34414


asdad.png




Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!
  • WuFraZselic
    #31732
  • limperatore
    #31731
  • limperatore
    #31730
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddd
  • limperatore
    #31729
    te oltod magadat baszki :D
  • ForzaInter
    #31728
    de nem lépem túl a határt:D figyelek mindig ne sértselek meg nagyon, nehogy bannoljanak:D
  • Effe88
    #31727
    XDXD
  • szucsy89
    #31726
    meghúzod, kivéve ha engem kell oltani, akkor nem :DDDD
  • ForzaInter
    #31725
    régen én is az voltam.:D:D egyszer már végleg is voltam bannolva de 1 pont vissza lett vonva így visszatértem a halálból:D:D

    azóta meghúzom magam:D
  • Effe88
    #31724
    igen
    nagyon megviselneXDXD
  • limperatore
    #31723
    azt már nem tudnám elviselni a 4-t

    tuti kiugranék a földszintről :D
  • szabii98
    #31722
    mondjuk itt ő is mód, ezt benéztem. viszont általában itt csak gabber_saviola(rem. jól írom) szokott moderátorkodni :D
  • szabii98
    #31721
    mer itt olyan szabály van , hogy a csapat névvel sem lehet csúfolódni..ha egy cifu itt is mód lenne, simán kapná a 4 pontot a bilan miatt, meg a tökorrú, majom miatt :D:D:D
  • limperatore
    #31720
    a héten már nem is eszek akkor :SSSS :DDDD

    ennyit megér h így beégette magát h ilyen kicsinyes vamzer 35 évesen :DDD
  • Effe88
    #31719
    ez még mindig csak 1XDXD
  • Effe88
    #31718
    igenXd
    én már tapasztalt,edzett troll vagyokXD

    bár egyszer azért kaptam kettőt mert az anzsi mahackalát macskahalálnak írtam
  • limperatore
    #31717
    akkor visszaszívom...nem majom

    hanem 1 vamzer nevetséges majom :DDD
  • ForzaInter
    #31716
    te már csak tudod mi?:D:D
  • Effe88
    #31715
    azért 1 jár
    vagy még az se
  • szabii98
    #31714
    bannolni nem fogják azért, mert valakit lemajmozott. kap 3 elakadás jelzőt és puszi :D
  • WuFraZselic
    #31713
    azért Vidal góljánál nagyot hibázott Jézus, hiába volt les, azt a keresztlabdát simán ki kellett volna kanalaznia


    hát mélyíthetnénk a keretet, mert jelenleg 3 védőnk van 4 posztra. mondjuk Strama remekül tudja átalakítani 4-3-3/4-3-1-2re a taktikát, és a 2 wingbacknek hála létszámban meg is tudunk lenni. ha Nagatomo olyan fegyelmezett lenne védekezésben is, mint Capitano, akkor sokat javulna a dolog. amúgy Pereira ebből a szempontból jobb, kicsit furcsállom a mellőzését.
    Gargano és Cambiasso is sokat javult az elmúlt 2-3 hétben, Guarín szintén, Obiról tudjuk, hogy nagy jövő előtt áll, Mudingayi pedig egy állat, már most kedvencem (pedig sanszos, hogy jövőre elmegy, én 31 évesen nem venném meg, hiába 750ezer az ára, ne nálunk kezdjen el öregedni, plusz panaszkodott az ügynöke a kevés játéklehetőség miatt), egészséges versengés alakulhat ki a kezdőbe kerülésért, amiből csak jól lehet kijönni

    Samu helyére egy igazi kész játékost hoznék, szerintem ott nem szabadna spórolni (Benatia, Subotic (2013 nyarán lejár a szerződése!!!), Hummels kategória), a padra pedig egy tehetséges fiatalt, és esetleg megtartanám Chivut (nem), vagy hoznék egy másik rutinos rókát, aki segítheti a fiatalokat. Samuel jó játéka egyértelműen a két kölyöknek köszönhető, és ez fordítva is igaz!
  • szucsy89
    #31712
    modi topikban már be is panaszoltak, jön a ban :SD:DD:S
  • limperatore
    #31711
    hatalmas hangulat van most

    kurva védelmet viszont erősíteni kell

    Juan tegnap megint hihetetlenül nyomta, embertelen ez a csávó 21 éves kis brazil
  • WuFraZselic
    #31710
    talán ez a kép fejezi ki leginkább a jelenlegi csapatunkat...

  • WuFraZselic
    #31709
    ezért kár, Stramának különbnek kéne lennie...
    ez a győzelem semmit sem ér, ha elbízzák magukat a fiúk. menni kell előre alázattal, és nem hibázni a 8.-20. helyezett csapatok ellen, mint oly sokszor tettük tavaly. nem is tudom melyik vereséget sajnálom jobban, a buta focit játszó Roma, vagy a 11 emberrel védekező Siena ellenit...

    EL-ben muszáj megverni a Partizant Belgrádban, és akkor az utolsó 2 meccsünk kicsit nyugisabb, ezzel is "spórolhatunk" a bajnokságra
  • limperatore
    #31708
    Stramaccioni végül a Juventus mezén található "30 sul campo", azaz "30 a pályán" feliratra is odaszólt egyet.

    "A Juventus állandóan arról beszél, hogy mi történt a pályán, a pályán, pályán. Nos, az Inter a pályán verte meg őket."
  • limperatore
    #31707
    sztem nem ért hozzá militohoz
  • WuFraZselic
    #31706
  • Fabio Capello
    #31705
    Gratula a győzelemhez, nagyon sajnálatos, hogy ez már a sokadik derbi, ami 90%-ban a bíróról szól, 10%-ban pedig az igazi fociról...

    Puzsért meg valaki tüntesse már el a színről, mert az az ember egyszerűen nem normális
  • Steve Downie
    #31704
    Gratulálok!
    Ezt az öt feles szorzót sikerül eltalálnom, erre az a nymorult hidvégi elbszta a fradi x-em.
  • limperatore
    #31703
    grove-t senki ne merje a szájára venni, egyik normális és korrekt juvés csöves mellett

    ettől függetlenül persze juventino :D
    szidjátok inkább brekit aki 1 majom

    tökorrú megint beégett de mást nem vártunk tőle :ASD:S

  • szucsy89
    #31702
    geci ezt nem hiszem el :D egyszer mondok valamit előre nagy mellénnyel, akkor is beégek :DS:SD::S::SD:SDS:

    fasz kivan, na mind1, titeket meg mi verünk majd meg :DS:DS:DS:DS
  • WuFraZselic
    #31701
    ilyet először a Chelsea honlapján láttam a múltheti meccs után, de örülök, hogy nem kerülgetik a témát

    inter.it-ről > "Inter emerged victorious from a throbbing, packed Juventus Stadium. 3-1 the final score with two from Milito and one from Palacio, after the Bianconeri had taken an early lead with a goal that should have been disallowed for offside and Lichtsteiner was inexplicably spared a second yellow"

  • ForzaInter
    #31700
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    újabb fail szücsi részéről:D:D:D
  • ForzaInter
    #31699
    puzsér hogy kapkodta a levegőt, meg sóhajtozott 1-2 után, rendesen kussba volt:DDDDDDDD
  • WuFraZselic
    #31698
    a sportklubos "szakértő" blogjában 'roskatag sörházi gebe' a Kapitány, hát most keményen beintett a pökhendi f@sznak
  • Hunor88
    #31697
    Nagyon durva ez a Zanetti!
  • WuFraZselic
    #31696
    épp hogy most vissza fogja fogni magát :D

    nagyszerű győzelem volt, az első 15-20 percet lehoztuk 2. (3., 4.) kapott gól nélkül, az volt a kulcs. 2. félidőben szerintem jobbak voltunk, főleg Guarín beállta után. Asamoah egész meccsen "csöndben volt", Capitano levette a pályáról, ez is létfontosságú volt!

    Strama remekül képes belenyúlni a meccsekbe, ezt már sokadjára bizonyítja!
  • Grove4
    #31695
    De legalább szücsy nem fogja vissza magát! :DDDD
  • Grove4
    #31694
    Grat!
  • Hunor88
    #31693
    Köszönöm Palacio hogy Puzsért elkussoltattad! :D