1741
  • bakvarnyu
    #1301
    Meadow az igen, meg az a csaj amelyiket Crishtopfer végül elvett, vagy Tony akármelyik csaja.Ha nem látnád Adriana az egy rossz festett hajú cigányribanc.
  • LeslieD
    #1300
    Oooooh! Hát ez qrva jóóoooooohhh!
  • Iwant2Belive
    #1299
    haha, nekem Caremla is bejött, igazi nő!
    Ezen meg meghaltam
    :DD Oh, ey!
  • Les Nemulash
    #1298
    ízlésficamod van...

    talán a meadow-t vagy a barátnőjét, a lófejü huntert játszó 2 zsidó luvnyát? :)
    ugyanmár...

    de ha neked Adriana/ Drea di Matteo tetszett a legkevésbé, akkor ajánlom neked Aida Turturrot/Janicet vagy Mrs.Sacrimonit.

    Vagy Vitot :DDD
  • bakvarnyu
    #1297
    Na nekem az tetszett a legkevésbé az összes közül.
  • Iwant2Belive
    #1296
    http://www.hillaryclinton.com/
  • piratkill
    #1295
    Bakker, láttátok a közszolgálati hiradót?Clintonék a Sopranos-al kampányolnak. :)))
    Don't stop beleiving! :DD
  • Reyes
    #1294


    ;)
  • Les Nemulash
    #1293
    Drea di Matteonak/Adriananak nagyon megcsinálnám a kakilóját :DDD

  • Les Nemulash
    #1292
    amelyik olasz, az jó volt :)

    csak tudnám meadow szerepére miért nem sikerült olaszt találni...
  • bakvarnyu
    #1291
    Elképesztő mennyi jó nőt szedtek össze ehhez a sorozathoz.
  • Les Nemulash
    #1290
    " hítfeún 11 aúrakkor"
  • sb1
    #1289
    A 6/21-ez mikorra várható felirat?
  • piratkill
    #1288
    Azért ez komoly bevállalás.Én most kizárólag angolul nézem-már csak a nyelvtanulás, gyakorlás miatt is-előröl a sorozatot.Sokszor kell repeat-elni mert a szleng nagyon komoly :))

    De egész más a hangulata eredeti nyelven.Tegnap kezdtem, most fejeztem be a 2.évadot.Szerintem én ezt soha nem fogom megunni :)))
  • Vándorsólyom
    #1287
    na szevasztok, én lezártam magamban a sorozatot, nincs miről beszélgetnem róla.

    üdv nektek
  • Met
    #1286
    Gondolom, hogy valami gyári cucc, pár helyen találtam linket de már nem élnek
  • bakvarnyu
    #1285
    Én ezt csinálom kb áprilisban kezdtem el és most érek a legvégéhez , már
    csak három rész van hátra.Kicsit el van már itt szaródva a sorozat, ez a rengeteg rákos beteg , már megint autóbaleset (Christopher)meg most lesz még Silvioval is valami, ilyen egyszerűen nincsen ,annyira irreális így mintha csak ki akarnák elégíteni a nézői igényeket ,itt a vége bűnhődjön meg hát mindenki aki benne volt a szarságokban.
  • Mészy
    #1284
    nekem a 628-as ericsson telefonomon volt olyan csengőhang
  • Iwant2Belive
    #1283
    Szerintem úgy, hogy abból még nem adtak ki DVD-t amin lenne magyar felirat, ergo nincs hozzá subrip mint az első szezonokhoz, hanem szinkron alapján készül. Egyébként én már önszorgalomból 90%át megcsináltam a 7es résznek, majd feltöltöm. Bár akkor még mindig ott van a maradék 8,9,10,11,12,13
  • BlackShadow
    #1282
    ah elnéztem a linket így már megvannak :)
    hogy lehet az, hogy az 5. évadnak csak a felének van felirata? :)
  • Met
    #1281
    Kellene olyan csengőhang mint Tony-nak van. Hogy keressem?:) Motorola gyári hang?
  • Silvio
    #1280
    hm, az én gépem magyart mutat:)
  • Iwant2Belive
    #1279
    1-2-3-4-6 hoz van felirat, 5.hez csak a 6os részig, ill a legutolsó részhez is még kell pár nap.
  • BlackShadow
    #1278
    Nyelv: angol :)
  • bakvarnyu
    #1277
    Nem gondoljuk csak gyanítjuk.
  • Silvio
    #1276
    nem azért, de itt van 4.hez meg öthöz iss felirat csak nincs mappába téve http://home.of.donsystem.hu/index.php?keres=maffi%F3z%F3k (feliratok.hu)
  • VIG0
    #1275
    Ti amúgy miből gondoljátok hoggy lesz még folytatás?
  • BlackShadow
    #1274
    ah értem.. én nem akartam a szinkronosat nézni.. max ha a 6. is le lesz és akkor az egészet úgy beszerezni:) akkor marad az angol felirat
  • bakvarnyu
    #1273
    Szerintem nincs,mert azok szinkronosan is hozzáférhetőek a neten.
  • BlackShadow
    #1272
    szevasztok! épp "beszerzési körúton" vagyok, és már 3 évad megvan :) a problémám csak az, hogy a 4. és 5. évadhoz nem találok magyar feliratot. (feliratok.hu ; hosszúpuska; opensubtitles) van egyáltalán?
  • Silvio
    #1271
    én pont azt tervezem, újra kezdem az egészet, mihelyt lesz időm:)
  • stifi
    #1270
    ha egybefüggpen nézed a sorozatot, mondjuk napi 1 rész, akkor a 6. évad elej is a heéyán van teljesen rendben
  • Silvio
    #1269
    ezez azért annyira nem lehet csodálkozni, hisz maffiózók élete napm mint nap stresszel teli...
  • bakvarnyu
    #1268
    Nekem ami a legkevésbé tetszett az első 3-4 rész a hatodik szériában,amikor Tony kórházban feküdt.Végeérhetetlen beteglátogató jelenetek; akkor kezdtem leírni , de most megint jó így a legvége felé.
    Mellesleg szokatlanul sok a rákos beteg a szériában van minden,prosztata,
    tüdő,gyomor stb
  • yourEnemy
    #1267
    és szerintem egyértelműen nem halt meg Rony. semmi sen utalt erre, az ajtó pont akkor nyílt ki mikor Meadow bejött rajta. egy zseniális feszültségkeltés volt csak. A mosdóba eloldalgó fickón T még a szemét is rajta tartotta és úgy zárták le a szálakat, hogy most éppen senkinek nem érdeke hogy kinyírassa
    Milyen kis finom jelenet volt, mikor Patsynek töltött bort a skip
  • yourEnemy
    #1266
    nekem is ez a szezon tetszett legjobban. megvan dvd-n és már számtalanszor újra néztem. Ralph az egyik legstílusosoabb embere volt tonynak. nagyon bírtam. emlékeztek, mikor Vitoval kosarazott? :))
    És tényleg a spontán sepregetős részen én is röhögtem, megúszta a fránya pára
  • Iwant2Belive
    #1265
    Úccsó részben meg az volt a mega lol amikor Paulie le akarta baszni a macskát az asztalról a seprűvel, és mikor Tony belépett elkezdett sepergetni.
  • Met
    #1264
    A lol az volt amikor Silvio fejen b@szta a morzsaporszívóval :DDDDDD
  • VIG0
    #1263
    Akkor ne nézd.
  • Vándorsólyom
    #1262
    Én nem akarok új sorozatot!!!!!!


    elég volt, szép volt