515
Sztárbox
  • fifi
    #395
    Akkor velem is probléma van és kezet foghatunk, mert én egyenesen FÉLEK RTL KLUBra kapcsolni, mert nemtom melyik ilyen faszkalap köszön vissza és ugat a tévén keresztül.
    + ha én egyszer ezt a Lajkát kezeim közé kapnám...Annyira idegesít, hogy tutira agyoonverném. Egy visszataszító féreg...
  • Petyus_
    #394
    Nekem pont ezért szimpatikus a gyerek, semmivel sem tud kevesebbet mint mondjuk Balázska (az egyikre 34% szavazott, a másik talán 66, de ebben nem vagyok biztos :D) vagy akár Szellő Pityu. Egy ózdi senki, de jó a dumája, és ez bőven elég hogy más RTL Klubos "sztárok" (Pandora, Oki =))) felé nőjön fényévekkel.
  • Adam5
    #393
    Lehet hogy Dopeman karolta fel Majkát de akkor is ott hagyta őket ami egy nagy féregség csak eddig kelett neki dopeman meg a csapata

    "Mellesleg előtte hónapokig üzengetett a primitív stílusában a szennylapokban, hogy elveri Majkát."

    El is verte volna a majka boxolt volna.

  • Petyus_
    #392
    K.O. nem volt. Majka első két menetet simán hozta pontozással. Negyedik menetben a földön fekve ütötte Dopeman. Innentől kezdve miről beszélünk?
  • Dynamic
    #391
    Már bocs, de ez hülyeség!Pont fordítva volt.Dopeman karolta fel Majkát, hogy kaszáljon vele.Mellesleg előtte hónapokig üzengetett a primitív stílusában a szennylapokban, hogy elveri Majkát.
    Egyébként engem Majka sem érdekel, de nehogymár itt még sajnáljuk ezt a prímkó Pityingert.
  • elmo
    #390
    majka a legutálatosabb embertípusba tartozik akit csak el tudok képzelni:
    - nulla tudású
    - szerénységet hírből sem ismeri
    - képmutató
    - nagyképű

    és mégis, ő vígan piál most, mi meg jól felhúzzuk magunkat. Akkor most ki is a hülye?
    Emil Rulez: '...jó volna kicsit egyszerűbbnek lenni...'
    Boldogok a lelki szegények? Boldogok az agymosott, rtlklubnéző droid népesség, mert nem filóznak ilyesmin, megyek én is fa**omba mert úgy felba*tam magam, hogy felrúgom a TVt hogy legyen estére egy kis kempo is ha már annyira mondogatták (a 'kempo-edző' tisztázta is magát, ezért jó az élő adás, néha kiderül a hazugság)

    bocs a sok szövegért
  • Adam5
    #389
    dopeman amikor 1szer 2szer elkapta 2ütésből le ütötte a földre
  • Adam5
    #388
    akkor is szerintem a nézők normális boxot akartak
    ha meg nem bírja az iramot nem kell csinálni
  • Petyus_
    #387
    Figyelj.. azért egy szívkatéterezés nem egy mókás dolog.. így is leszopatta az "igazolt bokszoló" Pityingert, most akkor mi kellett volna még? =)

    Amikor bírta szuflával nem csak "elfutásban" volt jó, hanem be is vitt Dope-nak szép ütéseket.
  • Petyus_
    #386
    Dopeman láthatólag még életében nem verekedett, iszonyat tré volt amit művelt, mire egyet mozdult a szívbeteg Majka húszszor körbeszarta. =)) Normális harcban még ennyi esélye sem lenne.

    A műsor egyébként egy vicc volt (Anettkával az élen =)), legaljább momentum az volt ahogy Kertész Géjza csontig benyalt az RTL-nek.

    Bebe edzhetett volna többet, jól megpakolta volna Kozsót azon röhögtem volna.

    RTL Klub szánalmas úgy ahogy van, sikeresen eljutottak egy olyan szintre, hogy ennél csak feljebb van.
  • Adam5
    #385
    mert ha oda ment volna elé és normálisan boxolt volna akkor máshogy alakult volna az állás
  • elmo
    #384
    szerintem is segalé és szabié volt az egyetlen értékelhető meccs, bár tündén meglepődtem, aránylag jókat ütött annak a dagadt ringyónak
  • Adam5
    #383
    Az én véleményem:
    Dopeman azért ment oda hogy boxoljon majkával majka mindig mondta hogy "ő nem fél és hogy megveri dopemant" ehez képet ez nem nevezhető boxnak amit művelt nem mondom hogy szabálytalan de féregség inkább ment volna oda hozzá és boxolt volna nem csak menekült volna.
    Ebből is látszik hogy egy gyáva féreg aki csak jártatja a pofáját és dopemen csak addig kelett neki amig nem szerez magának rangókat és utána ott hagyta dopemenéket.
    Ebböl is látszik hogy egy FASZKALAP!!!!!
  • :)
    #382
    hát bazzeg kozsó hogy ütött már ? mint 1 nő.. hihetetlen milyen béna volt..
    a csajok nevetségesek vótak..
    dope a nagy 8keres:DDD szerintem életében nem verekedett....
    majkapapa meg nyávogott mindenért......
    segal meg szabi meccse az tetszett a többi szar volt
  • elmo
    #381
    köcsögpubi (lajka) felvonultatta az összes lehetséges kibúvót, ami csak létezik a boxban. jó, mélyütés nem volt, mert erre dopeman gondolom vigyázott. ilyen egy rohadt patkányt még esküszöm nem láttam annyira tenyérbemászó egy rohadék pofája van, hogy agyonverném legszívesebben. és ez most nem erről a műsorról szól, hanem amióta mindenhol ez a puhány kis fasszopó kotonszökevény kísért. már gyűlölök tv-t nézni

    a másik ilyen az Balázs. őrá már nem is pazarlom az időtöket, annyira egy gennyesfasz

    de a heti hetesben sem tudom mit szeretnek az emberek, mikor egyrészt egy csomó önmagát túlértékelő újságíró, meg önmagából RIPACSot csináló (különben nagy tehetségű színészek, komikusok) gyűjtőhelye.
    lehet hogy velem van a probléma.
    faszom
  • Ramore
    #380
    Dope amikor "gáz" van, akkor hátul sunnyog, tehetségtelen bunyós. Majka egy senkiházi szájhős. Ők produkálták a "gála" leggyengébb meccsét. Bíztam benne, hogy elverik Majkát, de csalódnom kellett.
  • Joker Hun
    #379
    Hülyét csinált a dobermanbol.
  • fifi
    #378
    Rohadt undorító bunkó g@né műsor volt annyi szent! Lajka a kis buzi, lehet hogy nyert, de Dope tutira jobb volt. Lajka csak elrohangált egyfolytában, és ez nem bunyó.Ha Ő akkora nagy gettóharcos, akkor revansot utcán kesztyű nélkül! Dopeman úgy legépelni, hogy azt sem tudná hogy hívják.
    A Seagal-Szabolcs volt még valamelyest a nézhető szint felett, de a többi valami minősíthetetlen! A műsorvezetők-interjúik-beszolásaik meg egyszerűen kritikán aluliak. Nem tudom elhinni, hogy ez az ország szellemi igénye...Szomorú.
    Tudtam mindig hpogy sokmindennel hülyitik az embert de ez aztán már minden képzeletemet felülmúlja!
  • elmo
    #377
    gusztustalan undorító és szánalmas volt ez az egész. Majka remélem nem jön haza borsodba többet, mert egy vinnyogó patkány módjára menekült a másik baromarcú elől. De van egy különbség: pityinger már letett pár dolgot az asztalra, majomka meg csak egy nagypofájú kis köcsög

    de a legrohadtabb az RTL KLUB úgy ahogy van
    nem találok szavakat már annyira vérlázitó amilyen hülyének nézik az embereket, persze az is voltam, hogy megnéztem ezt a ...
    inkább törtem volna el a kezem mielőtt átkapcsoltam erre az anyaba**ó csatornára

    várom a nagyokosok vétóját
  • Davidus
    #376
    M it idegbajoskodtok? Ez egy kabaré volt:P
  • CarajoEsp
    #375
    Erre már számítani lehetett volna. Nem hiszem ,hogy ez az élete első paraszt megjegyzése.
    2.Igazad van. Ha holnap MAJKA HIVATALOSAN. Az rtlben bocsánatot kér a viselkedéséért ,akkor semmi bajom. De miért érzem azt ,hogy ez nem fog bekövetkezni?
  • CarajoEsp
    #374
    Miért és Balázs vagy LILU? Ezek a nagy műsorvezetők?
    Lilu idézet!
    "NÉMáá ,kitom dugni a melbimbóm itt"
    A balázs és a lilut is meggyujtanám ,had egjenek.
  • Dynamic
    #373
    Ezt úgy mondod, mintha az rtl előre tudta volna, hogy mit fog mondani.Élő adás volt vagy mi.
    Egyébként meg nem tudom mit sajnáljátok Dopemant.Ő volt az aki hónapokig keménykedett, hogy agyonveri Majkát, most meg fordítva sült el.Égő.
  • Tuvok #372
    Csodálnám ha ezután még majka vezetne műsort az RTL-nél...
  • Tikal #371
    mondjuk elég szánalmas hogy itt ma mindenkit sztárnak tituláltak... pfff.. utolso senkiházi egytől egyig

    Ja, és a végén azt mondja a csávo: "teltházas cirkusz"

    Én kapásbol vagy 100 üres széket számoltam...
  • CarajoEsp
    #370
    Énis káromkodok ,de nem az egész világ eltt és élőbe.
    Ez engem annyira felidegesített ,hogy majdnem szíyvrohamot kaptam.
    Sose nézek tv-t mostmár tom miért nem.
  • TneX
    #369
    Hát de látod ez kell ma magyarországnak..nem is tudom mit várjak ezek után? azt hiszem szarom le az egészet
  • CarajoEsp
    #368
    De mégis mi a faszt képzel magáról ez a buzi.
    Mi az ,hogy ő "SZTÁR"? Mi az ,hogy ő "MÁJER"?
    Elmegy abba a rákszarral telirakott koponyákkal kikövezett ,búbánatos picsába. Remélem Olyan sokáig szenved ,mint Jézus a keresztfán. Kis buzi.
  • Punker
    #367
    mindegy végülis jót röhögtem azt kész lehet az első 2-t is meg kellett volna nézzni :)
  • Tikal #366
    jaja :)
    dope lassu volt, rossz taktikával.
  • Mighty
    #365
    Tánc az kevés volt. Inkább az ütések után menekült....

    A kesztűk meg miért nem voltak felragasztva a kezükre ragtapasszal?
  • Tuvok #364
    Azért szidom, mert nem birom. Mint a harlemi majmok a betondzsungelben...
  • Punker
    #363
    ja és 12-s karika se volt, máskor ha éjjfélkor kivillan 1 cickó a filmben akkor az már 18, itt meg azért a kamerás észnél volt és megmutatta rendesen a lányokat :)
  • Tikal #362
    egyébként nem értem mit szidjátok, beszari volt, elugrált szaladgált, idegesitete dopemant, de nyert és ez a lényeg.... az életben is az marad fenn aki nem megy fejjel a falnak.
  • Bandee1987
    #361
    Tuvok: Azér, mert te nem birod a rappet, azért nem kéne a dopemant szidnod. Az utolsó mondatoddal pedig teljes mértékben egyetértek
  • CarajoEsp
    #360
    "Mindenki bekaphatja???"
    Ez azért színvonal ,hogy S**-nak le. ilyen dolgot élő egyenes adásba SEMELYIK normális csatornán nem hallottam.
    Már írtam is egy levelet a felelős szerkesztőnek aki ha reagálni nem is fog(nem is várom el) legalább 1x átgondolja.
    :((((
  • Tikal #359
    dopeman elsunnyogott....

    majka me kitáncolta dopemant és nyert :)
    a végén kicsit tulzásba vitte...
  • Tuvok #358
    Elmehet mindkettő a picsába, akassza fel a feka dope magát majkával együtt, ráadásul amit csinálnak, az minden, csak nem zene, csak hadaró tapló tahóság valami csattogásra.

    Jöjjön a hetihetes végre.
  • Punker
    #357
    meg kiváncsi vagyok hogy döntötték el hogy ki nyerjen feldobtak egy pénzérmét? mert hogy kamu volt az egész az tuti
  • Adam5
    #356
    tull képpen miért is veszett össze dopeman és majka?
    mert majka egy idő után már nem csapatban dolgozott?