35610




  • attiGT
    #33968
    Vidal, Di Mária és Hummels. Ők kellenek nekünk.
  • Tyler1
    #33967
    Nem tudom mennyire komoly, de PSG és a Monaco is rajta van, ami nekünk kevésbé jó hír.
  • Jim Morrison
    #33966
    ez most komoly? happy vagyok, mondjuk nem tudom ki fog akkor adni gólpasszokat akkor ronaldonak :D
  • Tyler1
    #33965
    Di Mariaért elfogadták az ajánlatunkat Madridban állítólag. Döntő után egyből érkezhet orvosira.
  • Darthmushroom
    #33964
    Fellaini new style, pedig nem lettek világbajnokok
  • Darthmushroom
    #33963
    Sky Sports News ‏@SkySportsNews 4m
    Louis van Gaal will join his new Man Utd squad on Monday - Giggs has revealed he's been in regular contact with the Dutchman - more on #SSN

    na hétfőn munkába áll az öreg. remélem a fontosabb igazolásokat is letudjuk legkésőbb jövő héten mert utána meg indul az amcsi túra ott meg már jó lenne ha ott lennének. Utána már max. 1-2 ember kéne csak igazolni.
  • Tyler1
    #33962
    Nem áll távol a 90-es évektől :D
  • HunnernesKonge
    #33961
    Sneak Peaks (2. próbálkozás)

  • HunnernesKonge
    #33960
    Sneak Peaks

  • Tyler1
    #33959
    Én nem is bánnám, ha nem lenne minden évben valami bődületes ocsmányság gyártva a mezünkből, kreativitásnak álcázva. Umbro jó lenne, de a pénz fog dönteni, az meg a németeknél van.
  • HunnernesKonge
    #33958
    Én speciel nem szeretnék nyaktól könyékig háromcsíkos mezeket látni 10+ évig...Soha semmi nem változik a mezeiken...
    Szóval részemről, Lotto, Umbro, stb a fav nem az Adidas
  • Darthmushroom
    #33957
    Nem hosszabít a Nike!

    remélem nem warrior mezünk lesz, még egy értelmes mezt nem láttam tölük, még az adidas tényleg tetszetős mezeket szokott tervezni.
  • Darthmushroom
    #33956
    Érdemes elolvasni. LvG-ről egy kis szösszenet.
  • contraste
    #33955
    Meno a video, jo a mez, de őőő, huh ez a logo vmi förtelem, főleg ekkorában.
  • Zenszkij
    #33954
    jó egy hányinger ez a chevrolet jel :D
  • attiGT
    #33953
    ez a video isteni!
  • Tyler1
    #33952
  • attiGT
    #33951
    :D
  • Jim Morrison
    #33950
    most alig többért, 65 millióért akarják bezsebelni
  • Tyler1
    #33949
    VG nem semmi lépéseket húz meg. 120. percben kapust cserél, aki megnyeri Hollandiának a meccset.
  • pilboy
    #33948
    a tegnapi meccs megerősítette bennem, h nem kell cuadrado... főleg nem 40-50 misiért
  • Darthmushroom
    #33947
    <3
  • Magic Boy
    #33946
    Van Gaal vajon a saját eszén is képes lenne túljárni?
  • pilboy
    #33945
    tudom, h ebben az idényben nagyon felkapott volt, és jók a statisztikái is
    amit viszont én láttam, az nekem nem tetszett (ez kb 2 vb-meccs, meg néhány viola összefoglaló
    aztán ha esetleg leigazoljuk, cáfoljon rám és legyen egy jó igazolás :)
  • bakkerman
    #33944
    velünk májusban hozták szóba,25-30 misiért,aztán a VB-n a játéka miatt alaposan felverték az árát
  • Tyler1
    #33943
    Gyors, technikás, nagyon jól lát, nagyon pontos a játéka, iszonyat lövőereje van. Kicsit sok a csel, de nem túl önző. Jelenleg 3 különböző szélsőnk tudja azt külön-külön, amit ő egymaga.
  • Darthmushroom
    #33942
    Olasz lapok szerint Juve-val is megegyeztünk Vidal ügybe, 30m euró+Nani meg esetleg Evra eladás vagy üzletbe bevonásával.
  • pilboy
    #33941
    nekem nem jön be az ő játéka
  • Tyler1
    #33940
    *pályás
  • Tyler1
    #33939
    A Gazetta dello Sport azt írja, a Manchester United hivatalos ajánlatot tett a Fiorentinának Juan Cuadradoért. Az olasz lap szerint a Vörös Ördögök 40 millió eurót ajánlottak a 26 esztendős kolumbiai szélsőért, ám a lilák ennél egy kicsit többet, 50 milliót szeretnének kapni.

    Nem lenne kis pályán üzlet, de az árát sokallom.
  • Magic Boy
    #33938
    A két eddigi igazolásunk:



  • attiGT
    #33937
    ha Vidalt leigazoljuk, akkor nem is bánom, hogy Kroos nem sikerült
  • Tyler1
    #33936
    Miért ne írhatná? Kroos esetében is megírta, hogy a Real inkább befutó a németnél(aki állítólag már meg is egyezett a madridiakkal) :)
    Egyébként hivatkozik az olasz forrásra, tehát mást nem is írhatna :D

  • bakkerman
    #33935
    a "Manchester Evening News" újságírója nem is fogja azt írni,hogy a Real érdekli jobban :D
  • Tyler1
    #33934
    "Tuttosport suggesting that if Arturo Vidal leaves Juventus, he's more interested in Man United than Real Madrid."

    Rob Dawson, a Manchester Evening News újságírója
  • Tyler1
    #33933
    Nem ezért hiúsult meg a dolog.

    Közben Vermaelen megegyezett a klubbal, 1 védővel már biztos több.
  • Darthmushroom
    #33932
    messze nem biztos h kapott volna munkavállasít Angliába Argentínából.
  • Tyler1
    #33931
    James Rodríguezt 5m fontért vásárolhatta volna meg SAF 4 éve, de akkor inkább Bebét igazolta le helyette!
  • ReszegKoldus
    #33930
    ha nem rontottam volna el a linket még meg is lehetne nyitni :)
  • ReszegKoldus
    #33929
    David de Gea: 'I did not steal doughnut'