3045
Music videok szerkesztese
  • Misi az ezredes
    #1523
    és nem tudja valaki honnan lehetne effekt-eket ingyen letölteni? thx :)
  • kissgy1028
    #1522
    A Vegass-szal megoldható a Star Wars-os felirat effekt. Egy új képsávra rakod a feliratot, és a képsávhoz tartozó képet megdöntöd. Azt hiszem az ide tartozó menü megnyitásához a feliratot tartalmazó képsávra kell kattintani duplán. Ebben a menüben tudod állítani a képernyő méretét és dőlését. Fonstos hogy az a képsáv legyen elöl, ami a feliratot tartalmazza, mivel különben a felirat nem fog látszani, A felirathoz tartozó képernyő hátterét feketéről átlátszóra kell állítani, mivel egyébként a felirathoz tartozó képsáv takarja el az alatta lévőt.
  • PunkZoli
    #1521
    after effects el megdöntöd a kamerát(vagy mit, most nincs fennt sajnos a gépen)
  • Blasta
    #1520
    Sziasztok!

    Jól sejtem, hogy vegas-szal nem tudom megoldani, hogy Star Wars-szerűen úsztassam a távolba a feliratot?
  • kissgy1028
    #1519
    A honlap tudom hogy elég halovány, de ez az időhiány oka, mivel levi barátomnak meg nekem sincs időm, hogy a honlap hibáinak kijavításával foglalkozzunk jelenleg. Az a lényeg hogy a honlap normálisan fog egyszer működni. Ha neked is annyi munkád lenne, mint nekünk, lehet, hogy nem az lenne az első dolgod, ha szabadidőd van, hogy honlapot fejlessz.
  • Misi az ezredes
    #1518
    hát nem mondanék véleményt csak annyit h elég halovány honlap!

    (a húgom php honlapokat csinál flash logókkal xD ti meg még azt sem tudtátok megcsinálni h Firefox3-al mennyen a honlap? röhej a köbön...
  • Misi az ezredes
    #1517
    -.-"
  • kissgy1028
    #1516
    Azt elfelejtettem megírni, hogy a honlap még csak Internet Exlporer alatt müködik megfelelően, aki teheti az azon keresztül próbálja megnyitni.
  • Misi az ezredes
    #1515
    Nem jó a honlap
  • kissgy1028
    #1514
    Sziasztok!

    Ha van kedvetek látogassatok el erre a weboldalra:
    http://www.titoklevi.extra.hu
    Ezen a weboldalon találhatók azon filmek, amiket levi barátommal együtt készítettünk, bár meg kell jegyeznem, hogy a videók egy részét levi egyedül készítette. Én kifejezetten a poliestesia című kisfilmünkről szeretném a véleményeteket megkérdezni,és nem a színészi alakításunkkal kapcsolatban (mert az nagyon borzalmas), hanem inkább a vizuális megoldásokkal kapcsolatban. Egyébként a filmjeink Sony Vagas-szal lettek megszerkesztve. Esetleg ha valaki tud jó megoldásokat az általunk használt effektek megvalósítására, kérem hogy írja meg, mivel lehet hogy sokkal egyszeűbb megoldások is vannak azoknál, mint amiket mi használunk, mivel vannak olyan effektek amik megvalósítása igen hosszadalmas és körülményes volt számunkra. Hátha ezeket egyszerűbben is meg lehet valósítani.

    Üdv.
  • lacibacsi
    #1513
    Szia!
    Itt nézd meg: http://www.newbluefx.com
    Korrekt árak, nagyon jó csomagok!
    Üdv!
  • Misi az ezredes
    #1512
    Nekem 512 ram-al is ment a szerkesztő igaz azóta 2 gb-van :D
  • Misi az ezredes
    #1511
    hy sony vegas 7.0 -hoz valaki tud effekt packokat ?
  • Seib
    #1510
    sziasztok. nekem sony vegas 6-om van.. de indításnál "the system is low on memory" üzenettel leáll... nem tom h mitől lehet.. 1 giga ramom van.. olyan ismerősömnek meg akinek gyengépp a gép.. fut simán...:\
  • bertino
    #1509
    xvid
  • Attis55
    #1508
    Sziasztok!

    Web-re szeretnék videókat feltölteni, s ehhez kellene valami jó kis codec, amivel kis méretet és elfogadható minőséget kapok... Tudnátok ajánlani valamilyen kodeket?

    Köszi
  • Misi az ezredes
    #1507
    hy sony vegas 7.0 -hoz valaki tud effekt packokat ?
  • trustno1
    #1506
    Üdv!
    Jó ideje használom a Vegas 8 pro-t. Most egy elég kellemetlen hibába ütköztem és érdeklődnék fordult-e elő már valakivel. Egy teljesen külön partícióra telepített Win xp pro alatt fut a Vegas, hogy ne zavarj a aműködését semmi, és most ehhez a telepítéshez szerettem volna a NewBlue fx csomagot felrakni. Minden gond nélkül települ is, viszont ha bármelyik áttünést, effektet használom a klippben, akkor az elmentett projectet később nem lehet visszatölteni. 26-28%-nál megakad és csak a feladatkezelőn keresztül tudom kilőni a Vegast. Viszont ha a másik "zsúfolt" mindenes partícióra telepített win xp alá teszem a Vegast, minden frankón megy. Vajon mi hiányozhat neki, amikor NewBlue használat nélkül több hónapon keresztül simán ment a Vegas a saját partícióján.
  • borimiroww
    #1505
    K lite codec pack van fenn, de nincs kép...
  • PunkZoli
    #1504
    kodek para, tedd fel a klite ot és lesz kép
  • lele
    #1503
    Sziasztok!
    valaki nem tudja egész véletlenül hogy lehet olyat csinálni vegasba hogy vetitésnél a kép egyik pontjára zoomoljon és ugy váltson képet? illetve még hogy hogy lehet képen "rajzolni"? tehát mondjuk egy vonalat huzni?
    előre is köszi!!
  • borimiroww
    #1502
    sziasztok

    nekem az a kérdésem lenne , hogy ha berakok egy videót vegas-ba akkor nincs rajt kép, csak hang...
    ez mért lehet?

    BoRo
  • Lacko86
    #1501
    összehoztam 1 videot:)
    http://www.youtube.com/watch?v=hVUKktfVfM8
  • PunkZoli
    #1500
    frászkarikát 120ig:D 2 secig:D nem percig
  • PunkZoli
    #1499
    a legegyszerübb, hogy a rulert, a prefencesnél second alapján íratod ki és 120 sec el keyezel:)
  • Lacko86
    #1498
    kösz a helpet:) még egy kérdésem lenne..azt hogy tudom beállitani hogy 1 effektet a videóban csak pl 2 másodpercig alkalmazzon. Próbálkoztam ezzel a create keyframmel de nem igazán jött össze, bár szerintem nem állok messze a megoldástól:)
  • PunkZoli
    #1497
    alap beállításkénet az szerpel a vegasban hogy a kijelölt részt rendereli csak, szal próbáld úgy, hogy kijelölöd azt is mielőtt mentenél videoba
    vagy lehet az is, hogy fent a video tracken állítsd be a képek megjelenési idejét, és rendernél pipa ki a loop region és mindet megcsinázza
  • Lacko86
    #1496
    sziasztok!

    Ha valaki tudna, segítsen pls! Az a problémám hogy 1 videó elejére bedobáltam kb 5db képet és utána jönne csak a mozgó videó része, de amikor rányomok hogy render as, akkor azt a részt nem tömöríti bele a videóba ami az elején van, tehát a képek nem szerepelnek benne. Előre is köszi, annak aki tud segíteni.
  • akyyy
    #1495
    nos van egy az anime vagymiaz isten ez, van belőle 100 rész, fogta faszi, és mindegyik részből kivágott x jelentetett, és ezt egy videóba gyúrta, és igy lett a.... ez a videó:) azt nem ő csinálta.

    hogy ilyneket hog ylehet?

    komoly szaktudással, egyetemes végzettségel, és ferde szemmel japánba
  • QpaQ
    #1494
    Sziasztok, van egy kérdésem. Eddig mindig felraktam a vegas 8-at, és nem volt különösebb gond, most viszont, hogy újraraktam a windowst, egyszerűen bármit csinálok, renderelésnél csak fekete kép lesz, még tömörítetlenül is. Már újratettem a codekeket, de semmi nem történik. Légyszi segítsetek, mindig K-lite-ot használok, de eddig nem volt gondom. Mi lehet a megoldás?
  • Reneechan
    #1493
    +Még az elöbbi üzenetemhez elfelejtettem odaírni hogy...Ha lhetségesek ezek a trükkök akkor azokat hogy lehet végrehajtani!Bocs a figyelmetlenségemért!
  • Reneechan
    #1492
    Hello!Szeretnék egy fontos kérdést feltenni a Vegas Pro-val kapcs.De hogy lerövídítsem a beszédem és ne magyarázkodjak inkább megmutatom: http://www.youtube.com/watch?v=pNV0C3Dp9XY <---van ez a vidi (bocs ha gyerekes a tartalma) és azt szeretném megtudni hogy a "technikák" amiket alkalmaz az alkotó lehetségesek e a Sony Vegas Pro 8.0-val?Pl.:rögtön az eleje sztem non jól kezdődik meg 01:27-től van egy igen jó rész -ami megismétlődik a végén,meg 01:04től is van egy jó rész.Szóval arra lennk kiváncsi hogy ezek lehetségese-e ezzel a progival.Nagyon fontos lenn!Előre is köszi!!
  • DDE
    #1491
    Már megoldottam ...
  • DDE
    #1490
    Hali!

    A 6-os van fenn a gépemen, és gondoltam kiprószálom a 8-t.
    Az install viszont leáll ott, hogy a gépen lévő .NET-et frissíteni kell 3.0-ra. De ezt nem teszi meg magától. Gondoltam sebaj, majd letöltöm a microsofttól és megpróbálom külön. A 3.0 nem jó az XPmhez (SP3 van fenn és az SP2-t mondja a letöltő oldal). A 3.5 pedig 'elszáll' az alkalmazások letöltése elött, vagyis "Hiba történt a(z) Mivrosoft .NET Framework 3.5 telepítése során. A telepítést nem sikerült megfelelően befejezni." A letöltés kezdetekor kiírja, hogy inicializás aztán pedig, hogy kiszámítja a letöltés hátralévő idejét. (Ez idő alatt van hálózati forgalom is.) Majd pár másodperc múlva jön be az előbb említett hibaüzenet.
    Mi lehet a probléma?
  • uzsidoboz
    #1489
    annyit mondok használjatok 7st bővel elég azzal is lehet baromi sok dolgot csinálni. Hát 300% felé még nem sikerült nem sem feljebb tornászni...
  • doch
    #1488
    a lejátszási sebességet miért csak 300%-ig tudom feltolni?
  • Kodo
    #1487
    Sziasztok !

    Sony Vegas 8.0-át használok már elég rég óta, de elég nagy gondom van amit nem tudok megoldani.Röviden és tömören annyi lenne a kérdés hogy miért nem tudok effekteknél key frameket használni.Tehát nem zoom-olni szeretnék key framekkel hanem effekteket akarok használni velük.Meg lehet oldani ? Előre is köszi a segítséget.
  • mathyas
    #1486
    Sziasztok!

    Néztem az Sony honlapját és kérdeznék a videószerkesztőkkel kapcsolatban.
    Ezek között mik a külömbségek, melyiket érdemes használni, vagy csak minőségbeli sorrend van?

    -Vegas Movie Studio Platinum Edition
    -Vegas Movie Studio
    -DVD Architect Pro
    -Vegas Pro
    -DVD Architect Studio

    Előre is köszi a segítséget!
  • acsati
    #1485
    :)
    most gyorsan a 7est tudtam beszerezni, mindjárt telepitem
  • Smicy2
    #1484
    én 7 -est használok