35610




  • ReszegKoldus
    #35128
    Most pont jó lenne a 0-0, nyilván most nem az :D
  • Tyler1
    #35127
    1991 óta nem volt ilyen; így „teszi tönkre Van Gaal az MU tradícióit”
  • Tyler1
    #35126
    A legutóbbi 6 otthoni meccsből 4 gólnélküli volt (a másik kettőn sem volt gólzápor természetesen). Adja az ég, hogy ismét kiszoruljunk a top4-ből, aztán búcsút intsenek ennek az embernek most már. Nevetséges komolyan mondom. Jött volna inkább ide Gary...
  • ffxi
    #35125
    21 kapura lővés ebből 1 ment kapura :D
  • smith09 #35124
    Mata , Fellaini , Lingard - Martial
    teljesen mindegy kik itt a támadók sose fogunk gólt lőni.
  • ReszegKoldus
    #35123
    Szerintem a MU már 2.5 éve nem "top-top csapat".
  • Jim Morrison
    #35122
    :/ :o

  • argo001
    #35121
    Nem szeretem a Unitedet, de Schweinsteiger az egyik kedvenc játékosom, így idén akarva-akaratlanul is belelestem pár United-meccsbe. Borzalmas focit játszik a csapat, minden meccse nézhetetlen. :/
    VG-lal a Bayernnél is voltak problémák...
  • Tyler1
    #35120
    Gyáva foci, gyáva csapat, ez amit VG felmutathat eddig. Labdabirtoklás van, fasza minden. Lehet szidni a játékosokat, de ideigazolhat bárki, pár hét alatt megye3-as formába esik vissza, nyilván szarok az angol focihoz, mindenki szar, mert hát labdabirtoklás van!
    Nem fogok gratulálni ennek az embernek, hogy olyan idényben tartja top3-ban a csapatot, ahol a Leicester vezeti a bajnokságot. A mutatott játék kalap sz*r, nem most, nem pár hete, hanem kb. tavalyhoz képest semmi nem változott. Ül a padon, forgatja a papírokat faarccal. Nézhetetlen lett ez a United. Jól mutatta a jelenlegi helyzetet, hogy a legutóbbi meccsen az utolsó másodpercekben körbepasszolták a félpályát, semmi ívelés, próbálkozás, akármi. Az x az jó eredmény már. Mikor kellett ez a csapatot a saját közönségének támadásra buzdítani? Az elmúlt közel 30 évben talán soha...Idáig.
  • smith09 #35119
    az h az első helyezett ellen x tünk az ránk nézve hízelgő ?! :-D
    a Wolfsburg ellen pedig nyerni kell mert kiesünk.
  • pilboy
    #35118
    veszélytelenek vagyunk kapura
    14 meccsünkből 8 (!!!!!) alkalommal rúgtunk 0 v 1 gólt
    és még csak azt sem mondhatnám, h 20asával alakítjuk ki a helyzeteket és a kapusok kifogják a szemünket is
    volt egy jó szeptemberünk, amikor mind a 4 bajnokinkon 3-at rúgtunk, aztán ennyi
  • attiGT
    #35117
    Leszter játszik úgy, ahogy nekünk kéne, Rooneyt lehet védeni de a tények és amit hétről hétre mutat magáért beszél...neki már nincs helye egy top-top csapatban. Tavaly se volt jobb de lőtt gólokat, szépeket is, idén már az sincs...
  • Jim Morrison
    #35116
    Vardy 11/11
    Azert az szep
  • pilboy
    #35115
    legalább marci mellett lenne még egy lendületes játékosunk

    bl-ből csak az utolsó 20 percet láttam, bár ne értem volna haza arra se
    észrevettem, h amikor lehetőségünk lenne kontrázni 3 v 4 védőre rávinni a labdát, rooney megáll a labdával és megvárja a többieket (vagy inkább az ellenfelet, hogy visszazárjanak???), h biztosan mindenki hozzáérhessen a labdához mielőtt kapura indulunk
    csak nekem tűnt fel?
    vagy miért van ez?
  • Jim Morrison
    #35114
    eléggé nagy szerencse gól volt az utolsó...
  • Jim Morrison
    #35113
    Szép gesztus.
    Tippej eredményre?
    0-2
  • pecásss
    #35112
    A magyar válogatott 1964 és 1972 után újra kivívta a szereplést az Európa Bajnokságon! Ha te is nagyon várod már, csatlakozz hozzánk, és hangolódj velünk!
    Oldalunkon minden nap egy érdekes infografikát közlünk a magyar válogatott és az Európa-bajnokság történetéről, valamint érdekes elemzésekkel és informácikkal jelentkezünk egészen a francia tornáig

    https://www.facebook.com/magyarorszagazebn/
    Utoljára szerkesztette: pecásss, 2015.11.21. 13:16:23
  • Jim Morrison
    #35111
    jöhet :D
  • Paranoia
    #35110
    5 évre írna alá a Unitednél
  • smith09 #35109
    Az első gólnál mint ha egy 15 évvel ezelőtti pillanatkép lett volna. :)
    Beckham bead - góóól !
  • Jim Morrison
    #35108
    Beckham amilyen jól focizik most, manutdban még simán játszhatna :D
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.11.14. 18:11:04
  • Lópikula
    #35107
    erős 0-0 kapura lövés nem volt :D
  • rooney8
    #35106
    minthogy a nevemből kiderülhet, ő a kedvenc játékosom, de én sem vagyok teljes mértékben elégedett vele. hajt, rohan, küzd, védekezik, támad, de valami hiányzik belőle. pár évvel ezelőtt sokkal jobban ment neki a játék.
  • pilboy
    #35105
    legalább erről is le van a gond :D
    elég lesz a triplázás

    rooneyt ideje lenne pihentetni, helyén martial sokkal hasznosabb!
    félelmetesen gyenge a támadójátékunk. ha pedig mégiscsak sikerül odajutni, akkor a befejezések még annál is gyengébbek
  • rooney8
    #35104
    hát ligakupát már nem nyerünk:D szép tizik voltak
  • ReszegKoldus
    #35103
    Látszik sokat gyakorolták a büntetőrúgást... :D
  • pilboy
    #35102
    az utóbbi időben nem szokás befújni a jogos tiziket nekünk :)
  • pilboy
    #35101
    az első félidőt jó lesz elfelejteni. rooney sehol nem volt ismét egész meccsen. egyszerűen megjátszhatatlan
    a 2. félidő már jobb volt, ott akár nyerhettünk is volna
  • Smithie
    #35100
    Szánalmas ez a "védelem"...
  • Paranoia
    #35099
  • pilboy
    #35098
    pedig eskü nem beszéltem lvg-vel
  • smith09 #35097
    neymar ne. akkor már inkább kane. nehogy már azért vegyük meg mert sok mezt ellehet adni belőle..
  • Paranoia
    #35096
    G.Bale?! nem kell az ide.
    Csatár kell!Talán jövőre meglesz Neymar.link
    Meg egy rio ferdinand 2.0
  • smith09 #35095
    Hétvégén az Everton ellen idegenbeli meccs. Hát ez megint nem lesz könnyű.
    Én elhiszem ha világ minden részéről kell játéksokat igazolni, h Argentínától kezdve. Spanyolországon keresztül Fnaciaországban is nézzék a meccsünket, de most komolyan ennyi pénzből tényleg nem tudtak volna nyáron más csapatot összehozni. Ha már ennyi pénzt elköltöttünk nyáron azért G Bale mindenképpen vle igazoltam volna. vagy Kane - t előre.
  • Lópikula
    #35094
    mondjuk védelem
  • Smithie
    #35093
    Nem tudom mi kell még, hogy összeálljon ez a "csapat"... LvG lenne kevés? Moyes-ra is ezt mondták...
  • Darthmushroom
    #35092
    Ő elméletileg hétvégén sérült volt
  • pilboy
    #35091
    egyébként mi a helyzet herreraval? rooney helyén el tudnám képzelni... idén egyetlen jó meccse volt
    depayt is pihentetni kellene, mert az első 3-4 meccse óta sehol sincs
  • cypher
    #35090
    olvastam,nem is offense-nek szántam,tényként írtam.
  • pilboy
    #35089
    nem mondtam, h nem volt megérdemelt... sőt... nálatok még gratuláltam is