35610




  • cypher
    #35088
    tök mind1,már elnézést a hozzászólásért. momentumotok nem volt,teljesen megérdemelt a 3-0. sőt...
  • pilboy
    #35087
    fergie idejében azért nem sűrűn fordult elő, h ilyen halvérűen jöjjünk ki egy arsenal elleni meccsre
    az meg, hogy ez a 20 perc így kijött az arsenalnak... hát nem mostanában volt nekik hasonló (legalábbis rangadón)
  • Lópikula
    #35086
    Kár volt elmenni Londonba. Ez még mindig nem az az MU. Van Gaal nem az igazi. Kutyaütő ágyúsokat verik a görögök, mi meg..pffff.
  • ReszegKoldus
    #35085
    A támadásnál csak a védekezés megy rosszabbul.
    Közben ott a 3. is, így Wengert még tuti nem küldik el
    PL-ben utoljára 2001-ben rúgott az MU ellen 3 gólt az Arsenal, de akkor nem az első 20 percben, ez még simán lehet durvább
  • Lópikula
    #35084
    jók a fiúk 3-0
  • Jim Morrison
    #35083
    6' 7'???
    potyák?
  • ReszegKoldus
    #35082
    No ezt sikerült hamar eldönteni...
  • Paranoia
    #35081
    Nagyon kíváncsi leszek,h arsenal ellen hogyan teljesítenek majd a srácok.
    Mindenesetre most nagyon lendületben vannak!remélem kitart még egy darabig!
  • Smithie
    #35080
    Sima 3:0 volt... city szopott, 1 pont az előny...
    Utoljára szerkesztette: Smithie, 2015.09.26. 19:22:32
  • attiGT
    #35079
    mi a retkes picsáért nem közvetítik a meccsünket? kit érdekel a leszter arzenál...
  • pilboy
    #35078
    én is ezt tippelem
  • Lópikula
    #35077
    Két év és megy Benzema helyére.
  • Paranoia
    #35076
    eddig elég jól teljesít!
  • Jim Morrison
    #35075
    Martial megint betalalt :D
    3-0
  • Tyler1
    #35074
    Angol trollfocis poén, bár lehet igaz, hogy Martial egy szót nem beszél angolul, fogalma sincs VG utasításairól, azért ilyen jó egyelőre
  • attiGT
    #35073
    hja, ne légy olyan negatív LVGvel szemben, tudja a dolgát. nem lehet minden meccset megnyerni, nem játszhatunk úgy 1 év után mint anno Rioval, Vidiccel, Evrával, Rafaellel, stb... Igazi klub és világlegendákat kellett pótolnunk az elmúlt években és úgy tűnik, hogy egy kis csiszolgatással össze is jöhet a csapat idén/jövőre.
  • Jim Morrison
    #35072
    direkt nekem?
  • attiGT
    #35071
    "MARTIAL...WHAT A WASTE OF MONEY" AHAHAHA
  • Paranoia
    #35070
    jó meccs volt!
  • pilboy
    #35069
    martial
    de gea
    itt nem sok csapat fog nyerni
    első félidő és a 75. perctől kuka a játékunk
    kíváncsi lennék a 3. gólunk előtt mennyit passzoltunk anélkül, hogy hozzáért volna hazai játékos
    talán saf mondta egyszer, hogy a 2 gólos vezetés tud lenni talán a legveszélyesebb előny, ez ma is bebizonyosodott
    3-1 után miért nem akartunk gólt rúgni?
    jól emlékszem, h idén már egyszer eljátszottuk azt, hogy a 90+ percnél szögletet végezhetünk el és kihozunk belőle egy lest?!
    2. helyen vagyunk, 2 pontra a citytől, 3 ponttal az arsenal, 5 pontra a pool, 6-ra a chelsea
  • Jim Morrison
    #35068
    2-3 még 3perc

    Ha x lesz remélem van gaal helye remeg meg ...:/
  • pilboy
    #35067
    made by MoM
  • Paranoia
    #35066
    pfööö....
  • Lópikula
    #35065
    rendesen kivégezték
  • Tyler1
    #35064
    Ha hinni lehet a fb-n keringő képeknek, akkor így nézett ki Shaw már műtét után.
    18+


    2 helyen tört el a lába, legkorábban tavasszal kezdheti meg az edzéseket. Nem akarok ördögöt festeni sehova, de lehet, hogy ez a karrierjében is hatalmas törés lesz.
  • Lópikula
    #35063
    Rizzoli egy barom...Kb Kassai szint.
  • Magic Boy
    #35062
    Jobbak voltunk, kikaptunk van ilyen, de amit Rizzoli művelt az botrányos.

    Miért nem tiltják be ab ovo a becsúszást?
    Utoljára szerkesztette: Magic Boy, 2015.09.16. 19:26:30
  • Tyler1
    #35061
    Ha hinni lehet a híreknek, a kivásárlási összeg 30m font körül van, amit nevetve kifognak fizetni. A klub is tudja, hogy már nem tartható itt, nem is akarják, ezzel a szerződéssel csupán financiális előnyt akartak elérni.
  • Darthmushroom
    #35060
    ha nem jövőre akkor 2 év múlva, az h van kivásárlási ár a szerződésben az elég valószínű

    am engem nem zavart volna h eligazol, engem az zavart h félév alatt nem állt ki és mondta el h ő mit akar. sajtóból meg persze ömlöttek a hírek h nem írta alá a szerződést meg menni akar, csak akkor nem értem miért nem állt ki, köszönte meg az eddigieket és mondta h el h menni akar. ennyire töketlen nem lehet...
  • Tyler1
    #35059
    Azért senki ne ringasson hiú álmokat, hogy ezzel pont került a történet végére, innen megy majd nyugdíjba. Jövőre gond nélkül kivásárolja a Madrid a szerződéséből. Sőt 100%-ig biztos vagyok benne, hogy van egy külön opciós záradék az ő részükre.

    Nálam ez az ember hitelét veszítette ezzel a nyári parádéjával. Tegye még 1 évig a dolgát, amiért a fizetését kapja, de számomra már nem United játékos, hanem egy hoppon maradt Real-os.
  • Magic Boy
    #35058
    David de Gea 4+1 éves hosszabbítása olyan, mintha egy nagy játékost igazoltunk volna.

    Ezért (meg azért, amiket eddig is köszönhetünk neki) róla is két videó:


  • pilboy
    #35057
    azért rangadók terén eddig jól állunk (hotspur, pool), hiszen kettőt nyertünk...
    sajnos a city bemákolta a végén
    jövő héten chelse-arsenal van és city-west ham (ne feledjük a whu idegenben nyert arsenal és pool ellen is...simán)
    mi pedig a sotonhoz látogatunk
  • rooney8
    #35056
    jó kis meccs lett ebből
    első félidőt meg felejtsük el:D
  • Paranoia
    #35055
    nagyon foci van,második félidőben
    Martial
  • Smithie
    #35054
    Na vééégree!
    De Gea signs new contract at United
    Utoljára szerkesztette: Smithie, 2015.09.11. 21:55:04
  • Lópikula
    #35053
    óriási hír, magyarul megszívta a Madrid
  • Darthmushroom
    #35052
    igen, de várható volt úgy h nem távozott. csak a madridisták hihették el h majd ingyen mehet jövőre
  • TomStorm
    #35051
    De Gea aláírt még 4 évre?
  • Magic Boy
    #35050
    Kicsit lemaradtam (mint a borravaló), de inkább én maradjak le, mint a csapat bármiről!!!!!

    A maradék három igazolásunk:
    Memphis Depay


    Sergio Romero


    Anthony Martial

    Utoljára szerkesztette: Magic Boy, 2015.09.03. 19:01:02
  • rooney8
    #35049
    azért ez az állítás több sebből is vérzik