3045
Music videok szerkesztese
  • gviski
    #2525
    .mkv fájt hogy tudok megnyitni a Vegasba(9.0d)?
  • gviski
    #2524
    8.0c
  • computerguru
    #2523
    De ha leirod a pontos verziószámát,keresek neked sorozatszámot hozzá,és akkor végtelen lesz.
  • computerguru
    #2522
    Honnan törölted,a programok telepitése és törlése menüből? Az nem elég ,mert még sok bejegyzés bennemarad a gépben,ezért képződik annyi szemét a gépben.
    Próbáld meg ezt:Revo Uninstaller
    De előtte tanulmányozd egy kicsit!
  • gviski
    #2521
    Lejárt a 30napos próbaverzióm, hogy tudom úgy letörölni hogy ha újra teszem megint jó legyen? a regedt32-ben is töröltem az össze hivatkozás ami a vegasra utal, de az se segített...

    Előre is THX
  • Cat 02 #2520
    Hogy tudok olyat, hogy egy szöveg így ráugrik/megjelenik a képen ?
    Mint itt az explain this, meg picit remegjen is :D Szal van vkinek vmi szöveg/font tutorialja?
  • Dj Tommy
    #2519
    Én úgy tudom, hogy igen.
  • netmester
    #2518
    a legközelebbi magyarul elérhető verzió sony vegasból a 8-as ugye?
  • Cat 02 #2517
    Valami üvegtörés effect / hang / mind2 (ez kéne :D) van beleépítve.
  • Andreja
    #2516
    Hello!
    Segitséget kérnék a Sony Vegas 9-hez, még nagyon kezdő vagyok.Ezt szeretném megcsinálni: adva van egy hosszú festett fákkal teli táj kép, és van egy kisebb egy megrajzolt gyerek fejjel. A hosszú képnek jobbról balra kell menjen és a képernyő jobb szélén lesz a fej ami fix.És a hosszú kép pedig mögötte megy. És amikor elérkezik a másik szélére a hosszú kép akkor megáll és a fej kezd el menni balra.. Nem kell túl gyorsan lennie kb mintha a fej(a gyerek) gyalogolna.Az idő pedig kb
    16 mp legyen és a fej az kb az utolsó 3-4 másodpercben induljon el.Tehát kb 12-13 mp-ig haladjon a háttér és a maradékban pedig a fej.Az lenne a jó, ha a háttér és a fej tempója nem lenne más,
    tehát annyival menjen a fej is mint a háttér...
    De ezt kb 16 mp be...Köszönöm :)
  • bcrics
    #2515
    Hello,Tudtok vmi magyar oldalt ahol részletesen leírják a Program használatát?
  • hooah
    #2514
    Sziasztok
    Valaki meg tudná nekem mondani, hogy Ha rákattintok bal egérgombbal az egyik track sávon lévő "Compositing Mode" nevű ikonra, akkor nekem miért csak 2 választási lehetőség van a legördülő menüben(-Multiply (Mask), és -Source Alpha),
    mert láttam egy videón, hogy ott sokkal több választási lehetőség van, pl amit én hiányolok az a -3D Source. Az valami plugin vagy máshol is meg lehet találni ,csak nekem nem olyan a beállításom?
  • ch13
    #2513


    Uploaded with ImageShack.us
  • Gibor
    #2512
    A videó ra ne a track nél jobb klikk :D
  • ch13
    #2511


    ?
  • Gibor
    #2510
    Jobb klick - Insert envelope - Velocity
  • ch13
    #2509
    Hali!
    Az lenne a problémám, hogy hosszú ideje nem használtam a Sony Vegast, de most, hogy újra csinálnék egy videót nem találom a lassítást és a gyorsítást... Nem a ctrl os meg oldásra vagyok kíváncsi, hanem arra amikor pontokat kell elhelyezni és a video egy részét tudom lassítani / gyorsítani...(Vegas Movie Studio Platinum 8.0)
  • Dj Tommy
    #2508
    Nálam is volt már ilyen, újraindítottam a Vegast, aztán jó lett, de volt amikor át kellett konvertálni a videót, amit használtam
  • lydog
    #2507
    Valaki mondja már el nekem miert valik a kibaszott a Clip Pirossá...
    Szerekeztem a moviet mondom megnézem eddig mit csinaltam erre amiket mar megszerkeztettem effektel minden lofasszal tonkre ment fekete kép hanggal és piros megjelenites a video sávban....
    ötletek?
  • Desiderata #2506
    köszi, közben találtam is
  • uv
    #2505
    http://blog.videovagas.hu/

    itt elég sok mindent találhatsz, vegasszal nyomul a csóka. néha kicsit nehéz követni, hogy mit is akar, de összességében nem mond hülyeségeket.

    + a youtube televan vagaszos videókkal (mármint ilyen-olyan oktatósdival)
  • bertino
    #2504
    olvasgass a topicban, vagy google.

    nem tudok, mert különösebben nem volt rájuk szükségem.
  • Desiderata #2503
    valami tutorial linket tudnál adni?
  • bertino
    #2502
    ennél sokkal többet is lehet.
  • Desiderata #2501
    lehet vegasszal olyat csinálni hogy képek vannak és videó közben a képre zoomolok, elcsúsztatom, ilyenek?
  • Garrett27
    #2500
    Látom már valaki rögtön "lame"-el jutalmazott... hiába, gyűlölködőkből tele van mindenütt..

    Amúgy az xfire-val van a gond, nem a videóddal sztem, ugyanis ők, talán megtakarítás céljából, jól lerontják a videók hang- és képminőségét.
  • Pusztító_78
    #2499
    első próbálkozás a sony vegasal van még mit tanulgatnom:)

  • Garrett27
    #2498
    Szerintem a Sony (vagy hasonló) HDV camcorder elégséges kell, legyen egy hasonló HD felbontású videó felvevéséhez. A remegés elkerülése végett vannak már a kamerában beépített funkciók, de álvánnyal jobb felvenni, vagy valamilyen stabilabb tartóeszközön.
    A színeket meg a Vegasban állíthatod...
  • acsati
    #2497
    sziasztok
    lehet nem jó topikban járok, de azért megkérdezném, hogy pl. ilyen meg ilyen videot hogyan lehet csinálni? a szinvilágára gondolok, hogy olyan élénk, telitett, szép. ezt meg lehet csinálni egyszerü kamerás videoval is vagy ehhez már profi, drága kamera kell?
    és ha meglehet oldani szoftveresen akkor azt, hogyan?
    köszi előre is
  • Dj Tommy
    #2496
    #2384-es hszben van egy link, ami segíthet neked ;)
  • freenz
    #2495
    Hello nekem olyan gondom lenne hogy csináltam egy videót, .avi ként mentettem, de egyszerűen aránytalanul nagy a mérete. 3 perces videó lett majdnem 1 GB :S valahogy nem lehet ezt lentebb tornázni? Előre köszi, és bocsi az amatőr kérdésért :)
  • lydog
    #2494
    nem értem meg csinálok egy rész és mikor játszanám le az egyik résznél mass ürseg fekete képernyő de hogy miért...
  • lydog
    #2493
    meg mi a retkes szar ez hogy csinálom vágom a videokat és akkor ami már megvan csinálva a film elején piros lesz és semmti nem mutat kilépek vissza töltöm az elözöt mikor még jó volt és kiveszi az effecteket csak jelzi hogy bevan rakva de nem lehet állitani
  • lydog
    #2492
    nem tudom miaz, amugy még console sincs szóval :S
  • Cat 02 #2491
    Nincs avi_demo se ?
  • Gibor
    #2490
    MW2-höz nem értek sry, és igen tudom, fraps et úgy kell beállítani hogy ha felveszel "akad"jon azaz állandó legyen az FPS, én cod2 vel nyugodtan tudok 90fps el felvenni, nem tudom maximum mennyivel tudnék, de 90 már eléggé szépen mutat, mert ennél a movienál is látni hogy "lassú" mármint nem olyan szép mint kellene, mert csak 29,97fps, és igaz a szem ha jól tudom 25nél többet nem lát, vagy nem tudom hogy van, de 90fps el lényegesen szebbnek tűnik.
  • lydog
    #2489
    az fps dolog arra utal hogy a jatek fut neked 100 fpssel beallitod hogy 50 fps legyen a fraps mikor felvesz akkor 50 re lemegy az fps de ha pl. a jatekod csak 45 fpssel fut vagy kevesebbel hiaba allitod be 50 re akkor csak lefele fog menni de fölfele sose :)

    szóval elég drága mulatság ez a felvevő?:'( csak egy kiba movie szeretnék csin. a
    a demot- vágom de mw2 ben nincs console meg ses semmi GG IFWARD
  • Gibor
    #2488
    Vágom de nem olyan géppel kell dolgozni akkor ami nem bírja, énis eddig 29.97fps el dolgoztam, de mostmár 90fps-el.
  • bertino
    #2487
    külső média felvevő.
    google.

    gépből ki a jelet.
    ebbe a dobozba be a jelet és amit játszol felveszed.

    pofonegyszerű.
    és nem is olcsó.
  • bertino
    #2486
    ez speciel csak azért nem igaz, mert hova vigye le 25 beállított fps-re a gamet, ha felvétel közben örül, ha a gép kikönyörög magábol 10 fps-t.

    vágod ?