1741
  • joebacsi
    #1421
    shad bannervideó
  • joebacsi
    #1420
    nyugi, csak később a végén végez vele az egyik bekattant szeretője...érdekes halála egy főnöknek, de végül mégis így történt :(
  • Fenrir
    #1419
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azon amúgy jót röhögtem amikor a hatodik évad vége felé Tony elvitte Paulie-t hajókázni, rögtön jöttek a flashback-ek Pussy kinyírásáról :D Paulie nagyon be volt szarva :D
  • bakvarnyu
    #1418
    na jó hazudtam, a dagadt kályhacsőseggű vitó lesz a főnök, és Silvió lesz a köcsöge
  • SHADOWEYES7
    #1417
    Amugy tényleg történik vele komoly baj, és Moltisanti lessz a főnök :((
  • OrioN the S
    #1416
    kapjátok be :D engem ez mentálisan is érint :D
  • SHADOWEYES7
    #1415
    Nyehehee, mindent elhiszel?
  • OrioN the S
    #1414
    neeeeeeeeeeeeee :( bazeg... ez most fájt.
  • bakvarnyu
    #1413
    Hát de sajnos meghal:( Silvio lesz az utód.
  • OrioN the S
    #1412
    megnéztem a 6. évad első részt. most nincs időm a másodikra.. ugye nem hal meg? :| gondolom nem ,mert főszereplő ,de kicsit befostam az első rész végén...
  • Met
    #1411
    Remélem lesz, bár eléggé megritkították a népet a végére :D
  • SHADOWEYES7
    #1410
    Hátha lessz folytatás, nem volt egyértelmű a vége.
  • Adam5
    #1409
    Mai rész RTL-en:

    "Én is feldugnék neki valamit...persze nem a farkamat, hanem a pisztolyomat!"

    Rotfl Paulie

    Ezek a Vitos részek kikészítenek...tényleg ennyire rákell menni ennek a szerencsétlen -nek a nyomorára :/? Ink mutatnák Junior-t vagy Johnny Sack-et. Ja Sackel kapcs, a múlkori rész nagyon durva volt. Keményen elkúrták a lánya esküvőjét a végén :S.
  • joebacsi
    #1408
    dec ól folksz :)

    tényleg jó a snitt a végén, én is elviselnék még pár évadot, dehát vége :(
  • SHADOWEYES7
    #1407
    Szétb@sz az ideg, végig néztem a 6. évadot, és kész vagyok a végétől :((
  • Gudakes
    #1406
    a mailom lemaradt, bocs:
    [email protected]
  • Gudakes
    #1405
    Sziasztok!
    Ha valakinek kell a sorozat, csak nyugodtan szóljatok, minden rész megvan.
    Egyébként más sorozatok is vannak (elég sok), de ez a kedvenc! :)
  • BlackShadow
    #1404
    nos, én is végeztem a sorozattal:) nagyon faszányos volt!
  • BlackShadow
    #1403
    most tartok ott.. hát bazzeg ekkora lyuk tényleg létezik ??? :D
  • BlackShadow
    #1402
    én csak tegnap kapcsolgattam azt találtam rá reteken a 6. évadra.. én jelenleg az 5. felénél járok, és belenéztem, h megsasoljam a szinkront. elég rémes :D AJ-nek még úgy ahogy passzentos, a többi nagyon durva.. főleg Paulie-nak
  • prezi
    #1401
    tuti.
  • ChevyG #1400
    ez nekem kimaradt:S (de nem mostanában néztem)
    Tuti, hogy 1 sorozatott nézünk?
  • Magoo
    #1399
    A tegnapi részben elég morbidnak gondolom azt hogy Tony-nak totál nyílt bazi nagy seb van a hasán, és a doki minden maszk és steril szoba nélkül belenyúlkál a beleibe! Mondja valaki hogy ez is csak az álom része volt, mert szerintem ilyen nincs...
    Végig meg tudtam különböztetni Tony álmát és a valódi korházas jeleneteket, ám itt keményen összemósodott sztem....vagy tényleg van ilyen???? A fejem átférne az a nyitott seben bakker....és a belei nagy totálban látszódnak...kizártnak tartom....
  • hoseman
    #1398
    a festő illetve tapétázó szakembert-a sportboltos sógorát-azt igen;azt 'lerántotta' volna..no de a papot??...Az csak ilyen plátói lófasz volt..
    Különben meg szerintem a kölykök fontosabbak neki mint a lovetta...pontosabban a kölykök miatt fontos a lovetta...a család,a család,a család!!
    Kárméééla forevőőőőr!!!
    (különben tényleg jó lenne szarni egyet a Bingben! Na nem a szarás 'élménye' miatt,hanem mert akkor személyesen láthatnám a bárt ahol forgattak..)
  • ChevyG #1397
    GY.P. HARC!!!!
  • Winz
    #1396
    Szétnedurranjon az agyad bazmeg.
    Orrbaszájjba szopatja a kurvákat,milyen sületlenségről beszélsz,és erről eddig tudomása sem volt a nejének?
    Kurvára részlet kérdés kijé a bár,úgy jár oda mint te szarni.
    Kármélát meg csak a lovetta érdekli,még a papot is leszopta volna.
  • hoseman
    #1395
    Winz!
    Tonynak sztriptízbárja??...Lemaradtál egy Carmelányi orrhosszal..
    A Bing Silvió bárja..
    A többi sületlenségre amit összeírtál reflektálni sem érdemes..
  • Winz
    #1394
    A legunszinpatikusabb szerepet kétségtelenül Carmela kapta,álszent,álnaív,pnzár,ráadásul a krumpli orrával úgy néz ki mint egy paprikajancsi.
    Érdekes volt látni mikor bekattant a letört műköröm láttán,amit Toni zsebében talált.Nemtom feltűnt-e neki,hogy Toninak már "serdülő gyerekkora óta" sztriptízbárja van.
    A másik meg hogy Furiót seperc lefurujázná.
    Én szó nélkül savasordóba tenném,még élve,hadd szokja

  • Met
    #1393
    Segítség
  • Lyana
    #1392
    Sziasztok! Nagyon nagy szükségem lenne a Maffiózók 6. évadjára! :) Kérlek ha vki tud segíteni írjon: [email protected] Légyszi segítesetek! :)
  • ChevyG #1391
    minek xarakottok a rötölöklubbal?????????!!!!!
  • mark oh
    #1390
    a leg tuttib sorozat,az sem érdekel ha hajnali 3-kor adják le.mindig megnézem
  • Winz
    #1389
    Majdnem befigyelt a mackós pizsifelső
  • Winz
    #1388
    Ilyen sem volt még,23.35-kor kezdték.

    A szinkronhangok kíválók egytől egyig,igaz az eredetiben Tony többet bazdmegol,ami itt finom fordításban így szól"basszonmeg egy talicskamajom".

    Hé Poly mikor is kezdődik a csillagszületik?

  • Lyana
    #1387
    Sziasztok! Nagyon nagy szükségem lenne a Maffiózók 6. évadjára! :) Kérlek ha vki tud segíteni írjon: [email protected]
  • joebacsi
    #1386
    a TorrentTV-n, ott majd tuti épkézláb időben adják :)
    (abba meg nem mennék bele, hogy mekkora vétek egy ilyen sorozatot szinkronosan nézni, mert ott aztán már tényleg tombolnának az érzelmek :))
  • Winz
    #1385
    Értelem és érzelem

    Ha nem az RTL-en akkor hol nézzem meg szinkronosan a 6.évadot ecsém?
  • joebacsi
    #1384
    ki a f*szt érdekel a retekklub? :)
  • Winz
    #1383
    23:35
    Maffiózók (am. filmsor., 66. rész, 2006) (16) - Csak tagoknak.

    Fejemet rá hogy éjfél előtt nem kezdődik el,az RTL mindig csúszik min fél órát.

    Volt olyan rész tavaj amit 01.30-kor adtak a szopósok
  • sajtosrolo
    #1382
    Nem, igazából nem szeretem a sok lövöldözést, verekedést, csak arra számítottam, hogy ebben sok lesz.:) Ezért esett erre a választásom, mert akkor olyanhoz támadt kedvem: Maffiózók, ők biztos ilyenek.:) De nem temettem el, sőt! Köszi a válaszokat, nézem majd tovább!