35610




  • Jim Morrison
    #35048
    ket_ev_alatt_teljesen_szetvertek_ferguson_bajnok_manunitedjet/
  • smith09 #35047
    Janzuaj-t és a Chiqaritót leadtuk. Ilyen jók lennénk h nincs szükségünk rájuk. MAjd szezon közben kiderül.
    Mondjuk Błaszczykowski azért elfért volna nálunk...
  • Tyler1
    #35046
    Pedig kívánnám, hogy maradjon és 70 ezer ember fütyülje ki a kezdőből :)
    Amúgy anno Coentraonál is eljátszotta ezt a Madrid, hogy időn túl intézték a papírokat és nem is tudott jönni.
  • Darthmushroom
    #35045
    nem kell aggódni a vizsgálat után úgy is madrid játékos lesz
  • Tyler1
    #35044
    Legfrissebb, hogy a kapusok ügyében nem tudták elintézni a papírokat, így marad mindenki a helyén.
  • TomStorm
    #35043
    Navas OK ezt aláírom de Martial egy ilyen csapatba?
    Bár nem az én pénzem meg kell csatár na de,hogy nem lett rendesen körbenézve az biztos.
  • Darthmushroom
    #35042
    DG ügy is dőlt:
    Navas accepts. De Gea deal done!! €40m all-in. £29m. Manchester United happy - near record for player with 1 year left

    jön Navas meg viszonylag jó ár, ebből ennyit lehetett kihozni.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.08.31. 19:38:07
  • Lópikula
    #35041
    majd kineveljük ezt is a realnak..vicc
  • attiGT
    #35040
    LVG tönkre vágja a szeretett csapatunkat. Szar unalmas taktika, meg vannak győződve, hogy milyen jó focit játszanak, és most egy pánik vásárlással próbál valamit elérni, egy ilyen senki noname csatárral. Gratulálni tudok, év végén mehet is el, jöhet Klopp.
  • Darthmushroom
    #35039
    Úgy nézz ki Martial a Monaco fiatal csatára fog érkezni a támadósorba. A francia szövetség most engedte el a játékost az edzőtáborból Angliába.

    Jókat hallottam a gyerekről, de az árát kicsit erősnek érzem. 50m euró körül pletykálják.

    ja és persze Januzaj kölcsönbe mehet Dortmundba és Linde meg ingyen mehet a WBA-ba, Borsó meg 10m körül Leverkusenbe. Úgy érzem mozgalmas két nap lesz ez még.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.08.31. 13:06:07
  • pilboy
    #35038
    már 4 éve...
  • Smithie
    #35037
    On this day in 2011...
  • Tyler1
    #35036

    Izgalmas. Nem lesz lehetőség hibázni.
  • ReszegKoldus
    #35035
  • Tyler1
    #35034
    Hernández és Torres felmenői között valahol lehetett rokoni kapcsolat :)
  • Darthmushroom
    #35033
    ideje volt már gólt lőnie, közeledett az 1000 óra
  • Jim Morrison
    #35032
    Van gaal nezese....iden mar nem lesz kezdo:D
  • ReszegKoldus
    #35031
    Rooney
    Biztos megijedt, hogy Fellaini csatár lesz :D
  • Jim Morrison
    #35030
    0-4
  • pilboy
    #35029
    amikor idekerült, úgy emlékszem azt hajtogatta, h vkp-ként érzi magát a legjobban
  • Tyler1
    #35028
    Szerintem csak a magassága lesz előny elöl, és pont emiatt akarja behozni a csapatba. A hétvégi ívelgetős parádé teljesen hatástalan volt, erre ráébredvén VG kitalálta, hogy Fellaini lesz a csatár, mert legalább lesz akinek rátekerik a fejére a labdát. Ez oké, van egy magas emberünk, használjuk ki. De ha ilyen csatársorral vágunk neki a szezonnak, akkor kb. megint a hátvédsor lesz a legveszélyesebb az ellenre.
  • TomStorm
    #35027
    Na arra kiváncsi leszek.
    Fella azt mondja neki mindegy mit játszik.
    De hát ha ilyen önbizalom van akkor hajrá:)
    Kiváncsi leszek erre..
  • Tyler1
    #35026
    Na csatár ügy megoldva Van Gaal átrakja támadó pozícióba Fellainit, mivel kp-n van elég embere, és szerinte Fella remekül megtudja oldani a feladatokat csatárposzton is.
  • Darthmushroom
    #35025
    csatár az eddigi meccsek alapján jobban kéne mint egy védő, Roo egyszerűen olyan a pályán mint egy kiégett 35 éves támadó, Borsó meg soha nem lesz kezdő szint még akkor se ha am nagyon kedvelem.
  • Tyler1
    #35024
    Jók az igazolások, jó a játék, de a gólok nem jönnek. Kéne egy csatár...
  • Paranoia
    #35023
    egy gólt azért megérdemeltünk volna....
    Neymart szeretné a Manchester United
    ehhh,,,
  • Smithie
    #35022
    Hivatalos - Pedro a Chelsea játékosa
    Utoljára szerkesztette: Smithie, 2015.08.20. 15:07:38
  • ffxi
    #35021
    Nagyon elnéztem, há nem Valdez az? Fuck :D
  • Smithie
    #35020
    Ingyé jött Romero...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De gondolom csak poénból írtad...

    Utoljára szerkesztette: Smithie, 2015.08.18. 11:50:13
  • ffxi
    #35019
    Sovány 2 meccsből statisztikát építeni. De reméljük, hogy nem volt kidobott pénz :)
  • Tyler1
    #35018
    Kit érdekel már a spanyol? Romero 2 meccs clean sheet, problem? :D
  • Darthmushroom
    #35017
    nem meglepő. am vagy adjuk most már tényleg el vagy ne is védjen egész évben és úgy menjen ingyen. kib*szott hihetetlen h félév alatt nem bírta elmondani h akkor most Ő mit akar. anno Ronaldo is megmondta és még így is maradt egy plusz évig.

    Darmian meg két meccs alapján eddig a legjobb igazolás. mondjuk én tudtam h ügyes srác, bár sok volt a kételkedő.
  • ffxi
    #35016
    Még kispadon sincs DG :S
  • Tyler1
    #35015
    Mint?
  • attiGT
    #35014
    azt hittem neked van eszed de nem hiába nem járok már ide több mint fél éve, ennyi sok badarságot összehozni, na mindegy
  • pilboy
    #35013
    a lényeg a 3 pont, ráadásul rangadón
  • Tyler1
    #35012
    Van Gaal sokadszor csinál segget a szájából ezek szerint, hiszen pár hete még épp azt nyilatkozta, hogy a hozzáállása fantasztikus, épp ahogy a tavalyi szezonban. Szerintem a távozó játékosok pont miatta mentek el. Elég ha megnézzük a Valdes sztorit is, így egy menedzser nem viselkedhet egyetlen játékosával sem.
  • ffxi
    #35011
    Hanem...?
  • Tyler1
    #35010
    Igen, közben már leesett, hogy elírtam :)
  • McFrost
    #35009
    Schneiderlin eddig is a PL-ben játszott.