35610




  • smith09 #35529
    Ha azon múlik tuti nem! :D
  • StephenKing
    #35528
    De Gea biztos hogy marad. A vb-n mutatott teljesítménye alapján nem fog kelleni a Realnak.
  • smith09 #35527
    Lehet megy de gea akkor tartaléknak szánják, de ha a Madrid tényleg megveszik a francia csatárt a psg től akkor de gea t már nem veszik meg szerintem.
  • Magic Boy
    #35526
    3. igazolásunk:
  • smith09 #35525
    Fred remélem beválik, mondjuk én életemben nem láttam játszani sehol sem. Ezekkel a brazilokkal volt hogy ráfáztunk, lásd Kleberson.
    Meg hát szegényem nem nőtt nagyra.
    Kiderül mennyit fog játszani.
  • Darthmushroom
    #35524
    Ő az első, mivel Fred még nincs bemutatva, csak annyit közölt a klub h megegyeztetek az ukránokkal.
  • Magic Boy
    #35523
    Megvan a 2. is:
  • Magic Boy
    #35522
    Az első igazolásunk:
  • smith09 #35521
    Azt írják jobban, remélem felépül!
    Jövő héten a kupát miatta is be kell húzni!
  • cypher
    #35520
    Mielőbbi jobbulást SAF-nak!
  • Jim Morrison
    #35519
    https://twitter.com/ManUtd/status/992846759645925376
    "Sir Alex Ferguson has undergone surgery today for a brain haemorrhage. The procedure has gone very well but he needs a period of intensive care to aid his recovery. His family request privacy in this matter.

    Everyone at Manchester United sends our very best wishes."
  • smith09 #35518
    A tegnapi vereség után már csak az kéne h a dobogó 2. fokát is elveszítsük.
    Az egy dolog hogy a keret játékosai nekem nem szimpatikusak, de még az eredmény se jön mint ahogy azt elvárnák.
    FA kupában a Tottenham ellen sem lesz könnyű.
  • pilboy
    #35517
    ez a tegnapi meccs már megint mi volt???
    így szinte tök feleslegesen vertük múlt héten cityt...
    bajnok ellen idegenben győzelem
    tuti kieső ellen otthon vereség
    pff
  • smith09 #35516
    Bár még messze van az átigazolási szezon, de kíváncsi leszek a távozókra, és hogy kit tudunk leigazolni. Esetleg ha a nyári tornán valaki feltűnik. Bár ez 1996 nem jött be. ( Poborsky, és Cruiff )
    Lehet hogy elfogult vagyok de nem látom azt a koncepciót ami SAF . nál jellemző volt.

  • Nyers
    #35515
    Hihetetlen meccs, 3 helyzet 3 gól.
    Sterling az első félidő végén 2 percente ziccert hagyott ki.
    Önbizalomnövelőnek kellett, meg nehogy már a United ellen legyenek bajnokok.
  • Jim Morrison
    #35514
    első pogba gól

    második pogba gól

    3. smalling
  • Darthmushroom
    #35513
    legalább ennyi öröm van a szezonban
  • Jim Morrison
    #35512
    Mi lesz a vége... mindenesetre szép volt a fordítás
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2018.04.07. 20:00:08
  • smith09 #35511
    Nem tudok mit mondani én sem.
    SAF távozása nagyobb űrt hagy mint gondoltam, volna és hogy ennyi év után sem lesz helyette méltó utód.
    Capelló v Anchelotti se húzna ki minket ebből a csávából.
    Ennyi pénzért FA kupát nyerni úgy hogy a bajnokság vége előtt már kb 4 hónappal esélyünk se volt a PL címére a BL ből pedig már március derekán kiestünk annyira nem nagy érdem ennek a klubnak szerintem.
    Az FA kupát még meg is kellene nyerni ugye....
  • pilboy
    #35510
    még mindig nézhetetlen, amit a csapat művel...
    nem csoda, h sanchez is olyan gyenge amilyen...nem ehhez van szokva, hogy kevesebb támadásunk van még a brightonnál is :o
  • 6unn3r
    #35509
    SAF óta ez megy. Moyes kukába dobta a csapatot, nem baj, legalább elzavarják. Jött LvG, 2 évig ment a rimánkodás, hogy ne érjen el semmit, csak zavarják el. Most itt van Mou, ne nyerjen semmit, mert akkor a csapaton marad. Mondjuk ez az ember tényleg a foci rákja. Belülről emészti fel nem csak az MU-t, az egész egyetemes labdarúgás eszméjét is.
  • Darthmushroom
    #35508
    az a baj h nem éri meg.. mert így marad az edző... komolyan kéne egy 0 szezon és egy új tehetséges edzővel mindent újra felépíteni
  • smith09 #35507
    Egy újabb lépés az FA kupa megszerezése felé, ez meg összejöhet.
  • smith09 #35506
    Ez rohadt jó. :-)

    5 pont az előnyünk, viszonylag kevés meccs van hátra, remélem megtartjuk a 2. helyet.
  • pilboy
    #35505
  • Jim Morrison
    #35504
    :D
  • smith09 #35503
    Remélem a mai győzelemmel a 2. helyet bebiztosítsuk, jövő héten BL. Jó lenne hozni mind a kettőt.

    Ha a Sevillát otthon nem tudjuk megverni, akkor nem érdemlünk továbbjutást.
  • smith09 #35502
    Ma vettem észre hogy már csak 8 meccs van nekünk hátra a Pl -ból.
    Második hely meglehet szerintem, az talán még reális is ehez az évi teljesítményhez.
    Kiváncsi avgyok hogy nyáron, hogyan alakul a keret.
    Ibra szerintem távozik, esetleg De Gea is, szerintem a Madrid kifizeti azt amit a MU kér.

    BL -ben pedig nyerni kell otthon a Sevilla ellen , nincs mese.
  • TomStorm
    #35501
    Nekem úgy tetszett a játék de sajna laposabb volt kelleténél Matic,Valencia,Mata is.

    Young eszméletlen,Rashford is és Martial-t kezdőbe!!
    Sanchez inkább még cserének egyelőre.Mint ahogy szokás új játékost első meccsein:)
    Az úgy jobban be szokott válni!
  • TomStorm
    #35500
    Visszavágón azért a támadó játéknak működnie kell.
    Lukaku-n mondjuk kőkeményen rajta volt Sevilla védelem.Mozdulni se hagyták.

    Más felállás kell és megtörni a védelmet ami valljuk be nagyon jól működött náluk!
  • pilboy
    #35499
  • Darthmushroom
    #35498
    az lenne a legkevesebb ha nézhetetlen lenne a játék, de legalább az eredmények jönnének.
  • smith09 #35497
    Igen , erre mondtam hogy olvassuk SAF könyvét. hogy mennyi pénzbe került a 1999 - ben triplázó csapat? 60 M font.
    Nyílván ma már mások a számok, de messze vagyunk attól bl - t vagy bajnokságot nyerjünk.
    Mourinho is nyert mondjuk bl t az interrel úgy hogy nézhetetlen volt a játék. :-D
  • pilboy
    #35496
    fél világválogatott itt játszik, eredménytelenül...
    siralmas a játékunk, unalmas, nézhetetlen és ehhez még csak eredmény sem jön (mentsvárként)
  • smith09 #35495

    Az egy dolog hogy tegnap elivtte a tippmixem a csapat, de az hogy nem tudunk gólt lőni , ennyi helyzetből az tarthatatlan.
    Szomorú vagyok hogy olyan lettünk mint a City vagy a Chelsea hogy sok pénzért veszünk játékost de a siker elmarad.
    Vissza kellene térni a SAF féle csapatokhoz és felejtsük el ezt a multikulti focit is!
  • smith09 #35494
    Mondtam én. :-)
  • Rockynhooo
    #35493
    Nagyon jo konyv. Semmi kozom MU-hoz, de iszonyat jo volt olvasni, hogy valtoztatott meg egy "ceget" a legkisebb dolgoktol kezdve a legnagyobbakig.
  • smith09 #35492
    Ami legjobban hiányzik a csapatból az nem más mint SAF.
    Nemrég fejeztem be a vezetés c. könyvét.
    Ajánlom mindenkinek. Az a tapasztalat és szakmai tudás pótolhatatlan egyenlőre szerintem.
  • Tyler1
    #35491
    Csodát senki ne várjon. Nem Sanchez fogja megmenteti a szezont, ha egyáltalán sikerül. Nélküle is bőven volt annyira erős ez a keret hogy legalább küzdenie kellett volna a k*rva Citynek a serlegért. De amíg ebben a rendszerben 50%on pörög az összes rekordfizetéses, addig jöhetnek az újabb sztárigazolások. El kéne gondolkozni, hogy ha 11 világsztár nem képes meccset nyerni, akkor vajon velük van-e a gond, vagy esetleg inkább azzal aki a 11 játékost tereli.

    Mikit sajnálom, szerintem jó volt. És biztosisten, hogy az Arsenalban bizonyítani is fog (sajnos).
  • pilboy
    #35490
    én igen :)