27304
  • TokraFan
    #27137
    Ironman2

    Ki az a Nyerges Tibor és miért érdekes, hogy mit szól mihez?
    Ha tulajdonos, akkor nyiván tud róla, ez esetben minősíti a minősíthetetlen fórum.
    Ha nem tulajdonos, akkor irreleváns,
    Ha tulajdonos volt, de már nem az (mert mondjuk eladta ezt a kócerájt), akkor már szintén irreleváns a véleménye.
  • Zsombor99
    #27136
    #27132
    Maga a "magazin" az érdekes módon nálam még jó, ott egyenlőre minden betöltődik még...
    Anúgy nem lennék teljesen meglepva, ha nyári szabadságok miatt nem válaszolnának a megkeresésekre. Na, "innen szép nyerni"...

    Szerk.: Uhh... Már linket se sikerül rendesen beszúrni, valamint a megjelölt számú hozzászólásra ugrás se működik.
    Utoljára szerkesztette: Zsombor99, 2021.07.20. 12:18:31
  • Ironman2
    #27135
    Már írtam 2 napja,még válasz nem jött idáig.
  • MerlinW
    #27134
    Ironman2: [email protected], [email protected]
    írj neki email-t és kérdezd meg:)

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.07.20. 01:23:54
  • Tuvok #27133
    Elolvastam, a kedvenc listát senki nem említette...
  • Ironman2
    #27132
    Arra kiváncsi lennék Nyerges Tibor mit szól az egészhez,hogy haza van vágva az Sg fórum.Amúgy meg a magazin se tökéletes,képek nem töltődnek be.Ezt hagyják így szétrohadni?
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.07.19. 23:29:49
  • MerlinW
    #27131
    "Nem nagyon írta még senki"

    Olvasd már el kérlek az elmúlt hét kommentjeit.
  • Tuvok #27130
    Hali

    Nem nagyon írta még senki, de amióta a válasz gomb nem jó, azóta nekem a fórum főoldal bal oldalán az 'összecsukott' kedvencek listájának kinyitására szolgáló ' + ' gomb se megy, ergo nem tudom kinyitni a listát.

    Illetve ha egy topikban a "hozzáadás kedvencekhez" ikonra kattintok 404 lesz belőle, vagyis "oldal eltűnt".
    Utoljára szerkesztette: Tuvok, 2021.07.19. 21:10:02
  • MerlinW
    #27129
    De nincs.
  • Kepek
    #27128
    de ha kód fel lenne dobva egy verziókövetőre, akkor hobbiból bárki kijavíthatná a hibákat, akár én, ezzel nem élni...
  • Dzsini
    #27127
    Nagyon régóta nincs már a fórumon aktív személy, aki a fejlesztéssel foglalkozik, és egyáltalán hozzáfér a rendszerhez. Nem tudjuk ki, mit és mikor változtat a rendszeren, és láthatóan őket nem érdekli, ha valami elromlik.
  • Zsombor99
    #27126
    Igen csúnya problémák keletkeztek itt az SG fórumban!!
    ● a "válasz" gomb semmit se csinál, más hozzászólására válaszolni nem lehet
    ● "spoiler" nem nyitható ki, kattintáskor feldob az oldal tetejére
    ● "BBCODE" gomb nem reagál, de legalább a "MOSOLYOK" működik még
    ● minden oldal számára bekerült egy "karóra reklám" a háttérbe, ami mindenhol felülbírálja a hátteret

    Ugye nem hackelés áldozata lett az sg.hu?
  • Zsombor99
    #27125
    biomage felhasználónak igaza van! Egyáltalán nem akar működni a "válasz" gomb!! Mielőbbi helyreállítást igényel.
  • biomage
    #27124
    én még szeretem olvasni az sgt :)
    bár a válasz gomb hibája kicsit idegesít :D de ritkán írók.
    Utoljára szerkesztette: biomage, 2021.07.18. 12:24:39
  • MerlinW
    #27123
    SG.hu Discord
  • 0Fritz
    #27122
    A következő hír meg majd az lesz, hogy a huawei taknyosra szopatta azt a tehetséget, aki szerződött a reklámra, de még a kép méretét is hülye volt beállítani.
  • BladeW
    #27121
    senki le se szarja ezt az oldalt már. :D

    Ez ki van zárva, valaki csak berakta az óra reklámot.
    Amúgy a BBCODE gombra kattintva sem történik semmi (mellékes infó, ne akadjunk fent rajta).
    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2021.07.14. 22:59:15
  • [HUN]FaTaL
    #27120
    #27118: De ez nem user kérés, hanem bugok. Akkor lőjék le a fórumot, lassan be sem fognak tölteni a topicok. Mondjuk a fórum forgalma amúgy is a béka segge alatt van, én se nagyon látogatom, mert alig van comment.
  • 0Fritz
    #27119
  • RelakS
    #27118
    #27021 alapján már több, mint 1 éve abandonware
  • [HUN]FaTaL
    #27117
    Ott van még az óra reklám. Viszont a válasz (illetve a korábbi válasz linkek se) és spoiler nem megy, gondolom meghalt a javascript és senki le se szarja ezt az oldalt már. :D
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2021.07.14. 21:19:08
  • RelakS
    #27116
    Ugyan az óra reklám eltűnt, de a funkciók még mindig nem működnek, illetve a "háttérképre" kattintva az óra reklám ugrik fel.

    szóval ez max vizuális segítség :D
  • 0Fritz
    #27115
    #27113

    A beállításoknál a "Fórum háttérkép URL"-nél linkelj be egy fekete hátteres képet és az felülírja a reklámot.
    Úgy látszik már elfeljtették, hogy beletettek egy ilyen funkciót.
    A háttérszínt nem próbáltam.
  • RelakS
    #27114
    Ezek szerint nem valami vicces kedvű emberke rakott be érdekes "spoiler" tag-et.
    A "válasz" gomb megnyitása sem hozza fel a szokásos színes sort.

    Illetve ahogy elnézem, nem is működik.
    Utoljára szerkesztette: RelakS, 2021.07.14. 18:14:14
  • BladeW
    #27113
    Tök jó lett az új óra reklám, egyáltalán nem égeti ki a retinámat a fehér háttér előtt, viszont a spoilereket, nem lehet megnyitni.

    Véletlen? Aligha!
    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2021.07.14. 17:52:47
  • Seth
    #27112
    Spoiler-t nem tudom megnyitni ,rákattintok és felugrik az oldal tetejére. Chrome-ot használok, de kipróbáltam edge-el is, annál sem működik
  • 100pole
    #27111
    Firefox alatt nem működik a "válasz" gomb.
  • Dzsini
    #27110
    a mobilfelület motorja sose lett megtanítva a youtube-on túl videólejátszásra
  • Dency
    #27109
    Mobilon nekem nem jeleníti meg a beágyazott videókat csak simán a linket illetve csak a youtube beágyazás működik. Nálatok okés? Chrome böngészővel.

    Utoljára szerkesztette: Dency, 2021.04.24. 21:04:55
  • Zsombor99
    #27108
    Az utolsó kérdésedre a válasz; de, az SG-hez hasonló tematikamentes fórumok 10 éve leszállóágban vannak.
    Sajnos. Pedig meg van a maga hangulata ezeknek is.
    Amúgy nyilván az is rányomja a bélyegét a dologra, hogy gamerek meg youtuberek nyomatják a Discrod-ot rogyásig; Facebook-on mindenféle megosztásokat nyomatnak orrba-szájba, meg "minden adat" kimegy rólad amit ott megadsz; bejelölt "ismerősök" nélkül pedig szinte nincsen értelme; Messenger üzenetküldésre jó, ellenben "ismerősök" nélkül annak sincsen értelme.
    Lehet, hogy bennem lehet valami probléma, ugyanis én még nem jelöltem be senkit sem, nem jártam multiplayer játékokban sem, "barát" listáim porzanak az ürességtől, újabb játékokra rá se szagoltam, barátkozás se megy, csak fórum oldalakon meg YouTube kommentekben szoktam aktív lenni...
  • MerlinW
    #27107
    Discord egy (a legnagyobb) chat (amiben tudsz ezer mást is csinálni). Rákattintasz a linkre, regisztrálsz és ott lesz ~80 sg tag, akikkel beszélgethetsz. Semmi mágia. Az egy dolog hogy sok játékos használja, de nem csak arra való, cégek is használják, van képernyő megosztás, video chat, voice chat, minden szirszar benne. Használhatod böngészóból, letölthetsz klienst, ahogy jólesik.

    Az utolsó kérdésedre a válasz; de, az SG-hez hasonló tematikamentes fórumok 10 éve leszállóágban vannak.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.04. 14:29:50
  • Zsombor99
    #27106
    Megszűnt a "fórum főoldali chat"? Azalapján gondoltam, hogy esetleg nekem nem tölt be, hogy az "Sg főoldali cset moderáció" nevezetű téma még ott van a helyén...
    Az ilyenekben, hogy Facebook, Messenger, Discord nem vagyok benne, lehet, hogy én vagyok ilyen "maradi fórumjáró", de még sose voltam multiplayer játékban sem, a fórumokat leszámítva online kapcsolataim sincsenek... Ugye nincsenek manapság "leszállóágban" a fórumos oldalak?
  • MerlinW
    #27105
    Már vagy egy éve nincs chat a főoldalon. Discord van
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.04. 00:37:00
  • Zsombor99
    #27104
    Firefox 87.0 böngészőmben a "fórum főoldali chat" nem jelenik meg. Ez mitől lehet?
  • repvez
    #27103
    valami probléma lehet a rendszerben, mert nem kapok semmilyen jelzést sem ha privát üzenetem jön,
    Régebben egy piros szám jelent meg az üzeneteim sor után és egy piros sáv is figyelmeztetett a lap alján vagy bármelyik topicba belépve a szövegdoboz alatt, de most semmit sem kaptam az utóbbi héten .
    3 privát üzenetem is volt, de csak akkor vettem észre amikor direkt megnéztem a menüben .
  • j0nNyKa
    #27102
    mutatsz peldat?
  • Tuvok #27101
    Hali

    Az ultraweb le lett tiltva az SG-n ? Egyetlen onnan linkelt kép sem jelenik meg.
  • RelakS
    #27100
    Jó, hogy mondod :D
  • Kepek
    #27099
    A UPC/Vodafone e-mailcímek közül több megszűnik. pl. upcmail.hu, chello.hu, vodamail.hu stb.
    Érdemes lenne az ilyen felhasználókat értesíteni, hogy változtassák meg az email címüket, mert később nem tudnak jelszó emlékeztetőt kérni.
  • Dency
    #27098
    ja oké megvan kösz kösz