35610




  • Darthmushroom
    #35569
    Erre a szintre sajnos kevés a védelem. Sajnos a gól is nagyon rosszkor jött, kicsit meg is zuhantak utána a játékosok. Kimpembének viszont a gólnál már lehet nem kellet volna a pályán lennie, de mondjuk ha így nézzük Pogbát is hamarabb ki lehetett volna állítani. Lingard meg Martial sérülése remélhetőleg nem komoly mert fontos meccsek jönnek. A visszavágón meg mind1-mind1 alapon nekik lehet menni.
  • Darthmushroom
    #35568
    Neymar nem játszik elméletileg.

    és valami úgy néz ki még a vezetőségbe is helyreállt, Fail úgy néz ki kínába igazol. Nem mellesleg Marci, Mata, Herrera is új szerződést kaphat
  • smith09 #35567
    Fergie time nélkül is meglett az x.

    psg ellen kijöhetne a lépés, és akkor helyre álla világ rendje!
  • Darthmushroom
    #35566
    nincs már meg a 100% Olénak, de fuhh mekkorát ment a csapat 0-2-nél, ez a régi szép időkre emlékeztet mikor tudták h megtudják csinálni.
  • pilboy
    #35565
    remélem lesz annyi esze ennek a világtalan ed-nek...
  • Darthmushroom
    #35564
    lassan nem lesz kérdés kit neveznek ki a nyáron ha ez így folytatódik
  • pilboy
    #35563
    8/8
    köztük 1-1 hotspur és ágyús idegenbeli siker
  • Jim Morrison
    #35562
    Utolsó 40 percet néztem... azért nem voltam 100% a MU tartani tudja az 1-0-t de De Gea elintézte :) jó volt
  • pilboy
    #35561
    na van végre egy nagyobb skalp is :)
    végre visszatért az érzés, hogy várom a csapat meccseit :)
  • Darthmushroom
    #35560
    Öröm nézni a Marci-Rashford-Lingard hármast elől..
  • smith09 #35559
    Ha egy üzlet beindul 4/4... :D
  • Darthmushroom
    #35558
    Micsoda meglepetés h Pogba, Rashford, Martial féle játékosok szárnyalnak egy értelmes taktika alatt.
  • Darthmushroom
    #35557
    holnap este az :D
  • smith09 #35556
    2/2.
    Folyt köv. ma este.
  • pilboy
    #35555
    reméljük ma is hasonló jókat látunk
    ha nem is 5öt gurítva...
  • Darthmushroom
    #35554
    érdekes tudtunk 5 gólt lőni
  • Darthmushroom
    #35553


    micsoda nevek az elején..
  • Darthmushroom
    #35552
    Ole20 már szimpatikusabb mint Mou
  • Jim Morrison
    #35551
    https://index.hu/sport/futball/2018/12/18/jose_mourinhot_kirugta_a_manchester_united/
  • smith09 #35550
    Egy edzőváltás és akár az európa liga is összejöhet!

    szép... :(((
  • Darthmushroom
    #35549
    megunhatná már a vezetőség.. még féltáv sincs de már majdnem 20 pont a hátrány az élmezőnyhöz képest, arról nem is beszélve h a gólkülönbség is egy nagy NULLA mint a csapat játéka is.
  • pilboy
    #35548
    előbb chelsea, aztán juve
    szép próbatétel
  • smith09 #35547
    Remélem beindul a bicikli.
    A juve ellen kiderül!!
  • Jim Morrison
    #35546
    2. united gól szép volt
  • smith09 #35545
    Nekem az a fontos hogy legyen koncepció, aki ezeket a játékosokat ide hozta, meg az edző vigye el az a balhét.
    Az egy dolog hogy nézhetetlen, de az eredmények sem jönnek.
  • Tyler1
    #35544
    10 másik barátjával? Vagy ki kéne baszni azt az embert, akit soha a büdös életben nem lett volna szabad idehozni, és aki ennek a cirkusznak a porondmestere?

    Nem véletlen, hogy ezt a nyomorultat a Chelsea játékosai is megbuktatták. A Chelsea játékosai!!!!
  • smith09 #35543
    Meg ha Pogba a többi barátjával kézen fogva továbbállna...
  • pilboy
    #35542
    az se lenne baj, ha néha nyernénk...mondjuk hazai pályán
  • smith09 #35541
    Azért az nem lett volna baj, ha a csapat hazai pályán egy másodosztályú együttes kitud ejtetni.
  • pilboy
    #35540
    2 forduló után semmi sem dőlt el, de ha kéne tippelni: city-nek max a hotspur lehet idén a vetélytársa
    4. helyért leszünk harcban idén is...kiábrándító ez a játék, amit mou építget immár 3 éve
    olvastam egy olyan bejegyzést, h a legjobb azoknak a mu-fanoknak, akik 2013ban hunytak el...
  • Darthmushroom
    #35539
    "meglepő vereséget.." nso, ok egy szenny portál, de h meglepő a vereség: nem.
  • smith09 #35538
    Az első meccset behúztuk, a kispadot nézve annyira nem gyenge ez a keret azért.
    Meg azért van pár sérült is.
  • Darthmushroom
    #35537
    sajnos nem
  • pett3rson
    #35536
    What? Mourinho elment vagy elküldték vagy mivan?
  • Darthmushroom
    #35535
    joseout...
  • Darthmushroom
    #35534
    Remélem ezek a Minás hírek nem igazak. Persze tehetséges játékos, de azzal már tele a padlás: Bailly, Lindelöf és akkor még ott az ifiknél Tuanzebe, Williams de akár még Fosu-Mensáht is odavehetjük. Este pont jött hír h a Spurs meghallgatja az ajánlatokat Alderweireldért, egyértelmű h ilyen tapasztalt vezér kéne nem még egy fiatal.
  • smith09 #35533
    Pár éve megírtam itt is hogy szerintem faxxság az egész ázsiai meg amerikai túrák amiken évek óta részt veszünk.
    Az öreg is írta a könyvében, hogy az egész túl van lihegve, annyira nem jó dolog ez mint körül van hypolva.
    Ezzel a brit sráccal jól járnánk csak hát ugye 70 M font az ára azt írják.

    Elől még csak csak megvagyunk, bár én most is azt mondom hogy Rashford és Lingard súlytalan ehhez a szinthez és ők kevesek ide.
    Középpályára nagyon kellene egy jó játékos.
  • Darthmushroom
    #35532
    Remélhetőleg ezekből a felkészülési meccsekből nem lehet kiindulni... mert elég sz@r szezon elé nézz a csapat ha igen. mondjuk nekem van egy olyan érzésem h a következő szezont (19-20) már nem Mou-val kezdjük főleg ha idén nem mutat valamit, de még azt is kinézem h év közbe menesztik.

    Woodwardot se értem mit csinál, gyakorlatilag tudni lehet h Mou szeretne egy tapasztalt középhátvédet egy balhátvédet meg egy vonal szélsőt és sehol senki pedig idén már hamarabb zár a piac. Oké volt egy focivb, de más klubok ennek ellenére megszerezték a célpontjaikat.
  • smith09 #35531
    Nézve a lehetséges játékos mozgásokat, remélem mi is tudunk újítani, hátha sikerül egy szép dobogós helyezést elérni.
    Hajnali 5.00 kor az ac milan az ellenfél.
  • pilboy
    #35530
    jól csinálta
    ebben is a legjobb...hogyan b@sszuk el a real-ba szerződést :D