzíós a wawelab?
  • Blasta
    #1380
    ...de egyetlen AVI-ról beszélünk ugye?! Aminek egyeten hangsávja van!!!
  • Blasta
    #1379
    :)))))))))))))
    Kérek szépen letölthető sample-t amit alaplapi realtek-kel vagy akármilyen jobb hangkarival csináltál, máskülönben annyit tudok mondani, hogy bullshit ;)
  • PunkZoli
    #1378
    speciel jobb hangkariknak is van olyan opciója hogy a voicét kikapcsolja... csak a zene megy...
    mit jobb? alaplapi realtek cuccoknak tuti van
  • Blasta
    #1377
    Én majdnem 100%-ig biztos vagyok abban, hogy PC-re nem létezik olyan szoftver ami képes lenne egyetlen hangsávból tisztán kiszűrni a BESZÉDET és elkülöníteni azt. Hogy is lehetne ezt megcsinálni, hiszen az emberi beszéd frekvenciája elég tág intervallumon mozog, ezt nem lehet 100%osan kiszűrni, máskülönben levesz a szoftver egy rakás olyan effektet is, ami egy időben, az emberi hanggal azonos frekvencián szól, sztem ez nonszensz dolog...
    Amúgy Sound Forge is rulez hangszerkesztő és azt használom már évek óta
  • bertino
    #1376
    wavelab pl nagyon jo progi, de nem tudom lehet-e vele ilyet :-)
  • netmester
    #1375
    a lényeg hogy van oylan program és lehet hogy kéne 1, de honnan?mondjatok hanszerkesztő programokat az összeset beszerzem!!!
  • bertino
    #1374
    szerintem nem minden filmet kapnak meg így, régebben is vhogy meg kellett ezt a dolgot oldani, persze nyilván bizonyos filmeknél így van, ahogy mondod, sőt.
  • Blasta
    #1373
    :))))
    Talán úgy, hogy olyan kópiát kapnak, amin nincs rajta a szinkron, csak a zene és egyéb hangeffektek...
  • bertino
    #1372
    szerintetek a szinkronstudiok hogyan csinálják ?
    még szép, hogy spéci eszközökhöz való programokkal, amik milliokba is kerülhetnek...
  • Blasta
    #1371
    Hát majd tájékoztass, miféle illegális programmal tudsz egyetlen audió sávról csak szinkronhangot lekapni, kiváncsi vagyok nagyon...
  • netmester
    #1370
    legálisan hozzáférhető programmal nem.
  • Blasta
    #1369
    Ha van egy filmed, amin rajta van a hang (tehát egyetlen file-ról van szó), akkor a szinkront a világon semmiféle szoftverrel nem veszed le róla, az fix.
  • netmester
    #1368
    vegasban meg lehet azt csinálni, hogy levezsem pl:a filmről csak a szinkront és másikat rakok a helyére???
    ha nem akkor melyik programmal lehet?
  • Rudymc
    #1367
    Hali all.
    -Lenne egy kis gondom.
    A Vegas 7-ben, ha berakok egy videót, vagy videórészletet, akkor hogyan tudom a videó/részlet sebességét változtatni?
    Lassítani, gyorsítani. Pl 25 fps-ről 15-re, stb...
    -Mégvalami, hogyan tudok elmenteni Vegas 7-ben mpg4-ben, HD-ban, vagy VOB-ban? ILL milyen kodekket rakjak fel?
    (ezek kifogtak rajtam)
    Előre is köszönöm!!!
  • PunkZoli
    #1366
    kodekcsere, klite- lots of stuffs
  • Diego46
    #1365
    Üdv!

    Az egészen eddig tökéletesen működő Sony Vegas 6-om nem olvassa be az avi kiterjesztésű fájljaim videó részét ezel a hibaüzenettel: "Stream attributes could not be determined". Tehát csak a videó hangja jelenik meg, a képe egyáltalán nem. Ezt csinálja azokkal a fájlokkal is, amiket eddig beolvasott jól. A 7-es verzió is ugyanezt csinálja.

    Légyszi, ha tudtok, segítsetek. Előre is köszi.
  • Nokri
    #1364
    Sziasztok!

    Sony Vegas 7-esben csináltam egy videót, több "kisebb" videóból összevágva, mindegyik ilyen 300 mega körül van, és a preview nálam bazira szaggat, nem tudok vele mit csinálni, pedig szeretném leellenőrizni a munkát. Van valami beállítás, amivel növelni tudnám az FPS értékét a lejátszásnak? Mert renderelni nincs kedvem, 3 percnyi anyagot már órákig csinál.