61
  • mir
    #61
    ha nálunk is bejön az euró,(egyszercsak talán...) akkor szerintem nálunk is fel fognak menni az autómata árak, mert 1 € lesz egy pénz. persze lehet, hogy ez csak a hülyeségem... mindegy.

    azzal a részével a hozzászólásnak egyetértek, hogy vannak dolgok, amik nálunk drágábbak.
  • mir
    #59
    akinek válaszoltam az azt javasolta, hogy ne adhassák a terméket olcsóbban az előállítási árnál. ez tulajdonképpen az előállítási árban minimalizálja a termék árát.
  • mir
    #57
    nekünk az, jó, hogy nincs minimális ár, és van árverseny. ha minimlizálnmák az árat az alkatrészek árában, akkor jóval drágább lenne
  • mir
    #55
    az EUs vitába meg ne menjünk bele.
  • mir
    #54
    az a naplós riport csak azért volt egy kicsit(!) becsapós, mert mindenből az akciósat vették.
  • mir
    #53
    de, lehet, sőt, valószínű, hogy hülye vagyok, mert itt tépem a pofámat. de mindegy. én ezt szeretem. meg a párhuzamos vágást.
    amúgy az árak minimalizálása evidens módon nem jó nekünk, csak az életképtelen cégeknek. a sony meg nem az.
  • mir
    #50
    ez érdekes
  • Cat #49
    Rotschildok vagyonát speciel nagyon is pontosan lehet tudni, ugyanis az egyik elnökjelöltként indult a '70es évek közepén, majd (Nixon után asszem) felkérték alelnöknek, és a kongresszusi bizottság nagyon hevesen támadta, mondván ez a bankszféra és a hatalom találkozása. A támadások hatására közzétette családja minden érdekeltségét, és akkoriban volt másfél milliárd dollárjuk - ez mai áron persze jóval több, de akkor se vezető vagyon, ráadásul ez tucatnyi családtagra van elosztva. Ekkor igazolodott be hogy a Rotschildok igazi vagyona a kapcsolati tőke, mivel nagy család, sok üzleti vállalkozással szinte mindenhol ismernek valakit, szóval ha nagyon el akarnak érni valamit akkor meg tudják nyitni az ajtókat.
  • TeszteloPontHu
    #46
    Én még PC-re sem láttam PS2 emulátort, nem hogy XBOX-ra, de lehet, hogy én vagyok a tájékozatlan.
  • UNREG
    #45
    "és ahogy látom van ps2 emu is box-ra."

    Rosszul látod.
  • mir
    #42
    vagy 6-7 játékot megnéztem Xen, és semmi sem szaggatott. bár az X nem az enyém volt, de a tulaj tökéletesen meg volt vele elégedve. és hidd el, nem szaggat.
    amúgy csendben jegyzem meg, hogy starcrafton kívül mással nem játszok, és az sem szaggat :)
    amúgy ha nem tetszik az X, akkor ne vegyél, én sem vettem. de vajon mi a fasznak kell leanyázni azt, amire nincs pénzed / nem tetszik / hitbeli meggyőződéseddel ellentétes / ... akkor, ha neked semmi károd nem származik abból, hogy a piacon van?
  • mir
    #40
    az xbox konzol, és nem szaggat rajta semmilyen játék. fáj?
  • cSuwwi
    #36
    ez biza tény. bármi műszaki cikk kell, főleg számtech cuccok, érdemesebb átruccanni bécsbe, és ott megvenni. minden sokkal olcsóbban kijön. ráadásul számtech cuccokra, (és ha jól tudom a műszaki cikkekre), nincs semmilyen vám, adó, stb.
  • shim
    #35
    minek konzol, ha ott a pc? csak azért h előbb játszhassak a ff28-cal, mint pc-n? bähh....
  • Sliders
    #33
    CSak az a kár hogy az XBOX 2-n nem lesz majd vinyó! Mert igy nem lehet majd divxet lejátszani, meg egyébb finomságokt, szerintetek?
  • NEXUS6
    #32
    "Az újgenerációs konzolok bemutatkozásakor várhatóan mind az Xbox, mind pedig a PlayStation 2 ára 99 dollárra fog zuhanni."

    Na azt még megvárom:))
  • Csatti
    #31
    Az a kis rész túl van 50%-on.
  • Vers
    #27
    a sony külön egy gyárat épitett a következö generácios konzol processzorának, van ott pénz dögivel
    a m$-nak csak egypár irodaháza van meg készpénze, a sonynak meg tucatnyi gyára üzeme, meg kb 50 lábon áll
    mozi, zene,elektronika , playstation, kamera, stb...
  • mir
    #25
    1: a sony is veszteséggel kezdte árulni a PS2t, most már talán se vesztesége, se nyeresége nincs.
    2: a sonynak a PS üzletág elvesztése sem akadna fenn a tortán, eddig is csak a nyereségük kis része származik onan, ezután sem fog több.
    3: ha a microsoftnak "ez a veszteség, csak egy böfögés az ébéd 2 menűje között" az egy dolog, a sonynak meg az 5. 6. eladott játék után még a kezdeti időszakban is nyeresége volt a konzolon. annyit meg szoktak hozzá venni. jóval többet is.
    amúgy nem tudom, hogy ennyire hülye ötlet hogyan pattanhat ki egyáltalán ember fejéből, hogy alsó árat kellene szabni akármilyen terméknek... mesterségesen életbentartani egy életképtelen céget a legnagyobb kibaszás mindenkivel. nomeg a sony távol van attól, hogy akármilyen szinten a versenyképtelen kategóriába kerüljön a konzolok között.
  • Rincewind
    #23
    Mintha a Sony olyan kis vállalat lenne... :)
  • Skyline
    #22
    Ha jól megnézed nállunk cirka minden duplaannyiba kerül mint bárhol áshol...
    Magyar kormányok rlz...
  • Skyline
    #21
    Ps2-t nem adta veszteséggel,joggal:)
  • Rincewind
    #19
    Ez egy baromság. Gondolod, hogy a Sony-val olyan könnyű kibabrálni? Nagyobb ász az a konzolpiacon, mint az M$, nem a szomszéd cukrász. Hiába kínálják áron alul a box-ot attól még a jónép PS2-t vesz. És, ha a Sony úgy akarja, akkor még olcsóbban adja a PS2-t, megteheti 70+ millió eladott darab után. GameCube-ot is fillérekért vesztegetik. Nem jelent ez semmit...
  • mir
    #16
    te is elég nagy hülye vagy.
  • SoDI---
    #14
    ÁÁÁÁÁÁÁ, ja hogy MOST 40 ezer, és csökkentik...
    DE DURVA!!

    Más: ha ez 40 ezer forintnyi dollár, akkor itthon miért cirka a duplája????
  • SoDI---
    #13
    hmmm...
    Épp ennyiért tervezek RAM-ot venni.
    Egy X-Boxnak több értelme lenne :))))
  • Omegared
    #11
    Itt 42 újonan a Tesc... nem reklámozunk :)))))
    Ne akkor már inkább egy PS2 pár e forintal drágábban
  • AnarchoiD
    #10
    53 az ara mar feleve , de ennel lejebb mar nem fog menni ;) legutobbi csokkenteskor is ennyi volt ;) gecik
  • mir
    #8
    te egy fasz vagy.
  • Lacc
    #6
    37 ezer forint?? Hát itt nálunk még mindig 60....
  • arty
    #5
    :D enis ...
  • Taptarap
    #4
    :DD
  • Csatti
    #3
    Hát ennyit megér az xbox, bár én azért kihagyom.