3045
Music videok szerkesztese
  • toarpad
    #2005
    SEGITENÉTEK ??
  • Jamirofan89
    #2004
    na rájöttem hogy kell PS-t használatát is egyedül tanultam meg
  • Jamirofan89
    #2003
    hello! lenne 2 kérdésem: van ez a trimming és az ott kiválasztott részletet be tudom másolni a megnyitott vidi sávjára,de ezzel meghosszabbítom/eltolom a videot és én csak úgymondd felűl szeretném 'írni' azt a szekciót de nem tudom hogyan lehet? a másik dolog az,hogy hogyan lehet egy bizonyos részt a klipben idővel megnyújtani? (time stretch) ezt google-ben is kerestem de semmi
    a választ előre is köszönöm!
  • Trade
    #2002
    na jo megtaláltam én az automatic crossfades-t de nem érzem hogy a hang összesimítva lenne
  • Trade
    #2001
    sziasztok,
    létezik vegasban megoldás arra hogy 2 zenei tracket átmenettel kössön össze?
  • toarpad
    #2000
    Sziasztok !

    Olyan problémám van hogy a mai nap megszereztem a Sony Vegas 9.0 Pro-t és amikor telepíteni szeretném a szükséges összetevőket (Windows WMF 11 Redist for MTP , Windows Media and Video Support) akkor ezt a hiba üzenetet írja ki : Requirements not met . Press OK to Exit Install.

    ÉS NEM TOM HOGY MIÉRT VAN .. google-ban kerestem a választ de nem találtam .. Kérlek segítsetek mi lehet a baj ?

  • ch13
    #1999
    Jah, azt nem írtam, hogy az a bonyolult, hogy a filmnek csak egy részét szeretném felgyorsitani, de nem szeretnék vágni.
  • ch13
    #1998
    Hali!!!
    Video-t h tudok felgyorsitani or lellasitani?

    miki10 Nem nehéz berakod a vidi-t rámész a szélére addig mig egy nyíl féleség nem lesz és behuzod ameddig vágni akarod a video-t.
  • miki10
    #1997
    sziasztok!!

    a sony vegasba egy videot hogy tudok ketté vágni?
  • hungary27
    #1996
    most csak ugy irok és nem néztem vissza...
    nekem van hozzá magyarosítás
  • qtab986
    #1995
    Mostanra valahogy sikerült beletanulni, és megcsinálom vegassal, hogy szinkronszöveget írja a filmhez, és "bele is égessem". Most inkább azt szeretném megtanulni, hogyan csinálják azt, hogy a videó egyes részét kitakarják. Nem is a kitakarás a legpontosabb kifejezés, hanem elhomályosítás. Például eltüntetik a tv csatorna logóját, vagy MTV-s reality-kben elhomályosítják a kólásüvegnek azt a részét, ahol látszik, hogy milyen márka.
  • G Marsel
    #1994
    Sziasztok!
    Vegas 6tal szeretnék vidit vágni, el is készült a mű(.veg kiterjesztéssel), de mikor felveszem, és elindítom a .wav fájlt Media Playerrel, vagy akármivel, kép és hang sincs. Örülnék ha tudnátok segíteni, nagyon szeretném megcsinálni ezt a vidit.
    Előre köszi
  • trob
    #1993
    Sziasztok.

    Vegas-szal vettem át videot kameráról. Sajnos rossz file-darabolási méretet állítottam be, így nem férnek rá a video file-ok DVD-re. Ezért szeretném összeilleszteni és újradarabolni a teljes videot úgy, hogy a DV minőség semennyit se romoljon. Ezt az újradarabolt anyagot szeretném "első eredeti"-nek tekinteni, és a átvett változatot letörölném.

    Odáig eljutottam, hogy új projekt nyitásakor a Match Media Settings gombbal átveszem a meglévő video kép adatait, a hangadatait pedig beállítom olyanra, mint amilyen az eredetiben.
    Úgy tapasztaltam, hogy a Video fülön a Pixel format és az alatta lévő beállítások nem befolyásolják a kiemeneti videot (mivel semmi szerkesztést nem végzek rajta, csak egymás után teszem a részeket), viszont az Audio fülön a Resample and stretch quality beállítás nem mindegy, hol áll. Mit jelent pontosan ez a beállítás?

    Megfelelnek a tapasztalataim a valóságnak? Vagy van jobb módja is az első eredeti video újradarabolásának, pl. másik program, más beállítások, stb?
  • Cat 02 #1992
    Hát van egy videóm, amin nagyon ránagyítottam valamire, tehát végülis az egész egy csík, viszont így annyi a videó, hogy van egy csík, alatta, felette semmi. Ezt kéne valahogy feljebb vinni.
    Ez a videósáv

    És így néz ki.
    (kivágtam azt a részt, mint ahogy a visszapillantós részben volt, de ha mögé rakom, akkor se látszik, mert ugye lejjebb van)
  • bertino
    #1991
    pozícionálni ?
    öööö, hogy érted a pozícionálást ?
    mostmár van gép is, meg net is.
  • HJ
    #1990
    A Vasst Ultimate S3 plugin tudja ezt a műveletet is
  • Cat 02 #1989
    A gond megvan, csak nemtudom h kell videót pozicionálni :)
  • bertino
    #1988
    megvan mi a gond ?
  • teknősbika
    #1987
    Hi! Vegas pro 9 próbaverziót most tettem fel de nem tudom hogyan műxik. Az lenne a kérdésem hogy rövidebb videókat hogyan lehet összefűzni vele? (hd, h264). Ugyanazzal a géppel készültek a videók.
  • Cat 02 #1986
    Hát inkább szerezz valami feliratkészítő progit, az megcsinál egy srt fájlt. Ha meg egybe akarod, akkor max minden képre raksz 1 text-et, de az meg hosszútávon parás.
  • qtab986
    #1985
    Valaki elmagyarázhatná hogyan kell feliratot rakni a filmre. Azt akarom, hogy egy idegenül beszélő filmre magyar feliratot rakok. De csak most kezdtem el a vegassal foglalkozni.
  • pIIrash
    #1984
    Üdv!

    Sony Vegas 7-em van. ~1300 képet akarok egymás mellé rakni úgy, hogy ha lehetséges, akkor alapértelmezésben fedésbe kerüljenek egymással. Megoldható ez valahogy anélkül, hogy manuálisan egymásra húzogatnám mind az 1300 képet? Vagy az is elég lenne, ha egy konkrét video track sebességét növelni tudnám.
    Előre is THX!
  • Cat 02 #1983
    Valszeg az a baj, h a háttérben futó videó középen van, a kivágott rész pedig az alap videó tetején. A háttérben futót kéne feljebb mozgatni.
  • bertino
    #1982
    bocsi, mostanság költözés okán csak ritkán jutok nethez, a saját gépem pedig jó darabig egyelőre nem is tudom használni, de amint tudk, válaszolok!
  • tommygear
    #1981
    mkv fájlokat hogy lehet megnyitni a 9es vegas-al?
  • berlinboy6329
    #1980
    Az miért van,h ha több dolgot rakok egyszerre a vidibe(tbb vidi),akkor elbassza a rendert?van egy uncompressed avim,és egy adott beállitásom,amit netről szedtem(wmv)...Az avit magában lerenderelem,az eredmény tökéletes..De ha csinálok elé vmmit,ezesetben vmi introt,akkor ugyanazzal a beállitással az eddig tökéletes videó olyan mértékben pixeles lesz,hogy nem igaz....iszonya undorítóan néz ki,pedig nem nyúltam semmihez,csak elé tettem ezt-azt.
  • CroftManor
    #1979
    Hát 60 fpsel vettem fel
    sztem a renderelésnél vmit nem jól álítottam be
  • Cat 02 #1978
    Hm, lehet attól van h nem ott van a videó.
    Pozicionálni h lehet videót ?

    Croft Manor: nem lehet h az fps szám esett le :?
  • CroftManor
    #1977
    eredeti
    sony vegas
  • CroftManor
    #1976
    hát... az eredeti nem ilyen, sokkal jobb minőségű és egy gramm elmosódás nincs benne.
  • Garrett27
    #1975
    Én nem látok elmosódottságot, amit a Vegas követett volna el - talán látnánk a különbséget, ha az eredeti vágatlan felvételből egy részlettel össze lehetne hasonlítani - amúgy én is nyomtam a Mirrors Edge-t, és az elmosódást a játék teszi, mindig amikor gyorsít vagy gyors mozdulatokat teszel...
  • CroftManor
    #1974
    Hát épp a véegeredményről beszélek :D
    Amikor rúgok egyet, akkor eléggé észrevehető
  • Cat 02 #1973
    Végeredmény jó szokott attól még lenni.
  • CroftManor
    #1972
    az mért van h mintha elmosódott lenne a videó, amit renderel?
  • Jim Morrison
    #1971
    Paint*
  • Jim Morrison
    #1970
    Csinálsz egy fekete képet Paitben és azt rakod be.
  • CroftManor
    #1969
    és h csináljak fekete kockát?
    ja a másik meg az h mért van az h mintha elmosódott lenne a videó, amit renderel?
  • Cat 02 #1968
    Csinálsz 1 fekete kockát és ráhúzod egy picit a videó végére az nem jó ?
  • CroftManor
    #1967
    Hali
    letöltöttem a Sony Vegas 9.0ás verzióját, az lenne a kérdésem, h hogy lehet elsötétülő effektet rátenni a videóra? sehol nem találtam ilyesmit
  • Cat 02 #1966
    Hali, próbálgattam, ezt de nem igazán akar menni, valami 5leted van ?
    Próbáltam, úgy h alatta van, úgyis h felette (te is mintha keverted volna)
    Alapból ilyen
    Ez amit be akarok rakni
    Ide