3045
Music videok szerkesztese
  • rexHUNter
    #2485
    demot kell felvenni a játék alatt,és azt lejátszva kell felvenni a frap-al és akkor már a játékot nem befolyásolja az fps
  • lydog
    #2484
    Én arra gondolok amit Metallica javasolt az a külső eszköz az mit takar?
  • Gibor
    #2483
    Fraps. És egyértelműen leviszi az fps-t annyira amennyit a fraps be beállítasz.
  • lydog
    #2482
    DE nekem külső kell nem olyan ami megeszi az fpsem és nem tudok egy normnális videot csinálni
  • netmester
    #2481
    pl fraps
  • lydog
    #2480
    jó lett fasza de mivel vetted fel ?:)
  • lydog
    #2479
    Arra tudnátok választ adni hogy mi a külső felvevő?:O amivel játékot feltudnám venni ?:) Megteszi egy digitális camera? :XD
  • Gibor
    #2478
    szétmodolt? :O meg milyen szerver? :O
  • netmester
    #2477
    lol van még ilyen szerver
    már unom a szétmodolt szarokat
  • Gibor
    #2476
    új videóm, nem nagy cucc de gondoltam belinkelem :)
  • uv
    #2475
    nekem az AVID csinált hasonló szarságot WIN7 alatt.

    a megoldást sajnos nem tudom, mert 4-5 óra tökölés után hagytam a picsába a WIN7et, mert az AVIDre nagyobb szükségem van.

    mellesleg az AVID Media Composer 2.7 verziója ugyanezt csinálta, ha SP2-ről SP3 ra frissítettem....igaz nekem hiányolta a dll.-eket (mellesleg ott voltak)
  • lydog
    #2474
    Metallica arra tudnál nekem választ adni hogy hogy tudom beállítani (nézd meg a videomat) hogy teljesen kitegye max széleeségre és magasságra. Thát nelegyen ilyen vastag fekete kerete vagyis ne csak ilyenkis kockában legyen a film :)
  • Shockmaster
    #2473
    Az üzenet alapján az Xvidvfw.dll-el van gondja, próbálkoztam ezen segíteni. Első nekiutásra kitöröltem a leírt file-t, aminek eredményeképp a sony vegas nem ismerte fel az xvid codecet. További megoldásokként leszedtem 3 különböző verziójú codecet, egyik se működött. Aztán kerestem rá windows 7 alatt futókra. Találtam is 3 ilyen oldalt, az első kettő olyan vírusos volt, hogy az AVG leüvöltötte a fejem, a harmadik egy windows 7-re kitalált megapack codecekből. Ezt feltessékeltem a gépre. Eredményképp ugyanazt a hibaüzenetet dobta ki. Sajnos kezdek kifogyni az ötletekből :(
  • bertino
    #2472
    ja.
    mondtam én, hogy csak idő kell.
  • lydog
    #2471
    msot nézd meg a videot véglüs nem lett rossz nem ? :) amit linkeltem
  • lydog
    #2470
    :S hát most talán a fraps is megteszi :)
    Figy már esetleg nem tudsz segíteni megszerkezteni a videomat?:) vagy legalábbis egy két ötletet adni
  • bertino
    #2469
    akkor tudod elkerülni ezt, ha veszel egy külső felvevő eszközt képfelvételre, amivel felvételt tudsz készíteni, aztán vissza tudsz másolni gépre és szerkeszteni.
  • bertino
    #2468
    nagyrészt mindegyik halálra fogja enni.
  • lydog
    #2467
    Az a baj hogy olyan progikéne ami nem eszi halálra a gépem játék közben :S
  • bertino
    #2466
    fraps.

    az viszont tény, hogyha 1024 a képernyőfelbontás, kicsi az esély 1280as felvételre.

    persze sufnimódon ugy megoldhato, hogy 1024ben felveszed, a video project beállításoknál meg 1280ba renderelsz és akkor kicsit mosott lesz a kép.
  • lydog
    #2465
    És ezt pontosan hogy értelmezed hogy felvenni?:) Magát a "nyers" anyagot a játéból? mert ha igen én ezt használom felvételhez "WeGame" ugyanis nem találtam más progit Modern WArfare 2 höz
  • bertino
    #2464
    miért lenne gáz ?
    640x480as win felbontáson is készíthetsz 1920x1080as felvételt.
  • lydog
    #2463
    De hogy érted hogy felrakni?:)a monitorom csak 1024*768 at bír :) gondolom akkor az gáz
  • lydog
    #2462
    de most nézem amit leirkáltam a videórol subscribe meg minden faszság meg se maradt:O
  • bertino
    #2461
    persze, hogy gagyi.

    szerintem még át se konvertálta rendesen :)

    egyszerű.
    1280*720ban kell felrakni videot és lesz 720p.
  • lydog
    #2460
    http://www.youtube.com/watch?v=J7Z31LRWGJg
    elég ratyi lett a minősége :Spedig gépen sokkal jobb
    azt szeretném tudni hogy én tudok e olyan videot csinálni hogy kilehessen választani pl. youtubeon hogy 720p legyen a minőség vagy mi
  • lydog
    #2459
    Kész van. Töltöm fel Youtubra.
    Most igy nem tudom csak annyit hogy a .wmv kiterjesztés és wmv11 asszem, ha modosítani akarok rajta Csutommal akkor már nem engedi. hibát ír ki
  • Gibor
    #2458
    HD videó? Mert egy sima NTSC-t nem 8óra alatt kellene renderelnie.
  • lydog
    #2457
    Pentium Dual Core E5200 2.5 Ghz 1.9 Ghz
  • lydog
    #2456
    valami e5200 :)
  • Gibor
    #2455
    Gyenge processzor.
  • bertino
    #2454
    milyen procid van ?
  • lydog
    #2453
    Fasza hogy 6 perces videót 8 óráig kell csinálni /rendering/
    Fél óráha csinálom és 5% remélem kiirva ja megint hogy out of memory.... de vajon miért lehet ez a sokáig tartó összerakás?:O
  • Shockmaster
    #2452
    Amit elfelejtettem mondani, hogy csak néhány esetben lesz ilyen katasztrófa a renderelés. Általában egyáltalán nem enged renderelni, mert mindig egy hibaüzenetet ad ki és kidob a programból: Kép
  • Shockmaster
    #2451
    Sziasztok,
    elég régóta szerkesztgetek videókat Sony Vegas Pro 9-el. Egy pár hete felraktam a Windows 7-et, azóta nem próbáltam meg szerkeszteni vele. Azonban tegnap megint kedvet kaptam rá, beállítottam az XP-n futó beállításaimat, majd rendereltem ugyanazokkal a paraméterekkel, mint az elmúlt 100 alkalommal. A dolog már ott furcsa volt, hogy több mint 1,5 órán keresztül csinálta, holott egy 10 perces videót is maximum 20 perc alatt be szokott renderelni. A képi minősége egyszerűen borzalmas lett, ráadásul akár hányszor újra kezdtem mindig más és más formában lett az. Csináltam próba videókat, 15-20 másodperceseket, azokban meg megint a szokásosan szép volt a kép, mint az XP-n.
    Nem látom benne a logikát, ezért szeretném a segítségeteket kérni, hátha valakinek volt hasonló gondja vagy esetleg tudja mit lehetne tenni.
    Előre is köszönöm!
  • lydog
    #2450
    Szevasztok. Olyan gondom lenne hogy vettem fel videót Modern Warfare 2-ből WEGAME programmal. Na most hogy tudom megoldani azt hogy Youtubra feltöltsem HD-ban úgy hogy a monitorom csak 1024x768 vagy mennyit tud max.
    Vagyis ez is lehet e a probléma?
    Közben csináltam egy videoót egykét effektel zenével Vegasban 10 perces lett. A Render As után nem csinálja meg a videot mert aszt irja nem elég memória és kapcsoljam ki a többi alkalmazást vagymi. Esetleg valami normális beállítás kéne nekem hogy a videot amit importálok hasonló minőségben jöjjön ki a Vegasból is. Ez hogy lehetne kivitelezhető?:) Valahol nincs valami olyan honlap ahol levan irva mi mit jelent és hogy lenne a legjobb a beállítás?

    Előre is kösz.
  • jo01
    #2449
    köszi a választ
  • Garrett27
    #2448
    A Vegasban el tudod menteni mpeg4/AVCHD-ban, ami a blu-ray elfogadott formátuma (ha még nincs meg ilyen formátumban). De ISO képfájlt nem tud készíteni, arra ott van a DVD Architect.
  • Garrett27
    #2447
    A Youtube-nak van saját segítője, ahol ezt megkérdezheted.
    Amúgy, ha ajánlhatok, máskorra inkább nyiss egy másik fiókot, vagy a sajátodban privátban tölts fel egy részletet a videódból, hogy megtudd, a zenéd "dns"-e fenn van-e a youtube adatbázisában.
    De ha eleged lett ebből, nyiss fiókot más videó megosztón. Kérdés, hogy mikor jut el ez a "Content Match" nevű szarság a többi megosztóra is..
  • Dj Tommy
    #2446
    Ezek a szerzői jogok, amiért tiltják a zenét a videó alól