35598

• Smithie
    On this day in 2011...
  • Tyler1

Izgalmas. Nem lesz lehetőség hibázni.
  • ReszegKoldus
  • Tyler1
    Hernández és Torres felmenői között valahol lehetett rokoni kapcsolat :)
  • Darthmushroom
    ideje volt már gólt lőnie, közeledett az 1000 óra
  • Jim Morrison
    Van gaal nezese....iden mar nem lesz kezdo:D
  • ReszegKoldus
    Rooney
    Biztos megijedt, hogy Fellaini csatár lesz :D
  • Jim Morrison
    0-4
  • pilboy
    amikor idekerült, úgy emlékszem azt hajtogatta, h vkp-ként érzi magát a legjobban
  • Tyler1
    Szerintem csak a magassága lesz előny elöl, és pont emiatt akarja behozni a csapatba. A hétvégi ívelgetős parádé teljesen hatástalan volt, erre ráébredvén VG kitalálta, hogy Fellaini lesz a csatár, mert legalább lesz akinek rátekerik a fejére a labdát. Ez oké, van egy magas emberünk, használjuk ki. De ha ilyen csatársorral vágunk neki a szezonnak, akkor kb. megint a hátvédsor lesz a legveszélyesebb az ellenre.
  • TomStorm
    Na arra kiváncsi leszek.
    Fella azt mondja neki mindegy mit játszik.
    De hát ha ilyen önbizalom van akkor hajrá:)
    Kiváncsi leszek erre..
  • Tyler1
    Na csatár ügy megoldva Van Gaal átrakja támadó pozícióba Fellainit, mivel kp-n van elég embere, és szerinte Fella remekül megtudja oldani a feladatokat csatárposzton is.
  • Darthmushroom
    csatár az eddigi meccsek alapján jobban kéne mint egy védő, Roo egyszerűen olyan a pályán mint egy kiégett 35 éves támadó, Borsó meg soha nem lesz kezdő szint még akkor se ha am nagyon kedvelem.
  • Tyler1
    Jók az igazolások, jó a játék, de a gólok nem jönnek. Kéne egy csatár...
  • Paranoia
    egy gólt azért megérdemeltünk volna....
    Neymart szeretné a Manchester United
    ehhh,,,
  • Smithie
    Hivatalos - Pedro a Chelsea játékosa
    Utoljára szerkesztette: Smithie, 2015.08.20. 15:07:38
  • ffxi
    Nagyon elnéztem, há nem Valdez az? Fuck :D
  • Smithie
    Ingyé jött Romero...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De gondolom csak poénból írtad...

Utoljára szerkesztette: Smithie, 2015.08.18. 11:50:13
  • ffxi
    Sovány 2 meccsből statisztikát építeni. De reméljük, hogy nem volt kidobott pénz :)
  • Tyler1
    Kit érdekel már a spanyol? Romero 2 meccs clean sheet, problem? :D
  • Darthmushroom
    nem meglepő. am vagy adjuk most már tényleg el vagy ne is védjen egész évben és úgy menjen ingyen. kib*szott hihetetlen h félév alatt nem bírta elmondani h akkor most Ő mit akar. anno Ronaldo is megmondta és még így is maradt egy plusz évig.

Darmian meg két meccs alapján eddig a legjobb igazolás. mondjuk én tudtam h ügyes srác, bár sok volt a kételkedő.
  • ffxi
    Még kispadon sincs DG :S
  • Tyler1
    Mint?
  • attiGT
    azt hittem neked van eszed de nem hiába nem járok már ide több mint fél éve, ennyi sok badarságot összehozni, na mindegy
  • pilboy
    a lényeg a 3 pont, ráadásul rangadón
  • Tyler1
    Van Gaal sokadszor csinál segget a szájából ezek szerint, hiszen pár hete még épp azt nyilatkozta, hogy a hozzáállása fantasztikus, épp ahogy a tavalyi szezonban. Szerintem a távozó játékosok pont miatta mentek el. Elég ha megnézzük a Valdes sztorit is, így egy menedzser nem viselkedhet egyetlen játékosával sem.
  • ffxi
    Hanem...?
  • Tyler1
    Igen, közben már leesett, hogy elírtam :)
  • McFrost
    Schneiderlin eddig is a PL-ben játszott.
  • Tyler1
    Nem volt jó meccs de legalább nyertünk. Új arcok közül Schneiderlin, Romero egész jól debütáltak a PL-ben.
  • pilboy
    inkább úgy fogalmaznék, h rooney túl önzetlen volt
  • ReszegKoldus
    Ez a Walker elég önző, magának akarta a szezon első gólját...
  • pilboy
    vmi olyasmit nyilatkozott van gaal, h ddg nem ugyanaz, mint tavaly volt. nem a meccsre koncentrál...
  • Tyler1
    És DG nincs a kezdőben, sem a padon...érdekes.
  • pilboy
    brugge a playoffban
  • Lópikula
    Szégyen, régen nem cserélgették évente a mezt a profit érdekében. Én az életben nem veszek többet mezt. Igaz van már 3 is :DD. Lényeg, hogy végre hódítsuk már vissza azt ami minket illet ;).
    Utoljára szerkesztette: Lópikula, 2015.08.07. 06:44:22
  • TomStorm
    Profi az új mez!
  • Paranoia
  • Paranoia
    nekem sincs bajom vele. én eleve szeretem az adidas cuccait(inkább az original vonalat). meg azért jobban fog mutatni hordva,mint így kiterítve....
  • Tyler1
    Gondolom direkt retro vonalra mentek rá, mikor még adidas mezeink voltak (ha emlékeztek még a sharp-os mezekre, szinte ugyanaz a dizájn). Nekem nincs bajom vele, a klasszikus adidas vonások maradtak, de egyszerű és letisztult. Ennél sokkal csúnyább változtok keringtek a neten.