2757
  • zoliii
    #2717
    Új Superman ruha Nekem nem tetszik! Kíváncsi leszek, hogy lesz e szó a filmben, az új ruháról. Superman biztos a Krypton Tesco-ban vette :D
  • JP Forever
    #2716
    Sziasztok. Évek óta nézem a sorozatot, aztán a nyáron leszedtem mind a 10 évadot.
    Most, körülbelül 3 rész van a tizedik évad végéből, és elkapott a depresszió. Nem szeretném, hogy vége legyen.. :(
    Én (a lentebb linkelt kép) a régi superman filmeken nőttem fel, nekem nagyon nagy kedvenc.
    A sorozat zseniális, nagyon szeretem azt a nagyon színvonalas, és ízléses romantikát ami benne van.
    Tehát így, hogy mindjárt véget ér a sorozat, gondoltam rákeresek a fórumon, hátha vagytok ti. És vagytok!:)
  • zoliii
    #2715
    Superman 3-ban, Lana Lang szerepét tölti be, és Clarkkal beszélget.
    Smallvillben már Martha Kent-ként játszik :D A régi filmben Clark álom csaja Lana, a sorozatban meg az édesanyja. Érdekes :D
  • Narxis
    #2714
    De durva. :D Biztos szerette a Supermanes filmeket. :D
  • zoliii
    #2713
    Superman 3 - Smallville :D Tegnap néztem meg a Superman 3-at, és akkor vettem észre hogy ismerős arc van benne :D
  • piamania
    #2712
    Tudtommal,ahogy a VIasaton vége a 9. évadnak, akkor folytatják a 10-el!!!
  • zoliii
    #2711
    Nálunk tv-ben, mikor adják le a 10. évadot szinkronosan? Idén, vagy jövőre?
    Kár, hogy már vége! :( Az utolsó rész nekem nem jött be! :(
  • Kontrakcio
    #2710
    Szupermen :D
  • Shiwo
    #2709
    jujj, ennél rosszabbul még készakarva sem lehetne írni Superman-t
  • Bokafix2
    #2708
    Különböző külf. fórumokon azon vitáznak hogy lesz-e 11. évad... Egyébként régebben arról volt szó, hogy Welling szerepelni fog a mozivásznon is mint Szupermen.
  • Kontrakcio
    #2707
    nah, csak vége lett! szórakoztató kis sorozat volt. és ahoz képest h első ekifutásra 8 évad lett volna az utolsó még ráhuztak kettőt.
  • gabi89
    #2706
    Nem halt meg ugyanis akit mi Jimmy Olsen -ként ismertünk az nem az a Jimmy :D

    " Akit mi három évadon át megismertünk, az Henry James Olsen volt, Jimmy Bartholomew Olsen bátyja. Superman leendő fotósa egyébként feltűnt az 8. évad záró epizódjában is. Az öcsikének Chloe nyújtotta át bátyja fényképezőgépét, valamint az ukázt, hogy lépjen a nyomdokaiba. "

    "A négy új showrunner első fináléjában nem finomkodott sokat, s kinyírta Jimmy Olsent. Majd ezt követően a karakter temetésén kiderült, hogy az, akit mi három éven át Jimmy Olsenként ismerünk, nem volt más, mint a képregények ikonikus szereplőjének bátyja"

    "De ismerjük meg a dramaturgiai fordulat hátterét: Noha újrafeldolgozásról van szó, a Superman jogait birtokló DC Comics számos esetben kikötéseket fogalmazott meg a Smallville-lel kapcsolatban. A kiadó megszabta, mi történhet/mi nem történhet az ő általa birtokolt karakterekkel. "

    Ez kimaradt volna nektek vagy csak nem rémlett ? :D Szerintem itt is taglalva lett annak idején.
  • Narxis
    #2705


    Smallville és Superman 4ever!!!
  • spike0007
    #2704


    Ezzel a videóval szeretném megköszönni a készítőknek, a színészeknek, mindenkinek ezt a csodálatos tíz évet, s szerintem ezzel nem vagyok egyedül!

    Köszönöm..Köszönjük Smallville!
  • MerlinW
    #2703
    Anyám.. 10 éve várok erre az utolsó 10 percre:) Zseniális volt:)
  • BoneDragon
    #2702
    Pont tegnap, meg ma reggel adták a film múzeumon a Superman 2-őt! Alap, hogy néztem. :)
  • 123xyz
    #2701
    tényleg nem az említett filmeken nőttem fel, elég régen láttam azokat a tv-ben, hogy ne nagyon emlékezzek rájuk... újra meg nem néztem azóta se. De legalább kaptam normális válaszokat a kérdésemre, és ennek örülök.
  • fixon
    #2700
    Meg is beszéltem csoporttársammal, hogy amit lesz nagy szabadidők összeülünk megnézni mind a 10 évadot. Awww
  • Flamer
    #2699
    e21:
    19:42. eheh. a jel amit a thorba is nyomattak :DD

    eheh.vege. nos. nemvolt rossz. :D karhogy tess meghalt :\ [sajnalja]
  • Flamer
    #2698
    e20 mekkora fail hogy lois felteszi a kiscsillagot.. lama. noob.. f*sz. gyoker. nemis tudom mit mondjak meg.. szuper speedel siman odaert volna hozza.. ere inkabb serifesdit jatszik.. szanalom.
  • Shiwo
    #2697
    ha jól rémlik, az ingszéthúzás a képregényekre is jellemző volt..

    mondjuk a közelgő lávabolygóról nekem az 5. elem jutott eszembe...

    amúgy az elején kicsit tényleg húzták a dolgokat, a végén meg mintha össze lett volna csapva..annyira nem találták el az ideális összetételt, de azért jó volt...

    John Williams zseniális zenéje meg hab a tortán, mely nagyban hozzájárult a mozgóképes Superman-legendákhoz
  • BoneDragon
    #2696
    Látszik nem a régi superman filmeken nőttél fel. Ing széthúzás rengetegszer szerepelt a filmekben!
    Nekem tetszett a finálé, de tényleg kicsit vontatott volt... Eltelt fél óra a filmből és még mindig semmi..még mindig semmi, jajjj, hol van már a ruhaa??:) Sajnos az utolsó 15-20percbe zsúfoltak mindent. Remélem a következő utáni mozis supermanba Tom Welling lesz a főszereplő! Nekem nagyon a szívemhez nőtt és jó színész.:) Következő superman nézése közben, biztos szívni fogom a fogam, hogy nem ő van benne. :P
  • kill3r21
    #2695
    Ahogy gondoltam csak Olsennek hívja, még emliti is lois hogy nehéz lesz felnőnie a báttyához :)
  • SlayR
    #2694
    Clark régóta tudott már epülni csak tudatosan nemhasználta. Nemakart az erejével tisztában lenni. Darkseidel értelmetlen lett volna valami erőfitogtatós harc főleg, hogy amint kiderült Darkseid a földön inkább csak másokon keresztül tudott fizikai formát ölteni így az ereje is valószínű korlátozott volt (ezért is hozta létre a kis sereget).
  • kill3r21
    #2693
    Amugy nem hivták jimmynek....nem csak olsennek emlegetik?
  • zoliii
    #2692
    Én ma néztem meg. Jobbra számítottam. Azt hittem, hogy Clark Darkseid-al egy hosszabb jeleneten át fog küzdeni. A repülést elég hamar megtanulta Clark! :D A háromnegyed része uncsi volt, a végét meg jól összecsapták :(
    Kara-t, Lana-t hiányoltam, + az Igazság ligáját!
  • Valezius
    #2691
    Azt gondoltam, hogy eljátsszák, nem az volt a kérdés :P
  • SlayR
    #2690
    Nincs több évad:D
  • Klemice
    #2689
    11. évad mikor jön?
  • SlayR
    #2688
    Azért azt ha megfigyeltétek...a sorozatban egész végig modern technika szerepelt. Érintőstelefon lcdmonitor stb stb
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén pedig mindenki inkább "klasszikus" mondhatni régies ruhában volt (meg a szemüvegek is) ami utalás az eredeti Superman filmekre ez amolyan meglepetésszerű kitérés volt.
  • spike0007
    #2687
    Csak eljátszották hogy alig ismerik egymást....
    Még nem értek ráösszeházasodni...
  • Valezius
    #2686
    Amúgy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lex mint elnök szintén elég furcsa volt, sőt inkább felesleges.
  • Valezius
    #2685
    Pedig elég megszokott jelenet a Superman filmekben. Tehát a válasz, hogy teljesen beleillik.
    Csak furcsán állt rajta az a ruha a jelenetben, nem tűnt túl izmosnak benne.

    De ez a befejezés mi volt?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Most Lois és Clark nem házasodott össze, vagy összeházasodtak, csak eljátsszák, hogy alig ismerik egymást?
    Ennek a jelenetnek az volt a célja, hogy össze kösse a régi elemeket ezekkel az újakkal?
    Egyébként a liftbomba az nem átvezetés volt az első vagy második Superman filmhez?
    Jimmy felbukkanása nekem tetszett, Jimmy mindig is fiatalabb volt Luis és Clarknál, ehelyett ebben a sorozatban kaptunk egy velük egyidős Olsent. Ezzel az öccse dologgal ez legalább helyre lett rakva. De, hogy mindkettőt Jimmynek hívják :D
  • 123xyz
    #2684
    Szerintetek az utolsó, jelenet mennyire illik a képbe? Mert nekem nem nagyon rémlik, hogy ilyet csinálna, inkább egy gyors pörgés és ruhaváltás, esetleg a fülke, de lehet csak én láttam ritkán ilyet Supermantől.
    Az egyik régi filmből pont találtam egy ilyen részletet, de akkor sem tartom Supermanre jellemzőnek.
    Személy szerint inkább hozzá társítanám ezt a mozdulatot:
    0:40-nél... Nem a legtökéletesebb szemléltetés, de csak ilyet találtam, és azt hiszem érthető mire akarok kilyukadni.

    Vélemény?
  • Narxis
    #2683
    WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    óriási finálé volt. Megérdemli az ARANY fokozatú OMGWTFROFLCOOPTER jelzőt. :D

    Kicsit döcögősen indult az eleje de tetszett, én arra számítottam, hogy simán lerendezi Louis magában ezt a vívódást

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de aztán átterjedt Clarkra is és végül egymást győzték meg, jó volt. :D Olivér nagyon király volt mikor odaállt a 3 csíra elé és lenyilazta őket. :D Hajrá jófiúk! Lex pedig hát kész, nem törlöm le ezt a részt hanem csak miatta újranézem, legalábbis az ő jeleneteit bár fura volt, hogy a végén jófiú lett. Darkseid megszívta rendesen, az erődből amikor kijött Clark az is jó volt. Én a többi szuperhőst hiányoltam, de mást kifogást nem tudok mondani.


    Remekül megcsinálták! Smallville 4ever!!!
  • spike0007
    #2682
    A bolygó az apokalipszis volt, amely elnyelte volna a földet!
    Nézettség egyébként 3,5 milla körül mozgott az utolsó félórában! XD
  • fixon
    #2681
    ez olyan aranyos
    És rájöttem. Ez Jimmy kisöccse, de ugyan az a színész.
  • SlayR
    #2680
    Továbbra se értek egyes dolgokra minek akartok magyarázatot...keress arra magyarázatot mé ilyen idióták a politikusaink vagy miért hülye ez az ország? de ne arra amit egy sorozatban látsz a sorozatot élvezd és nelihegd túl a történéseket...ez nem Superman sorozat volt ez Smallville volt...örlődések, döntések, érzelmek... az e4mberi fele amit eddig senki nem ismert ebből a sztoriból reálissá tett fantáziával...a bolygó meg azért lebegett mert nem sima bolygó volt kb olyasmi volt mint egy valamiféle "erőgömb" amit az apokalipszisre szántak...
  • stargatelost
    #2679
    Amúgy a zárás.... a dupla epizód első fele nagyon szar és unalmas volt.... szenvedés, sok blah blah blah.....vívódás, még több blah blah blah... annyit rágták, húzták, nyújtották ezt a témát, hogy teljességgel érdektelenségbe fulladt....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amik tetszettek: ahogy már előttem mondták, ruha, repülés, végén zene jó volt...vagyis nem is ez a megfelelő szó rá... inkább ELVÁRT. Na mindegy... Az emlékképek megint csak azért voltak jók, hogy felidézzék bennem, hogy régen mennyire szerettem a Smalville-t, most pedig mekkora fos lett.

    Darkseid ügyködései a szánalmas kategóriába tartoznak. A halálok megint csak semmi hatást nem váltottak ki bennem. Lionel kap egy golyót, de mintha mi sem történt volna még odamászik Lexhez meg cseveg egyet. Tess is meghalt (So what?).


    Az a rohadt bolygó meg áruljátok már el nekem, mi a picsáért lebegett a város felett? Milyen Földbe zuhanó bolygó tesz ilyet?? NEMÁR EMBEREK!

    Ja meg a dalbetétek is jók voltak, ezek is hiányoznak a sorozatból. Rosenbaum természetesen fasza volt. Aztán ennyi.

  • stargatelost
    #2678
    De meghalt. Ez a kisöccse volt, aki felnőtt és ugyanúgy néz ki mint ő... lehet a klónja volt, kitelik ettől a sorozattól.....