1741
  • joebacsi
    #1381
    épp az ilyen "tony szuszogása fél órán keresztül" -ök miatt zseniális ez a sorozat :)
    ha agyatlan, tömény akció a szived vágya, akkor nem ez a sorozat való neked
  • bakvarnyu
    #1380
    tényleg nem valami pörgős alig karatéznak benne lövöldözés is elvétve van csak Chuck Norris se játszik benne úgyhogy hanyagoljad
  • ChevyG #1379
    ááá, szar sorozat, most, hagy abba, amíg csak 50 percet pazaroltál rá a drága idődből!
  • sajtosrolo
    #1378
    Megnéztem az 1x01-et pár napja, és nekem elég unalmas volt. Másra számítottam a címe alapján. Később "pörgősebb" lesz, adhatok neki még esélyt?
  • prezi
    #1377
    jeee
  • ChevyG #1376
  • Met
    #1375
    nekem nem annyira mert már láttam az egészet :)
    az lenne a jó ha folytatnák
  • FrezeR
    #1374
    jó hír!:)
    itt a 6. évad
  • Gudakes
    #1373
    Sziasztok!

    Ha valakit érdekel, a Maffiózók első 5 évadja, nálam beszerezhető!
    [email protected]
  • Fenrir
    #1372
  • öcsi91
    #1371
    Az előbbihez cimem [email protected].
  • öcsi91
    #1370
    A fűrész4-hez illetve a kaptár3-hoz kellene felirat,illetve szinkron ha van,honnan lehet letölteni és hozzáfüzni a filmhez,segitsetek,előre is köszi.
  • sb1
    #1369
    Talán egy két darabot lehet majd találni, bár nem hiszem, sajnos nálunk a magyar adókkal együtt biztosan lenne 2* annyi...
  • FrezeR
    #1368
    köszi! vajon itthon lesz ez igy kapható? kétlem de hátha..:)
  • sb1
    #1367
    Itt tudsz nézegelődni...
  • bakvarnyu
    #1366
    és még pisztojot is adnak
  • FrezeR
    #1365
    wow hol? mennyi? miért?
  • ProGabe #1364
    jajanyám!kell!most! :)

  • OrioN the S
    #1363
    Hi! Segítsetek légyszi! A Maffiozok 5x07 (Nulla Eskuvo, Sok Temetes) epizód végén van a zene a,mi a bárba megy. Nem tudjátok véletlenül ,hogy mi a címe?
  • bakvarnyu
    #1362
    ezt már leírták előtte kb. öten szóval enm értem minek problémázni
  • bakvarnyu
    #1361
    én júniusban már végignéztem, most megitn elkezdtem elölről
  • Fenrir
    #1360
    Máskor használd a spoiler taget.

    [spo.iler] Spoiler szöveg [/spo.iler]

    Értelemszerűen a 2 szóban a 2 pont nincsen benne amikor használod.
  • Rudee360
    #1359
    Hello all. (AKI MÉG NEM FEJEZTE BE NE IS OLVASSA EZT EL!!!) Én azt hittem a végén amikor a feketeség lett hirtelen hogy vki elbaszott vmit... aztán gondoltam csak nem, de most akkor mivan? Már vagy 3 hete végeztem vele és esküszöm mindennap eszembe jut a sorozat annyira imádtam, és mots így elkezdtem agyalni hogy télleg ennyi...Mert azon kívűl hogy Sil kómában van és Chrissy meghalt szép és jó vége lett...Jah és az a tag aki a Meadow előtt jött be nem volt gyanús senkinek? Mert nekem kurvára, nha mind1 befejeztem.
  • Fenrir
    #1358
    Nah én is végigtoltam a hatodik évadot. A befejezése eléggé érdekes lett :)
  • Hoz_Hun
    #1357
    Kissé megijedtem, hogy rossz verziót töltöttem le, de akkor ezek szerint a 21 tényleg ilyen "lecsapottan" fejeződött be?
    Nekem ebből az jött le, hogy amikor belépett Meadow az étterembe, Tony elájult és ezért van a hirtelen snitt, mert azt érzékeljük amit Tony. Az meg hogy felkel-e belőle ránk van bízva. Vagy rosszul gondolom?
  • Met
    #1356
    nincs hír az esetleges folytatásról?
  • bakvarnyu
    #1355
    Mi lenne ha angol felirattal néznéd én szoktam olyat, divxsubtitles.net-en talán van is hozzá.
  • joebacsi
    #1354
    ezek is szinkron alapján lettek bepötyögve, csak angolul kezdtem el nézni, és nem akarok szinkronosra váltani (sorozatoknál amúgy se nagyon szeretem a szinkronokat, viszont itt csak hallás után elég gyakran elveszítem a fonalat)

    felirat.hu-sok egyébként elég kretének, nem hiszem el, hogy 1 sql táblát 1 hét alatt nem voltak képesek átmenteni egy másik szerverre...hosszúpuskán meg nincs sajna, csak a 6dik évad :(
  • bakvarnyu
    #1353
    Nekem az szinkronizáltan van meg.
  • joebacsi
    #1352
    sziasztok, nincs valakinek véletlenül felirat az 5x10, 5x11, 5x12, 5x13-as részekhez?
    feliratok.hu-ra nemrég felkerültek, de az elérhetetlen már egy ideje
  • bakvarnyu
    #1351
    JA!
    Meg érdekes junior mennyire barátságos fickónak néz ki itt alig ismerni fel:
    http://youtube.com/watch?v=KjhZb9UOj4c&mode=related&search=
    A filmben sztem egyszer sem mosolygott.
  • Reyes
    #1350
    UP!

    Kedvenc zeném a sorozatból

    Mikor is szólt?:)
  • Met
    #1349
    kutyaharapást szőrével
  • bakvarnyu
    #1348
    na meg az mekkora amikor Antony Junior bánkódik mert lekoccolt a csaj,
    erre Tony bemondja a tuti gyógymódot: eredj, szopass egyet
  • LeslieD
    #1347
    De meghalt a topic srácok
  • rekettyes
    #1346
    torrent
  • Moltisantini
    #1345
    Sziasztok!

    Nagyon kellene az utolsó évad, mivel a 12. részig jutottam a többi pedig hiányzik a gyűjteményből.

    Szóval ha valaki tud nekem segíteni, hogy, hogy tudnék hozzájutni akár postán, akár letöltéssel az legyen kedves az alábbi mail címre küldjön infot!

    Előre is köszönöm!

    [email protected]

    -ni
  • Met
    #1344
    és milyen igazuk van :D
  • bakvarnyu
    #1343
    A tárgyalás marha nagy:

    - Még valami: Kinyírtad a sógoromat.
    - És?
    - A nővéremről van szó, valahogy kárpótolni kell.
    - Mondasz egy összeget?
    (Kézfogás)

  • léry
    #1342
    a zene szövegéből az utolsó mondat amit érteni lehet a "don't stop" :O
    áh, biztos nincs semmi jelentése... :) amúgy én is azt hittem, hogy vmi tré verziót fogtam ki és azért lett ilyen hirtelen vége. érdekes dolgokra jönnek rá különféle fórumokban egyesek, tetszik pl az elgondolás azzal kapcsolatban, amit bobby mondott a hajón: "lehet észre sem veszed amikor megtörténik" .. bár ez alapján kissé gáz belegondolni, hogy lelőtték az egész családot, meg különbenis, annak mi értelme lett volna, kiknek lett volna érdeke? az étteremben látható gyanús alakokról mit tudunk amúgy? nem láthattuk őket korábban? én azt hittem FBI-osok, de ezekszerint nem..
    ha feltételezzük, hogy azért sötétült el a kép, mert magát a sorozatot nyírták ki, vagy esetleg a nézőt (lásd bobbys szöveg) akkor viszont furcsa, hogy a carlos, beköpős szálat ennyire elhanyagolták. a hangulat egyébként zseniális volt.. a tárgyalásos jelenet, meg az elején tony és paulie a reptéren... brr.. persze mondanom sem kell, hogy a végén a parkolós jelenetnél már majdnem infarktust kaptam.. :)