1741
  • Silvio
    #661
    hát ez a 6. szezon finálé, akár tényleg az utolsó rész is lehetett volna...
  • il Dottore
    #660
    Ma este fogják odakint adni, holnap már szedheted...
  • ChevyG #659
    6-11esnél talált valaki ujjab részt?
  • ChevyG #658
    (ujra) beindult a gépezet
  • il Dottore
    #657
    Ahogy mondtam, még az utcsó rész elött
  • ChevyG #656
  • FrezeR
    #655
    kint van a 8. rész felairata!
    itt
  • FrezeR
    #654
    most lehet hülye kérdés de angolból spanyolra is forditja valaki ezek szerint? ha igen akkor az hány embert érint vajon akinek ez jó?:) ha meg nem forditja senki igy akkor jó annak aki tud spanyolul..
  • Iwant2Belive
    #653
    miért halt le a Sopranos project? Ha az eddigi fordító megunta esetleg reménytelenül kevés ideje van csinálni szerintem szólhatna vag valami.
  • ChevyG #652
    na azt hiszem lassan elővehjük a spanyol szótárokat
  • stifi
    #651
    az nagyon jó lenne, én elkezdtem anno felirattal nézni az első 3 évadot, de elszállt a gépem és rajta minden, így kénytelen voltam a szinkronosat leszedni (megjegyzem a magyar szinkron is tökéletesre sikerült), pedig elhatároztam hogy szinkronosan és eredeti nyelven felirattal is meg fogom nézni, de most összekeveredett a kettő, ráadásul a 4. évadtól nincs felirat sem :(
    jó lenne ha mindkét verzió meglenne :)
  • stifi
    #650
    most is 2 kb/seccel jön egy rész, és még 12 óra van hátra.. lefekszem, alszom 8-9 órát, napközben elmegyek a dolgomra, délután elmegyek suliba, este hazaérek 8ra és szinte biztos hogy addigra lejön a cucc...
  • stifi
    #649
    én dcről 2-3 hét alatt lekaptam az első 5 évadot szinkronnal
    a titok a következő: folyamatosan legyél fenn, ne kapcsold ki a gépet éjszakára, csak akkor lépj ki ha másra kell a net, a letöltéseknél pedig állítsd be a prioritást az első évadra "legmagasabb"-ra, esetleg az első hat rész "legmagasabb", a második 7 rész "magas" és a többi évad "normális", akkor lejön az első évad elsőként, és mire megnézed őket lejön a többi is, mindig a sorban következő részeket állítsd magas prioritásra, de ami a legfontosabb, hogy minimum 12, inkább 24 órát legyél fenn folyamatosan, mert pár óra múlva (amikor neked már elmegy a türelmed) biztos jut slot, és ha nem is jön gyorsan, de jön, és ez a lényeg...

    nekem meglepően hamar lejött hiánytalanul, a matrix, elite, hwb és diablo hubokon szoktam fenn lenni egyszerre

    remélem ez segít valamit
  • maanyy
    #648
    :):):)
  • ChevyG #647
    gyere át, szivesen átmásolom a vinyódra
  • maanyy
    #646
    Hello.
    Nincs vmi warez oldal ahonnan le tudnám tölteni az első 5 évador szinkronnal ??
    Mert azzal a b*zi DC-vel hetek óta szenvedek és csak nagy nehezen jött le pár rész (nincs szabad slot, vagy csak alig egy két kbit/sec -el tölt) !!
    Szóval esélytelen, hogy én onnan leszedjek 5 évadot !! :(:(
    Nem tudtok vmi jó megoldást? :S
  • gnom
    #645
    angol felirat a feliratok.hu-n van...
  • RaveAir
    #644
    A sorozatot megtalálom torrent-en is, a gondom azzal van, hogy nem találtam a 4. évadhoz magyar feliratot. De ha eddig nem csinált senki más, akkor majd lehet, hogy erőt veszek magamon, és lefordítom. Csak találjak hozzá időzített angol feliratot...
  • VIG0
    #643
    DC-n megtalálod.
  • ChevyG #642
    nekem szink.van meg az elsö 5 évad

    aztán feliratban az utána lévö 11 rész (ebböl az utso 4hez nincs eddig magyar felirat)
  • RaveAir
    #641
    Rendben, de ha felirattal szeretném, akkor nincsen rá mód? (angol is jó, jobb híján)
  • ChevyG #640
    LOL, én ezt régen láttam!!!
  • ChevyG #639
    nézd szinkronnal
  • RaveAir
    #638
    A 4. évadhoz van magyar felirat?
  • AnuluWork #637
    :)
  • FrezeR
    #636
    jobb ha megtanulunk spanyolul :)
  • Mészy
    #635
    sziasztok.
    angol feliratról se tud valaki valamit?
  • ChevyG #634
    se uj rész, se felirat
  • gnom
    #633
    talalt mar vki friss torrentet?
  • ChevyG #632
    válasz gomb...
  • Silvio
    #631
    igen, azt énis láttam
  • ChevyG #630
    amugy találtam feliratot a 10. részhez, de spanyol...
  • ChevyG #629
  • Silvio
    #628
    hát, ha neked az úgy jó...
  • ChevyG #627
    Sil: hasznád a "válasz" gombot plz!
  • Iwant2Belive
    #626
    az utolsó szériát 2 részletben vetítik 12-6-os bontásban. az utolsó 6 rész vagy ez év végén vagy jövö év elején megy adásba, de ezt nem tudom pontosan.
    ergo a következö rész nem az utolsó lesz nem kell parázni^·^
  • Fenrir
    #625
    Igen.
  • Narancs
    #624
    A 6.évad az uccsó?
  • Silvio
    #623
    vá! miért?:(
  • il Dottore
    #622
    Mire az ucssó rész lemegy, addigra már lesz felirat.
    Az más kérdés, hogy nem most, hanem csak jövő héten adja az HBO a szezonfinálét...