2757
  • Narxis
    #2557
    OMFG ez kurva jó! Alig várom, hogy láthassam. Superman Lex Luthor nélkül olyan mint a pizza sajt nélkül vagy a leves só nélkül vagy a torta hab nélkül stb. :D
  • Suffering
    #2556
    mi az a 33.1?
  • spike0007
    #2555
    33.1!! LEX! Ez nagyon komoly! :D 8)
    Szerintem Lexből ez maradt és Darkseid fogja meggyógyítani..
    Ez a tippem...Ez nagyon odab.szott!
  • Suffering
    #2554
    Új odabaszos Finálé trailer:

  • spike0007
    #2553
    Biztos hogy forral valamit...
    Kiváncsian várom ahogy a Luthor család egyesül..durva lesz sztem, bár sokáig nem lesz együtt a család, Lex biztos gondoskodik róla!:)
  • Narxis
    #2552
    Nagyon zsír rész volt, jó volt újra látni Jonathan-t, Tess pedig abban a lila ruhában bombasztikus csaj volt. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Am. szerintem Tess forral valamit az arany kriptonittal kapcsolatban.
  • spike0007
    #2551
    Az alter univerzum megint bejött...Clark L. meg rulezzz. Mondjuk eleve ilyesmit képzeltem el hogy C.K. megtéríti! Jonathan for president!!!:)
  • spike0007
    #2550
    Az is tök jó a promóban, hogy minden egyes betű egy évadot jelképez, bár nem sorrendben vannak az évadok meg a képkockák...:)
  • spike0007
    #2549
    Finálé CW PROMO

    Vannak benne új jelenetek. Az egyik betűben...Lex és Clark..Legjobb..

    A Kent c. új rész nekem nagyon bejött. Jó rész volt! 4 rész maradt!
  • Flamer
    #2548
    igen epikusi csatalesz
  • Narxis
    #2547
    Jaja, ők jöhetnek. Am. remélem igazi epikus csatát láthatunk majd. :D
  • spike0007
    #2546
    Narxis: ebbe bízom én is! Mondjuk Lois meg Chloé jöhet meztelenül! XDD
  • spike0007
    #2545
    Mivel teaser azaz az előzetes előzetese így egyenlőre ez van.
  • Narxis
    #2544
    :DDDD ja, én is remélem, hogy nem fog meztelenül harcolni xD
  • Suffering
    #2543
    én leszarom, hogy supermannek hivják e vagy sem, csak legyen rajta a ruha amikor megküzd vele :D
  • Flamer
    #2542
    szerintem sux :D repulhetne ois bele a kepernyobe. :D nem egy szaros szimbol :D
  • spike0007
    #2541
    Amúgy jó ez a teaser!
  • spike0007
    #2540
    Egy határozott talán erre a véleményem. Lehet hogy Supermanként küzd meg vele, de lehet hogy csak ezután lesz Superman.
    De az első véáltozat a valószínűbb! :)
  • Suffering
    #2539
    A finálé hivatalos teasere:



    véleményem: Látszik, hogy a bolygó el van árasztva a sötétséggel, gondolom ez Darkseid nagy terve, tökre ugy néz ki a Föld mint az Apokalipszis, aztán jön Superman, hogy megállitsa. Ebből arra következtetek, hogy Darkseiddal már Superman ruhában küzd meg...
  • spike0007
    #2538
    Booster promo képek
  • spike0007
    #2537
  • spike0007
    #2536
    Promo képek a Kent-ből
  • spike0007
    #2535
    Booster Gold és Blue Beetle
  • spike0007
    #2534
    Fanmade promo az utolsó etaphoz(ütős zenével):
    Fanmade S10 promo
  • vixo
    #2533
    Smallivlle: Legends The Oliver Queen Chronicles:
    http://www.youtube.com/watch?v=M_ZrHLII0A8&feature=player_embedded#at=515
  • Narxis
    #2532
    Ja, elképzelhető.
  • spike0007
    #2531
    Az jutott eszemben hogy az évad nyitásakor mikor Clark élet halál között volt, látta Lexet és Darkseidet (ugye hollók vagy varjak formájában). Mielőtt Lois kihozta volna ebből az állapotból, Lex és közte középen voltak a varjak. Lehet hogy már ekkor erre utalhattak hogy Darkseid hozza vissza Lexet?
  • spike0007
    #2530
    Jonathan Kent és Chloe Sullivan is finalista lesz!
    Jonathan a Kent c. részben is szerepelni fog. A fináléban valszeg a Lazarusban látott WTF Jonathan lesz!
  • spike0007
    #2529
    Conner nem fog visszatérni már. A Clark vs. Clark Luthor Clark vs Lex és a Clark Vs. Darkseid ezek sztem megvalósulnak majd.. :)

    * A tervek szerint jövőhéten kezdik el forgatni a duplarészes finálé első felét (Michael Rosenbaum nélkül, mert ő már korábban felvette jeleneteit).
    * Al Septien elárulta, hogy a Scion-ban (10x16) először Tess és Lionel utolsó jelenetét vették fel valamint Lois utolsó mondatát/mondatait Erica Durance találta ki és annyira megtetszett nekik, hogy végül bekerült az epizódba.
    * Lucas Grabeel valószínűleg ebben az epizódban szerepelt utoljára. A színész még azt is elmondta, hogy nagyszerű volt együtt dolgozni Erica-val, mert igazi profi a színésznő.

    S hogy Stargatelost örüljön:
    Al Septien és Turi Meyer (9x22 Salvation, 10x06 Harvest, 10x16 Scion) csatlakozott a Vámpírnaplók (The Vampire Diaries) írógárdájához és még a 2. évad végén kapnak egy forgatókönyvet. Septien többször is írta, hogy a Scion-on kívül még egy epizódot ők írnak a Smallville befejezése előtt.

  • spike0007
    #2528
    Lioneles témára.
    Egyszerű mivel az igazi Lionel volt börtönben van ujjlenyomata. Alter Lionelé nem ugyanaz mint Lionelé...A Dns hiába egyezik.. Jó pénnzel meg a Dns tesztet is meg lehet hamisítani..
  • kill3r21
    #2527
    Én most kb olyan helyzetet képzelek el hogy nem is connerből lesz végén a rendes lex, hanem darkseid okoskodik ki vmit, és akkor lehetne clark & conner vs lex.....érdekes lesz a móka, várjuk :)
  • SlayR
    #2526
    Én is ennek örülök...csak az a baj sokan nemértik, hogy azért vannak kötötségek egy ilyen sorozatnál aminek már megvan az alapja...nagyon gáz tud lenni ha egy eredeti sztorit nagyon átírnak meg komplikálnak.
  • spike0007
    #2525
    -ra!:)
  • spike0007
    #2524
    Láttam visszatértél a Smallville Hungary-ta!
  • spike0007
    #2523
    SlayR igazad van, de sztem ne foglalkozzunk velük mert tényleg nem érdemes! Tény nem jöhet be mindenkinek..csak akkor ne írjon butaságokat..mindegy..
    Amúgy a képregényben 2 féle Superboy létezik:
    1. Az időrablós verzió. Ez hosszú történet ebbe nem mennék bele.
    2. A Lex-Clark klón akit azért hozott létre Lex hogy végezzen Supermannel.
    Itt kb. ugyanaz történt mint Smallville-ben. Jó volt ezt viszontlátni mert szinte egy az egyben a képregényből vették át!
    Nyilván aki ismeri a képregényt jobban tudja követni a történetet,és értékelni mert a sztori nagy része onnan van átvéve hálisten..
  • Flamer
    #2522
    megintcsak tul sokat beszeltek errol :D
  • SlayR
    #2521
    én se kimondottan arra írtam csak mint a Lex/Clark féle klónozási Conner/superboy létrejöttét...
    Nagyon jó hogy ilyenre gondoltak a készítők és lehet sokak szerint unalmas lehet nemtetsző annak aki azt szeretni viszont látni ami a képregényben van egy modern formában annak tökéletes legalábbis közel áll hozzá! Lehet ezzelv itázni, de ez az igazság.
  • stargatelost
    #2520
    Nem a klónozást tartottam irreálisnak, hiszen sc-fit nézünk, még jó... de nem írom le újra...
  • SlayR
    #2519
    Amúgy meg hamár annyira irreálisnak tartjátok a klónos témát: Superboy
  • Flamer
    #2518
    #2517: jo koszi a tanacsot:D