35594

• ReszegKoldus
    Na ez a kupa eddig úgyis kimaradt :D
  • pett3rson
    Pedig lesz olyan jó, mint Ibrahimovic volt fénykorában, vagy még jobb. Persze a játékstílusát tekintve kihívás lesz beilleszteni a csapatba, de Mourinho meg ezért van ott...
  • pilboy
    én sem...
    vhogy matához tudom hasonlítani, de lehet ez csak nálam van így
  • Tyler1
    Az angol és spanyol lapok már szinte tényként közlik, hogy James érkezik, kérdés, hogy szól-e bekezdés egy bizonyos De Gea kölcsönigazolásról ebben a bizniszben?

Én egyébként nem vagyok meggyőződve róla, hogy pont ilyen támadó kellene jelenleg a csapatnak.
  • pilboy
    innentől már csak hasonlóan nehéz meccsek jöhetnek az el-ben...
    délben sorsolás
  • Jim Morrison
    Ki más
  • Jim Morrison
    Rashford-Pogba jelenet nem volt csúnya. Így hogy nem ment be...
  • Jim Morrison
    Visszaolvasva mar latom, de en eddig nem is tudtam errol az eric bailly rol :c
  • Darthmushroom
    LvG érához képest rengeteg a helyzet, viszont a tényleg a helyzetkihasználás katasztrófa, és ráadásul legtöbbször hazai pályán van ebből gond.
  • pilboy
    első félidőben 1-0 ide
    talán ennek is köszönheti a chelsea a vezető pozícióját, hogy ennyi helyzetből ők 3-4et értékesítenének
    ja és azért nem rúgnak sűrűn 4-5öket, mert nincs annyi helyzetük, csak nagyon hatékony a helyzetkihasználásuk
  • Jim Morrison
    gólok vs tavalyi bajnok
  • smith09 #35463
    Rooney a végén behúzta. Remélem a bl-t érő hely meg lesz sezon végére.
    Izgalmas tavasz lesz.
  • Darthmushroom
    a pool max 10 percet focizott és igazat adok a játékosoknak ha egy kicsit hosszabb meccs ezt megnyerik. jogos a döntetlen teljes meccset nézve, de a pool a gól után egyáltalán nem akart focizni... nem is értem ezt a "szexi klopp" foci mániát, én a két meccsen a United ellen ha 20 perc focit láttam tőlük sokat mondok
  • pilboy
    abban igazat adok, h hasonlóért nem adtak 11eseket ebben az idényben nekünk
    de...
    ez annyira egyértelmű volt, h még innen székesfehérvárról is befújtam volna. a másik dolog.... így felugrani, feltartott kézzel, amikor azt se tudja hol a labda....irtózatos butaság

az x reális, bár talán kicsivel több ziccerünk volt
  • Darthmushroom
    Kloppék jól felkészültek ellene, tényleg a legrosszabb meccse volt vörös mezbe. 11s megadható volt, de hülyébb kezezésekért sem kapott 11st United ebbe a szezonban. am találhatnának valami értelmesebb szabályt az ilyen esetekre.. annyira véletlenül szerűek már a kezezésekre a tizenegyesek.
  • limperatore
    110m euros kez
  • pilboy
    pogba a mezőny leggyengébbje volt...mélyen...
  • Lópikula
    Jók a fiúk ismét...komoly ellenfel ellen túró.
  • Rudee
    Akkor az egyik legszarabb formában lévő, ha így jobban tetszik. Tök mindegy, az EL induláshoz nyerni kell az ilyen meccseket.
  • pilboy
    kákán a csomót........

ha jól rémlik, sikerült is (bár a sunderland nem is utolsó)
    nem az volt a lényeg, h kit hogy kell legyőzni...

pont
    Utoljára szerkesztette: pilboy, 2016.12.28. 08:21:26
  • Rudee
    Egy tök utolsót 11es nélkül is verni kell, ha vannak célok.
  • pilboy
    0-0-nál egyértelmű tizi nincs meg, a 2. tizi gyanús sztem nem volt az, míg a 3. szintén teljesen egyértelmű volt 1-0-nál, amikor még szoros a meccs
    86. perc 2-0-nál tiszta lesgól (eldőlt a meccs)

chelsea 1-0-nál kapta tizit, teljesen jogosan
    city 0-0-nál szintén teljesen jogosan

ugye megvan a különbség?
    Utoljára szerkesztette: pilboy, 2016.12.27. 16:01:19
  • pilboy
  • Rudee
    Helyette megadtak egy lesgólt.
  • pilboy
    sima győzelem
    nem értem a 3 igencsak gyanús szituból hogy nem kaptunk 11-est...
    city, chelsea is kapott 1-1-et
  • pilboy
    nagyon lehúzzák az angolokat...
    egy olasz v spanyol csapat (kivéve barca, real) 20 misi körül vihette volna sztem
  • bakkerman
    mindezt 29 portugál bajnoki után (összesen) :D
  • Darthmushroom
    mai világban, főleg az angol bajnokságban az már aprópénz :D
  • limperatore
    38 millio font :DDD
  • Darthmushroom
    Úgy néz ki megvan az első téli igazolás Victor Lindelöf révén! 22 éves svéd középső védő aki tud jobb szélen és védekező középpályásként játszani. Mindenhol csak jót olvasni róla, a Sky szerint 38 millió font körül érkezhet.
  • pilboy
    a felzárkózás szempontjából (is) fontos a wba elleni hétvégi meccs, ráadásul közvetlen mögöttünk vannak
    és lesznek itt kemény meccsek: city-arsenal, everton-pool, palace-chelsea
    chelsea is botlani fog, remélem már most
  • Lópikula
    2 győzelem zsinórban.....jön a karácsonyi dömping....jó lenne...jó lenne
  • Darthmushroom
    hihetetlen végre tudunk gólt lőni a meccs hajrájában döntetlen állásnál. fontos 3 pont, a spurs verés meg ez a győzelem hátha elindítana valamit.
  • Lópikula
    örüljünk annak, hogy végre lehoztunk egy meccset kapott gól nélkül győztesen, ráadásul nem egy sereghajtó ellen, reménykedem, h Mourinho képlete ha lassan is de csak összeáll
  • Darthmushroom
    igazad van, hamarabb el lehetett volna döntetni a meccset hamarabb a lehetőségek megvoltak.
  • pilboy
    csak azután lettek jobbak statisztikailag, h a végén kockáztattak, mert mentek az eredmény után
    egyébként ezt is simábban kellett volna hozni ;)
  • Lópikula
    Mkhitaryan végre..node a Tottenham statisztikailag jobb volt, végre lehet szerencsénk.
  • Darthmushroom
    VÉGRE!!!! Na csak tudunk meccset nyerni a bajnokságban is..ráadásul közvetlen rivális ellen. Miki sérülése sajnálatos, hihetetlen h végre meccsek óta jól játszik és akkor sérül meg.
  • Lópikula
    HOGY A FENE ENNÉ MEG...1-1
  • Darthmushroom
    Fail ismét megoldotta... de Mout se értem h miért így cserél.. hányszor bukjon még a csapat 1:0ról pontokat...