27305
  • Dency
    #27098
    ja oké megvan kösz kösz
  • j0nNyKa
    #27097
    a szürke négyzet környékén hadonássz az egérmutatóval, ott találod, a funkciója működik, csak a képe tűnt el

  • Papa01 #27096
    Szia!

    Ott van az, csak szintén fehér lett a színe! :) Vidd oda az egeret, a lebegő help meg fog jelenni.
  • Dency
    #27095
    Kicsit off de nem tudtam hova írni.
    Nem találom azt a kis sárga csillagot a topikokban amivel a kedvencekhez tudom adni illetve eltávolítani, történt valami változás vagy hogy tudom ezt kivitelezni ezentúl?
  • Kandurex
    #27094
    ja értem, megvan...oké...töröltem
  • Kandurex
    #27093
    Látom, de ez csak ennyit hív: /api/favorite/del

    Ebből hogyan?
  • Dzsini
    #27092
    Desktopon is ott van, csak az ikonja nem látszik - de a link alapján meg lehet találni
  • j0nNyKa
    #27091
    #27021
  • Kandurex
    #27090
    Ezzel lehetne valamit kezdeni? A mobilon még ott van a kedvenc topik hozzáadás, desktop nézeten meg sehol.

  • SzirmosSzisza
    #27089
    Alapból a mobiloknak elég nagy a felbontása, hiába pici maga a készülék.
  • kamionosjoe
    #27088
    Hal-ló! Töltöttem fel képet mobilról amit a Magyar nyelv úttörői topicba beillesztettem. Most néztem meg számítógépen és brutál nagy lett az a kép, pedig csak egy egyszerű telefonos képernyőmentés. Le lehet ezeket valahogy kicsinyíteni vagy így jó szerinted?
  • j0nNyKa
    #27087
    hat probalj meg a [email protected] -ra irni, hatha a foszerkeszto a nyakara tud lepni a megfelelo embernek
  • LamborghiniSG
    #27086
    Sziasztok, nem tudom hová írjak ez ügyben, bocs ha rossz helyre írok. Nem működik az email változtatás funkció, azt írja, hogy: "Hiba! :(
    Sajnáljuk, de por került a gépezetbe.Kérlek látogass vissza később."
    Az egyetemi email címem megadása nem volt jó ötlet, meg a Gmail-t nem bírtam beállítani úgy, hogy POP3/IMAP-al letöltse a leveleim, így szeretném megváltoztatni az email címem az sg.hu beállításaiban pl a Gmail-esre. Szerintetek kinek írjak ez ügyben?
    Köszi.
    Utoljára szerkesztette: LamborghiniSG, 2020.08.05. 13:54:04
  • j0nNyKa
    #27085
    dede maris
  • Major
    #27084
    Nem lenne egyszerűbb az egész hóbelebancot törölni és átirányítani a domaint az ipon.hu-ra?
  • j0nNyKa
    #27083
    nem tettél fel kérdést volt
  • gergely1991
    #27082
    Költői kérdés volt....
  • j0nNyKa
    #27081
    de tudod, minden 3. hszben leirom
  • gergely1991
    #27080
    Nem is tudom mióta csinálja ezt random-szerűen: "Sajnos por került a gépezetbe,próbáld meg újra később!"...
  • j0nNyKa
    #27079
    oszinten nem tudom, de igen a ketto kozul van valamelyik
  • RelakS
    #27078
    :(
    Senki nem fejleszti már a zezsgét, vagy aki de, az nem néz ide?
  • j0nNyKa
    #27077
    #27021
  • RelakS
    #27076
    Ha elzavar az oldal, hogy lejárt a hozzászólásod szerkesztésére szánható idő, akkor jó lenne, ha nem törölné a módosított hozzászólást. Ha egy csomó linket akarsz pl beilleszteni, amit innen-onnan szedtél elő, akkor kezdheted előlről egy új hozzászólásban.
    Csak annyi kell, hogy a figyelmeztetés alá rakja ki a "módosított" hozzászólást, hogy legyen honnan kimásolni.
  • j0nNyKa
    #27075
    ez nem tudom mit jelent magyarul, úgyhogy: igen, jaja!
  • gergely1991
    #27074
    Mondjuk St is itt volt mint az egyik illetékes, akivel kapcsolatban kerülhettünk a "mediacenter lépéseiről".
  • Szabi #27073
  • j0nNyKa
    #27072
    mert uzletileg senkit nem erdekel hogy a forum userek mit akarnak, engem sem uzletileg erdekelt, hanem mert egy szentimentalis barom vagyok
  • gergely1991
    #27071
    Akkor már más fejleszti a fórumot,vagy mi lesz a jövője?
    És ha más lesz a fejlesztő akkor miért nem regisztrál ide,azért hogy tarthassa a "userekkel" a kapcsolatot(költői)?
  • TokraFan
    #27070
    Köszönöm!
  • j0nNyKa
    #27069
    que? mirol beszelsz?
  • csigafi #27068
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát akkor mit csinálsz? :-D Én fejlesztenék ha megfizetnék :-) Havi neto 300 ezerrel beérem nem kérek sokat.
  • j0nNyKa
    #27067
    #27021
  • csigafi #27066
    Jó lenne egy normális vezérlópult/admin a felhasználóknak pl egy profilom menüpont alatt. Ahonnan kezelni tudna a regisztrált tag mindent, A korábbi hozászolásait megtekinteni amit jelenleg sehol se lelek. Biztos balfasz vagyok. Eddig a saját nevemre klikkelve elérhető volt de most ez a funkció nem működik nálam sajnos. Átmeneti gondolom. Tényleg jó lenne egy profilom menüpont.
  • Malakai
    #27065
    A gomb ott van, de a kép nem töltődik be, ahogy a többi ikon-gomb sem, sem a logó. Az "/assets/img/images.png" sprite-al van valami hiba, cloudflare-ről jön úgy tűnik valami corrupted formában, hasonlóan, mint a favicon már régóta.
  • TokraFan
    #27064
    Hova tűnt a Favorite csillag?
  • j0nNyKa
    #27063
    https://print.hu/chat/extension.zip -vel igen
  • desigo
    #27062
    Volt vagy lesz még?
  • j0nNyKa
    #27061
    ja igen :) meg nemsoka cset is lesz, valamikor delutan
  • akyyy
    #27060
    *legalább
  • j0nNyKa
    #27059
    igen? ezt irtam