35610




  • ReszegKoldus
    #34928
    zsír
    bár megint sikerült feleslegesen izgalmassá tenni, lehetett volna több gól is...
  • Tyler1
    #34927
    Arsenal nyert ma, ha holnap mi nem hozunk legalább egy x-et (idegenben, pont az Anfielden), akkor elúszott a top3 szvsz, de 4. helyért is vért kell izzadnunk majd.
  • pilboy
    #34926
    az első félidő télleg a régi unitedet juttatta eszembe
    a 2. félidőben megöltük a focit - sajnos

    jó lenne ma nyerne swansea

    89 ponttal elégedett lennék a bajnokság végén
  • Tyler1
    #34925
    Jó volt a felállás és ehhez mérten jól is játszottak, kár hogy csak egy félidőt.
    Fellaini man of the match. Mata-t meg jó lenne ezentúl a kezdőben látni (mi vastapsot kapott).
  • rooney8
    #34924
    hát nyertek a fiúk... végre:D
  • Darthmushroom
    #34923
    shawhoz képest igen, de egy Rojohoz képest aki játszott párszor ott nem.

    am szerintem young lesz mint eddig is, csak furcsa a sorrend:
    Vale-Jones-Smaling-Young
    -------------Blind--------------
    -----Carrick--Herrera------
    ------------Mata---------------
    ---------Fail-Roo-------------
  • pilboy
    #34922
    Mai kezdő: De Gea, Valencia, Jones, Smalling, Blind, Carrick, Herrera, Mata, Fellaini, Young, Rooney
    blind lesz a bal bekk??? sztem lassú lesz oda
  • pilboy
    #34921
    nem is erre céloztam, sokkal inkább arra, h mennyire más és más "felfogású" jv-k vannak
  • Zenszkij
    #34920
    ezért nem kell spanyol zsoldosokat kinevelni
  • smith09 #34919
    Szerintem ez nekünk teljesen mindegy, a meccseket kell behúzni nem azon trükközni hogyan lehetne átverni a bírót.
  • pilboy
    #34918
    mennyi műesésért nem adott tegnap lapot a holland a chelsea-psg meccsen?
  • smith09 #34917
    BL -t érő hely szerintem meg lesz LAjost pedig nem kűldik el.
    Aztán h nyáron mit lehet kihozni ebből a keretből azt nem tudom.
    Vagy éppen pont nem ebből a keretből ha lesznek személyi változások.
  • Zenszkij
    #34916
    Szánalmas........
  • Tyler1
    #34915
    Matáról most is azt mondom, hogy a keret egyik legjobbja. Kiváló technikájú, jól alkalmazkodó, a pályát jól átlátó játékos. Az, hogy idén szar egyértelműen VG hibája, egyrészt mert pofátlanul mellőzi, ami számomra már röhej kategória, mivel inkább olyan játékosokat erőltet, akik meccsről meccsre szarok, másrészt a taktikáit képtelen csapatra szabni, aminek az a vége, hogy az egyéni formák nem jelentenek semmit. De amúgy nem is értem, Mata a Chelsea-ben kétszer volt az év játékosa, jött José és gond nélkül kibaszta, tavaly fél szezon alatt a csapat egyik legjobbja volt Moyes alatt, jött VG és gond nélkül kibaszta. Én majdnem pezsgőt bontottam tavaly, hogy végre lett egy ilyen kvalitású kp-unk, erre ez a majom elüldözi...

    Young és Fella viszont egyértelműen a legnagyobb igazolásai a hollandnak, mert ők illenek eddig legjobban az elképzeléseihez, közben rég nem lenne egyik sem United szint.
  • rooney8
    #34914
  • pilboy
    #34913
    korrekt
    lehet, h rosszul fogalmaztam, mert nem feltétlenül csak a labdabirtoklás miatt mondtam, h nem érdemeltetek tj-t. tudom én is, h a labdabirtoklás nem feltétlenül érdemel győzelmet... sőt!

    "...VG rossz cseréi, az MU játékosainak egyéni hibái és az Arsenal lehetőségekre lecsapó, hibákat kihasználó játéka döntött."
    ez alapján (is) mégiscsak 2:1 az arány a mi javunkra, h miért is ti nyertétek meg a meccset
  • HRC Dodi
    #34912
  • 6unn3r
    #34911
    Nem szeretnék fröcsögő vitát szítani, mert angol csapatok közül az MU-t kedvelem a legjobban az Arsenal után. Viszont túlzónak találom, hogy nem érdemelt a csapat továbbjutást csak azért, mert nagyobb százalékban birtokolta az MU a labdát vagy hogy csupán az egyéni hibáknak köszönhetik a győzelmet.
    Nem tudom láttad-e a City elleni meccsünket az Etihadban vagy éppen a Spurs ellenit a Lane-en. Wenger idegenben a nagyobb és veszélyesebb csapatok ellen feladja az amúgy kedvelt labdatartós játékot és pont az ilyen hibákra vagy a kontra lehetőségére vár. Nem lehet azt mondani, hogy falat húz a kapu elé, mert ez sem igaz, csupán nem nyitja meg annyira az amúgy borzasztó sebezhető középpályánkat. City ellen bejött, mert nem tudtak mit kezdeni vele, Spurs ellen meg túlságosan is átadták a kezdeményezést, túlságosan kerülték a labda megtartását és rá is basztak. Ellenetek viszont megint bejött. Azért egy Di Mariaval, Valenciával és hasonló gyors játékosokkal szemben öngyilkosság is lett volna a labdatartásra koncentrálni. Láthattuk, hogy így is sikerült párszor beívelni a védelem mögé a labdát, amire Mariska rendszerint érkezett. Hiába mondta a kommentátor, hogy nincs széttaktikázva a meccs, mégis a taktika döntött. Mert te azt mondod, hogy Valencia és Di Maria egyéni hibája vagy éppen a rossz csere, én azt mondom a kivárós, a hibára lecsapó, óvatosabb játék döntötte el a meccset. Játék képét tekintve nem volt jobb az Arsenal, a kiállítást követően pedig nyilvánvaló volt, hogy az MU mindent egy lapra feltéve fog támadni. De sikerült is több veszélyes kontrát vezetni, amik többnyire megint De Gea-nak köszönhetően nem fejeződtek be góllal.
    VG félidei cseréi meg...nem is értettem.
    Szóval minden elfogultságot félretéve, VG rossz cseréi, az MU játékosainak egyéni hibái és az Arsenal lehetőségekre lecsapó, hibákat kihasználó játéka döntött.

    U.i.: A spori viszont adós maradt londoni részről is egy pirossal, mert Bellerinnel szemben már nagyon elnéző volt.
  • pilboy
    #34910
    a rossz cserék valóban közrejátszottak, valamint egy óriási baki
    igazából nekünk köszönhetik a tj-t, nem maguknak
  • Tyler1
    #34909
    Meddő labdabirtoklás jellemzi VG egész éves taktikáját. Bár most azért voltak lehetőségek, ez még mindig kevés. Gyenge taktika, és rossz cserék okozták a vereséget. Az Arsenal nyílt játékkal állt ki, de átadták a területek nagy részét, ez egyáltalán nem buta húzás idegenben, és a gyors váltások révén kétszer is ők szereztek vezetést. Mi meg ívelgettünk össze-vissza, na de kinek?
  • pilboy
    #34908
    ha játékot nézzük, akkor az arsenal volt ma a gyengébbik csapat - sztem
    még 10 emberrel is nálunk volt a labda - igaz kevés lehetőséggel, de mezőnyfölényben voltunk. egyáltalán nem érdemeltek győzelmet. az x inkább igazságosabb lett volna
  • Tyler1
    #34907
    Nem ért meglepetés, és akkor sem fog mikor ezzel a sorsolással, ilyen játékkal még az 5. hely is veszélyben lesz...
  • ReszegKoldus
    #34906
    papírforma
    januzaj meg továbbra is egy színészkedő szardarab
    di máriának is grat...
  • ReszegKoldus
    #34905
    grat valencia
  • pilboy
    #34904
    sajnos jogos... tisztán látszott az irányított köpés
  • rooney8
    #34903
    Evans -> 6 meccses eltiltás
  • pilboy
    #34902
    megvan
  • Shep
    #34901
    Akár le is lehetne fújni :)
  • pilboy
    #34900
    potyagól, young
  • pilboy
    #34899
    góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól
  • Shep
    #34898
    Nem értem én ezt, idegenben, más a pálya, meg a labda?
  • pilboy
    #34897
    bíztató a játékunk, nem azt mondom, h jó, de jobb, mint az elmúlt hónapokban
    labda csak nálunk van
    megúsztunk az elején egy tizit
    rooneynak az egyik helyzetét illett volna értékesíteni és még volt egy herrera lövés, vmint fella fejes
  • Tyler1
    #34896
    Aztán áprilisban folytatódik City, Chelsea, Everton (két utóbbi idegenben)...
    Sokkal könnyebb sorsolása van az Arsenalnak, Poolnak a hátralevő szakaszra, így a hibalehetőség minimális. Utolsó előtti forduló Arsenal otthon, ami valószínű döntő meccs lesz a helyezés szempontjából.
  • Darthmushroom
    #34895
    én 3 győzelemre gondoltam nem 3 pontra :D 3 bajnokiból 2 gyakorlatilag közvetlen rivális ellen lesz, szóval gyakorlatilag 6 pontos meccsek.
  • pilboy
    #34894
    egyébként sztem ebben a nehéz sorozatban nem biztos, h akkora lépés lenne 3 pont a bl felé...
    esetleg, ha utána legyűrnénk a hotspurt és x-elnénk legalább az anfielden
  • pilboy
    #34893
    sztem szar játékkal x-elünk - ismét
  • Darthmushroom
    #34892
    nem lesz egyszerű, viszont simán kinézem h mákkolunk mint eddig is idén. mert az tény h a játékunkra nem lehet alapozni.
    am ha a 3 bajnokit behúzzuk hatalmas lépést teszünk a bl felé
  • pilboy
    #34891
    "szép" március következik
    Március:

    04: Newcastle United - Manchester United
    Premier League, 28. forduló

    09: Manchester United -Arsenal
    20:45 FA kupa

    14: Manchester United - Tottenham Hotspur
    Premier League, 29. forduló

    21: Liverpool - Manchester United
    Premier League, 30. forduló
  • Tyler1
    #34890
    Így van. Kibaszott kevés az angol játékos a PL csapatoknál, átlagosan mindössze egyharmad angol v. szigetországi, míg 20 éve ez ez arány kb. 80-20% volt a hazai játékosok javára. Ez azért nagyban hozzájárul az angol foci évek óta tartó színvonal csökkenéséhez.
  • Blum
    #34889
    "Zsoldosokkal van tele a csapat, kevés a saját nevelés, ez a gond."

    Ez kb. az egész angol futballra igaz. Sajnos.