1741
  • Iwant2Belive
    #541
    1et értek azokkal akik kicsit húzzák a szájuk, ez eddig kissé lájtos (a szó szoros értelmében). Föleg az 5. season után. De még semmi sincs veszve, biztos vagyok benne, hogy bedurvulnak majd a dolgok!
  • FrezeR
    #540
    végülis a maffiózókról van szó, tehát az:) nem film hanem sorozat? legyen..:)
    mondanivalóm lényege ugyanaz
  • ChevyG #539
    milyen fimlet?!
  • ChevyG #538
    pontosan!
  • FrezeR
    #537
    engem sem zavart. valszeg aki nem a filmet nézi annak tünhet fel az ilyesmi :)
  • Silvio
    #536
    igen, én is ezzel értek egyet. előbb a lelki dolgokkal kezdik el, hogy a vége még nagyobbat üssön, elvégre ez az utolsó évad. és reklám ide vagy oda, engem egyáltalán nem zavart, fel se tűnt.
  • FrezeR
    #535
    nos igen, érthető a hőzöngés persze azért annyira nem lett rossz. de tény, hogy az előző évadok jobbra sikeredtek. de azért még a fele hátra van a 6.-nak szóval hátha helyre billen a dolog:) most kicsit a lelki dolgokra gyúrtak rá
  • atomanty
    #534
    olvastátok már? kicsit leirják benne a sorozatot bár eddig még sztem sem erőltették meg magukat a forgatókönyvírók, remélem szezon végére ismét eldurran az agyuk, de az sem baj ha hamarabb elkezdenének már akciózni
  • FrezeR
    #533
    lál volt Vito az 5. részben a bárban abban a szerkóban juj:D
  • Silvio
    #532
    oh, hát igaz...
  • il Dottore
    #531
    Bárcsak a kezdete lenne....de (sajnos) már a felén túl vagyunk...
  • Silvio
    #530
    igen, jol tudod, bar lesz valami 7. levezető szezon, ami csak 7 részes lesz vagy mi. De felfogható úgy, hogy a 6. szezon hosszabb lesz mint a többi. Amúgy le lehet tölteni azokat a részeket már nyugodtan, amik már mentek az amerikai HBon. Izgalmas a 6. szezon kezdete;)
  • Dresta
    #529
    Silvio kössz szépen!Akkor a hatodikra még sajna várni kell!:Azt hallottam ezzel be is fejeződik erről tudsz valamit?
  • Silvio
    #528
    persze, hogy csak azt,mert eddig magyar tv-n azt vetítették, amúgy Amerikában most megy a 6. évad, és most vasárnap lesz a 8. része
  • Dresta
    #527
    Meg tudná mondani valaki hogy a Maffiózókból összesen hány évad készült ?Én csak az ötödikig láttam!Köszi!
  • Silvio
    #526
    spanyolul:S ez nem jött be:D
  • Silvio
    #525
    és imám meghallgattatott:D 6.rész felirata a hosszupuskán!
  • Silvio
    #524
    már csak a 6. és 7. részhez kéne felirat:P
  • atomanty
    #523
    :( ha nem 6kor kelnék akkor még meg is nézném :D,áá hogy fogom kibirni a holnapi napot :(,pedig 10fele még direkt meg is néztem
    azért kösz a fordítóknak
  • Silvio
    #522
    na hosszupuskan az 5. rész felirata
  • DAVEX
    #521
    Üdv!
    Valaki tudna olyan Warez oldalt ahonnan le tudom tölteni az évadokat szinkronosan? És ha lehet divx formátumban. Aki tud ilyen oldalt az küldjön nekem Privát üzit! thx
  • atomanty
    #520
    hali! 5ös részhez várható felirat a közeljövöben?
  • il Dottore
    #519
    Season 4
  • Kamile
    #518
    Hali!

    Valaki feltudná sorolni a negyedik évad epizódcímeit?!
  • il Dottore
    #517
    Ha valakinek kell féláron a második évad eredetiben, dobjon egy mailt.
  • Silvio
    #516
    énis már azt várom:(
  • FrezeR
    #515
    nem tudjátok az 5. résznek mikor lesz kész a felirata?
  • FrezeR
    #514
    sztem már befejezték az 5. évadot is
  • Adam5
    #513
    Vzz nem lesz ma Sopranos a coolon? O_o
  • VIG0
    #512
    Majd ha kiadják megint - annyi különbséggel h rajta lesz a szinkron is - akkor olcsóbb lesz. A keresztapa trilogiát szinkronnal idén tervezik kiadni hátha kijön ez is igaz tavaly őszre igérték.
  • FrezeR
    #511
    na ja, de azóta kiadhatták volna szinkronnal is :) amugy tényleg nagyon drága :( pedig mégérné megvenni. a többi sorozat olyan 9-10 ezer körül landol a hazai piacokon, ha ez is ennyibe kerülne lehet, hogy megvenném szép lassan ahogy kijönnek az évadok.
  • atomanty
    #510
    hát jah nem olcsó :D, és magyar szinkron azért nincs mert amikor megjelent még nem ment az rtlen szvsz
  • ChevyG #509
    ez marhadrága!
  • atomanty
    #508
    jah itt láttam pl
    nem tom ennyi pénzért kicsit igényesebben is meglehetne csinálni,de ha fele ennyi lenne akkor sem venném meg :)
  • atomanty
    #507
    én vmikor régebben láttam akkor 25/évad így volt asszem, de szinkron sem volt akkor még rajtuk
  • ChevyG #506
    kb mebnnyibe fájtak? (külön-külön)
  • Örm
    #505
    Hello!
    Nem tudja valaki, hogy mikor jelenik meg végre a 3. és a 4. évad itthon DVD-n? Első három megvan eredetibe és már nagyon kellenének ezek is!
  • ChevyG #504
    vagy a ló miatt, vagy Glória miatt (esetleg mind2)
  • Fenrir
    #503
    Ez azután volt amikor Ralphie-t baleset érte :)
  • ChevyG #502
    Sil jol tudja...