2757
  • nyirog
    #2677
    Ezt én sem értettem a végén...
  • fixon
    #2676
    Úgy értem évadban
  • fixon
    #2675
    Nem értem. Jimmy nem halt meg a 8 évasban?
  • nyirog
    #2674
    jogos, akkor már tényleg inkább szinkron mint felirat, de én már csak ilyen maradi vagyok (mivel a kettő közül csak felirat érhető el), am ez ugyan az a szituáció amiért inkább szeretném magyar felirattal játszani a mass effect 3-t mint teljesen angolul (habár ott bevallom a tudományos bla-bla-t annyira nem értem angolul így sanszos h a játékank csak a 70 %-át érteném)
  • fixon
    #2673
    Kész a felirat :D
  • Klemice
    #2672
    Igen, igen, ha már ennyire a magyarra törekszünk akkor felirat, mintsem szinkron :D
  • nyirog
    #2671
    Elég jól tudok angolul nem azzal van a gond, csak az uccsó részt jobb magyarul élvezni ^^
  • Klemice
    #2670
    tanulj angolul :D
  • spike0007
    #2669

    Hát gyerekeke ez kurva jó volt!!! Nagyon élveztem mozifilmszerű volt végig volt feszültség pörgős volt főleg az utolsó 20 perc. Ruhából elég volt ennyi...Mivel ez Clarkról szól ahogy eljut oda hogy...Kevesebb ruhára számítottam úgyhogy elégedett vagyok. A többi spoiler mögé rejtve.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Clark felszállt az erődben az epic volt meg ahogy a repülős jelenetnél lepacsizott Loissal(Ezt mozifilmben is elnéztem volna, de a Smallville utánozhatatlan), meg ahogy kitolta a bolygót. Lex visszatérése kemény volt, ahogy Tess ügyködése is..Sajnos Tess...De Lex memóriavesztése is szükségszerű volt.Clark vs. Oliver meg a nagy hármas vs Oliver is zsír volt jól ráb*sztak...:D Darkseid nem lett legyőzve sztem csak úgymond elmenekült. Visszatér még de az már egy másik történet. Ahogy Zod is.. Lex is stb...Hozzáteszem kemény volt hogy apuci szívével mentette meg Lexet.ki Clark vs Darkseid fightot várt az lehet csalódik de én pl. pont Clark vs Olivert vártam meg mentéseket. Ez mind megtörtént. Azért szép effektek voltak.
    Jonathan és Lex jelenetei ütöttek egytől egyig. Kiemelném még a zenét és a Clois leveleket valamint kettejük játékát. Ez a két színész nagyon érzi egymást. Kis Jimmyt meg nagyon jó volt látni a DP.-ben
    Kiváló zárás, csillagos ötös! Valamint ne feledjük ez egy sorozat és nem egy gigaköltségvetésű mozifilm, a költségvetésébe nem minden fér bele! Mégis jobban átjött minden mint a Superman viszatérnél!
    Smallville forever! Best of the best!:)
  • nyirog
    #2668
    legyen már felirat, tűkön ülve várom h megnézhessem :D :)
  • SlayR
    #2667
    [spoiler]Szerintem Darkseid azaz ellenfél mint batmannek Joker sose fogja végleg legyőzni max egy időre kivonja a forgalomból így nemis lett volna sok rételme egy hosszú csatározásnak...[spoiler]
  • fixon
    #2666
    Valaki nem tudja TheNanny twitterét, ha van neki???
  • Klemice
    #2665
    Korrekt sorozatzáró volt.
  • kill3r21
    #2664
    én úgy fogtam fel abban a pillanatban, hogy beböszmült és megütötte, de szósincs arról hogy legyőzte szerintem....
    Spike tesó holvagy várom a véleményed :)
  • Bullitt
    #2663
    Sajnos kb. én is így látom (bár CGI azért CW költségvetéshez képest jónak mondható). Én Darkseid "legyőzésétől" fogtam nagyon a fejem...
  • kill3r21
    #2662
    Énis nagy elvárásokkal ültem le megnzni, valamien szinten csaqlodtam is, de az a pár jelenet, visszaemlékzések, repülés, superman téma engem kárpótolt teljesen, lehet azért mert örült superman fan vagyok, ésmár john williams dallamaitól végen van.....
  • Magoo
    #2661
    Hidd el hogy nem... Nagyon nagy elvarasokkal ultem le megnezni. Lehet ez volt a gond :D
  • SlayR
    #2660
    Nekem pl...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pont a végén nemvolt az igazi a túl pózolt tetős ingnyitós jelenet túl mű volt. Attól független pl. a Darkseidel való találkozásnál lévő emlék képek és egyéb nagyon bejött én sose hiányoltam az egészből azt a teljes mozzanatokig képregényutánzást modernebb volt.
  • SlayR
    #2659
    Te sztem márcsak simán kötekedni akarsz :D
  • Magoo
    #2658
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Basszus...csak en gondolom ugy hogy ez a befejezes kb olyan gaz volt mint a sorozat utobbi 4-5 evadja???? Sok mindenbe bele tudnek kotni, de pl szanalmas, hogy Welling-en lathatoan nem is volt a Superman ruha! Vegig CGI volt. A tortenet meg vegig arra ment ki hogy amit 10 even keresztul szar iranyba pofoztak, 2 perc 10 masodperc alatt az eredeti kepregenyvilaghoz hasonlo mederbe tereljek.... Ami szanalmasan szarul sikerult. A zene az utolso 3 percig siralmasan szar volt. Kb mint amikor egy vigjatek sorozatban parodizaljak ki a szuperhos filmeket. Sajnos John Williams zeneje a vegen nem mentette meg az epizodot...plane mert az utolso snitt is kurva szarul lett vagva - zenet totalisan ignoralva. Na mindegy...szegyenteli veg sajna. :( Egyedul Rosenbaum jateka volt nyero. Az a faszi remekeul jatszik. Ennyi...vege.
  • SlayR
    #2657
    Nemtudok mitmondnai vagyis de.... Sokkot kaptam azthiszem...ahogy Alekosz mondaná Jééézusmáriaaaa ez valami brutális volt.
  • kill3r21
    #2656
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Repülés , Superman ruha, jimmy olsen visszatérése, végén superman zene........isten volt
  • sznus
    #2655
    'zigen. Nem kellett rá sokat várni! :D Ess neki! ;)
    Én alszok kicsit, majd jövök olvasgatni, hogy ki mit mondd! :) 'ccakát!
  • kill3r21
    #2654
    nézem is újra
  • kill3r21
    #2653
    Smallville S10E21-E22 Finale HDTV XviD-2HD
  • sznus
    #2652
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyetértek kill3r21. Most mondhatnám, hogy gyorsan le lett rendezve Darkseid, meg 1-2 dolog összecsapott volt. De ez... ez... úh... Az utolsó 20-30 perc ütött! A fejemet fogom, és csak pislogok...
  • kill3r21
    #2651
    Nah vége a finálénak, gyerekek alázatosan mondom le a kalappal, az utolsó 5-10 perc mindenkit megfog ütni....atyaég atyaég atyaég folyamatosan ráz a hideg jesszus....lehet hogy másfél óra langyi volt, meg lesznek amiért csalódottak lesztek, de hogy az utso etap nem gyengén odakur az biztos....ha most lehetne állva tapsolni megtenném :)
  • sznus
    #2650
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Legalább 3 percig nem pislogtam. És vagy 6 percig visítoztam! :D Szerencsére nem viszik túlzásba a reklámot már. Rájuk szakítom az ajtót! :D
  • kill3r21
    #2649
    váááááá félke félek hogy nem mutatják vááááááááááááááááááááá
  • sznus
    #2648
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pasiból vagyok, de nem szégyellem kimondani: ezt megkönnyeztem rendesen!:D Aztaq.... Hát megérte fenntmaradni. Úhhh. mi lesz itt délután!
  • kill3r21
    #2647
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ettől a jelenettől, még a könnyeim is kijöttek, végre flyyyyying
  • kill3r21
    #2646
    vááááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • sznus
    #2645
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hideg is kirázott tőle! Ma már nem alszok! :|
  • kill3r21
    #2644
    Rosenbaum , mint mindig hatalmasan jól nyomja :)
  • sznus
    #2643
    2-3 reklámonként eszek, nem lesz ez így jó! :D:D:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eddig félgőzzel mentek a dolgok, nem leptek nagyon meg. No de még a fele hátravan! :) Héééé, ez éledezik! Xd
  • kill3r21
    #2642
    darkseid darseid :O :O
    Brutál..
  • kill3r21
    #2641
    meg a dragonball is, este nem gyenge :D
  • sznus
    #2640
    És még mi magyarok sírunk, a sok reklám miatt, erre tessék. Már a főcímbe is beleraknak reklámot. Meg 15 perc után is reklám van! Xd (Isten az égbe, de elvetemültek ezek a reklámok... Fincsi volt ez a Super 8 előzetes! Xd)
  • kill3r21
    #2639
    első link stabil
  • kill3r21
    #2638
    jeee és megy váááá már most ráz a hideg