35610




  • Zenszkij
    #34888
    Elárulom, bajnok lenne a csapat :D Gary Neville jól mondta, hogy el kell felejteni a Ferguson érát, még egy olyan nem lesz! 99-ben mikor mindent bezsebeltek, az egy álom csapat volt, mint anno a Milan, vagy az Ajax. Most hulladék játékkal hozzák az alap elvárást, ez van. Zsoldosokkal van tele a csapat, kevés a saját nevelés, ez a gond.
  • pilboy
    #34887
    jogos, de ehhez kell a gyatra játék, és amiatt nincsenek meg azok a pontok
    ilyen szutyok játékkal versenyben vagyunk az ezüstért, mi lenne, ha jól játszanánk?
  • Tyler1
    #34886
    Kikapott a City, 5 pontra van mindössze. Ha múlthéten hozzuk a Swansea ellenit, akkor most 2 pont lenne csak. Bár a jelenlegi forma alapján nem reális ezüst érmes helyről beszélni sajnos (főleg hogy az Arsenal meccselőnyben van), de azért zavaró belegondolni, hogy ha nincs a rengeteg elszórt pont idegenben, simán behozhattuk volna őket...
  • Darthmushroom
    #34885
    gyanús h valami nem jó Vele, sokkal tovább tartott a felépülése mint az előzetesen várták. +szinte se perc alatt vissza is esett ugyanabba a sérülésbe
  • Magic Boy
    #34884
    LVG kereshet mást, ha ez igaz:

    Véget érhet a Roma-sztár pályafutása
  • Darthmushroom
    #34883
    aktuális pletyka :D
  • Tyler1
    #34882
    Casillas saját maga nyilatkozta ezt. A hivatalos oldalon meg mégis mit hozzon le? Jó hogy nem azt, hogy a fasza ki van a csapattal, amiért csak ő csinál valamit a meccseken, nem? :DD
    Ronaldo is milyen szépen elmondta a hivatalos oldalon heti szinten (még az utolsó hónapokban is), hogy ő aztán a világért nem hagyná el a klubot, meg a szurkolók, meg Fergie, meg blablabla...

    Bár nekem aztán mindegy mit hiszel, ez egy fórum, ez meg épp egy aktuális hír, ennyi a történet, senki nem mondta, hogy így is lesz.
  • Darthmushroom
    #34881
    1. leírtam h a hasonló újságok milyen híreket hoztak már le mostanában mind spanyolban meg angolban
    2. Casillas MLSről se hallottam még hivatalos bejelentést.
    3. Tény h nem megy a csapatnak de a hivatalos oldalon még mindig azt mondja De Gea h élvezi az itt létett meg a szurkolok szeretetét.
  • Tyler1
    #34880
    A legtöbb angol sajtó lehozta, a legtöbb spanyol sajtó is. Hogy melyik hiteles nem tudom, hogy igaz-e nem tudom. De az biztos, hogy a csapat jelenlegi formája nagyban befolyásolja, hogy hónapok óta nem tudtak megegyezni az új szerződésről, és ha nem lesz BL hely, akkor szerintem úgy eligazol, mint a huzat. Casillas is bejelentette már, hogy az MLS-ben folytatja, a Realnak kézenfekvő egy fiatal spanyol kapust igazolni, és szerintem De Geának sem az az álma, hogy arról szóljon a karrierje hogyan rángatja ki a csapatát a szarból, hogy ne a 8-9. helyen tanyázzon.
  • Darthmushroom
    #34879
    "azonnali kivásárlási záradék a Real részére" ilyen 1000% h NEM LESZ a szerződésébe, max sima kivásárlási összeg lesz benne ha lesz.

    komolyan el se hiszem h ezt a hülyeséget el lehet hinni.
  • Darthmushroom
    #34878
    akkor úgy írom h hiteles forrást. nem ilyen sunday mirror, dailly star meg twittert. mert ha belőlük indulunk ki a Ronaldo azért nem jött a télen vissza mert LvG azt mondta nem kell, csak úgy minthogy Kroos se kellet, Sneijder lassan 5 éve nálunk játszik, Bale 200m fontért fog érkezni Strootman+Vidal kettőssel a nyáron és akkor még védőt nem is említek.
  • Tyler1
    #34877
    Gondolod, hogy ilyen részleteket a klub hivatalosan felfed? Főleg a megkötés előtt
  • Darthmushroom
    #34876
    ha erről hivatalos forrást is hozol még lehet el is hiszem
  • Zenszkij
    #34875
    Ezért felesleges ide ilyen spanyol bérenc kapusokat hozni és kinevelni. Angolt kell kinevelni.
  • Tyler1
    #34874
    De Gea csak akkor ír alá új szerződést, ha abban szerepel egy azonnali kivásárlási záradék a Real részére. Casillas pedig esélyes, hogy a nyáron távozik, tehát a madridiak be is fogják nyújtani a kérelmüket.
  • Darthmushroom
    #34873
    azt hiszem szerencsém volt azzal h ma órám volt, és ezért a meccs ideje alatt pont utaztam és nem láttam..
  • HRC Dodi
    #34872
  • Tyler1
    #34871
    Annyit tudok hozzáfűzni a mai teljesítményhez, hogy akár veszít, akár nyer a csapat, ez a foci egyszerűen nézhetetlen, élvezhetetlen.
    Gólnál számomra furcsa volt Herrera "ünnepeljek vagy ne?" reakciója, meg hogy a csapattársak fapofával elkezdenek visszasétálni...
  • pilboy
    #34870
    elmehet a picsába lvg rvp-stől, marikástól, falcaostól az idegenbeli meccseinknél
    otthon is szarok vunk, de legalább nyerünk
  • Zenszkij
    #34869
    Nem baj láttuk Rooney meg Van Persie a héten milyen jól csocsózik. Maradhatnának is az asztalnál, ennyi pénzért elmehetnek a búspicsába.
  • Paranoia
    #34868
    ahj istnem...
  • attiGT
    #34867
    eskü agyvérzés kerülget, moyes ideje alatt nem volt ilyen ideges, mert akkor szar volt a keret, most meg egy ilyen kerettel erre vagyunk kepesek honapok ota... nagy SEMMI. nem is tudom mi a fontosabb szamomra, az eredmenyek vagy a mutatott jatek. lehet iden nem is kene elvarni hogy szepen focizzunk, amig hozzuk az eredmenyeket, meg ha isteni csodaval is....
  • ReszegKoldus
    #34866
    végül is Rooney komoly szerepet vállal a győzelemben, mégha nem is pont így kellett volna hozzájárulnia :D
  • Jim Morrison
    #34865
    jönnek az értesítések megy a manutd úthenger :D
  • ReszegKoldus
    #34864
    ez a kommentátor olyan, mintha nem igazán lenne képben az elmúlt szűk 2 év teljesítményével :D
  • pilboy
    #34863
    katasztrófa
    tényleg vmi csoda, h a 3. helyen állunk
  • Jim Morrison
    #34862
    Nem nézem a meccset de nem hiszem el, hogy itt vannak jó játékosok, egy jó edző (akit nem kedvelek) és semmit nem tudnak felmutatni.
  • ReszegKoldus
    #34861
    nem kell itt "aggódni", hogy az Arsenal ellen kell játszani...
  • Zenszkij
    #34860
    ebből kiesés lesz, fos a csapat
  • pilboy
    #34859
    bővíteném a támadójátékra inkább
  • Zenszkij
    #34858
    acélos a támadósor megint
  • Tyler1
    #34857
    Na végre, erőpróba lesz. Bár őszintén szerintem VG elfogja taktikázni és kiesünk a picsába, de szerintem az pozitív irányba lökné a csapatirányítást, és felébredne kicsit az öreg.
  • pilboy
    #34856
    ha továbbmegyünk, az arsenal látogat hozzánk...
  • pilboy
    #34855
    ha jól emlékszem nem a legerősebb csapatok ellen játszottunk...
  • Darthmushroom
    #34854
    34 - A PL utolsó 15 meccsén a United szerezte a legtöbb pontot.

    kicsit durva adat annak fényében h játszunk..
  • ReszegKoldus
    #34853
    Smalling parádé?
  • Darthmushroom
    #34852
    most nézem h nem adja magyar adó a meccsünket... lehet nem is baj, legalább nem húzom fel rajta magam, elég volt már hétfőn egy sz@r meccs (Lazio)
  • attiGT
    #34851
    Igaz csak az 5-3as chelsea elleni meccsük óta nézem őket (mert megtetszett a játékuk), de ez a Kane srác már engem meggyőzött
  • Zenszkij
    #34850
    Mária siralmai. Meg esik az eső, meg hideg van, meg unalmas a táj. Mehet isten hírével. Angolokat, északiakat kéne egy ilyen csapatba igazolni. Egy Odegaardnak nem spanyolba van a helye, hanem Angliában. Spanyolba menjenek ezek a jógás bonítók. Ezekkel a dél-amerikaiakkal mindig szívnak, lásd Veron, Kleberson. Edzőnek viszont jöhetne egy Diego Simeone, vagy a Dortmundtól esetleg távozó Klopp.
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2015.02.10. 08:39:47
  • Tyler1
    #34849
    Itt nem a játékosokkal van baj, Van Gaalnak fogalma nincs az angol fociról. Ezeket a taktikákat amiket ő így heti szinten megjátszik, egy közép de néha még egy kis csapat is simán zsebre rakja. Nem tudom milyen játékosmozgás lesz a nyáron, őszintén már nem is érdekel, mert a jelenlegivel sem tud mit kezdeni, de abban biztos vagyok, hogy jövőre sem lesz ebből még bajnokesélyes csapat.