1741
  • VIG0
    #581
    Szinkronnal sztem úgy 10-15 körül lesz /évad.
  • atomanty
    #580
    még a negyedik sem :(
    de nem 1 olcsó dolog ahogy néztük itt nemrég 25/évad szinkron nélkül
  • Jericho
    #579
    Hi All!

    Az 5. évad kijött már DVD-n (itthon)???
  • Iwant2Belive
    #578
    nem kár, mert ahogy elnéztem a képeket illetve ismerve az ilyen koncepció mellett készített játékokat, iszonyat gagyi lesz szeritnem.
  • VIG0
    #577
    Kár h PC-re nem lesz.
  • FrezeR
    #576
    kis érdekesség:
    off:

    "The Sopranos - Maffiózók, konzolra


    Már csak idő kérdése volt, hogy az HBO világszerte híres gengszter-sorozata mikor támadja be a videójáték piacot, a THQ pedig úgy döntött, hogy az E3 előtti felfordulásban lövi el egyik nagy meglepetését: videójáték készül a Sopranos-ból. Az Xbox360-ra és PS2-re szánt akciójátékban a Philadelphia és New Jersey rivális családai között dúló háború közepén találhatjuk magunkat, méghozzá Tony Soprano szolgálatában. A maffia ranglétrát végigmászva a jól ismert szereplők (Paulie, Silvio, Christopher) és helyszínek (Bada Bing, Vezuvio) is visszaköszönnek majd, a hangokat pedig az eredeti színészgárda biztosítja majd. Megjelenés még az idén, bővebb tájékoztatás az E3 során.
    Update: kép érkezett, a galériába tereltük. Tony feje úgy néz ki rajta, mint egy amorf gumitömlő."

    info: 576 Online

    on:
  • Bucser
    #575
    Mert isten létezik? Na szóval ne kezdjünk bele a fejtegetésbe...
  • Fenrir
    #574
    Barreni erdő:

    Crhis: -Lehet, hogy éppen vadászik ránk!
    Paulie: -Mivel? A farkával?

    :D
  • Iwant2Belive
    #573
    "távol keleti misi-mese"
    Látom megszólalt a vallásteológus...
    Itt durvára irreleváns, hogy milyen vallású Tony, (az hogy te milyen vagy végképp), a rendező igy oldotta meg az adott helyzetet és kész.
  • Vándorsólyom
    #572
    én is, Tony is katolikusok vagyunk, reinkarnációban nem hiszünk, mert nem is létezik. távol keleti misi-mese.
  • VIG0
    #571
    Az a kastélyos jelenet döbbenetes volt. Qrvajól kitalálták.
  • Iwant2Belive
    #570
    Most őszintén ti milyen magyarázatot vártok arra a Kevin Finnerty szálra? Szerintem ezen nem kéne sokat agyalni, ez nem a Lost és ez sem egy flashback volt amire mindenfélre rejtélyes magyarázatokat kéne keresni... Az egész Kevin Finnerty dolog nem volt más mint Tony élet és halál közti lebegésének, vívódásának metafórája vagy ha jobban tetszik jelképes bemutatása sőt Tony lelke már át is szállt egy másik testbe mert annyira közel járt a halálhoz (reinkarnáció ugye), mikor megérkezett ahhoz a nagy kastályhoz ahol egy csomó már halott rokona ismerőse volt na az volt maga a halál kapuja ahova ö aztán nem ment be. Szerintem amugy jó volt ez a megoldás, Tony kómában feküdt az agyában szerepe gyakorlatilag az elsö 3-4 részekben nulla volt, a készítők igy oldották meg, hogy mégis lehessen látni őt ezekben az epizódokban, mégsem vehették ki több részre a főszereplőt csak ugy, hiszen az csalódás lett volna sokaknak... Valakinek ez a kicsit elvont elgondolás tetszik valakinek nem, de ebben ennyi a logika semmi több, ettől a száltól ne várjatok többet, próbáljatok néha kicsit elvonatkoztatni.:)

    Barrnei erdő tényleg az egyik legjobb rész vitán fellül. Mikor Pauli felköti a lábára azt a rongyot Chrisy pedig: "Az új Bruno Magli design" :D
  • Vándorsólyom
    #569
    hát azt valahogy még eltűri az ember, hogy azt nyitottan hagyják, mármint az oroszt, de az beleillik az egészbe, és maga a rész is aköré épült... amúgy a kedvenc részem, attól jobbat még nem láttam.

    Ez a Kevin finnerty ügy kibaszottul nem illik ide, nincsen semmi logikája, és elég sok időt elhúztak vele. talán két részben is nyomták azt a vonalat.

    meg az sem tetszik, hogy néha egyik részről a másikra csak úgy beugranak új szereplők.

    visszatérve a Barreni erdőre:
    még mindig elfog a nevetés ha eszembe jut Paulie-nak a hangja, amikor már kész van, és kérdi, hogy a ketcup amit találnak: "nem romlott?" "vamn még?" szerintem az egész sorozat szinkronja nagyon el lett találva. a főbb szereplőké különösen.

    ja, és mégegy észrevétel:
    http://www.hbo.com/sopranos/img/episode/season02/ep14_bigpussy.jpg
    ez az autó egy 1980-as Buick Riviera 5.7 V8 kiráááááály www.v8cars.hu
  • Vándorsólyom
    #568
    nem tudom, én már rászántam magam, és felirat nélkül nézem :)

    néha idegesít, hogy tony olyan bunkón beszél, többször vissza kell tekernem
  • Iwant2Belive
    #567
    az 5. rész feliratával tényleg nincs valami rendben. Nekem nem huzta be a feliratot egyáltalán, bármit csináltam vele. Az srt-t átkonvertáltam sub-ra és tökéletesen megy.
  • il Dottore
    #566
    Nekem tegnap este PC-n az összes Ő és Ű betű elmászott más karakterre a 6/6-ban.
    Ma tök ugyan az a sub, ugyan azon a Media Playeren már jó...ilyet még nem láttam.
    A te esetedre sincs sajnos tippem. :-(
  • il Dottore
    #565
    Gondolod, hogy lesz ennek még utózöngéje?
    A ruszkiról sem tudtuk meg mi lett vele az erdőben...
  • il Dottore
    #564
    Már kint is van a 6/6 a reteksubon.
  • VIG0
    #563
    hi

    Asztali divx-es dvd-n nézem az s06-ot. Eddig semmi gond nem volt a felirattal de az 5. részben kiírja a számokat is (pl 00:01:33,383 --> 00:01:36,520 )
    És így hibásan jeleníti meg a szöveteg is. Szám.gépen jó a felirat. Csak ennél az egy résznél fordult elő. Mi lehet a gon?
  • Vándorsólyom
    #562
    ahhoz túlságosan is sok időt vontak el a Kevin Finnerty szállal, hogy most csak úgy abbahagyják minden nélkül. EZ nagy hiba.
  • il Dottore
    #561
    Már csak hangyafasznyit kell várni...
  • Silvio
    #560
    u, mikor jön ki a 6.részhez a felirat?
  • ChevyG #559
    ma megnéztem a S6E01-et, hááát, fúrcsa. lehet hogy a felirat miatt nem tom
  • ChevyG #558
    idős, agglegény szerintem ez a közös bennük
  • atomanty
    #557
    mert Paulie az mért nem az? sztem ők direkt azért lettek csinálva hogy fiatal meg 1 öreg és valamiféle párhuzam van köztük, nah meg ellentét :D
  • ChevyG #556
    a Pesci karakter az Chris (ne azt nézd hogy fiatal!!!)
  • atomanty
    #555
    hát nem tom :) sztem pont Sil és T akit nagyon elrontottak, Paulie még az 1etlen aki megkapta a Joe Pesci karaktert hozzá még 1 hasonló szinkront is társítottak de a többiek....
    Carmela is nagyon gány szvsz
    de ha valaki megnézi a Goodfellas(Nagymenők)filmet akkor az után értékelni fogja a maffiózók szinkronját is az mondjuk tuti, mert ott amit Joe Pesci kissrác hangjával és amit Robert de Niro kapott hát azt nem tudtam hova tenni...
    eredeti az igazi(kitudja lehet mg 1 kis nyelvtudás is ragad rám közben :D
    ), és szinkronosba sztem is egyedül csak a Bud Spencer Terence Hill filmek a jobbak az eredetinél
  • winnie
    #554
    ez szubjektív, vagyis nem. szerinted jó, más szerint nem. szerinted sil a legkirályabb, atomanty szerint ő a legszarabb. nyilván a szink nem ér fel az eredetihez, de nem rossz, csak a fordítás ne lenne gagyi.
  • ChevyG #553
    van amit érdemes
    van amit nem
    van amit mindegy, hogy szinkronnal nézed vagy sem, de a mafiozoknak nagyon jok a hangja hidd el
  • ChevyG #552
    bazzz!!! pont Sil a legnagyobb az egészbe!!!
  • winnie
    #551
    szerintem is tipikusan közepes a szinkron, sajnos tony hangja nem eredeti, hanem nagyon elcsépelt, mindenhol hallható hang (irány a hallmark:) - a gond inkább a magyar szöveggel van, ami sajnos nagyon dilettáns, a sorozathoz nem méltó, ronda dolgokat fordítanak félre (de ez sajnos jellemző a többi mikroszinkronos sorozatra is: elnök emberei, vészhelyzet)
  • atomanty
    #550
    sztem is Sil hangja a legszarabb,semmi köze az eredetihez,ráadásul félre is fordítják mikor a keresztapából idéz :(
    nekem ő a kedvenc karakterem,minél jobban túljácca ezt a hibás pupós szerepét annál jobb :D
    mikor ő lett a főnök mekorra volt már :D
  • VIG0
    #549
    Én is szinkronnal szeretem bár én így kezdtem el nézni, így szoktam meg. Egyedül Sil magyar hangját nem szeretem bár ő néha szinészileg is túljátsza magát kicsit sztem.
  • Iwant2Belive
    #548
    valódi*
  • Iwant2Belive
    #547
    hát azért én ilyet nem mondanék. az igaz, hogy a szinkronja nem tartozik a nevetségesen szar kategóriába sőt akár a többihez képest jónak is mondható de az eredeti hanggal nem lehet összehasonlítani. aki érezni akarja a való soprano feelinget az eredetiben nézze!
  • ChevyG #546
    szerintem érdemes szinkronnal nézni. szinkronnal egy filmet (sorozatot) nagy el lehet b@szni, és fel is lehet dobni. a maffiozok tekintetében most utobbirol van szo
  • VIG0
    #545
    Sztem jó ez igy, kell bele ilyen időszak is. _Sőt számomra még izgalmasabb is mert sose votl még ilyen "light". Én úgy vagyok vele h ez a sorozat csak jó lehet. Örülök h egyáltalán új részeket láthatok, bár én már v átlag 3x megnéztem az összes előző részt és nemsokára újra elkezdem előről. + Kivételesen ha megjelenik szinkronizáltan 5.1ben meg vmi szép kiadásban még azt is megveszem
  • winnie
    #544
    a famíli kft-ben sem volt feltűnő:)
  • ChevyG #543
    azt hittem lemaradtam valamiröl
  • ChevyG #542
    a nagy csönd után mindig jön egy mégnagyobb vihar!!!