515
Sztárbox
  • Adi
    #435
    Én amúgy az ütésektől kaptam agy bajt....
    Pl.: Kozsó ha szabályosan ütöt volna és nem össze vissza akkor megverte volna a niggert.
    Kozsó már lassan 40 éves vagy mennyi. Sokkal több idő kellett volna, hogy az ütések rögződjenek neki. Egyszerűen nem volt öszhang.
    Anettka vs. Pandora: Vicc volt az egész...
    Sega vs. Szabi: ez tetszet
    Szilvi és Tünde: háátt.. nem tudom.. Szilvi hol él? ŐŐ akkar komolyan boxolni?
    Pff.. ez is hülye egy menet volt.
    Amúgy Majka is beszélhetet volna kicsit értelmesebben, nem ilyen paraszt módon. Én biztos szerénykedtem volna az ő helyébe... és ezzel sokkal többre becsülnek meg az emberek mintha szar, kabja be és hasonló jellegű szavakkal fejezem ki győzelmem és boldogságom. Én annyit mondtam volna, hogy örülök, hogy megnyertem a mecset bár ez a kettőnk közötti konkfliktust nem oldotta meg és örülök, hogy Dopemannal küzdhetem meg. És ez az egy hónap számomra nagyon kevés volt. Na szerintem egy ilyen dumát lenyom most nem utálnák még többen. Meg ez a ringből kirohanás is egy paraszt dolog sztem!! Mindenkit puszilgatot, mintha a világbajnokságot nyerte volna meg.
    Én azt hittem, hogy Dopeman szanaszéjel veri az egy éves tudásával!
    Na mentem aludni, bye mindenkinek!!
  • Petyus_
    #434
    Bonjaski rulz. =)
  • Adi
    #433
    Sok igazságot véltem találni a mondataidba... Elég sok mindennel egyetértek veled!!
  • Adi
    #432
    "Nézd csak meg a legegxszerűbb különbséget: az eltérő fizikumot"
    Mai világba már nagyon nem számít... Persze általába igen. De vannak érdekes dolgok. Mint mondjuk mikor kis vékony thai boxos gyerek szét marcangója a kidobó embert a diszkóba!!
    Úgy ütik le a bodysokat néha mint a taxi órát.. Persze ha vkire pszihológilag hatnak akkor az már nagyon gáz. Pl.: Szabol vs. Segal... Monda a Szabolcs, hogy a végén elment a "lelkesedése" és kiszált belőle az erő. Ha lelkierőd nincs az nagyon gáz...
  • Adi
    #431
    He-he... nem tudod az okát, hogy mér hagyta ott.. akkor most mi a faszról beszélsz?? Hee?
    Tudod pontosan, hogy dopeman és majka között mi történt?? (szerintem nem, max. a blikk vagy hasonló újságok amit írtak.)
    Rendes boksz?? A boksz-ba nagyon sok fajta taktika van. Pl.: ez most egy k1-es példa... Te Bob Sapp ellen mit csinálnál? Neki rohannál és ütnéd? Vagy taktikusan ki ki ugrálnál és 2-3 menet után elkezdenéd ütni mint az atom. Ő pedig már ennyi menet után úgy kiszokot fáradni, hogy azt se tudja hol van!
  • FtranX
    #430
    Medgyessy vs. Orbán, Kovács L. vs. Martonyi, Bush vs. Saddam, Bayer Zs. vs Funar :DD
    lehetne itt sztárboxot csinálni kérem!
  • Adi
    #429
    Inkább vegyél egy halló készüléket!
    LOL... nem azt mondta, hogy mindenki.. illetve azt mondta az aki nem hiszi el, hogy ő így boxolt. Ennyi volt a lényeg. Végülis azt üzente, hogy Dopeman és csapata bekaphatja. Ennyi volt a lényeg...
  • fifi
    #428
    Vagy rapper akar lenni.
    Na majd a Balázs showban...
  • fifi
    #427
    Lajka volt nője vs. Én
    lett volna a tuti meccs itthon nálam!
  • Petyus_
    #426
    Ja igen, azt meg kell hagyni, hogy ha a műsorban valami színvonalas volt, akkor az annyi, ahogy Szabolcs meg a Segal gyerek felkészült. Az mér kezdett boxmeccsre hasonlítani. Kár hogy "mondvacsinált" volt az ő összecsapásuk, de úgy látszik nálunk csak a "popmenedzserek" képesek valódi ellentéteket szülni a hazai "sztárvilágban". =))

    Egyébként mennyivel jobb lett volna mondjuk egy Vágó Pityu vs Rózsa Gyuri derbi, netalántán Kövér Laci vs Szekeres Imi, hamár sztárbox vazze. =)))
  • elmo
    #425
    mindenesetre holnaptól megint beindul a boxutánpótlás képzés. az összes ózdi cigánygyerek a WBO-ba tör!
  • fifi
    #424
    Azért a Szabolcstól sem kéne füles...
  • elmo
    #423
    oksa. :)
  • Dynamic
    #422
    De ez nem az utca.Boxmeccs volt, boxmérkőzésre hívta ki és ott a box szabályai érvényesek.Boxban nyert, ez biztos.Most gyakorlatilag teljesen mellékes, hogy az utcán agyonverné-e vagy sem.
  • Adam5
    #421
    na bye én húzok aludni
  • Adam5
    #420
    na mind1 én se istenitem dopemant csak nekem nem jött be az amit majka csinált
  • elmo
    #419
    különben a boxban futássszerű elmozgás nem bűn, tudtommal szabályos, csak egy a probléma: ilyenkor nemcsak azt kellene nézni, hogy ki ütött többször (egyébként majkának én 1! értékelhető ütésére emlékszem, a többi favágáshoz hasonlított), hanem hogy ki támad. Ha nem így van, bocs.
  • fifi
    #418
    Ez így igaz!
  • Petyus_
    #417
    Ja, ez majdnem biztos.
  • Adam5
    #416
    vagy elkapja majka gyerket (amit ugye a box-ban nem szabad) és ...
  • Petyus_
    #415
    Akor egyezzünk ki abban, hogy Pityinger is meg Majka is két nevetséges ripacs az RTL Klub egész mezőnyével egyetemben, box terén meg Segal lenyomna mindenkit mint a bélyeget. =))
  • Adam5
    #414
    Hááát
    A Meccsen nem így tünt mert amikor Dopen 1X 2X elkapta akkor le ütötte és az utcán bizony keményen megveri a földön
  • fifi
    #413
    Lehet itt is ez lett volna ha nem 4 menet!
  • Petyus_
    #412
    Kokó is valami hasonlóval próbálkozott mielőtt beleszaladt Chacon bácsi öklébe. =))
  • elmo
    #411
    nekem nem pityinger a király, csak most majka a nagyobb fasz...
  • fifi
    #410
    + Lacika legalább akkora fasszopó mint Lajka. Én szigorúan a bunyóról beszélek!
  • Dynamic
    #409
    Nem tudom miért erőltetitek ezt a futás dolgot.Nem csak futásból állt, elvégre azzal nem lehet nyerni.Azért volt 1-2 betalált ütés is amitől Pityinger igen csak meglepődött.Nehogy már még 8 kiló súlytöblettel és 1 éves boxoló múlttal(Dopeman) szemtől szembeni adok-kapok legyen.
  • Petyus_
    #408
    Nem valószínű. Lehet Dopeman parasztlengője valamivel erősebb, de ismételném magam, mire Dope egyet mozdul Majka 20szor körbeszarja. És ez még többet számítana ha lehetne rúgni, vagy normálisan nekimenni és jól megsorozni. Piyingernek vége lenne mint a botnak imho.
  • fifi
    #407
    Láttál már valaha máshol ilyen védekezést? én nem...
  • elmo
    #406
    fifi: örülök hogy te is így gondolod, akkor még hátha van remény... Én először a reggeli műsoroktól undorodtam meg, mikor állandóan egymás szavába vágva (sőt a vendégeket sem hagyva beszélni) ripacskodik a 'sztár'nak nevezett söpredék (ettől a szótól is kiráz már a hideg)
    Ezután következtek a talkshow-k meg mindenféle show-k (pl. hetihetes, de fábry is gusztustalanul viselkedik a vendégeivel). Ez a szintje a beszélgetőpartner leszarásának és megalázásának már olyan mértékű, hogy hihetetlen (nekem). Persze van aki megérdemli (ding-dong bús böcs).

    Az rtlklub által közvetített K1-ről ne is beszéljünk, akkora baromságokat láttak és mondtak, hogy én is majdnem kaptam egy infarktus+agyvérzés kombót a TV előtt... A Eurosportos változat az okés nagyjából.

    Tudom mindez nem kapcsolódik szorosan a sztárboxhoz, de a probléma lényegéhez igen...

    Petyus: ebben igazad van (#394), de nekem ettől nem lesz szimpatikus valaki, hanem csak azt látom hogy milyen velejéig rohadt az egész emberanyag.
  • Adam5
    #405
    mert azért ha 1X dopeman elkapja...
  • Adam5
    #404
    győzött majka

    ez nem tartozik ide de azért kiváncsi lennék ha az utcán össze futnának és verekednének ki győzne...
    valszeg senki mert majka elfutna
  • Petyus_
    #403
    "Azért nem egészen tartozik a rendes box szabályai közé a "fussunk el az ellenfelünk elől" című fejezet."

    Már dehogynem, így védekezett. Nekem tetszett, mindegy úgyse fogjuk meggyőzni egymást, nekem annyira nem szívügyem az a Majka gyerek, szóval legyen igazatok, Pityinger Lacika a király. =)
  • Petyus_
    #402
    De mondta, a végén amikor alibizett.
  • Adam5
    #401
    lehet hogy rosszul halottam de a bíró nem mondta majkának legalább 1X hogy "Boxoljon!"
  • fifi
    #400
    Azért nem egészen tartozik a rendes box szabályai közé a "fussunk el az ellenfelünk elől" című fejezet. Ha a tudás dönt Lajkának vége sztem! Nézd csak meg a legegxszerűbb különbséget: az eltérő fizikumot
  • Adam5
    #399
    jó akkor rosszul fogalmaztam

    Dopeman azért ment oda hogy rendesen ilyen menekülés nélkül boxoljanak majkával

    de akkor ezekszerint majka fél dopeman-től ha nem mert vele "normálisan" boxolni
  • Petyus_
    #398
    Box: ütik egymást és aki több találatot bevisz az több pontot kap. Majka ezt csinálta. =)
  • fifi
    #397
    És ha mind a ketten rendesen boxolnak, most Lajka barátunk lehet hogy sírna!
  • Adam5
    #396
    jó ebben igazad van

    de egy valamit be kell látnunk
    Amit Majka csinált az nem igazi Box! amint mondtam dopeman azért ment oda hogy boxoljon.