1741
  • Vándorsólyom
    #1021
    mi a pöcs történhet még az utolsó két részben??

    ötletek?

  • Les Nemulash
    #1020
    18. ról beszélt.

    mivel ott tart a sorozat
  • stifi
    #1019
    Silvio, melyik részről beszéltél? csak hogy képben vagyok-e, még a 17nél tartok :)
  • Silvio
    #1018
    vigo: hosszupuskán már 17. rész is van...

    még egszer bocs:P
  • Les Nemulash
    #1017
    hát kőkemény rész volt

    de máskor ne szpojlerkeggyé :D
  • VIG0
    #1016
    Mikor várható hunsub a 13. részhez?
  • Vándorsólyom
    #1015
    jóvan bazzeg megnézem én is este és rotty!
  • Silvio
    #1014
    no komment
  • Les Nemulash
    #1013
    na ha nem silvio halt meg, akkor elnézem neked...

    de most nehogy ide írd, hogy nem silvio halt meg, hanem xy :D
  • Les Nemulash
    #1012
    hát jah vazzeg silvio :D

    ilyen névvel ki a rák ne tudná kire gondoltál...

    most este akarom megnézni erre lelövöd a poént...
  • Silvio
    #1011
    bocs, direkt nem is írtam nevet... legalább felkeltettem kíváncsiságodat;)
  • Vándorsólyom
    #1010
    OMG WTF

    Fuck
    Fuck

    basszál már oda egy spoilert az ilyenek elé, már bocs!!!

    én még reagálva a 17ik részre:

    ezidáig túl sok új szálat nyitottak meg ahhoz, hogy ezt normálisan le tudják zárni 3 rész alatt. saját vélemény, természetesen, de vito fia, junior, a filmes dolog, egy vita pauile és chris között, szóval ezek csak villantások.

    így akarják lezárni, hogy 8 rész alatt mindenkinek az életéből egy-egy villantást mutatnak? hogy így emlékezzünk rájuk? elképzelhető, de ez így még mindig nyugis nekem. ami nem lenne baj, csak így olyan összecsapottnak tűnik. jobban szét kellene osztani ezeket a dolgokat. az egyik részben Juniort TUDJUK LE, a másikban PHILT és NYC-t TUDJUK LE, aztán AJ magánéletét TUDJUK le a következő részben, stb...

    jól felkeltetted az érdeklődésem azzal amit írtál, de mostanában megvárom az angol feliratot inkább. vagy a magyart, ha hamarabb jön ki.

    fontos részletekről maraodk le, sajnos a rap-alvilági angolt nem tanították felsőfokon sem :)
  • Silvio
    #1009
    hát nem így képzeltem kedvenc szereplőm elmenetelét:(
  • Silvio
    #1008
    hát valahogy sejtettem, hogy nem épen fejezi be a sorozatot:)
  • Les Nemulash
    #1007
    forgatókönyvíró gyerek elég jól járt :D
  • Silvio
    #1006
    ja nem, nem itt vagyok:)

    hát igen, elég keményre fordultak a dolgok...
  • Les Nemulash
    #1005
    Mi van Silvio te is elvesztél?
  • Les Nemulash
    #1004
    Tudhattam volna, hogy az előző rész csak ilyen vihar előtti csend..

    Nagyon kemény volt ez a rész

    Chris elszállt, és egyre inkább úgy néz ki, hogy az jön be, amit valószínűsítettem, hogy Baccala lesz az utód, Paulie meg Chris pedig mennek a levesbe.

    És még AJ is beleszólhat a dologba most, hogy belekóstólt a behajtásba, ha kispályájan is :D
  • Les Nemulash
    #1003
    http://www.mininova.org/tor/693918
    17. rész
  • Les Nemulash
    #1002
    ó holnap és holnap és holnap :D
  • Les Nemulash
    #1001
    Cool most egy darabig tuti nem fogja műsorra tűzni.
    1x lement a első 4 sorozat, aztán 2x egymás után az első 5.

    most majd más sorozatokat fognak nyomatni: szökés,első hullám stb
  • Vándorsólyom
    #1000
    nem bánnám, ha sűrűbben jelennének meg az angol feliratok.

    vito fia baszódjon meg, utálom a kövér gyerekeket, alapból. meg a szüleiket is. főleg ha buzik :D
  • prezi
    #999
    rtl-re várok, cool meg kezdi majd előröl sztem :|
  • Reyes
    #998
    Nekem is:)

    Szerintem neki van ilyen tipikus maffiózós feje (meg testtartása):)

    Egyébként én is olvasom a topicot folyamatosan, de a 6. évad 2. felét még nem kezdtem el... Majd vizsgaidőszakban nekiülök, aztán végignézem újra előlről az egészet, mert amiket ide írtatok, rájöttem, hogy marha nagy szürke köd van előttem...
  • bakvarnyu
    #997
    Nekem Silvio a kedvencem a sorozatban az totál idióta az a csávó=) Már a puszta testtartásán is röhögök=)
  • Les Nemulash
    #996
    vazzeg csak miketten maradtunk itt, vagy mi van?

    senki más nem nézi ?

    na mind1.

    visszatérve a témához: persz enem lehet minden rész jó, de az egész sorozatot tekintve az egyik leggyengébb rész.

    ezt csak annak tudom betudni, hogy ez ilyen előkészítő rész egyben, msárészt ilyen pihentető rész, hogy ne minden részben a gyilkolás legyen előtérben.

    ebben a részben pl nem halt meg senki.

    szóval szerintem előkészítik az ideológiai alapot a későbbiekhez.
    kis vito sem véletlen szerepelt.
    szerintem vele kapcsolatban lehetmajd valami tűz Tony és Phil között, hogy ki fizesse majd Vito kölkének és családjának az eltartását.

    Ugye Vito Tony embere volt, de a felesége meg Phil unokatesvére, és Phil nyiratta ki Vitot, mert szégyent hozott a családjára.

    Új elem még Tony fokozódó játékfüggősége és pechszériája.
    ugye ő azt mondja, hogyha a szemét Phil nem nyírta volna ki a legjobban kereső emberét, akkor nem lenne gond, hogy mennyi pénzt baszott el.

    A ven zsidó Hesh-sel történteket még nem tudom hova tenni. Ugye ő végig fosott attól, hogy valami gáz van, mert Tony nagyon megváltozott, és az is felmerült benne, hogy ki akarják nyiratni, hogy ne kelljen kifizetni a 200rongyot.
    Aztán hesh feka nője feldobja, és Tony meggondolva magát egyösszegben leteszi hesh-nek a pénzt.
    Pedig a rész elején az utódlás kérdésében akart tanácsot kérni Heshtől, de aztán nem mondta végig, mikor Hesh kiverte a balhét, hogy tony heti 3 rugónként akarja törleszteni a tartozását.


    Nagyon kezd fogyni a levegő Tony körül, és ez a Vito-s sztori felmelegítése a Lupertazzi családdal való összetűzést valószínűsít.

    Jaaaa és a legfontossabbat kifelejtettem.

    A puerto ricoi ribanc otthagyta a kis Anthonyt...vajon mi lesz ebből? ő is rosszútra téved?

    Szóval csak ilyen pszicho résznek tudom ezt felfogni, feszültségkeltés, idegeink húzása.

    Christopher - ki akarják nyírni egymást Tonyval
    Paulie - egy gerinctelen görény, Tony már nem bízik benne.
    Bobby Baccala - túl süvöltő, bár miután leverte Tony-t, és az elküldte, hogy hajtsa végre az első gyilkosságát, el tudom képzelni, hogy ő lesz a befutó.

    Silvio - háát vele soha nem tudjuk hányadán állunk. gyerekkori cimborák, de azért valami sunyiság van benne. és kicsit primitívnek, nehézfelfogásúnak és szolgalelkűnek is tűnik. nem lenne jó családfő.

    Pauliet ha nem nyírják ki, akkor sittre juttatják szerintem.
    Christopher csak úgy lehet főnök, ha kinyírja Tonyt. Tony akkorsem bízna benne, ha magától adná át neki a család irányítását, akkoris kinyiratná utólag. Ég a gyűlölet benne.

    Szóval nehézügy.

    Félek, hogy Tony sitten vagy hullaházban végzi a végén, a Soprano család pedig széthullik egyszerűen.
  • Silvio
    #995
    igen, én is ezt éreztem
  • Les Nemulash
    #994
    szerintem kicsit lájtos volt ez a rész.
    legalábbis nagyon nem illett az előző háromhoz
  • Silvio
    #993
    basszus durva ez a vito fia:D
    meglepően sok kézikamera volt ebben a részben..
  • mark oh
    #992
    tényleg lesz megint a maffiozok a rtl-n? és mikotol?
  • Les Nemulash
    #991
    http://www.mininova.org/tor/683680
  • Les Nemulash
    #990
    lent van a 16.rész :D
  • Les Nemulash
    #989
    ma lesz az uccsó rész az 5. sorozatból a Coolon, és hamarosan indul RTL-en a hatodik sorozat első fele...

    engem már nem érint :)

    én magyaron majd akkor nézek megint maffiózókat, ha a Coolon megint elkezdik az elejétől és naponta adnak 1 részt :)


    Jaja durca rész volt :)

    hajós jelenet mekkora volt, szegény Tonynak mennyit kellett vívódnia, hogy a kést, a baltát vagy a sört dobja Paulienak :))

    Amúgy sajna előre lehetett tudni, ugyanis a Pauliet játszó színész szerződésében benne van, hogy ő nem lehet patkány (rat).
    Csak úgy vállalta az első évadtól a szereplést, hogy ő soha nem lesz áruló/besúgó.
  • Silvio
    #988
    5. évad. és ha most lőtték le adrianat, akkor hamarosan ennek is vége, két-három rész... viszont rtlklub honlapján láttam beharangozni a hatodik évadot, de lehet csak a promo képét rakták be..
  • prezi
    #987
    amugy a COOL-on melyik évad megy ?
  • prezi
    #986
    ez durca rész volt :O
  • Les Nemulash
    #985
    Adrianát most lövik le a Coolon :)
  • Les Nemulash
    #984
    a 15.ben tovább kuszálják a szálakat :D

    Tony és Paulie hajókázni mennek, és persze mindkettőnek Pussy jut eszébe...
    Nagyon jól manipulálnak a feszültségkeltéssel a készítők :)

    Legyen mááá jövő hétfő :D
  • Geeng
    #983
    már nem kell..
  • Geeng
    #982
    valaki dobja be pls a linket a 6.évad 14.résznek magyar feliratához...