90
Psx Rip Játékok futtatása Pocket Pc-n
  • themiddleF
    #90
    hali!én is szeretnék netezni a PDA-mal...egy wifi-vel tudnék?és ha vennék, simán fognám a wireless sugarat ahol lehet?mennyibe kerül egy wifi??
    a másik, hogy hogy tom megoldani, hogy a windows wordben szerkesztett dolgok-függvények, ábrák...a pda-n is láthatóak legyenek?
    köszi, csokitronn
  • Inquisitor
    #89
    PSP-re van Mobile Windows emu, az nem jó? :)
    Meg most hivatalosan PSX emu is lesz ...
  • Keresztapa24
    #88
    Valaki nem tudja hogy a PS milyen képfájlokat tud megjeleníteni? És hogy milyen progival lehet átkonvertálni ha át kell egyátalán a jpg formátumú képeket.
  • NormalisEmber
    #87
    Én már nem annyira, de lehet hogy tudok segíteni.
  • TopGun
    #86
    Hi! van itt meg valaki aki aktivan PDA-zik?
  • zippofcy
    #85
    Engem inkább PDA emulátor érdekelne PS2re.
  • NormalisEmber
    #84
    Kipróbáltam végre a xscale cpuscaler és láss csodát,egész játszható lett a psx emulator.Tegnap vonaton legalább 2 órát final fantasy taktics-oztam.
  • Adi
    #83
    De nekem kell a 00-ból pár file.. és a rar kéri is a 00-át de baszik ki tenni a fileket!!
  • Devla
    #82
    Ugyan en nem toltottem le, de a hibauzenet szerint a .r00 fileal kezdeted a kitomoritest, a .rarral probalkozz.
  • Adi
    #81
    Nekem pedig nem egy.. Te hogy csináltad??
  • Alien!
    #80
    mennie kell,nekem is ment...
  • NormalisEmber
    #79
    Próbáld meg winace-el(http://www.winace.com/)
  • Adi
    #78
    Nem.. rendes pc-n winrar-ral...
  • NormalisEmber
    #77
    Nem lehet hogy te a pocket pc-n akarod kicsomagolni?Mert én erről inkább letennék.
  • NormalisEmber
    #76
    Én is kipróbáltam és a winace vígan kicsomagolta hiba nélkül.Szerintem próbáld meg még1X.
  • NormalisEmber
    #75
    A snailst letöröltem mert nálam nem fut(az ftp pedig most nem műxik)
  • Adi
    #74
    Pff.. egyszerűen nem találom nagyon sehol...
    Tényleg ezt a snails game-t nem tudnád még elküldeni nekem?
  • NormalisEmber
    #73
    Tőltssd le máshonnan.
  • Adi
    #72
    Nem tudom kitömöríteni ezt rendesen: ! E:\POCKET\Sam & Max\SAMMAX.R00: SAMMAX\SAMNMAX.SM1 kibontásához a műveletet az előző kötettel kell kezdeni
    ! E:\POCKET\Sam & Max\SAMMAX.R00: CRC hiba a SAMMAX\MONSTER.SOU-ban. A fájl sérült
    ! E:\POCKET\Sam & Max\SAMMAX.R00: CRC hiba a SAMMAX\README.TXT-ban. A fájl sérült
    ! E:\POCKET\Sam & Max\SAMMAX.R00: CRC hiba a SAMMAX\PAS.WDR-ban. A fájl sérült
    ! E:\POCKET\Sam & Max\SAMMAX.R00: CRC hiba a SAMMAX\SB16.WDR-ban. A fájl sérült
    ! E:\POCKET\Sam & Max\SAMMAX.R00: CRC hiba a SAMMAX\SBCLONE.WDR-ban. A fájl sérült
    ! E:\POCKET\Sam & Max\SAMMAX.R00: CRC hiba a SAMMAX\SBPRO.WDR-ban. A fájl sérült
  • NormalisEmber
    #71
    A 2210-esen viszont ha jól tudom többféle memória foglalat van
    úgyhogy érdemesebb ezekkből a 6in1-ből választanod.(szinte mindegyik számtech boltban,digitális fényképezőgépekkel foglalkozó üzletben és bevásárlóközpontban lehet kapni őket)
  • NormalisEmber
    #70
    Második kép még1X

  • NormalisEmber
    #69
    Naszóval:a kártya olvasó nemcsak a gyorsaságért kell de ha nagyobb fájlokat(mondjuk 100mbyte) akarsz másolni a gépre akkor sokesetben a töltés a felénél vagy még hamarabb megáll és lefagy.+Amint már említettem sokkal gyorsabb is.(5-10X)
    Például:


    vagy ami nekem van(persze nem ilyen de 6 in 1-es azaz 6 tipusú kártyát tud befogadni):

    [IMG]http://www.cluboverclocker.com/reviews/usb/crucial%5F6%2D1%5Fcard%5Freader/IMAGE008.jpg[/IMG

    Ezeknek az ára úgy 3000-től a csillagos ég,de persze a 3-4ezer forintos is bőven megteszi]
  • Adi
    #68
    Amúgy ez a kártya olvasó ez mi? Vagy ezt mennyiért lehet beszerezni? Kép esetleg?
    Mennyivel gyorsabb?
  • NormalisEmber
    #67
    Ezt csak úgy általánosságban szúrtam be,mert szerintem a wince
    alap file kezelője elég gagyi.
  • Adi
    #66
    "File kezelőnek erősen ajánlott a Resco Explorer (fennt van az általam megadott ftp-n a soft/system tools-ban)"
    Ez nekem szólt??? :)
  • Adi
    #65
    Jelen pillanatba még mindig szedi a dolgokat. Az emukat meg a romokat!!:)
    10kb-tal!:)
  • NormalisEmber
    #64
    Amúgy érdekességképpen pihentagyú készítőktől:WhisRaider ami nem más mint egy fütyüléssel irányítható space invaders.
  • NormalisEmber
    #63
    +Általában minden amit a Resco csinál,az minőségi cucc(picture viewer,audio recorder stb..)
  • NormalisEmber
    #62
    Egyébként egy jó tanács:mindenképpen használjatok valamilyen kártyaolvasót.Legalábbis nálam 50-60Mbyte-nál nagyobb adatokat
    kínszenvedés volt átmásolni a bölcső segítségével.(a pdamania oldalán is ajánlották)

    +
    File kezelőnek erősen ajánlott a Resco Explorer (fennt van az általam megadott ftp-n a soft/system tools-ban)
  • Adi
    #61
    Ez mitől lehet? Remélem a nagy pc reset segít... !:)
  • Adi
    #60
    Azzér!:) ennyire hülye ne legyek már!:)
  • NormalisEmber
    #59
    Sorry,elnéztem,tényleg a pocket pc-s kell(véletlenül összekevertem)
  • Alien!
    #58
    kösz...úgy néz ki beizzitottam....
  • Adi
    #57
    Nahát marha jó!
    Most meg nem láttom a pocket pc-men az adatokat a gépemről. Expoler-t megnyomom és semmi.. fhuu ez mér van?
  • Adi
    #56
    Nem a pocket pc ARM kell?????
  • NormalisEmber
    #55
    Gondolom valami forráskód szerüség ,de neked úgyis csak a HandheldPC ARM binary-t kell leszedned

  • Adi
    #54
    Sourc Code az mire való?
  • NormalisEmber
    #53
    Elnéztem:

    monster.sou=2.15Mbyte
    samnmax.000=8.82Kbyte
    samnmax.001=12.7Mbyte
    samnmax.s00=76.4Kbyte
    (ezeket már a wince-s file explorerrel néztem meg az elöbb mindössze a .000 és a .001-et kevertem össze(a méretüket)
  • NormalisEmber
    #52
    1Xrü : Fogod letöltöd a scumm keretprogramot,felteszed a ppc-re(nem kell installálni).Ezután csinálsz a játéknak egy könyvtárat(a scumm leírásában benne van hogy melyik játékhoz milyen könyvtárat kell csinálni),legvégül felpakolod a könyvtárba a játékhoz szükséges fájlokat(ha jól emlékszem 1-2 játéknál némi fálj átnevezés is szükséges)

    Pl.a sam&max-nál :
    Monster.sou(2256Kbyte)
    samnmax.s00(0.78Kbyte)
    samnmax.000(13358Kbyte~13.5Mbyte)
    samnmax.001(0.09Kybte)
    A többi(exe,txt stb.) nem kell hozzá
  • Alien!
    #51
    egyébként ez a pocketscumm hogy működik???? Kell hozzá vmit variálni a sam & maxen,vagy eccerűen csak elindítom kártyáról?