2757
  • sznus
    #2637
    Jóétvágyat
    http://justin.tv/ukuconn
  • sznus
    #2636
    Egy stabil stream-nek én is örülnék! :D Ha én találok, természetesen megosztom! ;)
  • vixo
    #2635
    http://filmtrailer.hu/filmhirek/tom-welling-marvel-szuperhosnek-keszul/
  • kill3r21
    #2634
    nem tud valaki cw live streamet? és hogy mikor indul a smallville?
  • kill3r21
    #2633
    Nah ma este finálé, hajnalban kelek....:)
    A zene ami a fináléban lesz, sztem sokminden elárul, halgassátok
    :)
  • mosoporr
    #2632
    véleménye mindenkinek van...
  • SlayR
    #2631
    ha nemtetszik nebeszélgessé róla...-.-
  • spike0007
    #2630
    Ezek után rád is fér egy kis fogmosás! XD
  • Narxis
    #2629
    Helyes.
  • mosoporr
    #2628
    na megyek is fogat mosni :D
  • Shiwo
    #2627
    annyi a különbség, hogy akinek tetszik, az nem érzi szar ízűnek, de te annak érzed, mégis eszed...
  • mosoporr
    #2626
    kispofám :) a szar attól még szar,csak hát te szereted szépen elkenni
  • spike0007
    #2625
    Finale kanadai trailer 2
  • spike0007
    #2624
    Promóból sok minden lejön, kiveszem hogy az apokalipszis, Darkseid bolygója közelít a földhöz, és pusztít rendesen, Lex és Tess jeleneténél viszont nem lehet eldönteni hogy elkapja, vagy épp kinyírja-e a hugit? Jonathannél a köpeny, Granny is feltűnik valszeg megküzd Clarkkal, Darkseid is lesz, meg Olivert se lesz könnyű visszahozni. Lesz repülés is, ruha is, s vajon az arany kriptonitot be tudja- e vetni Oliver? Esküvő is lesz, de hogy a finálé után lesz-e epilógusként Chloé a saját, vagy Clark örökbefogadott gyerkőcével és olvassák a Smallville képregényt no arra is kiváncsi leszek..
  • spike0007
    #2623
    Mindenki nézze azt amit szeret és aki tényleg szereti is amit néz na az már elégedett lehet!
  • spike0007
    #2622
    Err mondják ízlések és pofonok kispofám!:)A miénk nem egyezik!
    Kalap kabát ennyi!
    Narxis, Slyar meg én hasonló ízlésűek vagyunk, Te és Stargatelost meg másmilyenek!
  • mosoporr
    #2621
    az egész 10.évad SZÁNALOM volt csupa nagy betűvel :),azt hiszem mondhatom h minden rész 1 csalódás volt.
    a finálé meg hát bízunk benne h ennél rosszabb már nem lehet
    dupla nulla kalap kabát na ennyi
  • Narxis
    #2620
    De pont ezaz, Jor_El döntései megkérdőjelezhetetlenek. Amit ő csinál az mindig jó.
  • Shiwo
    #2619
    úgy mondjátok a felelőtlenségét, mintha komolyabb megerőltetést jelentene neki feltámasztani Clarkot...
  • stargatelost
    #2618
    Ez is más helyzet, mert nem ugyanarról a sorozatról van szó (csak a franchize-ról), hanem háromról, amelyeket más megközelítésből készítettek. Ez a Smallville egy és ugyanaz a sorozat, ami már 10 éve megy, és szerintem valahol a hatodik évad után kezdett hanyatlani.
  • stargatelost
    #2617
    Persze, mindent meg lehet magyarázni. Lehet Jor-el akkor épp nem figyelt a jövőre, amikor Clarkot erő nélkül elüti egy kocsi, majd meghal a kórházi ágyon. Megtörténhetett volna. Ezért volt teljesen abszurd, értelmetlen, felelőtlen amit csinált.
  • stargatelost
    #2616
    Heroest is elcseszték, maradjunk ennyiben.
    Hmm... a három említett sorozatból is látszik, hogy gyökeresen különbözik az ízlésünk (szerintem a legjobb sorozatok között vannak). De attól még véleményezhetek úgy gondolom, és ha csalódott vagyok, mert régen jó volt, most pedig szar, akkor annak hangot adok....
    Persze, abba lehet hagyni, de én nehezen kaszálok, főleg egy olyat, amit sok-sok éve nézek, és gyerekkorom és junkieságom egyik meghatározója volt (Stargate mellett).
  • Narxis
    #2615
    Jaja, Lexet már nagyon várom, meg a többi rosszarcú szuperembereket, csatát is meg mindent. :D
  • Narxis
    #2614
    Teljesen egyetértek, bár a Stargate Universe kapcsán átérzem milyen az amikor korábbi epizódok(SG-1 és Atlantis) tetszettek, a jelenlegi viszont ótvar, de néztem az SG: U-t mert SG fan vagyok. :D Viszont nem írtam le minden résznél, hogy egy okádék szar. Csendben néztem amíg vége nem lett.
  • Narxis
    #2613
    Azért Jor-El már tud valamit a jövőről, vagy mindig is tudott. Ő a deus ex machina a történetben, már amikor bekerül, tévedhetetlen, megkérdőjelezhetetlen döntései vannak, de zúdíthat mindent Clarkra egyszerre, ezért tanítgatta és irányította, de most már nem kell mert Clark felnőtt.
  • spike0007
    #2612
    Mindezzel együtt (költségcsökkentés, új irány, kevesebb effekt) kenterbe ver rengeteg sorozatot. Ezzel én megbarátkoztam és nem pocskondiázok, mert kevés pénzből is sikerült minőségi sorozatot összehozniuk. Néhol nekem is volt kisebb hiányérzetem, de úgy szeretem a sorozatot amilyen..Sokszor látványból is többet hoztak ki kevesebb pénzből mint pl. a Heroesnál. Heroest kenterbe is verte a Smallville, hiába volt ott sok pénz. Hiszen a képregényes szuperhősös sorozatok közül egyedül ez maradt állva, máig etalon. A sorozat készítőit maximális dícséret illeti. Van még egy-két hasonló sorozat próbálkozás de azok rendre behalnak. A finálé látványos és jó lesz..A sorozat nem Supermanről szól hanem a fiatalkori C.K.-ről így biztos vagyok benne hogy úgy ér véget hogy C.K. Sup. lesz.
    Ok neked nem tetszik már úgy! De ettől még sokaknak tetszhet! Csak mindig ugyanazt taglalod hónapok óta. Ha egy sorozat nekem nem tetszik, lásd Stargate Universe..LOST..SUPNAT..ezeket mind elkezdtem, de kaszáltam és nem nézem. Ennyi! Szóval nem tetszik ne nézd.. Megkíméled magadat és minket is..
  • stargatelost
    #2611
    Ha hiszed, ha nem, régen én is ugyanúgy rajongtam a Smallvillért, amennyire te.
    Visszakerestem egy másik fórumba írt hozzászólásaimat, és a hatodik évadfinálétól még el voltam ájulva (ugyanúgy ömlengtem róla, ahogy te teszed most), de onnantól jöttek a tré részek. Hetedik évadtól csak néhány epizód tetszett, és egyre több szánalmas rész jött.
    Ennek oka a szereplők távozása, a költségvetés csökkentése (elképesztően unalmas már az a néhány díszlet...meg egyáltalán hogy díszletben forgatnak... nagyon meglátszik rajta....), meg talán showrunner váltás is volt, ha jól emlékszem.
    Ezekért lett számomra egy jó sorozatból ultragagyi szar hígfos, amit sokszor csak szenvedve tudok végignézni... de végignézem, mert régen ugyanúgy tetszett....
  • spike0007
    #2610
    Tetszik a finálé prómó sztem durva dolgok lesznek itt!
    Fuck yeah!
  • spike0007
    #2609
    Valószínűleg még lesz egy pár promó péntekig!
  • spike0007
    #2608
    Finálé promó

    Sztem nem volt olyan rossz ez a rész, főleg az utóbbi évek utolsó előtti részeihez képes ez egy kellemes darab volt. Nem volt vészes. Az hogy neked nem jött be...így tudtál járni ismét...Én már csak röhögni tudok rajtad ahogy kikelsz magadból. XDD Javaslom nézz mást! XDD
    Én várom a finálét és tuti jól fogok szórakozni!! Meg sokan mások is!

    "És ilyen sorozat éri meg a 10 évadot istenem!!!!!! RÖHEJ!!!" =>Bizony megéri, mert jó sori. Nem olyan szar mint bizonyos nemrég kezdődött sorozatok!


  • stargatelost
    #2607
    Végignéztem. Egy abszolút nulla volt az epizód. Már leírtam miért.

    Meg eszembe jutott, hogy ezt már nem egyszer eljátszották, hogy Clarknak nem lesz ereje, más meg megkapja. Azt hiszem az első évadban volt, egy villámcsapás miatt. Hajh, régi szép idők, amikor még kisvárosi sorozat volt, és nem ilyen szánalom.

    Lois rész végi kijelentését pedig grebber már lejjebb ecsetelte, egyet értek vele.
  • stargatelost
    #2606
    Most komolyan, itt van Darkseid, meg Clark végzete meg minden, és akkor Jor-El ilyenekkel szórakozik, hogy átadja az erejét másnak, ezzel teljesen kitéve a sérüléseknek? ÁÁÁÁÁÁ elképesztő, egy vicc az egész!!!!!!
  • stargatelost
    #2605
    akarom mondani 10x20
  • stargatelost
    #2604
    9x20. Az első öt percnél járok (főcím előtt), de annyira elképesztően felkúrta az agyamat, hogy az hihetetlen. Nem tudom mi lesz az epizódban, lehet nem ezt viszik végig, de ez a Loisnak lesz most ereje dolog annyira gagyi szar fos, hogy szavak sincsenek rá. Itt vagyunk a finálé előtt, komolyan ennyire nagy baromsággal kell jönniük? SZÁNALOM csupa nagy betűkkel. És ilyen sorozat éri meg a 10 évadot istenem!!!!!! RÖHEJ!!!

    Ha évad elején járnánk, most biztos lepihentetném a sorozatot darára, de mivel már csak egy rész van hátra, végigszenvedem ezt.... majd visszanézek ha megnéztem a részt....
  • grebber
    #2603
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a Lois-os nem megyek hozzád dolog nagyon szánalmas húzás volt szerintem. Eddig az egész arról szólt amit Clark bán is nagyon tökmindegy Loissal van-e vagy sem mindenkit úgysem tud megmenteni.Ez meg benyögi a végén
  • Narxis
    #2602
    Nagyon jó kis rész volt, bár a vége eléggé meglepett. Kicsit wtf érzésem van, Granny meg eltakarodhatna már, annyira idegesítő. :D Szegény Oliver. :(
  • spike0007
    #2601
    Egészen jó kis rész volt. Nem volt hibátlan nem a legjobb amit láttam de jó ráhangoló volt a fináléra:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Clark lekapcsolta a fatert az pont azért volt mert mostantól egyedül kell boldogulnia..Meghozta ezt a döntést és pont hogy ez viszi előre. A 8.-ik részben megmondta neki az apja hogy Ő lesz a föld megmentője szóval nehéz döntéseket ideje magától meghoznia! Ha ez következménnyel jár akkor pedig abból tanulnia! Nyilván vissza fogja kapcsolni és tanácsot is fog kérni még Tőle.. De ezen a ponton azt hiszem nem kell már hogy Jor-el beleszóljon.! Smallville-ben kicsit másképp alakulnak a dolgok és ez nekem tetszik..
    Barlang jelenet Supergirlel végig jó volt Kara elment megmondom őszintén ez meglepett de szükségszerű volt. Toyman nem zavart sztem nagy figura, a kerekasztal sötét lovagjai:) meg jók voltak tetszet hogy ki kinek az ellenfele. Aranykriptonit és Granny megjelenése WTF! Egyedüli csalódás Darkseid hiánya. De van egy tippem, lehet hogy Oliver... nem folytatom. Szóval Clarknak/Supermannek mélyről kell visszahoznia a barátját. De majd kiderül.
    Engem is ráhangolt a fináléra!!
    Látvány zene mind jó volt. Látvánnyal nem spóroltak.
    Jöhet a finálé! :D 8)
  • Narxis
    #2600
    KNEEL BEFORE THE REAL ZOD!

    Nekem is ez lett a kedvenc mondatom. :D Zod nagyon badass lett, szegény Oliver őrlődik rendesen. Jó rész volt.
  • Narxis
    #2599
    Uhh ez nagyon jónak ígérkezik!
  • Bullitt
    #2598
    Máskor használhatnád a spoiler taget. Köszi. :D