2757
  • spike0007
    #2597
    A tükrös jelenethez annyit hogy még a felállás is olyan volt mint a Superman 1-2-ben!
    Imádom ezt a showt ahogy kapcsolódik a filmekhez és a képregényekhez és mégis más!!:)
  • spike0007
    #2596
    KNEEL BEFORE THE REAL ZOD!
    Végre egyesült a 2 Zod és megkaptuk azt a Zodot akit vártunk..
    A végén ahogy a tükör sodródik az űrben..epic!!!!Egyből eszembe jutott a Superman 2!!!
    A harcok véresek voltak goods of the arena fielinggel de nagyon bejöttek!!! A rész próbára tette Clark és Oliver barátságát, de még koránt sincs vége! Kiváncsi leszek mennyire lesz hatásos Orion nyila!(Itt megjegyzem hogy képregényben Orion Darkseid fia volt, de a jó oldalon álló új genezis istenség volt..) A párbeszédek nagyon jók voltak és a sztori is előrehaladt!
    Nagyon jó rész volt!:) Szépen összekapcsolódnak a dolgok.. A köv. rész előzetesét látva pedig az utolsó 2 rész nagyon komolynak ígérkezik!
    Superman megszületik hamarosan, de addig még sokminden történik! :)
    10/10
  • fixon
    #2595
    Toyman fakjeee!
  • spike0007
    #2594

    Kara, Orion nyila, Legion of DOOM aminek elvileg Granny mellett Lex is tagja lesz! Toyman, Lois power, Jor-el!:)
  • Shiwo
    #2593
    khm... #2585
  • Shiwo
    #2592
    az is lehet, hogy ölre ment a windóz meg az android, hogy melyik legyen, és kompromisszumként lett egy androidos teló windóz oppal :)
  • vixo
    #2591
    Smallville 1-10Évad DVD
    Öööö,no comment...egyszerűen NEED! :)
  • vixo
    #2590
    Hát nem tudom,én pl már megszoktam,h tudatosan reklámoznak dolgokat sorozatokban(akarva-akaratlanul is feltűnik az embereknek,hisz pont ez a céljuk ezekkel) és figyelnek a részletekre,pl Dexternél nokia n8,Vámpírnaplóknál iphone4 és wp7 mobil,de nem kell messzire menni,mivel Smallvilleben sem új keretű ez a dolog,hiszen az előző évadban az xbox 360 kinect-jét promozták,amikor Chloe bowlingozott a hirtelen szuper képességre szert tett kölyökkel(vagyis inkább a srác játszott :D ) Nikitában meg tavaly az idei MK9 demóját nyomatták ps3-al,usw...szóval vicces kis dolgok ezek :D de ez a mostani itt eléggé fail volt XD nem nagyon lehet hova rakni a dolgot,androidos teló,wp7 launcherrel és és utólag bevágva digitálisan Lois képpel :D (szóval én maradok a szűkös költségvetéses alternatívánál XD)
  • spike0007
    #2589
    Ennyi...:D:D
  • Shiwo
    #2588
    közbe csak lehet a következő történt

    Rendező: Hé Joe! Hozzál egy mobiltelefont!
    Joe, a kellékes: Itt a sajátom! De windóz téma van rajta, pedig htc, nem gond ?
    Rendező: Le van sz@rva, a kutya se fog arra figyelni...


  • spike0007
    #2587
    Ki tudja miért így csinálták, de megoldották!!!:) Ennyi!:D
  • vixo
    #2586
    http://www.sorozatjunkie.hu/2011/04/25/nagy-hackerek-vannak-a-smallville-ben/
    Normál wp7 telóra,már nem futotta a készítőknek? Már az a kevéske cgi is ennyi pénzt emészt fel? :D
  • Shiwo
    #2585
    hardcore rajongóknak
  • spike0007
    #2584
    Lehet!:)
  • spike0007
    #2583
    De maximálisan egyetértek vele!
  • spike0007
    #2582
    Eme írás Darkseidről Lex barátunk irománya a Smallville Hungaryról utólag feltüntetem, mert ez lemaradt, mielőtt még meglincsel valaki, meg így korrekt:
    "Ami Darkseidot illeti: Engem nem zavar a ritka feltűnés és a sejtelmesség, mert az ő esetében ez nem a véletlen műve, vagy írói töketlenkedés, hanem teljesen világos koncepció. Szerintem az eddigi gonoszok közül az ő figuráját sikerült a leginkább félelmetessé formálni. Mindez pedig a ritka feltűnéseknek, valamint a karaktert körülvevő sejtelmességnek köszönhető. Gyakorlatilag semmi mást nem tudunk róla, csak azt ,hogy ő az "eredendő gonosz". Mítikussága, ismeretlensége, fizikai konkretizálásának hiánya teszi olyanná, akár egy isten. A sötétség istene, akinek csak "prófétáit" (Desaad megfogalmazása) látjuk. Mindez elveszne, ha egy teljes rész foglalkozna az ő háttértörténetével. "Túl valósságá", túl evilágivá tenné." by LEX
  • Shiwo
    #2581
    elárulja Darkseid-ot, mert egyedül akarja legyőzni Clarkot (:
  • spike0007
    #2580
    Remélem a Luthorcorp át lesz nevezve Lexcorpra!!:)
    Meg a Kent c. részben mikor Tess le akarta romboltatni a kastélyt az jutott eszembe hogy a jómunkásemberek nemnagyon akarták ezt megcsinálni.. Hohó mondom ezek tuti Lex emberei...Fináléban még megvannak a romok szvsz sztem felépítteti Lex a kastélyt újra!
    Szerintem amnézia se lesz, hanem a képregénytől eltérően továbbra is tudni fogja Clark titkát, de nem fogja a világ elé tárni mert egyedül akarja legyőzni..Jó jeleneteik lesznek Clarkkal.. Igazából legnagyobb ellenségek, mégsem tudják megölni egymást. Arra leszek kiváncsi még hogy Lex szerepe hogy teljesedik ki a Darkseid elleni harcban?
  • Narxis
    #2579
    Jeeeee, végre. Gyakorlatilag kaphatna ez a kép egy olyan címet, hogy A jó és a gonosz. :D
  • spike0007
    #2578
    Végre végre!!!:) Jó együtt látni őket!
  • spike0007
    #2577
    Tádá!!
  • spike0007
    #2576
    + de kell az álca...
  • spike0007
    #2575
    +minden részben van ellenfél vagy pedig valami problémát kell megoldani ami előre viszi Clarkot!
    BOOSTER-ben tiszta Supermanes volt! Telefonfülkés jelenet nagy kedvencem, ahogy Cat mentése is! Ügyefogyott Clark az meg sírva röhögős!:)
  • spike0007
    #2574

    Ami Darkseidot illeti: Engem nem zavar a ritka feltűnés és a sejtelmesség, mert az ő esetében ez nem a véletlen műve, vagy írói töketlenkedés, hanem teljesen világos koncepció. Szerintem az eddigi gonoszok közül az ő figuráját sikerült a leginkább félelmetessé formálni. Mindez pedig a ritka feltűnéseknek, valamint a karaktert körülvevő sejtelmességnek köszönhető. Gyakorlatilag semmi mást nem tudunk róla, csak azt ,hogy ő az "eredendő gonosz". Mítikussága, ismeretlensége, fizikai konkretizálásának hiánya teszi olyanná, akár egy isten. A sötétség istene, akinek csak "prófétáit" (Desaad megfogalmazása) látjuk. Mindez elveszne, ha egy teljes rész foglalkozna az ő háttértörténetével. "Túl valósságá", túl evilágivá tenné.

    A másik hogy a Smallville első 7 évada epizódikus volt és személy szerint örülök hogy ez az évad is olyan! Bizarro, Brianiac,Fantom-zónás Zod, Zor-el mind 1-2 részben szerepeltek..Így lesz igazán ütős a finálé hiszen Lex itt tér vissza és Darkseid is itt tűnik majd fel! Fel van vezetve minden! Kövi részben sztem Zod mellett Darkseidről is fog szó esni! Főleg Oliver és Zod révén sztem..
    KNEEL BEFORE ZOD!!!
  • Narxis
    #2573
    Zod 4ever!
  • vixo
    #2572
    köv. részben egy régi ismerős köszön vissza,aki most úgy is szóba került,nem lövöm le a poént nézzétek meg a videót: kneel before zod...upsz


  • vixo
    #2571
  • SlayR
    #2570
    Már megint totál hülye indokot tol arra akinek nem tetszett...:D
  • Narxis
    #2569
    Nem tudom mi bajotok vele. Nekem szar az amibe bele kell tekernem 5 perc után vagy végig se tudom nézni. Egyetlen hibája talán, hogy ez sem Darkseid-al foglalkozik.
  • Suffering
    #2568
    engem meg tudjátok mi zavar leginkább? :D Már csak 3 epizod van hátra, de Darkseidot összesen 2 db jelenetben láttuk pár másodpercben az egész évadban... Én lennék a legboldogabb ha annyi figyelmet kapott volna ő is mint amennyit Zod vagy Doomsday, pedig Darkseidra kurva jo történetet lehetet volna épiteni. Amig Zod-nál meg Doomsdaynél rááldoztak 1 részt a multjukra itt semmit... 1 emlités se volt eddig arról, hogy Darkseid az Apokolipszis ura, mi lett azzal a bolygóval, mi a faszért jött ide... de nem baj... az a lényeg, hogy Boostert meg Blue Beetlet megismerhettük
  • stargatelost
    #2567
    Persze, hogy szar volt, mi más lett volna? :D (Pedig az előző rész még úgy ahogy elment)
  • Narxis
    #2566
    Dehogy volt szar, szerintem tök jó volt. Booster Gold menő volt, az a skarabeusz meg klassz, nekem is kellene olyan szupererő. ::D
  • Flamer
    #2565
    na megneztme. mitol kene foldohozvagni magam? a vegen lois es clakr jelenettetol ? pf. szanalom :DDD:D: bar enis dugnam :D
    de.. szova.. mi a gyikvolt ez megint. skarabeusz? wtf?:D mar meint a legio? egy kis csira ellopja a gyurut? wtf? :D eheh.. az egesz sanditott. toltelekepizod es egyaltalan nem nyugozott le.
    persze most momdhatjatok hogy huha hat "super" elotagot jalanlottak meg telefonfulke, meg hogy torta S betu a szinekkel.. de akkoris. :D tokjo utalasok, meg tudjuk ohgy ezlesz nade ez a tortenet.. bazge. :D szarvolt. valljukmar be..
  • Flamer
    #2564
    jjaam volt ujresz? dolgoztam :\ nem voltam idom leszedni. na minnyar,.
  • spike0007
    #2563
    33.1 Lex fő kisérletezése...
    Csak most Ő az alany...:)
  • spike0007
    #2562
    Kent meg inkább érzelmesebb rész volt...:)
  • spike0007
    #2561
    Boostert láttad már? Van benne jópár omg pillanat...Booster meg lol, Beetle jól mutatott Clark akciózása meg epic!:)
  • Narxis
    #2560
    XD szerintem is jó volt
  • Flamer
    #2559
    #2558: ja. meg kiserletezett veluk.

    btw ez a kent ez.. omg resz volt. de gontoltam hogy feljovok ide es aztlatom hogy ez "uber lol epic fav" resz volt..
    szerintem inkabb csak lol volt :D
  • Narxis
    #2558
    Asszem Lex ebben tartotta a kriptonit fertőzötteket, vagyis ez volt a részleg neve. De lehet rosszul tudom, majd spike kijavít. :D