35598

• pilboy
    nekem a bayern jut róla eszembe még mindig :/
  • smith09 #34996
    Hát nekem nem tetszik. Ilyen stílusú mezben kb 20 éve játszottak a csapatok. vagy még több 1992 es eb n kb.
    Elterveztem h megveszem az első adidas mu mezt. sorry, ezt nem fogom.
  • Paranoia
    Manchester United 15-16 Home Kit Leaked

The new Adidas Manchester United Home Kit is set to be released on August 1, in time for a debut in the first Premier League match of the season against Tottenham Hotspur...
  • bakkerman

• Darthmushroom
  • pilboy
    vmiért úgy érzem, h rvp és nani előbb visszatér, mint gondolnánk... pl. az augusztusi play off selejtezőn
    Utoljára szerkesztette: pilboy, 2015.07.17. 15:09:13
  • Magic Boy
    Egy összehasonlítás Morgan Schneiderlin vs Michael Carrick:

• Magic Boy
    A 3 új igazolásunk:

• pilboy
    azért alakulgatunk...
  • Darthmushroom
    Powell,Rafeal és Valdez sem utazik.. azt hiszem ők a távozás útjára léptek. (Rojo+Di Maria a Copa A. miatt nem utazik)
  • Darthmushroom

• pilboy
    akkor ideje lenne csatárt is hozni :)
  • Darthmushroom
    simán benne h lesz távozó a középpályáról. am meg 4 sorozatba indulunk így bőven lehet rotálni.
  • pilboy
    a tavalyi igazolásokra is azt hittem, h "verhetetlenek" leszünk...
    tudom, az az első idény volt, tudom, h későn jöttek a transzferek, de akkor is

persze örülök, bár középpályán mintha sokasodás lenne így, hacsaknem 3-6-1-ben készülünk felállni
  • Darthmushroom
    Hihetetlen ez a két nap!! megvan Morgan Schneiderlin is. Micsoda 4 igazolás! Woody egész jól belejött!
  • Darthmushroom
    Érkezik már!
    https://twitter.com/BSchweinsteiger/status/620245849516417024
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.07.12. 17:14:39
  • pilboy
    ez a két transzfer jött is
    kérdés még mindig, h rvp helyére ki jön?!
  • Darthmushroom
    Úgy nézz közel állunk Bastian Schweinsteigerhez is. Klasszis, 2-3 jó év még benne lehet, és relatíve olcsó lenne a szerződése miatt. Ha jön remélem hétfői indulásra már itt lesz. Bízom benne h azért Schneiderlein-ről nem mondunk le. Elférne mind2 is.

Darmian meg már elméletileg Angliában van, tegnap LvG is megerősítette a híreket h érkezik orvosira.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.07.11. 07:47:30
  • pilboy
    rvp követi nanit a fenerhez???
    amennyiben igen (én nem sajnálnám), létfontosságú lenne egy klasszis csatár szerződtetése
  • pilboy
    persze, ez mind tiszta nekem is és én így gondolom, ha menni akar, menjen
    csak minket az utóbbi időben jócskán lehúznak a csapatok, akkor is ha vételezünk, akkor is, ha eladunk (cr kivétel)
  • Darthmushroom
    Én nem, ha nem akar itt játszani akkor ne is maradjon. am 1 év van a szerződéséből azért nem lehet érte kiemelkedő összeget kapni.
  • pilboy
    azt fogom sajnálni a legjobban, h bagóért fog menni...
  • Darthmushroom
    szerintem a szurkolok nagy része már elfogadta h távozni fog, ha eddig nem hosszabbított akkor már minimális esély h ezután tenné meg.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.07.08. 20:36:54
  • bakkerman
    Casillast meg ma(?) bejelentik Portoban,szerintem most fog elesedni a De Gea - Real sága
  • Darthmushroom
    Nagyon úgy nézz ki megvan a második igazolás, Darmian személyében. Rengeteg forrás tényként közli és csak a hivatalos bejelentésre kell várni (tippek: 1-2 nap). Hírek szerint a Barca és Bayern érdeklődött még iránta. Válogatott jobb hátvéd aki tud bal szélen és középen is játszani. Személy szerint Én örülök Neki főleg elég korrekt áron érkezhet 12-15m font körül, és 1,5-2 millióra tippelik a fizuját ami szintén kellemes.
  • Tyler1
    Ha már DG megy (a klubon belül úgy is tudják már a sorsát, bármi is lesz), akkor rámehettünk volna mi is Cech-re.
  • pilboy
    tudom, ezek csak pletykák és még kacsák is lehetnek, de érdekes a 2 klub hozzáállása egy-egy alapember maradásához/távozásához...
    David De Gea állítólag már bejelentette távozását csapattársainak (Mail On Sunday)
    A Kékek hajlandóak eladni Thibaut Courtoist a Real Madridnak, ha a spanyolok kifizetik az angolok által kért 100 millió eurót a belga válogatott kapusért. Aligha fogják. (AS)

érezhető a különbség...
  • Tyler1
    Szinte biztosra vehető, hogy Falcao a Chelsea-nél folytatja kölcsönben. De biztos beszarok a röhögéstől, ha ott fog magához térni :D
  • pilboy
    kicsit bayern beütéses (volt nekik is hasonló vmikor)
  • Paranoia
    ILYEN LESZ A MANUTD ADIDAS MEZE!

böööhh....
  • Darthmushroom
    1. tapasztalt védő, nekem mind1 h ki de a tapasztalat hiányzik hátulról. lehet Hummels, Otamendi vagy akárki
    2. egy Carrick utód még most h tudjon tanulni is Tőle. nálam Clasie lenne az első de minimális az esély h Ő jöjjön
    3. egy csatár, főleg ha RvP is megy. Álom Müller vagy Lacazette lenne.
    4. egy normális jobb hátvéd, ha már Rafaelt nem játszatjuk. Clyne lenne az álom.

+1 ha De Gea akkor nálam Lloris az első számú utód.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.05.29. 08:04:21
  • pilboy
    ki, milyen posztra és kiket igazolna nyáron?
  • Jim Morrison
    Pályán sincs a MU
  • Darthmushroom
    Ha menni akar akkor menjen.. Felesleges maradnia ha nem akar. Mióta erőssebbek a pletykák több a hibája is.

(ha az kell neki h egy rossz meccs miatt is kifüttyüljék...)
  • Zenszkij
    PFFFF Nagyban erősítik a csapatot.
  • Tyler1
    Ehh...Evrát kis túlzással kidobták nyáron a csapatból, azóta olasz bajnok, és BL döntős :D
    Eljött az idő, mikor a trófeákért már nem a Unitedbe éri meg igazolni. Marad a zsold...
  • pilboy
    piqué, evra, tevez, pogba, ronaldo, chicharito
    mi a közös bennük, azok kivül, h játszottak nálunk? :)
    (micsoda névsor...)
  • Zenszkij

Utolsó a legjobb!
  • Magic Boy
  • Magic Boy
    Nagyon örülök, hogy Van Gaal közbelépet és így nállunk kötött ki nem a PSG-ben.