27305
  • adam46
    #26856
    Ezt műveli nekem, gondoltam felveszem, hogy aterezzetek a fájdalmam. :D
  • ozimak
    #26855
  • j0nNyKa
    #26854
    teljesen lesz amint elkészülök
  • ozimak
    #26853
    VIP rendszer kuka? Teljesen, vagy csak ideiglenesen?
  • Dzsini
    #26852
    boldog tortát :)
  • j0nNyKa
    #26851
    ertetted mirol beszelunk cat-tel? na ugye
  • TokraFan
    #26850
    Köszönjük a segítséget!
  • Dzsini
    #26849
    Arra elég, amire eredetileg szánták az egyszer beállítós születésnapot - anno volt kis torta ikon a csillagok mellett szülinapra, és páran nekiálltak mindennap szülinaposok lenni :)
  • j0nNyKa
    #26848
    there you are
    mar csak azert is ugyhagyom, vicces
  • SzirmosSzisza
    #26847
    Technikailag, ha kliens oldalon kiszeded a születési dátumból a readonly-t (vagy csak simán átírod a dátumot) és elküldöd akkor lehet változtatni (el is menti szépen)
  • TokraFan
    #26846
    Születési dátumot nem lehet változtatni! Ahogy azt sem, hogy mutassa vagy sem.
    Címjegyzékbe nem tudom hogyan került bárki, a privát üzeneteket szökőévente egyszer használom, a kérdéses tagot életemben nem láttam, nem is ismerem. Mindegy, legalább azt megtudtam, hogy legalább ez törölhető. Köszönöm!

    j0nNyKa
    Lehülyéztem volna fejlesztőt? Mikor? Hol? Biztos csak én nem találom...Köszönöm!
  • Dzsini
    #26845
    csillagjegyed van, mert be van állítva a születésnapod (az alapján kiszámolható, elég egyszerű képletek vannak rá)
    címjegyzéked van, mert felvettél bele valakit (nem varázsütésre kerül bele) - ha nem őt kitörlöd, nem lesz (üzeneteim - bal oldali oszlop)

    az, hogy te mit látsz a saját adatlapodon nem fedi azt, amit más lát rajta
  • j0nNyKa
    #26844
    esetleg ne vedd fel a címjegyzékbe és akkor nem kerül bele? de persze a fejlesztő a hülye
  • TokraFan
    #26843
    Urak,
    Már egyszer írtam a problémáról, de akkor is félre lettem rakva, pedig nyilvánvalóan hibás a rendszer.
    Nevezetesen, az adatlapról van szó. A korábbiakban említett "csillagjegy" és hasonló paramétereket nem tudom állítani, sem beállításokban, se sehol máshol, én meg nem szeretném, hogy látszódjon. Érdekes az, hogy a legtöbb tagnál ez nem látszik, ahogyan számos egyéb infó sem, ami nálam látszik de nem tudom kikapcsolni vagy törölni.

    Ami viszont most még érdekesebb, hogy megjelent egy teljesen új sor az adatlapomon, "Címjegyzék" néven, ami eddig nem volt ott, és természetesen a beállításokban nyoma sincs. Slussz poén, hogy az említett sorban van is "adat", egy un. "MZperX75" szöveg, ami tulajdonképpen egy másik -általan nem ismert- SG tagra mutat. Ez már tényleg hogy?????

    Megkérném a fejlesztőt vagy aki kompetens a dologban, hogy ne pattintson le mint legutóbb, hanem vegye komolyan a problémát. Vagy csináljak új reget? Mert ez így már kezd adatvédelmi problémákat is felvetni. Random jelenleek meg sorok az adatlapomon, amiket én soha nem írtam oda, és soha nem is engedélyeztem a láthatásukat!
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.06.18. 21:09:44
  • adam46
    #26842
    Chrome-ot használok, 4G-n, digi gigbites neten, meg vidanetes 30 megás nettel is ugyan ez a helyzet. Amúgy én nem látok a hirdetés résznél fix magasságot, betölt az oldal, majd a felső kép eltolja a tartalmat. Csak szerintem nem kéne beáldozni a felhasználói élményt a reklámokért, nyilván tudom, hogy ebből van pénz, de gondolom amúgy sem elég acélosak már a látogatottsági mutatók.
  • j0nNyKa
    #26841
    van, és amit beletöltünk azt még mindig külső cég vezérli (/me papagáj), és attól ugrál hogy mindenféle hülye javascripteket használnak
    nézd meg másik böngészőn, meg általában normális netkapcsolat is megoldja
  • adam46
    #26840
    Srácok, mobil alatt még mindig katasztrófa az oldal. Egyszerűn agyrém, állandón ugrál ha elkezdek legörgetni. Ma azt játszotta, hogy egyfolytában ledobott az oldal aljára, aztán felgörgettem és megint és megint fel, megint le... Nem lehetne a reklámok div-nek adni egy fix magasságot, aztán csókolom?
  • Borg
    #26839
    Igaz, pontosítok: Nem fórum-kozmetikai, hanem irányvonalbeli, nagyobb fejlesztések.
  • Dzsini
    #26838
    #26717 legutóbb
  • Borg
    #26837
    Most anélkül, hogy nagyon reflektáljak a hozzászólásod jogosságára... szerinted mit kellett volna megvalósítani, vagy milyen irányba kellett volna mennie az oldalnak, vagy a fórumnak? Illetve mik voltak a te javaslataid?
  • j0nNyKa
    #26836
    kapsz 2 orat hogy ezt a hozzaszolast ujrafogalmazd, ora indul
  • Dzsini
    #26835
    Azzal ugye minimálisan tisztában vagy, hogy a fejlesztő azt csinálja, amit a tulajdonos mond neki?

    Feljebb kopogtass, ha fájdalmaid vannak.
  • Kepek
    #26834
    évek óta itt vagy és semmi lényegi fejlesztés nem volt
    egyértelmű, hogy alkalmatlan vagy a feladatra
    az admin nem az én dolgom, az viszont fáj, hogy egy 20 éves oldalt egy ilyen hozzá nem értő ember lerohaszt
  • j0nNyKa
    #26833
    - azt jelenti hogy "költözünk felhőbe"
    - nagyrészt ruhában
    - látható az admin rész, köszöni, az hogy mikor lesz kész, nem a te dolgod, és szintén ruhában írom újra
  • Kepek
    #26832
    Mit jelent az, hogy "koltozunk felhobe"?
    Miben írod újra az admint?
    Látható részek mikor lesznek újraírva és miben?
  • j0nNyKa
    #26831
    oh es tenyleg, nice :D
    hat... nevezzuk feature-nek es menjunk tovabb
    eppen ujrairom az admin reszt 0rol, koltozunk felhobe, stb., ugyhogy olyan szinten alul van a prioritasi sorban, hogy el is tunik onnan
  • Malakai
    #26830
    "Válasz ... üzenetére" megnyíló üzenetekben a mosolyok is fancybox linkbe kerülnek.
    Pl.: Itt a #26809 válasz és arra érkezett válaszban is látható.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2019.05.14. 13:41:37
  • kjhun
    #26829
    Mobilnézetben, miért nem lehet videót beszúrni? Az ablakot beadja, a címet beillesztem, de OK-zás után nem teszi be a hsz-be. (Ráadásul be is ragadt valami klip linkje, eleve úgy adja be a párbeszédablakot. EZT.) Az URL-es linkelés az jó.
  • j0nNyKa
    #26828
    jól van így, azon fut a privát üzenet jelző cucc, 10 másodpercenként pollol
    engedd át a tűzfalon, nem fogok emiatt portot váltani mer nyűgös
  • PetruZ
    #26827
    Az alábbi SSL-es furcsaságok óta a tűzfalam riaszt az SG-re, hogy Monero-s portra (18081) akar kimenni a Firefox. Ellenőriztem a gépem több eszközzel is, de tiszta vagyok (amennyire ez elmondható manapság). Megnéztem jobban és bár a kódban direktben nem látszik, az uBlock logger-e kimutatja, hogy van a chat-re akasztva egy ​https://chat.sg.hu:18081/socket.io/socket.io.js link. A riasztások változatos IP-ket takarnak, ezeket futólag megnéztem, eldobható kínai regisztrálású címeknek tűnnek. Szerintem nézzétek meg, biztosan jól van-e ez így.
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2019.05.08. 18:00:49
  • j0nNyKa
    #26826
    elvileg cset visszaállt mindenhol mindenkinek
  • j0nNyKa
    #26825
    perpill bővítvénnyel van má cset, várni kell rá egy jó fél percet míg betölt, holnap délelőtt tájékán menni fog mindenhonnan normálisan
  • j0nNyKa
    #26824
    nemsoká
  • kjhun
    #26823
    Hát, valami biztos nem jó. Ma, XP-n a sima webes oldalon, az oly utált "ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH" szöveg fogad. (A Win7-en és felette is bele lehetett ilyenbe botlani mostanában, más oldalakon.) A tárhelyszolgáltatót kicsit rúgjátok oldalba, hogy ez jó legyen. Mobilos nézetben tudom csak perpill használni az oldalt. Proxy-s weboldalon nézve (hide.me) ott betölti rendesen. Kíváncsiságból felraktam a Palemoon-t (28.5.0a2), ott a mobilos nézetben hajlandó csak betölteni.
  • Dzsini
    #26822
    Nem megy jól? :(
  • j0nNyKa
    #26821
    költözünk a felhőbe éppen, tudok róla hogy pl nincs cset, az ha minden jól megy, holnap lesz, ha nem megy jól, hétfőn, sorry
  • j0nNyKa
    #26820
    reméljük másokat tényleg nem
    az van, hogy 1-2 helyen törte a fórumot, ha szarul zártak le emberek spoilert, főleg ha több spoiler volt a hszben, és így fixen törhetetlen, cserébe ja, a több nem működik
    kompromisszum.txt
  • Tinman #26819
    Sok usernél láttam (én is használom), hogy ha írok valamiről nem csak 1, de akár több spoiler tag is szerepel hsz-ben. Ami hsz-ben nem spoiler az mindenkinek szól, ami meg spoiler, az meg csak annak, aki már túl van az adott játékon/filmen/könyvön.

    Vagy a másik gyakran használt mód, pont az alábbi. Szöveg, szöveg, szöveg, kép a szöveghez, de spoiler tagban, nehogy bárkit is zavarjon a nagy kép, tovább megint szöveg, szöveg és megint egy kép, ugyan ezen okból spoiler mögött.

    Mivel ez úgy tűnik, hogy csak engem zavar, így nem is szóltam. Problem solved.
  • j0nNyKa
    #26818
    hát, akarsz több spoilert egy hszbe? ez így butabiztos, ha engednék több spoilert, nem lenne az
  • Tinman #26817
    Valami nem jó vele továbbra sem.

    Írok egy szöveget egy hsz-be, nem spoiler:

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In nec bibendum purus, in luctus neque. Morbi sit amet nibh a mauris auctor sodales quis eu purus. Aenean ultrices lobortis dapibus. Nunc nulla nibh, eleifend vehicula tincidunt nec, suscipit ut purus. Fusce vitae nunc pellentesque orci tristique volutpat. Donec a rutrum dolor. Quisque ut condimentum quam. Morbi fermentum dui nec est mollis ultrices. Integer in massa eros. Cras quis dui purus. Maecenas at congue elit, vitae lobortis ipsum.

    Ide jön egy spoileres kép:


    Megint írok egy szöveget, dettó ez a hsz, nem új:

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In nec bibendum purus, in luctus neque. Morbi sit amet nibh a mauris auctor sodales quis eu purus. Aenean ultrices lobortis dapibus. Nunc nulla nibh, eleifend vehicula tincidunt nec, suscipit ut purus. Fusce vitae nunc pellentesque orci tristique volutpat. Donec a rutrum dolor. Quisque ut condimentum quam. Morbi fermentum dui nec est mollis ultrices. Integer in massa eros. Cras quis dui purus. Maecenas at congue elit, vitae lobortis ipsum.

    Megint ide akarok tenni egy spoileres képet:


    Szerk: Az az! Tökéletesen hozza a hibát. Összevonja nem érdekli, hogy az első spoilernek vége és új kezdődik, aminek dettó van vége.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.04.26. 20:29:46