35594

• Darthmushroom
    érdekes tudtunk 5 gólt lőni
  • Darthmushroom

micsoda nevek az elején..
  • Darthmushroom
    Ole20 már szimpatikusabb mint Mou
  • Jim Morrison
    https://index.hu/sport/futball/2018/12/18/jose_mourinhot_kirugta_a_manchester_united/
  • smith09 #35550
    Egy edzőváltás és akár az európa liga is összejöhet!

szép... :(((
  • Darthmushroom
    megunhatná már a vezetőség.. még féltáv sincs de már majdnem 20 pont a hátrány az élmezőnyhöz képest, arról nem is beszélve h a gólkülönbség is egy nagy NULLA mint a csapat játéka is.
  • pilboy
    előbb chelsea, aztán juve
    szép próbatétel
  • smith09 #35547
    Remélem beindul a bicikli.
    A juve ellen kiderül!!
  • Jim Morrison
    2. united gól szép volt
  • smith09 #35545
    Nekem az a fontos hogy legyen koncepció, aki ezeket a játékosokat ide hozta, meg az edző vigye el az a balhét.
    Az egy dolog hogy nézhetetlen, de az eredmények sem jönnek.
  • Tyler1
    10 másik barátjával? Vagy ki kéne baszni azt az embert, akit soha a büdös életben nem lett volna szabad idehozni, és aki ennek a cirkusznak a porondmestere?

Nem véletlen, hogy ezt a nyomorultat a Chelsea játékosai is megbuktatták. A Chelsea játékosai!!!!
  • smith09 #35543
    Meg ha Pogba a többi barátjával kézen fogva továbbállna...
  • pilboy
    az se lenne baj, ha néha nyernénk...mondjuk hazai pályán
  • smith09 #35541
    Azért az nem lett volna baj, ha a csapat hazai pályán egy másodosztályú együttes kitud ejtetni.
  • pilboy
    2 forduló után semmi sem dőlt el, de ha kéne tippelni: city-nek max a hotspur lehet idén a vetélytársa
    4. helyért leszünk harcban idén is...kiábrándító ez a játék, amit mou építget immár 3 éve
    olvastam egy olyan bejegyzést, h a legjobb azoknak a mu-fanoknak, akik 2013ban hunytak el...
  • Darthmushroom
    "meglepő vereséget.." nso, ok egy szenny portál, de h meglepő a vereség: nem.
  • smith09 #35538
    Az első meccset behúztuk, a kispadot nézve annyira nem gyenge ez a keret azért.
    Meg azért van pár sérült is.
  • Darthmushroom
    sajnos nem
  • pett3rson
    What? Mourinho elment vagy elküldték vagy mivan?
  • Darthmushroom
    joseout...
  • Darthmushroom
    Remélem ezek a Minás hírek nem igazak. Persze tehetséges játékos, de azzal már tele a padlás: Bailly, Lindelöf és akkor még ott az ifiknél Tuanzebe, Williams de akár még Fosu-Mensáht is odavehetjük. Este pont jött hír h a Spurs meghallgatja az ajánlatokat Alderweireldért, egyértelmű h ilyen tapasztalt vezér kéne nem még egy fiatal.
  • smith09 #35533
    Pár éve megírtam itt is hogy szerintem faxxság az egész ázsiai meg amerikai túrák amiken évek óta részt veszünk.
    Az öreg is írta a könyvében, hogy az egész túl van lihegve, annyira nem jó dolog ez mint körül van hypolva.
    Ezzel a brit sráccal jól járnánk csak hát ugye 70 M font az ára azt írják.

Elől még csak csak megvagyunk, bár én most is azt mondom hogy Rashford és Lingard súlytalan ehhez a szinthez és ők kevesek ide.
    Középpályára nagyon kellene egy jó játékos.
  • Darthmushroom
    Remélhetőleg ezekből a felkészülési meccsekből nem lehet kiindulni... mert elég [email protected] szezon elé nézz a csapat ha igen. mondjuk nekem van egy olyan érzésem h a következő szezont (19-20) már nem Mou-val kezdjük főleg ha idén nem mutat valamit, de még azt is kinézem h év közbe menesztik.

Woodwardot se értem mit csinál, gyakorlatilag tudni lehet h Mou szeretne egy tapasztalt középhátvédet egy balhátvédet meg egy vonal szélsőt és sehol senki pedig idén már hamarabb zár a piac. Oké volt egy focivb, de más klubok ennek ellenére megszerezték a célpontjaikat.
  • smith09 #35531
    Nézve a lehetséges játékos mozgásokat, remélem mi is tudunk újítani, hátha sikerül egy szép dobogós helyezést elérni.
    Hajnali 5.00 kor az ac milan az ellenfél.
  • pilboy
    jól csinálta
    ebben is a legjobb...hogyan [email protected] el a real-ba szerződést :D
  • smith09 #35529
    Ha azon múlik tuti nem! :D
  • StephenKing
    De Gea biztos hogy marad. A vb-n mutatott teljesítménye alapján nem fog kelleni a Realnak.
  • smith09 #35527
    Lehet megy de gea akkor tartaléknak szánják, de ha a Madrid tényleg megveszik a francia csatárt a psg től akkor de gea t már nem veszik meg szerintem.
  • Magic Boy
    3. igazolásunk:
  • smith09 #35525
    Fred remélem beválik, mondjuk én életemben nem láttam játszani sehol sem. Ezekkel a brazilokkal volt hogy ráfáztunk, lásd Kleberson.
    Meg hát szegényem nem nőtt nagyra.
    Kiderül mennyit fog játszani.
  • Darthmushroom
    Ő az első, mivel Fred még nincs bemutatva, csak annyit közölt a klub h megegyeztetek az ukránokkal.
  • Magic Boy
    Megvan a 2. is:
  • Magic Boy
    Az első igazolásunk:
  • smith09 #35521
    Azt írják jobban, remélem felépül!
    Jövő héten a kupát miatta is be kell húzni!
  • cypher
    Mielőbbi jobbulást SAF-nak!
  • Jim Morrison
    https://twitter.com/ManUtd/status/992846759645925376
    "Sir Alex Ferguson has undergone surgery today for a brain haemorrhage. The procedure has gone very well but he needs a period of intensive care to aid his recovery. His family request privacy in this matter.

Everyone at Manchester United sends our very best wishes."
  • smith09 #35518
    A tegnapi vereség után már csak az kéne h a dobogó 2. fokát is elveszítsük.
    Az egy dolog hogy a keret játékosai nekem nem szimpatikusak, de még az eredmény se jön mint ahogy azt elvárnák.
    FA kupában a Tottenham ellen sem lesz könnyű.
  • pilboy
    ez a tegnapi meccs már megint mi volt???
    így szinte tök feleslegesen vertük múlt héten cityt...
    bajnok ellen idegenben győzelem
    tuti kieső ellen otthon vereség
    pff
  • smith09 #35516
    Bár még messze van az átigazolási szezon, de kíváncsi leszek a távozókra, és hogy kit tudunk leigazolni. Esetleg ha a nyári tornán valaki feltűnik. Bár ez 1996 nem jött be. ( Poborsky, és Cruiff )
    Lehet hogy elfogult vagyok de nem látom azt a koncepciót ami SAF . nál jellemző volt.

• Nyers
    Hihetetlen meccs, 3 helyzet 3 gól.
    Sterling az első félidő végén 2 percente ziccert hagyott ki.
    Önbizalomnövelőnek kellett, meg nehogy már a United ellen legyenek bajnokok.