35600

• attiGT
    mi a retkes picsáért nem közvetítik a meccsünket? kit érdekel a leszter arzenál...
  • pilboy
    én is ezt tippelem
  • Lópikula
    Két év és megy Benzema helyére.
  • Paranoia
    eddig elég jól teljesít!
  • Jim Morrison
    Martial megint betalalt :D
    3-0
  • Tyler1
    Angol trollfocis poén, bár lehet igaz, hogy Martial egy szót nem beszél angolul, fogalma sincs VG utasításairól, azért ilyen jó egyelőre
  • attiGT
    hja, ne légy olyan negatív LVGvel szemben, tudja a dolgát. nem lehet minden meccset megnyerni, nem játszhatunk úgy 1 év után mint anno Rioval, Vidiccel, Evrával, Rafaellel, stb... Igazi klub és világlegendákat kellett pótolnunk az elmúlt években és úgy tűnik, hogy egy kis csiszolgatással össze is jöhet a csapat idén/jövőre.
  • Jim Morrison
    direkt nekem?
  • attiGT
    "MARTIAL...WHAT A WASTE OF MONEY" AHAHAHA
  • Paranoia
    jó meccs volt!
  • pilboy
    martial
    de gea
    itt nem sok csapat fog nyerni
    első félidő és a 75. perctől kuka a játékunk
    kíváncsi lennék a 3. gólunk előtt mennyit passzoltunk anélkül, hogy hozzáért volna hazai játékos
    talán saf mondta egyszer, hogy a 2 gólos vezetés tud lenni talán a legveszélyesebb előny, ez ma is bebizonyosodott
    3-1 után miért nem akartunk gólt rúgni?
    jól emlékszem, h idén már egyszer eljátszottuk azt, hogy a 90+ percnél szögletet végezhetünk el és kihozunk belőle egy lest?!
    2. helyen vagyunk, 2 pontra a citytől, 3 ponttal az arsenal, 5 pontra a pool, 6-ra a chelsea
  • Jim Morrison
    2-3 még 3perc

Ha x lesz remélem van gaal helye remeg meg ...:/
  • pilboy
    made by MoM
  • Paranoia
    pfööö....
  • Lópikula
    rendesen kivégezték
  • Tyler1
    Ha hinni lehet a fb-n keringő képeknek, akkor így nézett ki Shaw már műtét után.
    18+

2 helyen tört el a lába, legkorábban tavasszal kezdheti meg az edzéseket. Nem akarok ördögöt festeni sehova, de lehet, hogy ez a karrierjében is hatalmas törés lesz.
  • Lópikula
    Rizzoli egy barom...Kb Kassai szint.
  • Magic Boy
    Jobbak voltunk, kikaptunk van ilyen, de amit Rizzoli művelt az botrányos.

Miért nem tiltják be ab ovo a becsúszást?
    Utoljára szerkesztette: Magic Boy, 2015.09.16. 19:26:30
  • Tyler1
    Ha hinni lehet a híreknek, a kivásárlási összeg 30m font körül van, amit nevetve kifognak fizetni. A klub is tudja, hogy már nem tartható itt, nem is akarják, ezzel a szerződéssel csupán financiális előnyt akartak elérni.
  • Darthmushroom
    ha nem jövőre akkor 2 év múlva, az h van kivásárlási ár a szerződésben az elég valószínű

am engem nem zavart volna h eligazol, engem az zavart h félév alatt nem állt ki és mondta el h ő mit akar. sajtóból meg persze ömlöttek a hírek h nem írta alá a szerződést meg menni akar, csak akkor nem értem miért nem állt ki, köszönte meg az eddigieket és mondta h el h menni akar. ennyire töketlen nem lehet...
  • Tyler1
    Azért senki ne ringasson hiú álmokat, hogy ezzel pont került a történet végére, innen megy majd nyugdíjba. Jövőre gond nélkül kivásárolja a Madrid a szerződéséből. Sőt 100%-ig biztos vagyok benne, hogy van egy külön opciós záradék az ő részükre.

Nálam ez az ember hitelét veszítette ezzel a nyári parádéjával. Tegye még 1 évig a dolgát, amiért a fizetését kapja, de számomra már nem United játékos, hanem egy hoppon maradt Real-os.
  • Magic Boy
    David de Gea 4+1 éves hosszabbítása olyan, mintha egy nagy játékost igazoltunk volna.

Ezért (meg azért, amiket eddig is köszönhetünk neki) róla is két videó:

• pilboy
    azért rangadók terén eddig jól állunk (hotspur, pool), hiszen kettőt nyertünk...
    sajnos a city bemákolta a végén
    jövő héten chelse-arsenal van és city-west ham (ne feledjük a whu idegenben nyert arsenal és pool ellen is...simán)
    mi pedig a sotonhoz látogatunk
  • rooney8
    jó kis meccs lett ebből
    első félidőt meg felejtsük el:D
  • Paranoia
    nagyon foci van,második félidőben
    Martial
  • Smithie
    Na vééégree!
    De Gea signs new contract at United
    Utoljára szerkesztette: Smithie, 2015.09.11. 21:55:04
  • Lópikula
    óriási hír, magyarul megszívta a Madrid
  • Darthmushroom
    igen, de várható volt úgy h nem távozott. csak a madridisták hihették el h majd ingyen mehet jövőre
  • TomStorm
    De Gea aláírt még 4 évre?
  • Magic Boy
    Kicsit lemaradtam (mint a borravaló), de inkább én maradjak le, mint a csapat bármiről!!!!!

A maradék három igazolásunk:
    Memphis Depay

Sergio Romero

Anthony Martial

Utoljára szerkesztette: Magic Boy, 2015.09.03. 19:01:02
  • rooney8
    azért ez az állítás több sebből is vérzik
  • Jim Morrison
    ket_ev_alatt_teljesen_szetvertek_ferguson_bajnok_manunitedjet/
  • smith09 #35047
    Janzuaj-t és a Chiqaritót leadtuk. Ilyen jók lennénk h nincs szükségünk rájuk. MAjd szezon közben kiderül.
    Mondjuk Błaszczykowski azért elfért volna nálunk...
  • Tyler1
    Pedig kívánnám, hogy maradjon és 70 ezer ember fütyülje ki a kezdőből :)
    Amúgy anno Coentraonál is eljátszotta ezt a Madrid, hogy időn túl intézték a papírokat és nem is tudott jönni.
  • Darthmushroom
    nem kell aggódni a vizsgálat után úgy is madrid játékos lesz
  • Tyler1
    Legfrissebb, hogy a kapusok ügyében nem tudták elintézni a papírokat, így marad mindenki a helyén.
  • TomStorm
    Navas OK ezt aláírom de Martial egy ilyen csapatba?
    Bár nem az én pénzem meg kell csatár na de,hogy nem lett rendesen körbenézve az biztos.
  • Darthmushroom
    DG ügy is dőlt:
    Navas accepts. De Gea deal done!! €40m all-in. £29m. Manchester United happy - near record for player with 1 year left

jön Navas meg viszonylag jó ár, ebből ennyit lehetett kihozni.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.08.31. 19:38:07
  • Lópikula
    majd kineveljük ezt is a realnak..vicc
  • attiGT
    LVG tönkre vágja a szeretett csapatunkat. Szar unalmas taktika, meg vannak győződve, hogy milyen jó focit játszanak, és most egy pánik vásárlással próbál valamit elérni, egy ilyen senki noname csatárral. Gratulálni tudok, év végén mehet is el, jöhet Klopp.