1741
  • Met
    #1741
    Paulie már Tony-val van odafent (vagy lent :D)
  • ReszegKoldus
    #1740
    David Chase Revives ‘The Sopranos’ With New Line Prequel Movie ‘The Many Saints Of Newark’
  • Stockbauer33 #1739
  • Stockbauer33 #1738
  • Stockbauer33 #1737
  • argo001
    #1736
    Én Adriana. Ami nem akkora baj, mert egész nap a kezemen ülnék. :D
  • Met
    #1735
    Which Character From “The Sopranos” Are You?
    Én Tony lennék:)
  • eddaniel
    #1734
    10-10. Phil börtönéveire csak tippeltem, de a többit tudtam. Carmela egyszer mondta a saját anyjának, hogy örült annak hogy a családnevük nem magánhangzóra végződik mert C anyja öngyűlölő olasz.
  • Met
    #1733
    Tulajdonképpen nekem is annyi volt.
    De csaltam mert Carmela lánykori nevét megkerestem meg hogy Phil mennyi ült. Ezek valahogy nem annyira fontos infók. Az utolsó kérdést nem tudtam.
  • ProGabe #1732
    Csak 7 :O
    Bar ez szerintem nem rossz, az egyetlen, a harombol, amit elrontottam ketto tipp volt, a harmadik egyszeruen nem jutott eszembe. Az Matthew gyilkosa volt. Elottem a jelenet, tudom hogy tortent, de egyszeruen nem ugrott be ki tette, pontosabban rosszul emlekeztem. Furcsa
  • Met
    #1731
    Kinek hány pont?Link
  • eddaniel
    #1730
    Itt még milyen sovány a Tony :) Bezzeg a hatodik évadban.
  • Stockbauer33 #1729
  • Quantumleap
    #1728
    Javítás:

    Most nézem, hogy az 1719-esemben diszkográfiát írtam filmográfia helyett. Természetesen elírás volt, nem vagyok olyan lüke, hogy ne tudjam, hogy diszkográfia a zenészeknek, filmográfia pedig a filmeseknek van.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.11.06. 10:35:47
  • Quantumleap
    #1727
    Mivelhogy az HBO második saját gyártású sorozata volt (az Oz után), ezért értelemszerű, hogy igyekeztek a színészi játékokból a lehető legigényesebbet kihozatni mindenkivel. (Értsd: Ha a sorozat megbukik a gyenge teljesítmény miatt, talán nem lesz érdemes további szériákat készíteni.) Az állandó szereplők közül legalábbis nem tudok olyat mondani, aki szerintem gyenge volt. Az epizodikus szereplők között biztos találnék, ha direkt keresnék.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.11.06. 10:31:38
  • argo001
    #1726
    Szerintetek ki játszott a sorozatban a leggyengébben? Kiváló a színészi munka is, ezért nagyon nehéz egyáltalán gyenge teljesítményt találni, bár szerintem a Meadow-t alakító színész gyakran túljátszotta a szerepét.
  • Quantumleap
    #1725
    Inkább csak a múltja olyan. Evvel az erővel Danny Trejóval is vigyázni kell.
  • eddaniel
    #1724
    Úgy tudom a Paulie-t játszó fickónak (bár más filmekben is játszott) a valóságban is van némi köze a szervezett bűnözéshez,
    úgyhogy ha én találkoznék vele, óvatos lennék. :)
  • argo001
    #1723
    Én Paulie-val találkoznék szívesen. Na meg Silvióval. Könnyesre röhögöm magam rajtuk.
  • Quantumleap
    #1722
    :) akart lenni. Telóról miért nem lehet szerkeszteni?
  • Quantumleap
    #1721
    Mondjuk úgy: kövérkés. Meg ugye őszebb is. :(
  • eddaniel
    #1720
    A sorozatban egyszer lefogyott, de még akkor is nagyon kövérnek számított. Most az életben mekkora volt ?
  • Quantumleap
    #1719
    Csak azért egy A5-ös papírra fénymásolt fényképre vetett aláírásért kissé sokalltam a 20 dollárt. Valóban igazi maffiaár. És ez még a legolcsóbb volt, voltak ott a csomagtartóban ennél drágább dolgok is. De hát a diszkográfiáját nézve eddig ez volt neki élete szerepe, nyilván megragadja az alkalmat, hogy aprópénzre váltsa.
  • eddaniel
    #1718
    Ebben mi az érdekes ? Ha láttad volna a sorozatot, tudhatnád, hogy a pénz felfelé folyik, a szar meg lefelé. :)
    Utoljára szerkesztette: eddaniel, 2016.11.02. 19:56:21
  • Quantumleap
    #1717
    Ha New Yorkban jártok, érdemes befizetni a Sopranos túrára. Szombatonként van. New Jersey kirándulásnak sem utolsó. Nem tudom, hogy rendszeres dolog-e, de amikor én voltam, a túra elején odahozták Joseph R. Gannascoli-t, aki Vito-t játszotta a sorozatban. Volt vele fényképezkedés, meg autogramosztás (bár az érdekes, hogy utóbbiért fizetni kellett. ).
  • argo001
    #1716
    Én is pont ott tartok. Hihetetlen rohadék ez a Ralph. :D
  • Met
    #1715
    Én nem régen kezdtem újra nézni megint, 4. évad második résznél tartok :)
  • Stockbauer33 #1714
  • argo001
    #1713
    Még mindig nem tudom abbahagyni, újra és újra elő kell vennem ezt a sorozatot.
    Mestermunka, amit még csak megközelíteni sem lehet.
  • LaszloLedzenyi
    #1712
  • Met
    #1711
  • ForzaInter
    #1710

    Az HBO-s megemlékező film James Gandolfini-ről magyar felirattal.
  • ForzaInter
    #1709
    http://uproxx.com/tv/2014/08/sopranos-creator-david-chase-finally-reveals-if-tony-died-or-not-in-the-finale/
  • eddaniel
    #1708
    megmaradt néhány maffiózók dvd mind a hat évadból, akit érdekel írjon : [email protected]
  • ForzaInter
    #1707
  • ForzaInter
    #1706
    én ősszel szedtem le 1080p-ban, újra is néztem, tökéletesen megfelel:)

    ha lenne bd lejátszóm talán megvenném, de nincs és nem is kell szóval felejtős.

    amúgy érdekes hogy az 1 és az utolsó évad már kijött korábban bd-n. biztos fent lesz majd torrenten az egész:D
  • Met
    #1705
    Én leszedtem 720p-ben a sorozatot, nekem elég...
    De az extrákra kíváncsi lennék :)
  • ProGabe #1704
    Bizony, az első ízben ilyen (BR-gyűjteményes) formában elérhető HBO-kultsorozat november 4-től lesz kapható az amerikaiaknál, azaz 1-es régiókóddal, potom 280 dollárért (67 742 forint, azaz kb. 11 300 / évad). A 28 lemezen természetesen rajta lesz mind a 86 epizód, kapunk egy ingyenes digitális kópiát is (a netről akkor is streamelhetjük a HD-tartalmat, ha az adathordozó nincs nálunk), ezen kívül lesz még öt órányi extra:

    elveszett jelenetek
    két közös vacsora felvétele a stábbal és a színészekkel
    25 kommentár
    egy vadonatúj, 45 perces, Így készült-film, amiben a szereplők, a stábtagok, celebek és kortársak, újságírók és egyetemi tanárok mondják el a véleményüket a sorozatról.
    Nem hangzik rosszul, de az ára nagyon magas. (THR)

    http://comment.blog.hu/2014/06/04/ot_oranyi_uj_extra_lesz_a_maffiozok_blu-ray-kiadasan
    Van egy kis ízelítő videó is.

    Szerk.

    E!
  • ProGabe #1703
    Bizony, az első ízben ilyen (BR-gyűjteményes) formában elérhető HBO-kultsorozat november 4-től lesz kapható az amerikaiaknál, azaz 1-es régiókóddal, potom 280 dollárért (67 742 forint, azaz kb. 11 300 / évad). A 28 lemezen természetesen rajta lesz mind a 86 epizód, kapunk egy ingyenes digitális kópiát is (a netről akkor is streamelhetjük a HD-tartalmat, ha az adathordozó nincs nálunk), ezen kívül lesz még öt órányi extra:

    elveszett jelenetek
    két közös vacsora felvétele a stábbal és a színészekkel
    25 kommentár
    egy vadonatúj, 45 perces, Így készült-film, amiben a szereplők, a stábtagok, celebek és kortársak, újságírók és egyetemi tanárok mondják el a véleményüket a sorozatról.
    Nem hangzik rosszul, de az ára nagyon magas. (THR)

    http://comment.blog.hu/2014/06/04/ot_oranyi_uj_extra_lesz_a_maffiozok_blu-ray-kiadasan
    Van egy kis ízelítő videó is.

    Szer.

    E!
  • ddany7
    #1702
    ezt nem is tudtam, hogy a halála miatt írták ki a sorozatból. :-(
    nagy karakter volt, azt nem vitatom, csak engem rettenetesen idegesített. De ez azt jelenti, hogy jól játszotta a szerepét.